121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #70060
    DFes írta

    Just wanted to chime in and say that I have a PS4 vs PRO frame-rate analysis video coming in a couple hours for DF. Then, on Wednesday or Thursday, I'll have a full breakdown of the visuals similar to what I did for Uncharted 4.
  • SlickAdam
    #70059
    unlocked es smooth? naaaa

    akkor azt irnak, hogy "higher". nem mindegy
  • arty
    #70058
    hányinger (de ha kapcsolós, akkor oké)

    néztem ezt a sniperjáték rivjút....

    ps4 - 30-45fps
    pró - 40-60fps
    (a one meg a 30at se tudja tartani.. ami meg tudná, azt nem lokkolják. tehetségek....)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.02.20. 10:52:47
  • TDC Geronimo
    #70057
    smoother framerates lehet unlocked lesz.
  • TDC Geronimo
    #70056
    Nem, valószínű a másik 30 hazudik. Nem tetszett neki, van ilyen
  • arty
    #70055
    duplaáras.
    de jah, jobb képminőségű.
    és mellé gányoláscunami...
    de legalább ott van rá tartalom (ótóversenyek nagyrésze, repszimek)
    de nincs resi

    nem tudnék dönteni :D (najó, ár miatt psvr, de a négyezres dirt pecs pl eléggé irritálna. lévén pécén ingyenes... és lévén egy pecset az ár negyedéért adni, röhej.)
  • Bandicoot
    #70054
    Csak van hogy a clickbait az egyetlen aki reálisan pontoz és elmondja a hibákat.
    Remélhetőleg ez tényleg csak clickbait.
  • SlickAdam
    #70053
    "rock-solid performance the whole way through"

    "...day zero patch..." "...adding a Performance mode which will favor SMOOTHER FRAMERATES"

    valamelyik hazudik tehat
  • Tatyla
    #70052
    Buziamerikaiak :D
  • TDC Geronimo
    #70051
    "Horizon Zero dawn will receive a small day zero patch that will build upon PlayStation 4 Pro support, adding a Performance mode which will favor SMOOTHER FRAMERATES while delivering higher visual fidelity in the 1080p mode. This mode is available for both 4K and 1080p displays."
  • TDC Geronimo
    #70050
    Make no mistake: Horizon Zero Dawn is the rare triple-A single-player adventure that delivers on pretty much every front imaginable. The monumental story (technically, a few of them) is executed with mostly fantastic writing and acting, and it unfolds as players master the most exciting new battling system I've seen since Monster Hunter and Dark Souls. Horizon Zero Dawn also happens to be the most gorgeous game of the current console generation, combining light-soaked landscapes, shimmering robots, and rock-solid performance the whole way through.

    Mondtam hogy jó lesz a story :) Sok helyen írták
  • TDC Geronimo
    #70049
    Jóhát... Mindig kell 1 clickbait review
  • orichalcos
    #70048
    US Gamer WTF??
  • TDC Geronimo
    #70047
    Horizon reviewk


    GiantBomb | 5/5

    Cogconnected | 10/10

    Playstation Lifestyle | 10/10

    CheatCodeCentral | 4.9/5

    PSX-Sense.nl | 9.5/10

    God is a Geek | 9.5/10

    Polygon | 9.5/10

    Playstation Universe | 9.5/10

    Jimquisition | 9.5/10

    IGN | 9.3/10

    Everyeye.it | 9.2/10

    Gameblog.fr | 9/10

    GamePro | 9/10

    Forbes | 9/10

    Gamespot | 9/10

    Push Square | 9/10

    Eurogamer.it | 9/10

    Hardcore Gamer | 4.5/5

    Multiplayer.it | 8.8/10

    Game Informer | 8.75/10

    New Game Network | 8/10

    Videogamer | 8/10

    Easy Allies | 4/5

    Destructoid | 7.5/10

    Stevivor | 7/10

    USGAMER | 2.5/5

    The Verge | No Score, Recommended
  • TDC Geronimo
    #70046
    Kurva for honor ugyanolyan addikitív szar, mint a siege :D

    Jajj nekem :(
  • Kongy
    #70045
    Én Galaxy S7-hez járó GearVR-ról tudok nyilatkozni. Van olyan játék, aminél 5 perc után forog a gyomrom, pl a Smash Hit-nél, de a különböző horror címeket simán végig lehet vinni úgy, hogy semmi rossz közérzet nem jön elő. Egyébként hozzá lehet szokni, ha napi szinten VR-ozol szerintem.
  • Kandurex
    #70044
    Nyilván a PC nem játszik.
  • Kandurex
    #70043
    Itt kinek van VR?
  • Moby
    #70042
    A motion sickness dió feltörése még várat magára. Amíg nem tudjuk baszkurálni a fülben a folyadékot és a mészkristályokat, neadjisten közvetlenül a talamuszt, addig lesznek gyogyós félmegoldások, illetve mindezek ellenére elő-előugró mozgásbetegség.
  • Maxyka
    #70041
    Én azt nem értem hogy ez a nyomj egy gombot dolog és fordul kb 50-60fokot az minek bele, értem én hogy rosszul létet okoz ha nincs de eléggé illúzióromboló. Magában nem kellene működnie? Nálam is várat amíg nem történik egy áttörés a vr- területen.
  • Moby
    #70040
    LOL. RE7-et tolnak VR-ben pécén, PSVR-el :)
    A 3D szeparációt pont egy olyan alkalmazással teszik rá, amit korábban az nvidia megoldása mellett előszeretettel használtak 3d tévék/monitorokra, a lg adta pl a 3d-t tudó monitorai mellé (tridef). A PSVR-t meg már a megjelenésekor illesztették pécére. Viveon vagy OR-en természetesen egyszerűbb mindez.

  • Moby
    #70039
    Mindenkinek ilyen az első vr élménye. Nekem is ilyen volt. Illetve most is osztom ezt. Hatalmas a potenciál a vr-ben. Sajnos még nem tart ott...
  • Kandurex
    #70038
    Igen? Pedig egy hangyafasznyi vonal választ el a vásárlástól. Egyetlen AAA, akármilyen játék se produkálta azt az élményt, az elmúlt években, mint amit abba a negyed órában kaptam. Semmi. Lófasz sem. Minden gagyi most
  • Moby
    #70037
    Nem kell ehhez moddolni semmitsem, ez egyszerűen szoftverből előállítható. Minthogy az nvidia driverben pl évek óta elérhető, hogy 3D-t csinál bármilyen játékból, és őrületes jól működik. Sajnos fizetős volt, mára azt hiszem már évekre meg lehet ingyen szerezni, de nekem már nincs 3d képes tévém évek óta. Konzolra meg volt egy maroknyi játék, ami ezt tudta. Amikor utoljára toltam vr-t, akkor már elég sok játék támogatta, de az első vr élményem olyan játékokhoz kötődik, amik gyárilag még nem támogatták a vr-t, mégis tökéletesen működött velük.
  • Newfronter
    #70036
    Újra feltöltött verzió.
  • Evoluti0N
    #70035
    Ez meg a másik. Láttam VR videókat olyan játékokból, ami eredetileg nem is VR-os. PC, modolhatóság ugye. Pl. láttam az Alien Isolationből is.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.02.19. 18:21:51
  • Moby
    #70034
    A VR nem a monitor helyett van. Sosem lesz arra alkalmas. Csak egy nagyon kevés aspektusát láttad az egésznek most, és pont a problémamentesebb részeket. Van ott gond bőven a felbontáson túl is.
  • Moby
    #70033
    Pécén a VR-t nem kell külön "csinálni". Bármi leképezhető VR-re. Persze van amit arra már felkészít a gyártó, de nem ritkán messze nem azok a legjobbak. Hótugyanez volt a 3D-vel anno.

    Szal a válasz: igen, van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.19. 18:06:12
  • darkSectorxxx #70032
    Nem is tagadta senki hogy az az intenzív élmény nem intenzív, a baj a játékokkal meg az árával van. :D Legalábbis sok embernek na. :D
  • Evoluti0N
    #70031
    Persze. Csak az arcodra kell ragasztószalagozni a monitort.
  • TDC Geronimo
    #70030
    PCn van resi 7 VR?
  • Evoluti0N
    #70029
    Ezért kell PC-n nyomni a VR-t. Drágább, de jobb is.
  • TDC Geronimo
    #70028
    Ez a for honor nagyon jó főleg coopba. Most toljuk kampányt. Graf meg animok brutál jók
  • Newfronter
    #70027
    Horizon Zero Dawn [PS4P] THUNDERJAW HUNT on Very Hard [No HUD]
  • Maxyka
    #70026
  • Maxyka
    #70025
    Dat horizon kép


    Amúgy a regulár ps4 verzióban közelről azért látszik hogy van gond

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.19. 15:22:55
  • Kandurex
    #70024
    Engem megvett kilóra a VR. Nagyon remélem, hogy ez a jó irány. Pusztuljon a TV!
  • darkSectorxxx #70023
    ""Három Guinness rekordot is megdöntött a Final Fantasy

    Az első rekordot a leghosszabb MMORPG stáblistáért kapta a játék, amelyben 1 óra 38 percen át pörögnek a nevek. Ez annak köszönhető, hogy a fejlesztők mellett az 1.0-ban kezdő játékosokat is felsorolták. Emellett a legtöbb zenéért (összesen 384 szerzemény szólal meg a játékban) is kitüntették a játékot.

    A harmadik rekordot a játékok számával állította be a Square Enix, a maga 87 játékával ugyanis magasan a Final Fantasy a legtöbb epizódot számláló RPG-franchise.""

    87 az még 1ft-osból is sok. :D
  • darkSectorxxx #70022
    Ja 10 órás azt szeva. :D
    De azért kéne látni, hogy lesz jövője esetleg, még több resi7 szintű vr élmény.... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.19. 13:41:34
  • Seth
    #70021
    Ott a Resi 7. Az nem egy 10 perces techdemó :D