121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #70742
    Na várjatok, most komolyan mi bajotok az Dragon Age Inquisiton-nel? Nálam magasan 2014 legjobbja...
    Aztán mások itt Last Guardian-eket istenítenek, stb. (tudom, hogy nem 2014-es). Sosem fogom megérteni az emberiséget. : /
  • Kandurex
    #70741
    Az első 13 perc nem rossz. De azok a hajak ...de milyen szinten kilógnak az amúgy pofás összképből...
  • TomStorm
    #70740
    Horizontnál többet biztos,hogy nem fogsz.
    Biztos komoly lesz de több nem lesz
  • Moby
    #70739
    Remélem ebben több szórakozást lelek, mint a HZD-ben :) (na nem mintha nem lenne mivel játszani)
  • TomStorm
    #70738
    Ráadásul Nier automata is közbelép,oda teszi magát!
    Kemény idők járnak mostanában:))
  • Evoluti0N
    #70737
    Meg nekem. :)
  • TomStorm
    #70736
    Ne,még ne adják ki:)
    Horizon mellett még egy új ME is.De hát muszáj!
    Eszméletlen mi van itt:D
  • yesname #70735
    A többségnek.
  • TBTPumpa
    #70734
    Kicsit korábban kikerült ez is:
  • Kongy
    #70733
    :DDDD Neked.
  • Seth
    #70732
    Csak a mellekkuldiket ne vegyek at onnan, mert akkor asitozni fogok :)
  • arty
    #70731
    gravel címmel? nem sokkal a dirt(4) után vicces lesz :))

    tény: a milestone több ócska játékot készített, mint közepest. jóra meg egyáltalán nem emlékszem :)

  • yesname #70730
    Ha olyan lesz, mint az akkor kuka.
  • Kongy
    #70729
    Így ránézésre rengeteget merít az Inquisition játékmenetéből, és ezért egyre jobban várom.
  • TDC Geronimo
    #70728
  • TBTPumpa
    #70727
  • arty
    #70726
    hjaaa, én még a jobbkezet is megadtam a játékban, szal fel se tűnt ;))))))
  • Tatyla
    #70725
    Köszönöm szépen :)
  • TBTPumpa
    #70724
    Köszönöm, nem. Én is CE-t vettem. Tetszik a szobor is. Egy éppen elegendő belőle. Csupán körülnéztem a boltokban mi a helyzet játékügyileg és örömmel tapasztalom, hogy némely helyen még a sima változat is elfogyott (Limited/CE mellett).
  • Moby
    #70723
    Boldog születésnapot Tatyla!
  • Moby
    #70722
    Kell? Egy van nekem is eltéve. El kell csak menned érte.
  • TBTPumpa
    #70721
    Hol? 10 hazai boltot néztem és ott már elfogyott mind (előrendelésben). Én is bízom a sikerben, mert a játék fantasztikus és a fejlesztők sem barmok. Anyagi siker esetén gondolom zöld utat kapna a folytatás.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.03. 12:57:43
  • Moby
    #70720
    Gyanúsan könnyen elérhető a CE csomó helyen. Pedig játékkal való kapcsolatom ellenére bízom a sikerében. A Guerrilla nagyon megérdemelné.
  • darkSectorxxx #70719
    Én senkinek nem szóltam semmiért. :)
  • TBTPumpa
    #70718
    Kihagyhatatlan ajánlat.
  • Moby
    #70717
    Nem tudnék belekötni. Nincs olyan része, ami nagyon ne tetszene. Csak nem köt le.
  • TBTPumpa
    #70716
    Szomorúan hallom, hogy csalódást okozott a játék.
    Persze én is jónéhány dologba beleköthetnék, ám mivel élvezem és érdekel, így nem foglalkozom a logikai hibákkal. Aloy pedig rettentő szimpatikus főkarakter. :)

    Úgyis manapság egyre kevesebb játék élvezetes számomra, így meg kell becsülnöm azt, ami még szórakoztat. Lehet, hogy 2017-ben ez az első és utolsó ilyen játék.
    Persze még egy Mass Effect Andromeda, illetve a Nóti kutyáktól egy Uncharted: The Lost Legacy mellékág az idén valamikor, de kitudja hogyan sikerülnek ezek. Bár még a GT Sportra is nagyon kíváncsi vagyok.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.03. 10:56:40
  • Moby
    #70715
    Majd egyszer talán.
  • Evoluti0N
    #70714
    Szaladj végig a főszálon oszt meg van oldva.
  • Moby
    #70713
    4.50-ről semmi hír? Kéne már a BF4 gyorsítás :(


    /tegnap már totális győzelmet aratott a Réten Kedélyesen Legelésző Robotok felett :D A motivációm elérte a nulla szintet. A "mindenképp végigjátszom" lehet, hogy elhamarkodott kijelentés volt, pláne annak tükrében, hogy az olvasottak szerint nem is oly rövid :(
  • TBTPumpa
    #70712
    Inkább csak hasonló. Nem teljesen ugyanaz, picit másabb az Outfit felnőtt korában. Inkább csak megtartotta a gyerkőc ruháinak a felépítését, de attól még más.

    #70710
    Ne b@szogassátok már egymást. Inkább játszatok! Most Horizon van, jövő héten Nier, 3 hét múlva pedig Mass Effect Andromeda.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.03. 08:33:45
  • Myselor
    #70711
    a civilekről beszélek :D
  • Bandicoot
    #70710
    Fingod sincs szokás szerint és f@szságot beszélsz. W3 féle izémizé meg papírfenyők...az..
    Ugyan az a dilettantizmus ömlik mint a w3 animációiról szóló agybajban amit akkor előadtál..
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.02. 23:51:31
  • Moby
    #70709
    Szerintem neked kéne witchert elemezni húgyagyú.
  • darkSectorxxx #70708
    Ő.... most megfogtál. :D Jam. :D
    De nem tudom mik azok, amik ott mozogtak, konkrétan nem láttam sem magamnál, sem a stream-ben a srác nem nézte meg, csak elsétált mellette, azt megjegyezte, hogy mik voltak azok, csak nem hangyák...:D

    Majd ha lesz időm meglesem. egyszer. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.02. 22:56:00
  • arty
    #70707
    de, eltudod ütni az ellent. és ő is téged.
  • Maxyka
    #70706
    Még is van hiba a HDZ-be? Szóval "hangyás" a kép
  • darkSectorxxx #70705
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy nem vettem elsőre észre, de az kicsit giccsesség már, amikor az elején pl egyből a fákon megy az a sok hangya vagy mi és viszik a leveleket. :D
    Legalábbis én utólag egy srácot mikor stream-ben néztem, az figyelt fel arra, hogy az elején azok a levelek miért mozognak a fa törzsén, azt végülis igaza lehet, kis hangyák, vagy bogarak, de annyira sok van belőlük hogy tök természetellenes szerintem, max jól néz ki, azt ennyi, de télleg mozog valami néhány fa törzsén. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.02. 21:03:07
  • darkSectorxxx #70704
    Nem számít mi a te véleményed a w3-ról (mármint most ebben az esetben), mert én a sajátomat írtam, szerintem meg az nem volt szép, ez meg az.
    Az időjárás meg nem fontos, mert nem azt írtam.
    Ja biztos, tuti a 2 év difi a megoldás erre. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.02. 20:46:13
  • Totti5
    #70703
    W3ban nem volt semmi papír. Csodálatos volt az egész természet, növényzet, fák, dinamikusan változó égbolt, időjárás, napszak, fények, vihar, szellők stb stb stb... ( s az a mai napig ) Ne kezd... amúgy is 2 éves címről beszélsz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.02. 20:38:48