121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #70381
    Ez nemtudomki, de jó a picsája, elég az hozzá.
  • Kandurex
    #70380
    Szóval ennek a szemkötőnek valami sado-mazo dologhoz lehet köze....
  • Seth
    #70379
    Pörfekt
  • Totti5
    #70378
    Azt hiszem a kisasszony megragadta a témát ahogy kell. ( Misa Chiang )





  • SlickAdam
    #70377
    sztem poen :)
  • Seth
    #70376
    LOL. Nier-ben meg lehet venni a trófeákat az in game store-ban a 3. végigjátszás után. Bár jó drágák, a pénzt tovább tart rájuk összefarmolni, de mégis, ekkora marhaságot
  • TBTPumpa
    #70375
    DF 4K videóból:




    Németeknél már elérhető a Collector's Edition:


    Valaki YT stream-et is nyomatott németből, de csak addig, amíg a Sony le nem csapott.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.25. 18:17:38
  • Kandurex
    #70374
    Ez már két éve ilyen formába volt? Jó sokat ültek még rajta. Ami lehet, hogy ebbe az esetbe jó hír
  • TBTPumpa
    #70373
    Akkor lássuk mennyit is változott a játék a 2015-ös bejelentés óta:
  • Evoluti0N
    #70372
    Naggggyon gyanús, h nálam a MEA lesz az áldozat és a Horizon meg ez lesz a vásár.
  • Moby
    #70371
    Nyugi, nálad is elő fog jönni a motionsickness. Azt nem lehet megúszni :D
  • TDC Geronimo
    #70370
    Mennyire beteg. Kár hogy ezt most bedarálják a nagyok :s

    Nekem erre most nem lesz időm, de később tuti beszerzem


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.25. 15:44:54
  • Kandurex
    #70369
    Csirkék a barátaid, nincs más magyarázat
  • darkSectorxxx #70368
    Gondolom, vót má.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.25. 15:13:48
  • Bandicoot
    #70367
  • TDC Geronimo
    #70366
    Mondták, hogy a 2160p mód jobb 1080p tvn, mert a másiknál semmivel se szebb viszont downsampling miatt 4k módban sokkal szebb a képminőség
  • Bandicoot
    #70365
    Horizon két féle mód 0day patchel aktiválva.
    Performance mód - állítólag enhanced grafikszal
    vagy
    Resolution mód 2160p csekkerboarddal.
  • Evoluti0N
    #70364
    "A garfikán kívül mi utal rá, hogy ez jó lesz?"

    A videók, amiket láttam róla, ahol a többi dologról is beszélnek. Pölö:




    #70328 Sajnos :(
  • arty
    #70363
    létezik ember, aki szendboxot újrajátszik?!

    remélem egyébként, hogy főküldire koncentrálva 20-30 óra alatt is "letudható" a HZD ...
  • arty
    #70362
    silverkart.hu - itt van vr-szim és gokart is, "egymás mellett". utóbbival soha, semmiféle gondjuk nem volt...
  • Maxyka
    #70361
    Mondjuk én azt sajnálom hogy nem lehet majd annyi órát eltölteni benne mint a witcherben. Ott minden küldi egy élmény volt és hogy mennyi volt benne, na az brutál. Több száz óra. Itt sajnos 50-60óra alatt lepörög aztán megy a polcra bármilyen jó is ,azt majd évente elövesszük mint a látsztofászt.
  • Moby
    #70360
    Jajdehogyis :D
  • Kandurex
    #70359
    EZ csak annyit jelent, hogy IRL se bírják a verseny autókát :)
  • Kandurex
    #70358
    A garfikán kívül mi utal rá, hogy ez jó lesz? Oké, a harc nem tűnik rossznak, de mi van a valid tartalommal? Miért szól 10-ből 9 bemutató a grafikától? Semmit nem láttunk. Még. Jöjjön az a szerda!
  • TBTPumpa
    #70357
    Egyszerű sajtópéldány, 0day Patch és Outfit/Trapper Pack DLC-k nélkül.

    A 20 perces DF videóba belenézve elképesztő, amit ezek leműveltek.
    Az a részletgazdag grafika, az a fény-árnyék kezelés, az a napszakváltás, az a művészi dizájn, azok az animációk, a 3D-s térkép, Aloy kidolgozottsága. Egyszerűen csodálatos. Illetve csak most tűnt fel, hogy milyen kis feszülős barna bőrnaciban van Aloy (alap Outfit).
    Elképesztő, ahogy feszül/gyűrődik rajta az a részletgazdag ruha. Witcher 3-ban láttam hasonlót, azelőtt és azóta sem. Rise of the Tomb Raider igyekezett, de ott közelsem volt olyan jól megoldva, mint itt.
    Túl jónak tűnik ez a játék, kíváncsi leszek a mellékküldetésekre, remélem nem Dragon Age Inquisition szintű loot farmolásról fog szólni a dolog.

    Már csak pár nap!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.25. 11:50:13
  • Kandurex
    #70356
    Itt van ez a Robo Recall, kb. 15 évesen imádtam volna. Mekkora fos!....

    ....de VR -ban hatalmas királyság! :))

  • darkSectorxxx #70355
    Ha tetszik a cucc, és átnézted mi a helyzet és így is bejön, akkor nem kell másra hallgatni, megveszed és élvezed, legrosszabb esetben buksz vele pár ezret.
  • darkSectorxxx #70354
    Headshotot az ilyennek. A geci paraszt.
  • Maxyka
    #70353
    Amúgy még idén megjelenő Elite Dangerous psvr kompatibilis lesz? Akkor lehet én is rá tudnék pörögni a psvr-ra. Az egy nagy favorit. Pc-n is megvolt csak nem volt időm játszani de olyan hangok vannak benne hogy besza behu
  • Maxyka
    #70352
    Így gyűn a pléjsztésön :D Nyilván monitor de na

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.24. 22:44:05
  • arty
    #70351
    "De ez jelenti a jövőt,"

    2x voltam ótószimezni haverokkal, mindkét haverom úgy jött haza, hogy neki egy életre elege van a VR-ből.
    Pedig csúcskormány, nagyon jó pedál és váltó, elég jó motion-cockpit és talán a legjobb vr ótóka voltak a partnerek...

    Én mind2x össze**************tam magam az élvezettől, betelni nem bírok vele, de nem tud jövő lenni, amitől a célcsoport nagyrésze hányingerkedik :) :(

    És pláne nem, hogy ANNYIRA azé' senki nem áll ki mellette. Bazmegsony :( (a pécések hamar halálra ítélődtek, miután egymást nyírják némi kooperáció helyett)
  • Moby
    #70350
    Erről is eleget pofáztam amikor ismert lett az oculus cv1 ára.És ez az egész mind-mind csak azért van, mert ideje korán ki lett tolva a piacra. De muszáj volt, mert túlfujták a lufit, és mindenki beledöntötte a pénzt. Aztán persze produktumot akart. Megkapták. Lehet tapsolni :(
  • Kandurex
    #70349
    Esély sincs igény kialakulásra így.
  • Kandurex
    #70348
    Nagyon drága. Nagyon. A PS VR géppel együtt majd 300 ropi. A többi szemüveg önmagába ennyi + kb. még egy hasonló árkategóriás gép.. Ez nem közösségi igényeket szolgál ki.
  • Moby
    #70347
    Ugyanezt ugatom 2 éve! Részben főleg azért, hogy a kereskedelmi termékek megjelenésére túllegyetek az első 2-6 óra okozta rószaszín kőd-sokkon. Mer részben ez felelős azért, hogy ide jutott a teknó. A vásárló rétegnek mostanra igényeket kéne tudniuk támasztani az eszközökkel szemben. Kéne érteniük, hogy mi jó meg mi nem, hogy tudjon szelektálni.
    Nem lesz minden 10x jobb benne. De van ami igen.
  • Totti5
    #70346
    Resident Evil. Ennyi létezik rá mint játék amit hajlandóak voltak megcsinálni teljeskörű VR supportal.

    Sem az Ace Combat, sem a GT nem lesz VR játék, csak lesz benne hangyafasznyi VR tartalom. Gondolom nem fért bele megcsinálni rendesen mint a Resit.
  • Kandurex
    #70345
    JA igen, nyomtam benne még egy kört.
  • Kandurex
    #70344
    Igazad vagyon! De abba a fosba minden 10X annyit ér.

    Amúgy ja, rácsavarodtam a francba. Aki még nem tette, rohanjon, mert ez nagy állatság! El se hinnétek milyen benne egy autóka, vagy űrszim, bármi!
  • Moby
    #70343
    Ez a sztori egyre viccesebb. A legjobb játékokat elpöccinted mint a fikát, és ilyen kibaszott legalja lolwut gecikkel jössz mosdatni a VR-t mint az ARK meg Farpoint? :D
    Te frankón beleőrültél ebbe a vr fasságba hallod. Gyere vissza a fődre Kandúr. itt várlak he!


    /vegyé tőlem vr-t is, addig úgysem nyugszol, csak értsed is, hogy mivan! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.24. 20:28:20
  • Kandurex
    #70342
    Farpoint, Golem, Ark, Ace Combat, Gran Turismo Sport...! Jönnek itt jó dolgok. Csak nem ömlenek. Mint ahogy a normális címek sem.