121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #70341
    Korábban sokat vásároltam én is olyan boltokból, amik szartak a streetdatere. Az itteniek tudják. Má én is leszarom az ilyesmit. Ráadásul szerintem még nincs kint a day1 patch sem. Még az sem biztos, hogy nekikezdek elsején. Megnézem nyilván, de benne vagyok jelenleg két másik játékban, amik nem fognak addig lepörögni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.24. 20:17:17
  • TBTPumpa
    #70340
    Magyar jútyuberek már küldik:
  • Kandurex
    #70339
    Egye - fene pukkadjon, vagy bár akármi. De lesznek még rá állat dolgok és mindegyiket tolni fogom....ÉS!!!..... még ott a titkos fegyver is.

    A poresz!
  • Moby
    #70338
    De nem csak a tartalom nem jött, nem jöttek a vevők sem. Szal egyensúlyban van a piaci jelenléte. Nincs kínálat sem kereslet. Csak ez a iszonyatos tempóban zsugorodó lufi, amit 3 évig fújt ez a néhány cég.
    A VR biztosan része a jövőnek. Csak nem EZ a vr.
  • Moby
    #70337
    >de egyszerűen nem is volt rá idő készíteni

    Te figyukamá. Te most bámultál bele a sisakba, neked új. Pedig nem. Oculus DK1 2013 június óta érhető el a fejlesztőknek. Azóta várja a teknó a tartalmat.
    És csak várja, csak várja, meg várja...
    ..
    .
  • Kandurex
    #70336
    Láttam ezt. Semmit nem mutat és pontosan ennyit is jelent. Drága a VR, és ez utóbbi miatt a közönsége is kicsi, a másik része, anyagiak híjján, kárrog ellene, többnyire nulla alappal. Tény, hogy kevés a tartalom, de egyszerűen nem is volt rá idő készíteni azt, hiszen a technó része is talán tavalyra egységesedett és még bőven fejlődik. Szóval ennek még idő kell. Sok idő. De ez jelenti a jövőt, nem pedig az a szánalom, amit még mindig a TV/Monitor akármi előtt vergődünk.

    Amúgy a tartalom miatt, ÉS CSAK az miatt, még várok. 2 játékra egész pontosan. Amint megjelentek vettem magam bele.
  • Moby
    #70335
    Majd egy vive-ra én is benevezek, amikor a megmaradt készleteket próbálják eladni fillérekért.
  • Totti5
    #70334
    Nekem mindegy, idén akarok venni egyet a PCn futó ( bármilyen ) autós játékokhoz. El leszek azokkal évekig. Csak arra várok hogy azt a VR szettet Xbox/PC logóval tolja ki év végén az Oculus.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.02.24. 19:36:45
  • SlickAdam
    #70333
    trídítet a kandúrnak!!! fikkenzigg!
  • Moby
    #70332
    Nincs egy éve, hogy a sokat emlegetett csodálatos zindex is ódákat zengett a VR fényes jövőjéről, mamár ők is elhatárolódnának. Na nem mintha a zindex olyan nagyon lenne kompetens bármiben, szal ez itt már "a patkányok is ugrálnak a süllyedő tökhélyról" jelenség.
    De nincs baj, én nem aggódom. Kandurex majd megmenti! :D Kipukkadt a fakin lufi. Jó a teknó, csak túltolták Béláim.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.24. 19:33:54
  • Moby
    #70331
    De beám. Főleg így, hogy a psvr megmentette(TM).

    MEG.
    MEN.
    TET.
    TE.
    LOAASdshdjkjahdkhjzuwqgezhbjchjxyhhjlysxc
    Hejj :D
  • darkSectorxxx #70330
    Tudom csak vicceltem, biztos kitalálnak valamit, nem hiszem hogy hagyják ülepedni, mint a kurvajó kamerát, amit max a strem-erek használnak. :D
  • Kandurex
    #70329
    Arra még csak most kezd beindulni az élet.
  • Moby
    #70328
    Túltoljátok.
  • darkSectorxxx #70327
    Olyan mint a VR. :D
  • Evoluti0N
    #70326
    Asszem megtaláltam. Tearawayt elkezdtem. Már egy ideje piszkálta a fantáziám. Eddig nagyon bejövős. LBP 3-at is megnéztem, de engem idegesít a narrátor. Korábbi részeket nem játszottam, szal nem tudom, h ott volt-e, de itt nagyon zavar. Annyira, h inkább nem is játszottam tovább :D Érdekesmód a Tearaway is narrációval kezdődik, de ott vhogy nem zavar.
  • Evoluti0N
    #70325
    Nekem az a bajom a Nintendo konzolokkal, h generációnként 3-4 játék van rá, ami érdekel. Az meg kevés a vásárláshoz. :/
  • TDC Geronimo
    #70324
    Ja ezt olvastam. Azért nemsemmi hónap lesz ez HZD, zelda + MEvel basszus. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyen
  • n000rbi
    #70323
    Having just completed it, we couldn’t help but think of Horizon Zero Dawn while playing Breath Of The Wild, and how simplistic it now seems compared to Zelda.

    Khmm
  • TBTPumpa
    #70322
    Nem nézem meg. Legyen már szerda!!!
  • TomStorm
    #70321
    Én Witcherezek.Semmi más nem érdekel már Horizonig
  • TomStorm
    #70320
    Eszméletlen:O
  • Evoluti0N
    #70319
    Áh. Így a HZD előtt nincs kedvem semmit se játszani. Mindenbe belekezdek, de otthagyom. Lassan múlnak a napok. :/
  • TDC Geronimo
    #70318
    Na akkor még egy kis HZD úgyis alig volt róla szó

    Launch trailer


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.24. 15:03:48
  • TDC Geronimo
    #70317
    60 fps menük és 3D map
  • TDC Geronimo
    #70316
    Áh ezek betegek
  • TDC Geronimo
    #70315
    20 perces analízis

  • Maxyka
    #70314
    Nem tudtam , Nekem meg csak lemezesre fútja
  • Tatyla
    #70313
    Mivel már vasárnap tölthető lesz, vasárnap estére már le is lesz töltve.
  • darkSectorxxx #70312
    Tudtad hogy 2 nappal előtte tölthetőek a gémek? :)
  • Maxyka
    #70311
    Tudtam ám hogy kedden van horizon ám! csak bezavart mert nálam a február 30napos :D Én szerdára kértem szabit meg csütörtökre lemezesen úgy is csak szerdán érkezik, Mire letöltitek a fos PSN-en digitálisan megint csak szerda lesz
  • TDC Geronimo
    #70310
    Holnap jön a teljes 20+ perces tech analízis DFtől

  • Moby
    #70309
    Akkósorryakkó. Hamu a fejedre!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.23. 21:53:17
  • TDC Geronimo
    #70308
    #70298

    igaz tied b-roll, de ugyanaz :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.23. 20:47:23
  • Moby
    #70307
    Hole?
  • TDC Geronimo
    #70306
    vótmá
  • Moby
    #70305

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.23. 19:33:40
  • TDC Geronimo
    #70304
    -Perhaps the most technically accomplished open world experience thus far this generation
    -HZD uses checkerboard rendering to reach a full 2160p pixel count
    -PS4 Pro owners also enjoy higher resolution textures with improved texture filtering



    Letölthető 4K videó
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.23. 19:16:53
  • Totti5
    #70303
    Trónok Harcában nagyon jó volt ( mondjuk ott mindenki ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.02.23. 17:45:41
  • darkSectorxxx #70302
    Amúgy a BÚSÓJÁRÁS/TEMETÉS van kedden, arra kér mindenki szabit, majd jóhogynem szar játékok miatt! :)
    Tessék eljönni kedden Mohácsra! :D