121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #70181
    Omg. Mondtam, hogy így lesz.
  • TDC Geronimo
    #70180
    last guardian ez így már 6 :)
  • Totti5
    #70179
    Az a te gondod ha azt hiszed hogy nem.
  • TBTPumpa
    #70178
    Tales of Berseria is volt januárban. Persze jött PC-re is pár nappal később, de ugye ezek egyáltalán nincsenek a zöld gépekre. Nier sem lesz.
    Zöld gépeken valóban pangás van, persze most egy Halo Wars 2 befigyelt, de ehhez képest PS4-re kéthetente érkezik valami.

    Totti mindjárt jön és megmagyarázza, hogy nem így van. Ugyanúgy rengeteg játék jelenik meg XBox One-ra is és nincs pangás.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.21. 12:13:26
  • arty
    #70177
    na, amugy hétvégén nyomattam a NOT A HERO kis indiet, amit a plus adott

    frankó!
    bírom az ilyen pixeles akciókat, broforce nagy kedvenc volt (bár az szvsz überelhetetlen - nem ps4en!!! ott szaggatósborzalom)

    ami gáz, az a nehézségi görbe:
    első 15 pálya megvolt egy óra alatt
    a 16os pálya is egy óra alatt
    a 17esen kb 4 órája vagyok és nem nagyon látom, hogy ezt valaha meg tudnám csinálni...
    de ha mégis: 18-19-20-21 milyen lehet? :D
  • n000rbi
    #70176
    Oké, a Nier jön pc-re is, így csak konzol ex, de azt semmiképpen nem mondhatjuk, hogy nincs játék.
  • n000rbi
    #70175
    Most így hirtelen Yakuza 0, Gravity Rush 2, Nioh, Nier, Horizon..
  • Moby
    #70174
    5??? Hol? Mik? :)
  • TDC Geronimo
    #70173
    PS azért odapakol rendesen exekkel most. Az elmúlt 3 hónapban jött/jön vagy 5 és nem is akármilyenek. És akkor hol van még a többi, Sucker Punch új IPje, új GOW, Detroit, days gone, UC DLC, last of us 2 stb stb. Nincsjáték(tm)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.21. 11:41:12
  • Tatyla
    #70172
    Én VR-el Resident Evilt még ha fizetnének se tolnám,ülök a fotelban egyszer csak a macska az ölembe ugrik és már be is fostam..
  • Totti5
    #70171
    Kér egy Horájzont kap egy Horájzont, csak abban éppen autók vannak, robotkutyák helyett.
  • Maxyka
    #70170
    Igy is úgy is úgy végzi, hogy hetente csak 1órácskára kerül le a polcról. És azért 120-130k háááát....
  • TBTPumpa
    #70169
    Miez Konzolvilág? Ott is képesek ilyet művelni. :)
  • ppista
    #70168
    Szegény X1. tulajokat nem szép húzni ilyenekkel.
  • Maxyka
    #70167
  • arty
    #70166
    valkyrie-ben NINCS szingli tartalom. kis tutorial és ennyi. mehetsz lőni a másik 5 embert, mert kb totál kihalt az egész multi(only)...

    a driveclub kormány nélkül garantált halál lesz (eddig mennyit nyomtad? ;) )
    a többi játék 1-2 óra kényszertartalom.

    oké, ha bírod a resi7et, akkor az bazinagy élmény lehet :) HA bírod. ezt nem tudjuk :P

    de hajrá, szívesen olvasnék tapasztalatokról!
  • arty
    #70165
    Másra ment el a 4000ft ... a pécés kódot kellett pléjsztésönösíteni.
  • TBTPumpa
    #70164
    Tegnap egy rívjúban láttam, amint Aloy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy jelenetben komolyabb armor nélkül szaladgált. Ott azért kijöttek az idomai, rendben lesz ez.
    GG még rendes csaj karaktert is tud alkotni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.21. 08:45:26
  • arty
    #70163
    corsaban? pont kipécézted a legjobb vr-szimet és belekötsz :D
    na halljam, mi a gond vele?
  • arty
    #70162
    pf, ilyen előzményekkel pláne érthetetlen az fps lock hiánya :(

    és jah, prón simán meglehetett volna a 60frém, ha nem akarnak jobb iq-t :(
    és ha már pécé-options menüt játszunk kozolon, akkor legyen highframerate és highvisuals opcio, de együtt az aligszebb és 40-60fps kurvaszar választás.
  • Kandurex
    #70161
    Tényleg nem. No de, ami késik nem múlik!
  • Evoluti0N
    #70160
    Hihetetlen, h 1 hónapja még eléggé leszartam a játékot, most meg úgy be vagyok hájpolva, mint nem is tudom mire voltam ennyire legutóbb. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.02.21. 01:45:26
  • Maxyka
    #70159
    Szerintem azért lehet bőven információkat szerezni neogafról meg innen onnan. Sőt a játékba is komoly spoileres betekintést lehet nyerni aki egy kicsit szemfülesebb. Több órányi friss gameplayek cinematic-ok meg sok sok játékos vélemény (akik már majdnem végigtolták megjelenés elött) Na szóval komolyan bele lehet ásni magad anélkül hogy te magad játszottál volna. :D
  • n000rbi
    #70158
    Nem mondtam egy szóval sem, hogy szar. Néha megijeszt, mennyire rá tudsz csavarodni egy-egy játékra :)
  • TDC Geronimo
    #70157
    Én annyit tudok amit láttam + olvastam. Egy nagyon jól összerakott akció rpg, kiváló combattal, jó storyval. Te meg úgy beszélsz róla mintha szar lenne pedig bizonyára nem az.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.21. 00:07:52
  • n000rbi
    #70156
    Amit eddig láttam belőle, abban a technó kivételével semmi kiemelkedő nem volt. Szerintem még Te sem tudsz semmit a játékról a pontokon és a hypeon kívül.
  • TDC Geronimo
    #70155
    Miért a horizon nem lett az?
  • n000rbi
    #70154
    Ez így van, de egyelőre az az érzésem, hogy jó játékot majd Hideo bácsi fog ezzel csinálni. (2020-ban leghamarabb :D)

    Egyébként mennyire esélyes, hogy az engine-t más stúdiók is licenszelhetik majd?
  • TDC Geronimo
    #70153
    Na majd 9 nap múlva...
  • Moby
    #70152
    Jó ez a decima engine nagyon.
  • Moby
    #70151
    Érzésem szerint nem próbáltál olyan játékot, amiben mozogsz a "lábaidon". Előre röhögök :D
  • TDC Geronimo
    #70150
    Main themevel!

  • Kandurex
    #70149
    Nem ajánlom. Nagyon nem. Úgy elfelejted a Horizon-t, Mass 3 dolgokat, hogy öröm lesz nézni.

    De tényleg. Mindent gagyinak fogsz érezni...
  • Kandurex
    #70148
    Na, ez már egy legit érv. :))
  • TDC Geronimo
    #70147
    Amíg nem lesz több olyan VR élmény, mint a resi addig nálam szóba se jön pedig nagyon kipróbálnám. Ilyen 1-2 órás techdemókért én nem adok ki 150et.
  • SlickAdam
    #70146
    E! Benne-e lész!

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.20. 23:21:19
  • Moby
    #70145
    Semmit. Manóka nem lesz ott. Ő lesz benne a játékban. E!
    Most írta!
  • Moby
    #70144
    Szigorú felügyelet mellett majd töltheti a fénymásolókba a papírt. De a kijáratnál azért belenéznek a táskájába.
  • SlickAdam
    #70143
    azt' a manoka mit fog csinalni a kabelsisakkamera tengerrel? :D
  • Kandurex
    #70142
    Mint a húzat. És ez még olcsó is lesz.