121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #70100
    Ez meg is történt. Nem eszik olyan forrón a kásátokat azért. Születtek 5-pontos tesztek is, meg volt 7 pontos is. Igaz, 10 is. Gondolom az azoktól, akik szerint a TLG is 10 pontos húdemicsodaflash játék volt...Az igazság mindig fél úton van.

    A Horizon jó játék lesz, de lesznek betegségei, hiányosságai, nem lesz a kiváló minőség, mint ahogy várják sokan.
  • Totti5
    #70099
    Idióta barom vagyok hogy digitben vettem meg. Hazudtak, de kaptak még 2 hónapot és ez miez?!!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.02.20. 18:18:49
  • Totti5
    #70098
    Rebellion teljes csődben és romokban. Egészen érthetetlen amit művelnek ( Sniper Elite 3 FIX 30 volt, de ha akartad lehetett 30-60 unlock is ). Senki, ismétlem senki ne magyarázza meg nekem hogy One verzió húszon fps, mert annyivel szebb, jobb, új teknó.... azt se hogy csak Prón lehet ( ja nem!, mert ott is szar ) 60at, mert telibaszarták, olyan mértékben ahogy nem szégyelték. Bele kakakkantottak, leköpték és odakúrták nekünk. Ha ennyit ér neki egy fejlesztés és a júzer, akkor inkább ne csinálják, utcaseprőket mindig keresnek, nem kell a fűtött irodákban tespedni. Egyrészt nem szép, nem szebb annyival mint az előző csodák, ezért tehát nem fut értékelhetően. Logikus. Olyanok mint a Milestone... zsé és szar. ( játéknak lehet vannak jó momentumai, ha lenne benne 3 fős coop még Xboxon is tolnánk, mert fun tud lenni, de nincs ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.02.20. 18:16:11
  • Evoluti0N
    #70097
    Ok. Előzőt nem nehéz überelni, utóbbit szinte lehetetlen elérni. Thx. :)
  • TDC Geronimo
    #70096
    Jobb sokkal, mint pl DA:Iben de nem witcher 3 minőség
  • Evoluti0N
    #70095
    Én még mindig ezen lovagolok. Szóval nincs kedvem elolvasni mind a sok értékelést. Sőt, egyet se. :D Azonban vki esetleg olvasta őket, vagy párat, vagy egyet, említik valahol a mellékküldiket és hogy mennyire változatosak érdekesek? Már tuti, h veszem a játékot. Sőt, jövő hét csütörtökön, pénteken szabin is leszek, de akkor is kivi vok rá.
  • TDC Geronimo
    #70094
    valszeg észre se fogod venni az MB miatt :P
  • TDC Geronimo
    #70093
    Azért elején odarakva a ronda fallout 4 20 fpsel, mekkora kontraszt. Pofájuk nem ég ilyenkor a fejlesztőknek
  • arty
    #70092
    azé hardcban lehetne stabilkább, valszeg az azért zavaró lesz (simaps4)
  • n000rbi
    #70091
    Na, hát ezt így köll csinálni, hallod Square?
  • SlickAdam
    #70090
    en nem nezek ilyen videokat mar regota (ezt most igen, azt' annyi...). naponta egyszer megnyitom a g365-öt, aztan kb be is zarom. hetente 1-2 hir van, amibe beleolvasok. meg DF videokrol jön automatice ertesites, azokat tovabb linkelem szinten, 90%-at meg se nezem azoknak se.
    mondom, 1-2 honap szandekos tavolmaradas (gamer mediatol) utan tök murisnak tartanad te is ezt a nagy previewReviewScreenshotNeoGafLeakEarlyDetails buzulast.

    ugye ... khmmm... Gero...? :)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.20. 15:51:43
  • Moby
    #70089
    mótvá! :)
  • Moby
    #70088
    Ez a main theme. Mióta bejelentették evvel promózzák.
    Eddig merre jártál? :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.20. 15:46:13
  • orichalcos
    #70087
  • SlickAdam
    #70086
    le a kalappal (az a hazikos resz "hu kerz" kategoria). ezek tudnak.
    a video legelejen par mp-re hallhato zene miatt az erdeklödesem 1/10-röl felugrott 6/10-re.:D biztos ki fogom probalni egyszer.
  • Evoluti0N
    #70085
    Majd a day 1 patch fogja elbaszni.
  • TDC Geronimo
    #70084
    Ja és mindez day 1 fisemfosom többgigás patchek nélkül
  • TDC Geronimo
    #70083
    És még van aki fosott performancetól... GGről beszélünk
  • TDC Geronimo
    #70082
    Horizon's excellent performance at checkerboard 4K vs the native 1080p of the base PS4 version is a great achievement. While the Pro hardware has 2.3x the GPU power of the standard model, memory bandwidth hasn't scaled in step - and it's rare that we see a PS4 engine scale so gracefully between 1080p on base hardware and 4K on Pro (checkerboard or otherwise). That Guerrilla has achieved this with no impact to performance is impressive enough, but the team has pushed the envelope here, handing in more visual enhancements over the base version of the game.

    While Horizon would be lauded for its resolution boost alone, what we like about the title's presentation is that Guerrilla has accepted that it's not just the pixel-count alone that matters - more is required to deliver a great 4K presentation. With that in mind, we were really happy to see improvements to resolution on some textures. Also worthy of praise is a marked increase in texture filtering quality. Lower levels of anisotropic filtering on base hardware can stand out on a 1080p image - but the effect is much more pronounced at 4K. Thankfully this is not an issue with Horizon.
  • Moby
    #70081
  • TBTPumpa
    #70080
    Azóta sok minden változott, ám jó döntés, hisz így legalább merőben friss lesz az élmény. Már én sem nézek videót (bár kib@sztam magammal, mert így is túl sok mindent láttam a játékból), már csak a futárt várom a szobros kiadással együtt.
  • AntiHero
    #70079
    Csak régebbi trailereket néztem meg. Semmi új vidót nem láttam.
  • Evoluti0N
    #70078
    Open world akció RPG. Idézet egyik értékelésből:

    "A world that’s basically Disney’s Brave meets The Last of Us, Enslaved: Journey to the West, Far Cry, Mass Effect, The Witcher, Monster Hunter, Toukiden, and loads of other really, really cool shit."
  • TDC Geronimo
    #70077
    open world action rpg. Volt elég videó, nem világos? :D
  • AntiHero
    #70076
    Horizonnal kapcsolatban.

    Akkor ez most milyen jatek?
    Rpg? Hack&slash? Tülélős?
    Vagy minek nevezik ezt?
    Esetleg ilyen assasins creed szerü a játékmenet?

    Vagy ilyen vegyitett játékmenet?
    Egy kicsi fejlődéses rendszer, gyüjtögetés, fő story + mellékküldetések?

    A világ maga még mindig nem fogott meg. Nem azt mondom, hogy nem tetszik, csak ez a robotos dolog egyenlőre még nem tetszik. Aztán lehet ha már játszok vele teljesen megtetszik.
  • Evoluti0N
    #70075
  • Moby
    #70074
    Amiatt én pl eddig sem aggódtam!
  • Kongy
    #70073
    Lényeg, ami a lényeg engem a Horizon már a világával megvett, videók alapján, úgyhogy fix, hogy élvezni fogom, akkor is, ha valaki 2.5 pontot ad rá, meg akkor is, ha 10-et.
  • SlickAdam
    #70072
    mega-giga loál :D
  • TDC Geronimo
    #70071
    Nem kell aggódni sima PSes performance miatt sem
  • Maxyka
    #70070
    Szerintem aki kiváncsi az olvassa azokat a hozzászólásokat amiket a neogaf os spoiler mentes avagy a spoileres csoportba irkálnak. Szerintem az áll a legközelebb a valósághoz. Én igazából már csak az original ps4performancere vagyok kíváncsi a többi meg már ízlés kérdése. Ilyen hyped exklu cím láttán azért az ember magasra teszi az elvárásait. Majd meglátjuk sikerült -e nekik megfelelni.
  • darkSectorxxx #70069
    Van több millió vélemény, de csak 1 maradhat a végén, a sajátod. :D
  • Tatyla
    #70068
    Mennyit? Az összest
  • ppista
    #70067
    Van vagy száz vélemény erről a játékról a világ minden pontjáról. Ezek közül bármelyikre rá lehet mondani, hogy ez áll hozzá legközelebb az igazsághoz, főleg, ha már rendelkezünk némi előítélettel.
  • Moby
    #70066
    Eurogamer verdikt:
    Horizon: Zero Dawn is a work of considerable finesse and technical bravado, but it falls into the trap of past Guerrilla games in being all too forgettable. For all its skin-deep dynamism it lacks spark; somewhat like the robotic dinosaurs that stalk its arrestingly beautiful open world, this is a mimic that's all dazzle, steel and neon yet can feel like it's operating without a heart of its own.

    Hát...érezhetően ez állhat a legközelebb a valósághoz :) A túlhypolás meg organikus része minden exkluzív kontentnek, platformfüggetlenül.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.20. 11:41:00
  • TBTPumpa
    #70065
    Aztaq... idevele!
  • TDC Geronimo
    #70064
    30-40 óra attól függ mennyi sidequestet csinálsz meg trialokat
  • Moby
    #70063
    Freesyncet neki! Mondtam má? Mindegy!
    FREESYNCET A KONZOLOKBA!!!!!négy!!!
    :)
  • arty
    #70062
    akkor viszont csakis fix60ról lehet szó
  • kill3r21
    #70061
    Az IGN Horizon review-ben mondják a story hosszát, de nem hallom ki, tudja valaki milyen hosszú kb a kampány?