121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #70261
    Lol. Beérik végre a 2500k szintjét?...
  • TDC Geronimo
    #70260
    micsoda? Fosom amd proci? Ne a hwre remegj, hanem játékokra :P
  • Moby
    #70259
    Ja, tök jó, csak most nem igazán tudok konzolra koncentrálni, pöfög ryzen hyptrain :D
  • TDC Geronimo
    #70258
    Bászki ez az engine...





  • Bandicoot
    #70257
    Ó dehogynem. Call of duty első két részében már ment a noobozás cheaterezés vastagon. Minél szélesebb körhöz (értsd minél kazsuárabb) kerül egy játék annál több az ilyen "egyed". For honor...Ps4-en... Egy játék amiben egymagad hős lehetsz (álá COD fragkirályok). A napnál világosabb volt hogy ellepik az ilyen tizenéves gyerekek. Majd kihalnak belöle egy idő után ha elég komoly-nehéz és megéli a program.
  • TDC Geronimo
    #70256
    Moby. PS4es BF4 boost mode



    BF4

    114% Improvment for lowest FPS on base vs Boost.

    27fps to 58fps lowest.
  • TDC Geronimo
    #70255
    Egyáltalán nem csak PCn csak itt van chat is. PSen is ha úgy adja simán küld PMet csak az már bonyolultabb, de siegebe ott is megy a kickelgetés a semmiért + TK. Fertő ez mindenenhol
  • TDC Geronimo
    #70254
    Nem volt ilyen régen. Én rengeteget battlefieldeztem még PCn a 42vel, vietnammal és akkor még marhára nem ez volt a jellemző. Ez az új youtuber/streamer társadalom, ezek miatt még jobban elfajzott minden. Nyomják a "menő" szövegeket, amiket twich chaten szokás.
  • Tatyla
    #70253
    ez legfőképp pc-re igaz
  • Bandicoot
    #70252
    Régen is ez ment, nincs rajta min csodálkozni. Mindig vannak a multiban besértődő tizenévesek és egyéb beteg elmék akik betegesen képtelenek elviselni ha valaki jobb vagy akár csak elveri őket mert épp jobb formában van.
  • TDC Geronimo
    #70251
    Akkora fertő az összes multinak a communityja, hogy félelem. Folyamatos trollkodás, ugatás, másik fikázása. Komolyan mondom ez a világ már rég megérett a pusztulásra. Most toltam 1v1 duelt for honorba. Tök jó harcot toltunk erre beírja hogy hacker kutya vagyok hogy dodgeolok mindent, mindezt angolul. Vége a meccsnek, amit nyerek erre ezt látom chatbe. "gyere kutyaszar" "rákos geci". Aztán lelép. Nem tudta, hogy magyar vagyok. Most nem arra utalok, hogy magyarok ilyenek, mert sajnos szinte mindenkire jellemző már ez. Siege community ugyanez. Alig várom már hogy elmerüljek a 3 open world singlebe. Ott legalább nincs ennyi gyökér
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.22. 17:22:48
  • arty
    #70250
    DAT... linearis algebra!!! :)
  • gibson9
    #70249
    És van aki 38at adott érte (collectors). Gamer pályafutásom legnagyobb és legdrágább hibája. Igazából a játék tetszett a hibái ellenére, de ennyit nem ért, főleg, hogy az életben nem játszom szerintem még egyszer végig.
  • Evoluti0N
    #70248
    defuk? :D Lesznek benne különböző ruhák is? A trailerekben eddig mindig ugyanabban volt.
  • TDC Geronimo
    #70247
    DAT...

  • TBTPumpa
    #70246
    Azt hittem a PSN miatt ölsz!
  • Moby
    #70245
    Fogok ölni, de azért is vagyok képes erre, mert közben nem érteni fogom, hogy az ott csak lineáris algebra. Nem segg, nem állat, nem ember :D
  • TDC Geronimo
    #70244
    Holnap délután 3kor letelik előző heti ME preview embargo.
  • TDC Geronimo
    #70243
    Dehogyis. Örültem, mint egy gyerek :D
  • arty
    #70242
    és te? öltél ma már poligon állatot/embert?

    ha még nem, éjfélig van időd és szerintem meg is fogod tenni! :D
  • Evoluti0N
    #70241
  • Moby
    #70240
    Mindazonáltal amikor poligon seggek bámulásával, vagy poligon állatok leölésével jöttök, akkor az egyetlen szó mindig ez lesz, ami az eszembe jut
  • arty
    #70239
    mondtad, h téves? remélem....
  • arty
    #70238
    te a 3-5 óráddal, ráadásul prón NEM ÉRTHETED MIT ÉREZTEM!!!! :D
  • Evoluti0N
    #70237
    Egy hét, egy hét, egy hét...
  • darkSectorxxx #70236
    Tuti lesznek, mutattak is már. Szerintem a kroki, madár, ezek szerintem egyszeriek.
  • TDC Geronimo
    #70235
    Én azt MEre tartogatom :)
  • Tatyla
    #70234
    Én ki akartam venni egy nap szabit csak az asszony leszavazta :(
  • Tatyla
    #70233
    Szerintem az a féreg vagy mi gyanús hogy boss
  • Maxyka
    #70232
    Remélem lesznek bossok benne és akkor már totál az. :D
    nekem külön tetszik hogy más más támadható pontok vannak amiket be lehet jelölni. Lelőheted a fegyverzetét és felkaphatod. Vagy csak azt lövöd le róla ami kell és pucolás. Teli vannak a pályák csapdákkal amiket ellenük lehet fordítani. Meg az AI-. Tényleg vannak típusok amik csordában haladva az úton menekülnek nem össze vissza futnak randomban. Na várós már eléggé :D kár hogy a lemezes csak elsején jön. :(
  • AntiHero
    #70231
    Amúgy engem is arra emlékeztetett. :D

    Főleg, hogy folyamatosan ugrált csak a csaj. Már csak a YOU DIE felirat hiányzik. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.22. 13:13:31
  • TDC Geronimo
    #70230
    A combat kurvajó benne. Végre egy open world rpg normális combattal. Tiszta DS, azt mondják jó nehéz is :D
  • AntiHero
    #70229
    Na ezzel (első) a videóval megvettek kilóra.

    Viszont a másodikon már túl sok a neon meg a lézer meg a robot meg a minden.


    De az elsőnek jó a hangulata meg a mozgása.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.22. 13:05:13
  • Maxyka
    #70228
    De igazából erre gondoltam :D

    Thundrj Fight
  • Maxyka
    #70227
    Talán így
  • darkSectorxxx #70226
    Na 70fps-el fut a FF?
    Akkor nem lehet ok a panaszra.
  • Svlad Cjelli
    #70225
    Nagyon jo lett a 1.05 FF15 patch! 60 FPS-t igertek, erre kaptunk 10-et pluszba!

    Meh...
  • Tatyla
    #70224
    Rossz a link
  • Maxyka
    #70223
    az crazy
    Horizon fight
  • TDC Geronimo
    #70222
    5 megáson tökéletes, nem tudom mit sírtok...