121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Myselor
    #70662
    én is ezen akadtam fent,egyszerűen fizika nincs a játékban vagy nemtom.oké szép meg minden vannak benne jó dolgok de a fizika?hagyjuk már egy szánalom az egész az AI is.az embereket letudod lőni pl de elütni nem.utoljára ilyet a driverben láttam xd akkorát felnevettem amikor megláttam :D vicc az egész játék nemtom ez másoknak hogy tetszhet
  • TBTPumpa
    #70661
    Nesze fémtok. Szenvedj!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.02. 10:41:39
  • Totti5
    #70660
    - béta alatt 1-1 buggal találkoztam, semmi kirívó.
    - irányítás megszokható, lehetne jobb ebben is, de frankón lehet kézifékkel venni a kanyarokat
    - open béta kapott extrém nehézséget, az AI sokat javult, kitámadott, oldalba, hátba sunnyogva, egészen rendben volt
    - tele van tevékenységekkel a map, nagy bázisokkal, városokkal, élővilággal, járművekkel, emberekkel stb...
    - nem tudom mennyit kell, de nagy fun végigrodeózni konvojban a következő állomásig, de a kedvencem a helikopter volt, miközben a társaim autókáztak én fentről figyeltem illetve fél méterre mentem a fejük felett a hegyi szerpentinen. FUN, játékélmény.
    - ha nagyon jó eladások lesznek, akkor olyan játékot raktak össze ami kedvel a nép
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.02. 10:31:13
  • darkSectorxxx #70659
    :D
  • TBTPumpa
    #70658
    Naná, ki nem hagynám! :)
  • darkSectorxxx #70657
    Te is befeküdnél a szalmára mi? :D
  • TBTPumpa
    #70656
    Az az utolsó kép!
  • darkSectorxxx #70655
    Ez attól hogy 100 embernek tetszik, attól még 100 másiknak nem tetszhet, az ha egy játék valakinek nem tetszik, nem mindig a játékot minősíti. :)

    Gondolj bele fordítva, ahogy neked fekszik a Mass Effect, holott igazából ugyanazzal fogsz játszani tartalomban csak dizájnban más, meg nem lesz ekkora szabadság. :)

    Nincs azzal sem baj, ha a társaság felének ez unalmas. Ez így van rendján, azért készül ennyi féle játék.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.02. 09:46:52
  • Maxyka
    #70654
    Ubisoft féle rakatnyi bug amit sose fognak javítani , Nulla fizika és seggtitán AI és indokolatlanul nagy map amit nem tudnak kitölteni tartalommal, szó szerint úgy emlegetik, hogy the empy world. Ja és már ha itt tartunk akkor hozzuk már szóba mennyit kell autókázni ezen a kicseszett nagy mapon? hát baromi sokat, és ez még csak a jéghegy csúcsa mert sikerült szarabb autóvezetést operálni a játékba mint a watch dogs-2 be. Azt még eltudtam viselni mert fél percnél tovább nem kényszerített a játék arra hogy ótókázzak viszont a wildlands... Na hagyjuk. És hogy miben hasonlít a kettő? Hát az átlagon aluli minőség és a semmi újat felmutató copypaste marketing amivel rekordeladásokat pörögnek mint isten farkán a forgó stanecli.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.02. 09:23:06
  • Totti5
    #70653
    A kettőnek az ég világon egy fikarcnyi köze nincs egymáshoz képest, nem hogy közös pont.
  • Totti5
    #70652
    Azért mert,

    Coop akár 4 fős is
    Fun, coop élmény, minden percben random faktor.
    TPS, lopkodós, taktikázós, megtervezős
    Végtelen számú feladat megoldásokkal
    Rengeteg féle jármű
    Rengeteg féle fegyver és fejlesztés
    Hatalmas, gyönyörű élő környezet, Bolívia természeti kialakításában nagyon változatos játéktér

  • Bandicoot
    #70651
    Mert hozza a szokásos ubisoftos betonközépszerű szintet amiért rajonganak sokan. És coop-ban elmegy, arra korrekt.
    De ennyi. Codot is veszik holott az igazi IW csapat távozása óta a béka ülepe alatt a szinvonala.
    Erre van igény. Középszar lövölde.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.02. 08:04:21
  • Maxyka
    #70650
    Cod iw után meggyőződésem, hogy erre van igény.
  • TomStorm
    #70649
    Ez a Ghost Recon Wildlands miért tetszik az embereknek?
    Valami holt gyenge próbálkozás.Mi ebben a játék?
    Borzasztó szerintem.

    For Honor még oké azt mondom tűrhető de ez a foshalmaz lövölde nevetséges.
    Ebben a játékban semmi ötlet nincs.Semmi kreativítást nem vittek bele.
    És tetszik az embereknek,hihetetlen komolyan
  • Moby
    #70648
    >Leülsz és élvezed vagy nem

    Ja. Sokaknak van ez az egy darab bitje :D
  • TDC Geronimo
    #70647
    Féloff. Egy dolog miatt várom a zeldát piszkosul. A "checklistes" open world játékok már tényleg kezdenek fárasztóak lenni egy idő után. Na a Zelda itt húz egy nagyot.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.01. 23:23:26
  • Bandicoot
    #70646
    Wd 2-be olyan 15 órám ment bele végül. És sohatöbbet nem érdekel. A Horizon világához,karaktereihez, gameplay elemeihez mérve egy nulla (a gameplay még változhat ha a Hori is unalomba és repetitívségbe megy). Tipikusan az 1soros badassmadafaka style unalomba fulladó repetitív dögvészben amit semmi nem tesz változatossá-érdekessé hiába van pár poén. 1 soros történettel gagyi akcióval és fizikával.
    Érdekes volt egy ideig frisco a nyüzsgő élet, akadt 1-2 mókásabb küldetés erős kikacsintásokkal fricskával. És itt ki is fulladt baromigyorsan.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.01. 22:55:21
  • Maxyka
    #70645
    Nem tudom hogy lehet ennyit filozofálni ezen. Leülsz és élvezed vagy nem, ez tőled függ és nem a nyomorult médiától a felhasználói értékelésekről meg a géjmsztártól vagy bánom is én milyen oldaltól . És nem attól lesz jó egy játék mert én azt írom... WD2-t abba hagytam a vége előtt mert annyira repetatív volt és jellemtelenek a karakterek nulla érzelemmel. De gondolom arra se mondhatom hogy ganéj. :| valakinek biztos élete játéka volt. (vagy lehet mégse)
  • Bandicoot
    #70644
    Tehát semmit nem láttál a játékból és azt is rossz passzban fogtad ki a sztorira karakterfejlődésre fittyet hányva. :)
    Vagy tedd le és vedd elő ha értékelni is tudod hogy nem 1soros bonyolultságú karakterek meg cselekmény van a képen vagy told tovább beindul ez.
    Mindenesetre mókás hogy a WD2 ami köszönőviszonyban nincs ezzel semmilyen létező téren max grafika, az lekötött ez meg...

    Eléggé kiégés szag van.
    Én mocskosul élveztem hogy egy korrektul felépített hőst kaptunk rendes motivációkkal érzelmekkel és mindezt szépen bevezetve.
    Nem egy gyors intro és tevagy a badass modafaka ahogy az manapság a játékok zömében megy.
  • Moby
    #70643
    Nemsok. Lassan haladok. Toltam egy órát, aztán mentem inkább bf4-ezni. Untam, nem tagadom. Szívesen nézem az átvezetőket, és nagyjából ebben ki is merül minden motivációm, mert ami közte történik, az nem köti le a figyelmem.
    Ellenben megnéztem 4K-n, meg 1080p-n, és ez is azon játékok közé tartozik (valszeg a bombasztikus IQ, és a nagyon jó minőségű downsampling miatt), ami szinte nem is veszít semmit fullhd-n. Tökéletes minőség 1080p-ben. Ami viszont mindent agyonbasz, az arcokon a bőr. Az totál agyfasz. Technóban elképesztő szint. Nem csoda, hogy Kojimának ez a motor kellett. Nekem is kéne.
  • Bandicoot
    #70642
    Ez rendben van de a Horizon továbbra sem az exkluzivitás vagy a csordaszellem miatt kimagasló.
    Egy dolog hogy átvett dolgokat más játékokból de azokat is minőségi szintre járatva.
    Ennél a játéknál erős vicc az exkluzivitásra fogni az értékeléseket illetve a csordaszellemre.
    Ubisoft sandbox cím ezt a szintet közel sem hozta soha az eddigiek alapján semmilyen téren, főként nem cselekmény sztori és karakterek tekintetében. Ha végigtoltam kiderül ha repetitív lesz és semmi nem menti meg én is behúzom a minuszt. De már 10+ órám van benne és ezidáig makulátlan 1-2 apróságot leszámítva.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.01. 22:42:33
  • Moby
    #70641
    Egy másodpercet nem toltad, de eltalálták, és nincs ezen mit magyarázni...Archetípusa vagy mindannak amiről írtam. Ami nagyjából egybeesik azzal, ami mára iszonytatóan taszít mindabban, amit ma a konzolok, az exkluzivitás, meg ez az egész túlfújt, túlpörgetett, hive mind controlled fos képviselnek. És ez már nem is a játékokról szól, hanem amivé tették.
  • Maxyka
    #70640
    És amiket leírt az totálisan a codiw-t juttatja eszembe. Azt meg nem azért veszik mert exkluzív hanem mert káll of dáti. Igazából a jelenség máshol is jelen van csak egy kicsit máshogy.
    Hzd-akkor is sikeres lenne ha nem lenne exkluzív, szimplán azért mert kurvára eltalálták, ezen nincs mit magyarázni.
    Na mindegy, holnap megyek a saját példányomért délben már a fotelból fog pörögni és nem jútúbról :)
  • Bandicoot
    #70639
    Hát. Amit eddig láttam gameplay, cselekmény az messze túlmutat rajtuk.
    Nem tudom hány óra game alapján mondod ezt. Te tudod.
    Utálom ha valami repetitív és nem visz magával. Az ubisoft címek java ritka kivétellel ilyen.
    Ezt még nem toltam ki de eddig pöpec és változatos - még csak most nyílt a világ és az első helyszínen vagyok túl de már ez változatosabb volt mint az emlegetett ubisoft játékok.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.01. 21:40:23
  • arty
    #70638
    Ezt szerintem érdemes címenként nézni - pontosabban így általánosítva kissé túlzó.
    pl a KZ4 elég realista megítélés alá esik errefelé (is)
    ahogyan a másik oldalon az UC4 dettó ;))

    (HZD-t sajna max majd nagyon olcsón megdemóznám, első látásra a látványvilág/színei olyan primal-osak voltak, ami esetemben hányingert okozott és "örökre lehúzta a játékot a klotyón az ősemberes után közvetlenül"... de/ezért udítő a linkelt képeket nézni, ahol nem barnásmoslék a környezet... ott nemhogy átszüremlik némi szépség, de arcomba robban a képernyő újra és újra. aztán szerencsére gero mindig linkel egy fosbarna indítóképű yt videot és helyrebillenek a fellelkesedés előtt :D)
  • AntiHero
    #70637
    Egy kis Horizon ZD képadag tőlem. :)
  • Moby
    #70636
    Nyilvánvaló, azok a címek sosem lesznek ennyire kimunkáltak és mívesek, de képtelenség, hogy nagyon hasonló mechnaikai elemek és alapelvek mentén az egyik ugyanabban a kontextusban szitokszó, míg a másikra látatlanban rá van aggatva az évlegjobbja cím. Nincs ekkora gap ezek között. Ez már csak a közösségi megítélés kivetülése, ami mostanra gyakorlatilag széttiporja és nullázza az individuum (játék)élményeit.

    Magyarán és röviden: csordaszellem.
  • Totti5
    #70635
    Primalban nem volt hájtek. Volt ami volt. Kő balta, természet, állatok és uff. A kor adottságait kimaxolta.
  • Bandicoot
    #70634
    Ha ez ubisoft cím lenne lengetném a kalapom hogy végre nem szemetet raktak az asztalra.
    FC Primal nyomokban sem közelíti ezt meg.
    Ettől függetlenül egyetértek azzal hogy egyeseknek az exkluzivitás szemellenzőt okoz.
  • Moby
    #70633
    Én itt most nem írtam róla semmi rosszat. Pusztán a jelenségre utaltam. Ez nem függ össze a HZD minőségével.
  • Kandurex
    #70632
    Nem tetszik amit olvasok itt - ott...

    ...hát jó,....

    jöjjön az első óra YT-on, ha ott átjön valami, akkor betárazom a hétvégre..ha nem, akkor majd egyszer...VR-ban

    Ami sajnos nem lett, az eladó visszalépett :(
  • Moby
    #70631
    Hámer?
  • Kandurex
    #70630
    Hát, azt nem mondom, hogy megjött a kedvem Horizon-nozáshoz...
  • Moby
    #70629
    Ha ez egy multiplatform lenne mondjuk a ubitól, vagy az activisintől, netalán az EA-től, itt menne a savazása órákon keresztül, far cryba oltott tombraiderekről, meg hasonlókról. Az exkluzív címek exkluzivitása olyan szinten torzítótényező, hogy jóformán tökéletesen irreleváns ami körülötte történik.

    /Nem is torzító. Sokkal inkább közösségi tudatmódosító.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.01. 19:20:48
  • arty
    #70628
    "jobb" - objektíven miben? jobb a frém? szebb? nagyobb felbontásban fut?

    vagy csak neked tetszik jobban a robotantilop a fekahákkernél? ;)
  • Maxyka
    #70627
    Nem csak a látványvilága miatt hájpolja mindenki. Jó a combat, zenék, jól felépítve a történet a karakterek a személyiségük és még lehetne sorolni. A látvány az csak egy kis része a dolognak. Szerintem az uncharted 4et sem a látvány vitte el a hátán.
  • Moby
    #70626
    Gondolom azért csak be kell vizsgálni, bemondásra nem megy. Amikor azonnal cserélték a gépet ott egyszerű volt a dolog: csak áram alá kellett helyezni. Nem kapcsolt be a gombbal. Mindegy, nem hajt a tatár, van szerencsére másik. Nagyobb bajom az, hogy vajon ezek után mennyire merjem használni majd az újat? A régiekkel soha semmi gondom nem volt :/
  • Ulthane
    #70625
    Látom a többségnek azért nedves lett a bugyija, ennek ellenére én ma mondtam a 15.500 HUF-os lemezes, celofános vételárra egy kövér nemet.

    Érzem, unni fogom a játékot, miután a szemem hozzászokik a látványhoz.

    Jöhet majd egyszer, tényleg féláron, akkor is felesben majd, 3-4 ezer forintért kipróbálom később az év folyamán.

    A Mass Effect Andromeda egyértelműen agyonveri ezt nekem, még látatlanban is. Na, arra befizetek első nap.
  • Bandicoot
    #70624
    Igen és rengeteg dolgot meg is lehet tudni a multról mindenről csak fel kell fedezni.
    Erre a karakterre és világra tényleg tudnának építeni a jövőben.
  • Bandicoot
    #70623
    Pff...anyjuk pitáját főleg hogy ezek szerint ismert hiba...