121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #70141
    Gameloft-nal csak talal munkat legrosszabb esetben
  • Moby
    #70140
    Benne leszel.
    Az 500k-s gémernotebook vétel tükrében mondjuk logikus lépés ez is. Deee benne leszel. Ott. Benne.
  • Kandurex
    #70139
    Látod pont ezért se érzem pontosnak ezt a mintavételt.

    Tegyük fel, hogy döglik a cucc? És? Ott leszek az RE7 házban. Benne. Ott! Nem kintről bámulva az eseményeket. Vagy az űrben repkedi a Valkyier-el, nem kint nyomorogni az egérrel, kontrollerrel...vagy csak repeszteni kétszázzal és érezni a sebességet, más játékokban a teret, a magasságot. Lehet, hogy csak egy évig, vagy kettőig...vagy lehet ez a lesz jövő...

    ... de én benne leszek, így vagy úgy.
  • Moby
    #70138
    Ennek a Kermekk János bácsinak meg különösen jól áll, hogy a valaha fényes karrierjét ilyen balfaszságokkal fogja lezárni, és majd mindenki úgy fog rá emlékezni, mint a lúzer, aki megbukott a lopott cuccal. A játékaira meg maximum mi egy páran még emlékezünk amíg vagyunk. Kellett neki is ez az egész VR mint szar a zsebbe gondolom
  • Moby
    #70137
    Vajon mit hoz az az jövő, ahol például ebben a topikban rajtad kívül esze ágában sincs senkinek pénzt adni érte? Ez nem elég mintavétel? Milyen eldugott varázsgömbbe néznél bele szívesen? :)

    HA kellően olcsó lenne, HA nem betegnének bele az emberek, és HA lenne rá tartalom, akkor sikeres lehetne. Ebből maximum az utolsó lenne kivitelezhető belátható időn belül, de az előbbiek miatt senkinek nincs hozzá kedve. Amúgy én nem temetem. Nem veszem meg, így nem lesz mit eltemetni. Ugyanezt javaslom neked is. Innen a lelátóról tökéletes végigszürcsölni, ahogy a 3 bolond kergeti egymást az üres pályán. Az egyiket épp most kúrták meg 500 millióra a lopott teknó miatt, szal ő valszeg megy a kispadra a következő meccsen :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.20. 23:05:38
  • Kandurex
    #70136
    Alapvetően egy alacsony ár+tartalom és szimplán tarolna a piacon. Nem kell ezt temetni olyan gyorsan. De meglátjuk mit hoz a jövő.
  • Moby
    #70135
    >Ennél azért pozitívabban látom ezt az egészet.

    Az alapján, hogy neked tetszik? :D Ez vegytiszta fanbojság. Nekem is tetszik. Ezzel együtt van pusztulásra ítélve. Egy méregdrága rétegcucc maradt pont úgy, ahogy sejteni lehetett. A felhasználók betegek tőle, nincs kontent, nincs üzlet, játékra korlátozottan alkalmas jelen állapotában, és max a poresz az, ahol valamilyen szinten befuthat, de a sok puhapöcsnek bőven megfelel kicsapni, ha a telefonját berakja egy keretbe.
    Az usában a ver standokat sorra számolják fel. Gyakorlatilag 1 év alatt jutott oda, ahova a 3d-nek 3 kellett: ajánlani már nem meri senki annyi a baj vele. Nem hiányzik senkinek a felelősségvállalás. A szoftveres oldal folyamatosan magát mosdatja, és olyan direktívákat ad ki, ami melett már nincs értelme az egészen tovább gondolkodni. A hardveresek még bíznak a csodában. A sony sem mentette meg (mondjuk faszt sem tett érte, dehát ezt láttuk már náluk párszor: move, vita, psnow, stbstbstb).
  • Kandurex
    #70134
    Ennél azért pozitívabban látom ezt az egészet. Nagyon remélem, hogy marad, mert ez a fasza élmény, nem a TV/Monitor előtt héderelés.
  • darkSectorxxx #70133
    Jó elhiszem, csak utána hiányozni fog az interakció.

    Abban egyetértek hogy még a gyengébb minőség mellett is szuper az élmény, csak mindig belegondolok, hogy ba+ 120-130k (hacsak nem lett olcsóbb) egy ilyen mellékes eszköz, ami csak kiegészítő, és akkor ez csak egy szemüveg.

    Ja és pl a Resi7-ben sokaktól hallottam, hogy sok időt nem lehet kibírni benne, mert annyira összevissza forogsz benne, az érzékenység kicsi, ha jól tudom, de még így is állítólag sok részen kellemetlen tud lenni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.20. 22:19:18
  • Moby
    #70132
    Hát ennyi. Nem sok van. Én nem sok lesz. Ezt garantálja a vr elképesztő sikere (amiből a valve is már inkább kifele farolgatna). Ilyen fasságokba felesleges pénzt rakni. Értem persze, jópofa. Tényleg az. Ennyi erővel vehetnél one-t is kinektel. Az is simán van ennyire jópofa meg életképes* :D


    /* mondjuk az többet megélt. 3 év múlva senki nem fog emlékezni erre. Megmarad a kínai gagyiszar, telefonokat befogadó fejr etehető lolság szintjén. Azt tíz dodóért még rá lehet lőcsölni az emberekre.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.20. 22:13:11
  • Totti5
    #70131
    Van más?

    Van hát. Assetto, Cars, Iracing, Dirt. Jó ideje vannak már már okuluszton VR autókák. Valszeg kormánnyal valóságosabb viselkedéssel még jobb élmény lehet mint a DC árkéd kontrolleres pöcögtetés. De nem tudhatom.
  • SlickAdam
    #70130
    szerintem csak ki kene csapnod gyorsan...
    fel vagy pörögve
  • n000rbi
    #70129
    Aludj erre még egyet, kettőt, vagy többet.
  • Kandurex
    #70128
    Nem tudom. Az ok, hogy az igazi fasza kontent nem sok van, meg, meg...de :/
  • Moby
    #70127
    Te a mindent megköpködő gourmet rácsúszol egy félkész, problémákkal és kompromisszumokkal erősen átáztatott csiszolatlan, ámde ígéretes valamire, amire kontent senagyonvan? :)
    Ennyi erővel játszhatnál videojátékokkal is. Az is jó hobbi, és kevesebb vele a probléma!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.20. 21:24:50
  • Moby
    #70126
    Najó én értem, de a vr-ben ki ne nézelődne? Ez maxiigénytelenség.
  • Kandurex
    #70125
    akkor talán még se :))
  • Kandurex
    #70124
    Driveclub
  • Kandurex
    #70123
    Nem tudom. Ott ültem, álltam. És beszakadt pofám. Ott voltam abba telibekúrt fighter-be az űrben, az Óceán mélyén egy cápa uszkált körülöttem. Mivel játszak? Minden fos emellett.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.20. 22:29:59
  • n000rbi
    #70122
    Nem csak állítólag, valóban nincs. Mondjuk azt mondják, hogy úgy meglehetősen nehéz autót vezetni 150-nel az erdőben, ha hátrafelé bámul az ember
  • Moby
    #70121
    Mihez?
  • Moby
    #70120
    Ja, csak ne nézz hátra, mer állítólag nincs hátulja az autónak VR-ben
  • darkSectorxxx #70119
    Nem, nem a nag konkurenciára értem, hanem egyeltalán van-e bárki, aki egy 130k-s terméknél, ami egy VR használtan kockáztatna, ha már megveszik az a 10-15 difi miatt, valszeg eredetiben inkább.

    De ne legyen igazam, én azt kívánom ha megveszed, akkor ne kelljen eladnod. :)

    Autós játékban meg remélem nem olyan a PS VR is mint mait a pc-n láttam a Corsa-ban, mert az gáz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.20. 21:13:31
  • Kandurex
    #70118
    Hallottam róla valami videóban, hogy a legbadassabb VR autóka élmény!
  • Kandurex
    #70117
    Van hozzá pro patch ;))
  • Kandurex
    #70116
    Eladó használtan nem sok van, az is mind 10-15-el olcsóbban, mint új onnan, szóval nem aggódok.
  • n000rbi
    #70115
    Dirt Rally VR, mondjuk attól lehet behánysz, de legalább a teljes játék játszható.
  • darkSectorxxx #70114
    Csak ha van kereslet is rá.
    Bár van az az olcsó ár, amiért átvenném tőled. :D
  • Kandurex
    #70113
    Eladom a genyóba, ha így van.

    Amúgy az MM Nyh-n.
  • darkSectorxxx #70112
    Ez az óceános téma egy techdemo ám. Ne hogy azt hidd hogy a rendes játékok hozzák ugyanezt. :D
    Bár lebeszélni sem akarlak, te tudod.

    Olyan mondom mint a 3d....a Youtube-on geci durva minőségű 3d anyag van...

    Ugyanezt filmben meg kb az Avatar úgyahogy hozza, a többi film, olcsó bóvli....van anyag végülis, ha így nézed. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.20. 20:58:52
  • Tatyla
    #70110
    Kipróbáltad valahol attól lelkesültél így be,mert nehogy drága csalódás és polcon figyelő kacat legyen?
  • Moby
    #70109
    Resi7 oké. A többi egy délután. Driveclub meg moslék.
  • Kandurex
    #70108
    Akkor külön :(
  • Kandurex
    #70107
    Gondoltam újra a Resi7, meg esetleg a Batman, a Valkyrie...talán a VR World, meg Driveclub...van itt anyag.
  • Moby
    #70106
    Én úgy tudom azt az EU-ban nem forgalmazza a szotyi. Amúgy megőrültél. Mármint ha felnyalni veszed a (nem)létező címeket, akkor oké.
  • TDC Geronimo
    #70105
  • Kandurex
    #70104
    Nem tudjátok hol lehet VR packot venni? Amiben benne van a v2 kamera, twin controllers?
  • darkSectorxxx #70103
    Akkor ezért nem kapkodtál annyira a játék után. :D
  • Totti5
    #70102
    "A Horizon jó játék lesz, de lesznek betegségei, hiányosságai, nem lesz a kiváló minőség, mint ahogy várják sokan."

    Ez a játékok 99%ra igaz ilyen meg olyan nézőpntból. Hót biztos hogy pl egy Inside szerű cuccot meg lehet alkotni kb tökéletesre, de egy openwörldöt nem. Most a két végletet mondtam, ami közötte van ott is nagy a szórás. Egy 10 órás FPSben is lehet ( s sokszor van is ) 1-1 vontott nem túl izgalmas pálya, játékelem... ez benne van, mindig is benne volt és benne is lesz. Nem ettől lesz valami jó vagy rossz. Élvezni kell és ha ez megvan akkor nincs gond. Viszont erőltetni, meg belemagyarázni, keresni valaki más véleményében a saját keresűségünket az nem jó dolog. Akkor hagyni kell, jobb mindenkinek.

    Egyetlen igazság van az pedig a júzer elégedett avagy elégedetlen érzése a végigjátszás után. Rosszabbik esetben a felénél kivágja az ablakon, de az a teljes csőd.

    Van aki 10 évig várta a TLGt remegve, ha neki 10 pont, hát szíve joga. Simán lehet élete egyik legjobb élménye volt... ezért én nem ítélnék el senkit, hisz a játék nála betalált, ami a lényeg lenne vagy mi. Hogy ezt egy teszben miként adja elő és mit nem, az már feleősségteljes de ezt a pontszámból nem tudjuk meg.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.02.20. 18:58:45
  • TDC Geronimo
    #70101
    ja volt 1 7 pontos meg egy 5 pontos egy idiótától aki azt se tudja mi az a videójáték. Biztoszarlesz(tm)