121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #70221
    Az tökéletes. Szerintem gyorsabb internet kéne. Ez kevés neki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.21. 23:35:18
  • darkSectorxxx #70220
    ND2?
  • darkSectorxxx #70219
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a fosomról van szó?
    Én 2 dologról beszéltem eddig.

    Arról hogy a legelejétől tudtam hogy ezt a játékot nekem találták ki a stílusa miatt, és gecijó lesz.
    A másik amit mondtam, hogy ha a PRO-t véletlen veszek, az kizárólag ennek a játéknak a megjelenésével, mert nem azt mondtam hogy ez sokkal jobban kihasználja majd, HANEM azt írtam ezelőttig végig, lapozz vissza nyugodtan, hogy HA, érted a feltételes módot, HA valamiért fogok venni, és valamiben VÁRHATÓAN ki lesz facsarva a kraft, az február 28.-án ez a játék lett volna.

    Én nem azt írtam hogy ez tuti, hanem ha VALAMI kihasználja netán, akkor EZ lesz az, de ez sem annyival jobb amiben látom a potenciált.

    Természetesen a saját véleményem, és igényem alapján értendő.
    Nincs semilyen magyarázkodás, nem is szükséges.
    Azt írtam ha veszek Pro-t, akkor az februárban, HA ez bedurrant, de a HA szócska az fontos, hiszen értelmszerűen ha nem, akkor minek költsek pénzt?
    Tehát nem fogok.

    Még kérdés esetleg?
  • orichalcos
    #70218
    Megint lassú a PSN sebessége? :D Lakótársam fél délután át töltötte Rainbow Six-et, a 250-es netünkkel. :D
  • Moby
    #70217
    Ja, szép ez a horizon nagyon, de kedves sony a jó cigány japán KURVA ANYÁTOKAT a fizetős psn-etek minőségért! Letolom a HZD-t, és bebszom a szekrény mélyére ezt a szart, hogy ennek a psn-nek a közelébe se kelljen menjek U4 DLC-ig.

    Elment az ennedik igen kedves hangú levél, gondolom tökéletesen feleslegesen. 50 millió atka nem tévedhet.
  • zzeN
    #70216
    Ha már nagy a hájp:

    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2017.02.21. 22:01:40
  • Totti5
    #70215
    Akkor nem ez lesz az eslő játék ami úgy kihasználja a Prót hogy csak na? mi lesz akkor, melyik? ha nem mondtad volna meg akkor nem kellene most magyarázkodni.
  • Bandicoot
    #70214
    Ezek a Candylendes összevetések forintot nem érnek. Annó W3-at is úgy rakták össze a pc ellenében ne legyen látványos a különbség...Holott...
  • darkSectorxxx #70213
    Kibaszott jó lett sima PS4-re is, ezért asszem nem váltok még.

    Érdekes, azt hittem brutális eltérés lesz, mert élesebb a kép az látszik pro-n, csakhogy régebben pár hete valaki belinkelt összehasonlító videót, ahogy a zsiráf fejére felmászik a csaj, na ott sokkal több eltérés volt, de az valszeg még kezdetleges változat miatt volt.
    Kb mint az Uncharted demo meg a végleges közt...picit randább lett, de még így is gecijó.

    Na és stabil 30fps.

    Én megmondtam a legelső trailernél, hogy Guerilla Games miatt, meg a videóban amit mutattak, egyértelmű volt számomra, hogy ezt a játékot már akkor előre megvettem volna....
    Na még 1 hét basszus. :D
    Addig melózok, meg kis Ni-oH-val lefoglalom magam. :D
  • TBTPumpa
    #70212
  • Tatyla
    #70211
    Végére értem a TLG-nek a véleményem nem változott 50 botot minden egyes fejlesztőnek a 10 év lófaszságért, delete meg is történt, bele is vetettem magam az Infomaus Second Sonba
  • TDC Geronimo
    #70210
    Engem switch miatt hívtak :p
  • TBTPumpa
    #70209
    Délelőtt hívtak a Platinumshop-tól. Jövő hét szerdán hozza a futár az előrendelt kiadást. Már nagyon várom. :)
  • TDC Geronimo
    #70208
  • Seth
    #70207
    Dante nyugdíjba mehet

  • Tatyla
    #70206
    Mondjuk nálam elég sokszor elhangzott a kurvaanyádattrikó kifejezés eddig és még nem értem a végére...
  • Kongy
    #70205
    Én inkább azokat ütném-vágnám, akik ezt majd' egy évtizedig "fejlesztették".
  • Moby
    #70204
    Betegek vagytok.
  • arty
    #70203
    nem segít, próbáltam :(
    és az a nagy baj, hogy ütni-vágni-kínozni viszont nem lehetett... mondjuk lehet h a játékosok zöme halálra verte volna trikót a sztori negyedénél :/
  • Moby
    #70202
    Amúgy ittvannak, ha valaki érdekel, és nem akarja végigtolni a játékot. Vagy csak újranézné. Ez az egész egy kurvajó irányzata a gémingnek, és annyira magától értetődő is, nem is érteni miért nincs belőle sokkal-sokkal több.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.21. 14:22:40
  • Moby
    #70201
    A japóknak is sokkal jobban állna ez a cultural gaming, mint ez a túltolt infantilizált maguk által kreált fantasy akármi. Európai szemmel sokkal-sokkal érdekesebb a történelmük meg a kultúrájuk, mint ez a szar, amit annak akarnak eladni, de valójában csak a popkultúrából visszamaradt agylágyulás.
  • Kongy
    #70200
    Játék negyedénél abbahagytam, mert egyszerűen nem bírtam elviselni :D Azt mondják simogatni kell, és akkor arra megy, amerre mondod
  • Evoluti0N
    #70199
    Nekem is ez volt a kedvencem a Never Alone-ban.
  • Moby
    #70198
    Szal az ilyen fanatsycuccokkal az a baj, hogyha a játék nem nagyon elég önmagában, akkor valami irodalmat kell mellébiggyeszteni fillernek. Csak avval az a baj, hogy annak jónak kell lennie, és ahhoz olyan sokan meg nem értenek. Szal akkor már jobb olyanból építkezni, aminek van kulturális valós háttere. Mint pl a Kisima Inŋitchuŋa, ami amúgy sok ponton nagyon hasonló ehhez. De ott legalább az aliggéming mellett rohadtjóak a elbeszélések, az interjúk, az egész törzsi háttere szerintem jóval érdekesebb, mint maga a játék. Imádtam a videóit nézni. Vetekszik a legjobb natgeós anyagokkal. Hát itt nincs semmi ilyesmi. Van az aliggéming amit a körítés el is vinne a hátán, azt sikerülne fenntartani, de nem sikerül.
  • n000rbi
    #70197
    Bárhogy magyarázod, addig meg se hallom, amíg a végére nem érsz. Azt pedig enm fogsz már szerintem, szóval hagyjuk is a témát. Jöhet a Horizon hype.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.02.21. 14:01:14
  • Moby
    #70196
    El. Mer meghótt. Valahogy ez a japócska kisember nem igazán tudta mit is kellene kezdeni ezzel az egésszel. Kitalálta a nagy állatot meg a kisembert, meg az ő kapcsolatukat, de aztán megrekedt vele itt. Ez így egy játékra kevéske. Még akkor is, ha valami érzelmi csattanó vár is a végén. Nem túl izgalmas odáig elvánszorogni. Pedig az eleje jó, jól indul.
  • n000rbi
    #70195
    Halt a fenét, csak elengedted.
  • Moby
    #70194
    Nem a fejlesztők nyilatkoztak, a fejlesztők szerint készen van, a kiadó nem akarja kiadni, mert beszartak attól, hogy szarrátörték a krekkerek a denuvót a RE7-en. És törjék is szarrá, és ne is adják ki emiatt. Legyen ennek az agyrémnek egyszer és mindenkorra vége. Aki meg elhiszi, hogy nem csak így lehet, az majd szarrákeresi magát akár a GOG-on is, drm nélkül. Csakhát ahhoz teljesíteni is kell, nem csak belehazudni a világba, meg tolni a hypoeot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.21. 13:51:38
  • Evoluti0N
    #70193
    Nagyon erős lesz ez az év. Sőt, már most is az. Február van csak és már két idei játékot megvettem, végigvittem és nagyon úgy tűnik, h március végére ez a szám már 5-re fog emelkedni. Nem tudom, h mikor volt legutóbb ilyen.
  • Moby
    #70192
    Nekem komoly gondjaim nem voltak vele, de valahol útközben annyira ráuntam, hogy azt is elfelejtettem már, hogy megvan. Majd egyszer, egy száraz időszakban talán előveszem. Nem tudom amúgy mi történt evvel a játékkal. Valahogy minden elfogyott menet közben. Elhallgattak a zenék, elfogytak az ötletek, meghalt benne minden.
  • Moby
    #70191
    Én nem is ezért kérdeztem, én így is belefulladok a játékokba, pedig ezek egyike sincs meg :D
  • Maxyka
    #70190
    Én a metacritic-en sokkalom azt a pontozást de hát izlések és pofonok. Nekem nem jött át annyira hogy megse fordult a fejemben hogy én emiatt vennék ps4-et.

    Viszont vissza a horizon hypehoz :D
  • arty
    #70189
    de mi volt a gond? hányingered lett tőle?
  • Tatyla
    #70188
    Ezt a Last guardiant most tolom de már alig várom hogy a végére érjek, trikó egy idióta a kamera szar, irányítás fos, ha anno ps3-ra ez megjelenik nagyot szólt volna de így egy hulladék még azt a 3300-at amit adtam érte azt se nagyon érte meg.
  • darkSectorxxx #70187
    Szegény munkás, aki miatt ez kikerült a polcra. :D
  • ppista
    #70186
    Fejlesztők pár napja nyilatozták hogy nem jön, mert az egy halott platform feléjük. Lesz majd más.
  • darkSectorxxx #70185
    Ha ez a vr élményben a jót képviseli, akkor köszönöm szépen, de sohatöbbet. :)
  • TDC Geronimo
    #70184
    Én sírtam, de nem emiatt
  • Maxyka
    #70183
    Az inkább lehúzócím. No offense. Nem hiszem hogy amiatt sírnának a boxosok és pc-sek. :D
  • Totti5
    #70182
    De az már nem ex mert mindenki Pct vesz és azon tolja. Ami amúgy valszeg jön Xboxra is a fejlesztők szerint.