121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #70702
    Meg annyit még ha nem mondtam volna, hogy NA EZ nálam a növényzet ami itt van, nem a W3 féle izémizé. Papírfenyők meg ilyenek.
  • darkSectorxxx #70701
    Lesznek jobbak, de ja baszottszép, ahogy figyeg rajta minden mozgás közben, én karakterbuziként ennek nagyon örülök, mivel ezt látom a karaktert szinte non-stop a játék végéig....

    Azt viszont nem értem, hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aloy a születése óta ugyan abban a cuccban van a játék elejétől, amíg nem érsz el , hogy vegyél magadnak.

    Kisbabaként is az a ruha a kék sállal a nyakában, kisgyerekként is, meg mikor a legelején felnőttként megy még, mindig az van. :D
    Ennyire szegény a család? :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.02. 20:29:23
  • darkSectorxxx #70700
    De még ha így is lett volna, megmagyarázhatták volna, hiszen sci-fi játék. :)
    Felhalmozott állati bőrök stb. :D

    Vagy hogy van egy olyan része a világnak még ahol vannak állatok, de mi még nem ismerjük....de amúgy a végleges játékban vannak állatok rendesen, bár kicsit furika így hogy egy vaddisznó mészkál a robot dinók közt, de szeretem még így is a vadászást benne, csak most szünetelek mert melo van és kicsit beteg is vagyok, ami lehúzza a közérzetemet, így meg utálok a tv előtt üldögélni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.02. 20:13:40
  • Katalizátor
    #70699
    Én még anno olvastam olyanokat a HZD-ról, hogy a robotok az állatvilágot helyettesítik a játékban, szal volt, hogy mondtak ilyet. :)
  • Maxyka
    #70698
  • darkSectorxxx #70697
    Ki mondta neked hogy a játékban csak robotok vannak?????????? :D
  • darkSectorxxx #70696
    Igen. :D
  • Evoluti0N
    #70695
  • Moby
    #70694
    Darksectort már klónozzák. Szép jövő :D
  • Maxyka
    #70693
    Most A PSN ilyen potato hogy 3napot ir a horizon letöltésre és valami 200kb/sec el döcög a játék 4órája pedig próbáltam már pause meg minden. Portok nyítva és UTP vel van kötve .100megás digi. wtf.
  • Evoluti0N
    #70692
    :(
  • Totti5
    #70691
    Vagy WiiU.
  • Evoluti0N
    #70690
    Mi kell hozzá? Van PS4-em meg PC-m. Kettő közül valamelyik jó? :D
  • Totti5
    #70689
    Nem kell hozzá switch.
  • TBTPumpa
    #70688
    Még nincs. Most a PS4 a menő számomra. Ha ilyen szintű játékok érkeznek, mint az UC4 és Horizon, akkor még a PC fejlesztést is elfelejtem. Ott jóval ritkábbak az ilyen remekművek.
  • Evoluti0N
    #70687
    Itt mindenki ilyen burzsuj.
  • Maxyka
    #70686
    Itt mindenkinek van nintendo switch-e ? what... :D
  • TomStorm
    #70685
    Ez a Horizon egy csoda!Ennyi.
    Na húzok is játszani:)
  • Evoluti0N
    #70684
    Jöhetne PS4-re.
  • TBTPumpa
    #70683
    Ha lesz rá lehetőséged, mindenképp próbáld ki. Nagy élmény!
  • Myselor
    #70682
    nem játszom vele.csak videót néztem még .ennyi^^
  • SlickAdam
    #70681
    hoppacska! Nier is 90 felett kezd Meta-n (93, 4 teszt alapjan)
  • TBTPumpa
    #70680
    Valóban, nekem sem tetszik, de szerencsére keveset látom. Ellenben a Horizon doboza baromi jól sikerült. Azt szívesen nézegetem, ütős darab.
  • SlickAdam
    #70679
    ugy hogy nem ment at notinal.
    amugy 100% agree. undoritoan gagyi az a dobi
  • Moby
    #70678
    Az az uncsi4 te jó isten....nem tudok napirendre térni felette. Legrusnyább steelcase evör :D De magasan. Hogy ez hogy a gecibe ment át a nótinál az egyszerűen ÉRT_HE_TET_LEN.
  • TDC Geronimo
    #70677
    kisoff. Azt hiszem most Horizon pihen egy kicsit

  • Bandicoot
    #70676
    Nem tudom hogy csináltad iszonyat mennyiségű állatvilág van a játékban. Mindig belefutok vaddisznókba rókákba nyulakba egyebekbe. És célszerű ezekre is vadászni fejlesztések miatt is.
  • Totti5
    #70675
    Két béta fázis volt mindenki masszívan kipróbálhatta, ennél nagyobb reklámot nem lehet kreálni.
  • Bandicoot
    #70674
    -ha nagyon jó eladások lesznek, akkor olyan játékot raktak össze ami kedvel a nép

    Vagy olyan amit megint szétreklámoztak a sok alacsony ingerküszöbű meg veszi mert nekik megfelel az ubisoft féle tucatgyártás. Álá COD.
    Az a gond a középszerű szemétre jóval nagyobb az igény mint a minőségi komolyabb alkotásokra.
  • Kongy
    #70673
    Én nem értem te hogy nem láttad, hogy egymást érik az őzek, meg vaddisznók :D Nekem a sok robot után tiszta felüdülés volt.
  • Myselor
    #70672
    na akkor oké megnyugodtam :D köszi srácok az infót mostmár világos minden ^^
  • Tatyla
    #70671
    Ne is mond, mennyit farmoltam a disznó csontot majd a bőrt hogy nagyobb alkatrész táskám legyen, de már azóta maxos százas:)
  • TBTPumpa
    #70670
    Vannak benne állatok is. Lehet vadászni azokat (sőt néha kell) is - élelem (gyógyitalok), csontok és bőrök miatt + easy XP.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.02. 11:21:04
  • ppista
    #70669
    A harmadik küldetés végén, ha legyőződ a pillangódinót, megnyílik a szatócsbolt, ahol szörme és állatbőr replika cuccot fognak árulni a megmentett túszok.
  • Myselor
    #70668
    amúgy én tudjátok mit nem értek?ez nem ilyen belekötés vagy bármi.de ugye állatbörből vannak a ruhák.viszont én csak robot állatokat láttam azokat az anyagokat honnan szerzik?:D lehet vannak benne valódi állatok is csak én még nem láttam.meg valamit enni is kell robot dínókat csak nem esznek gondolom D:
  • ppista
    #70667
    Amiket felsoroltál, attól nekem nem hogy a játéktól, de még az élettől is elment a kedvem. :)
    Állandóan azon rimánkodok, hogy nehogy ez az elcseszett open world legyen a jövő játékdivatja. Ha csak pár darab lesz belőle, mint manapság, akkor nincs probléma. Viszont ha a Naughty Dog is elkezdi ezt favorizálni, vagy még rosszabb, a japánok is, az nagy baj lenne számomra.
  • TBTPumpa
    #70666
    Annyira jó ez az Outfit!
  • SlickAdam
    #70665
    18-as video? mert akkor nem inditom el
  • darkSectorxxx #70664
    Aloy, mit csinál ha magára hagyjuk? :D

    Spoiler mentes..
  • darkSectorxxx #70663
    :D