121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #70782
    HZD, Final fantasy 15, aztán Nioh, until dawn, RE, uncharted 4, bákker mennyi játék vissza van még a listámon. Witcher 3-nak még a feléig se jutottam, be kellene fejeznem a WD2-t is. Meg a TLOU dlc- is el kéne kezdeni. Ehez egy élet is kevés
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.05. 18:31:18
  • darkSectorxxx #70781
    Bazdki, most néztem hogy folytattad a Bloodborne-t, sajna én csak a legvégére értem be amikor már offline voltál, visszanéztem, és láttam, hogy megelégelted már szegény Laurence-t :D

    Kész ennyi volt, végeztél is a játékkal? Vagy nekiállsz még1x? Netán jöhet a Ni-oH? :D
  • darkSectorxxx #70780
    Hát szégyeld magad, hogy felhőtlenül játszol mindennel, nem törödve az apró kis szarokkal. :D
  • Moby
    #70779
  • Amiga
    #70778
    Valamit el kell mondanom annak kapcsán, hogy már nincsen időm felnézni a játékokkal foglalkozó site-okra:

    Sokkal jobban élvezem a játékokat, mióta nem járok ilyen oldalakra.

    Réjöttem, hogy a 80-as és 90-es évek játékaira nem azért tekintünk kellemes nosztalgiával, mert annyira jók voltak, hanem azért, mert örültünk, hogy egyáltalán vannak. Nem azt néztük bennük, mi a rossz, hanem azt, hogy mi a jó, mi a szórakoztató.

    Mióta nem olvasok fórumokat, nem jut el hozzám, hogy kinek-mi nem tetszik. Nem irányítják rá a figyelmemet arra, amit magamtól soha az életben nem vennék észre, vagy aminek nem tulajdonítok akkora jelentőséget. Megtanultam újra az élményért játszani, és ez mocskosul jó érzés.

    Akár Yakuza Zero vagy most a Horizon, de említhetném akár a Dishonored 2-t is... egyszerűen nem jut el hozzám, hogy mi lehet a hibájuk, és rádöbbentem, hogy ezek a játékok brutálisan jók.

    Hát velem ez van, gondoltam elmesélem. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2017.03.05. 17:22:08
  • darkSectorxxx #70777
    No Man Sky:

    "És akkor bemutattuk, kiadtuk az első trailert és onnantól olyan érzés volt, mintha a kilövés után akartunk volna megépíteni egy űrhajót, ami egyenesen a Nap felé tart, úgyhogy az arcunkról kezd leégni a bőr. Onnantól olyan volt, mintha egy hullámvasúton ülnénk. De a kezdetekben tényleg csak egy hobbi volt, amit nagyon élveztem"

  • darkSectorxxx #70776
    Ja a retkes kurva anyját, engem is basz, mert oké lehet pendrive-->PC-->youtube, csak a fasz kivan, hogy egyik megy, a másikkal meg tökölni kell, sokkal kényelmesebb direkt up. :)
  • balee4
    #70775
    Elvileg a legbiztosabb, ha atombunkerben tolod.
  • Moby
    #70774
    Le vannak tiltva :( Viszont ha még idejében elrejted egy tin foil hat alá, akkor nem tudja ráküldeni a sony a tiltójelet műholdról!


    /vagy az is jó, ha valami nagyon mély pincében csinálod, de nincsenek pontos adatok arról, honnan biztonságos már
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.05. 09:00:48
  • Old_Raiden
    #70773
    Kilopták a gyárból, ahol csomagolják a tokokba ? Az ilyen megjelenés előtti lemezek is elindulnak PS4 - en ? Vagy a Sony közbelép, és le vannak még tiltva mint a Store - os példányok ?

    Bár nem tudom, hogy terveznek-e az ME- Adromédához megjelenés napi gigaméretű frissítés. Ha lesz, enélkül is el kezdhet játszani a türelmetlen tolvaj ?
    Utoljára szerkesztette: Old_Raiden, 2017.03.05. 08:59:43
  • Ulthane
    #70772
    Volt, nekem. Szetbaszott az ideg. Par nap alatt elmult. A hiba is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.03.05. 06:48:24
  • samsung123
    #70771
  • darkSectorxxx #70770
    Telefonos felvétel a hibáról:

  • Moby
    #70769
    Én töltöttem már fel HZD videót, és nem vágott ki.
  • darkSectorxxx #70768
    Úgy néz ki megvan a probléma!

    A Horizon videók feltöltéskor KIVÁGJÁK a youtube profilt!!! LOL.
    Most próbálgattam és más játék videóival semmi gond nincs, simán megy a feltöltésük, de ahogy egy Horizon videót kéne feltölteni, kilöki a Youtube párosítást! :D Hát ez Gigalol így..... Remélem lesz rá megoldás.
  • darkSectorxxx #70767
    Egyszerűen nem értem mivan ezzel a ps rendszerrel, mostanában valamiért folyamat ha fel akarok tölteni videókat youtube-ra mindig elfelejti a belépést, és a "Link Other Services" menüben ha beírom, utána fel akarok tölteni videót, szépen kimegy belőle a párosított profil, és videó feltöltésekor folyamat azt kéri, hogy linkeljem a youtube account-ot, holott régen simán működött, nem értem.

    A Youtube app-ban viszont megmarad a bejelentkezs, ott nem löki ki.

    Volt már ilyen valakinek?
  • Moby
    #70766
    Csak hogy ne legyen totális agylágyulás ebben a témakörben: amíg decimarenderről volt szó, addig sem jutott eszébe senkinek, hogy az ps4-en futna (még akkor sem, ha nrt render). Vagy van olyan, aki azt gondolja, hogy multi-purpose mocikat, amik ráadásul generációkat ívelnek át, egyetlen fostos hardverre készítik el? :D

    /mármint az agyatlan fanbojzigótákon kívül persze
  • Evoluti0N
    #70765
    Oh.
  • Moby
    #70764
    >Azok elméletileg real time futottak. Szal kb. úgy fog kinézni.

    Hátperszehogyrealtimefutottak, Egy fat ps4-en. 4k-ban.


    /azt is cáfolták azóta, hogy decimával renderelték.
  • Moby
    #70763
    Egy fasza csőjátékot lehetett volna csinálni ebből a világból. Meg végül sandboxot is, ha azon a részlegen is olyan tehetségek dolgoznának, mint az összes többin.
    Ja. Meg volt itt szó a zenéről. Hát én attól nagyon sokat vártam. A main theme bombasztikus. És gyakorlatilag itt véget is ért. Olyan rohadtul lapos az egész zeneileg, hogy zokogok, ahányszor elindítom. Mérhetetlen csalódás ez a része.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.04. 18:32:23
  • darkSectorxxx #70762
    Hát valszeg pont az AC 1 ami egy elég bugos játék volt, izé maradt is valamennyire.
    Hát a műfajt nem ők találták fel, mint írtam, de sokan próbálkoznak ezzel és nem mindenkinek az első próbára sikerül így...
    GTA-t nem tudom mitől számolod? a 3. rész-től? Far Cry szerintem nem ilyen stílus volt, nyitott világ, de nem ilyen rpg szerű emlékeim szerint.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.04. 18:20:13
  • Totti5
    #70761
    "Guerilla ezt kb a lofasz semmiből csinálta, mert eddig Killzone-t nyomtak"

    Meg ACt, GTAt, Far Cryt meg minden mást ami a műfajban top azt látták játszották, szedták az ötleteket. Tudták mi kell, tudták mit kell csinálni. Nem Ők szopták ki az egészet a kisujjukból, nem kellett a műfajt feltalálni ( mint írtad is ) ahhoz meg elég profik hogy a megszerzett jó dolgokat minőséggel ültessék át a saját játékukba.

    Zelda sem volt open world soha még, mégis elsőre úgy megcsintálták ahogy. Ők sem találtak fel semmi újat a műfajban, de jól csemegéztek abból és a jó dolgokat vették át megfűszerezve a saját egyedi ötleteikkel.
  • darkSectorxxx #70760
    Igen, de azért valjuk be még senkinek nem sikerült az, hogy egy sandbox játék olyan legyen menetében, mint egy célirányos akciójáték, ahol lépte nyomon a gép fogja a kezed és mint egy másfél órás film vezeti a kezed.
    KÉPTELENSÉG sandbox mellett olyan story vezetés mint egy akcioójátékban, hiszen pont a műfaj zárja ki. :)
    Persze a jóból is, ha sok van akkor megárthat.

    De ahhoz képest nézd, hogy egy nyilt világú játék, és a Guerilla ezt kb a lofasz semmiből csinálta, mert eddig Killzone-t nyomtak, ami ennek kb az ellentéte minden szempontból.

    Ha így nézzük akkor azért megbocsátható, hogy nem találták fel új stílust, inkább csak a meglévőből próbáltak kihozni mindent amit lehet, loptak innen onnan szerintem, ami a játék világát illeti, de csak jókat szerintem.
    És durva hogy én is kb 8 óra után 1 bug-al találkoztam. :D


    Amúgy értem amiket írtál, csak sajna ez a stílus velejárója. :)

    Amúgymeg a látvány mozgás, harc közben mindig annyira intenzív, hogy sokszor döbbenet mennyire jól néz ki...:D
    A fények is, mikor a pofádba világítanak a robotok. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De én a vadászást nagyon élvezem, meg hogy manipilálhatod némely robotokat, az is jó móka. :D
    Nemrég másztam meg a zsiráfot, valahol utána járok. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.04. 18:04:34
  • Maxyka
    #70759
    Néha kételkedem hogy ugyan azt a játékot játszuk -e. Most lett meg az első "boss" aki megtámadja a falut és brutális volt a combat.
    Ennél többet már hova? Támadható gyenge-pontok, lelőheted egyenként a fegyverzetüket, radarukat, és te döntöd el mit hagysz meg vagy mivel kezded, van fegyverzet ami csak le esik és felkaphatod és ellene fordíthatod, többféleképpen is mozgásképtelenné teheted őket, szerintem minden elmondható a combatról csak az nem hogy unalmas.
    Ha a combat okés, az atmoszféra és a felépített világ is okés a zene ott van a szeren és a sztori teli érzelemmel akkor mi kell még?
    Persze nem le tehetetlen a játék néha elég repetatív de azért na.
    Első boss után vagyok de fingom nincs hogy mi fog következni. Pedig minden dialógust elolvasok ami a játékban az arcomba tol.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.04. 17:05:57
  • Kongy
    #70758
    Kezdek a Horizon story végére érni. Ha őszinte akarok lenni a játékkal kapcsolatban, játékmenet szempontjából semmi eget rengetőt nem mutat, sőt néha még kicsit unom is, viszont ami nálam elviszi a hátán az az atmoszféra. Egyszerűen minden új questhez vezető út egy újabb kaland, klassz lett a világa nagyon, viszont ennek a világnak a sztori része már nem ragad meg, ahogy a karakterek sem. 20-féle névvel dobálóznak, de lényegében annyi, hogy ezek a gonoszak, azok meg a jók. Szóval kalandozni fasza, de mélyebben beleásni magamat a történetbe nincs kedvem. Arról nem is beszélve, hogy a nagyon cseppenként adagolt "rejtélyek" hihetetlenül kiszámíthatóak.
  • darkSectorxxx #70757
    Ja tudom, de Kojima is minőség is hasonló. :D
  • Totti5
    #70756
    Egy teljesen más játékról beszélsz, nem lehet összehasonlítani. Sem stílusban, sem artban, sem desing, sem prioritásokban nem lesz köze hozzá. Eleve ki tudja mikor jön és még milyen technológiákat hegesztenek a motorhoz Kojimáék, hogy a játékukat olyanra tudják csinálni amit elképzeltek.

    Szep lesz? persze. Minden AAA játék szép, nagyon szép.
  • Totti5
    #70755
    Teljesen mindegy, mert nem Ők csinálják. Nyilván Kojima nem béna, szóval valszeg kimaxolja a lehetőségeket, de attól hogy valakinél ( voltakép az engine kifejlesztőjénél ) működik abból nem következik hogy külsősnél is úgy fog. Lásd pl Id Tech 5 The Evil Within alatt.
  • darkSectorxxx #70754
    Hát ezekután simán hiszek nekik. Mármint nem fontos pixelpontosan ugyanaz, de szerintem sokban nem lesz randább a végleges sem. :)
    Így utólag nézve télleg anyagokban hasonló a 2 játék kinézete, a bőr-fémes-stb. cuccok. :D
    Én nagyon várom azt is.

    MGS5 mondjuk kimaradt. Itt van a profilomon, csak kedv kéne hogy elindítsam egyszer.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.04. 15:19:30
  • Evoluti0N
    #70753
    Azok elméletileg real time futottak. Szal kb. úgy fog kinézni.
  • darkSectorxxx #70752
    Amúgy, végig azon gondolkodtam, hogy ha ez az engine ezt tudja (vagy ezzel az engine-el ezt tudják) sandboxban, akkor a Death Stranding-nél, ami tudtommal nem sandbox lesz, ott mi lesz majd? :D mert ettől csak még jobban nézhet ki gondolom.
    Szóval én nem tartom azt sem kizártnak, hogy a sok videó amiket mutattak, az gameplay minőség lesz majd. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.04. 14:38:38
  • arty
    #70751
    japánország
  • Moby
    #70750
    Nem mondtam én, hogy ez most lett ilyen. Jóideje nem használtam, azt láttam, hogy amikor jött a paltinum, akkor frissült az app. Gondolom akkor került bele.
  • AntiHero
    #70749
    Nem nézem meg. :D

    Horizonból sem néztem már meg semmit a végén.

    Iszonyatosan meglepett milyen jó is lett.

    Remélem itt is ugyan ez lesz. :)
  • Maxyka
    #70748
    kb 2-hónapja vettem de már akkor is így működött
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.04. 10:34:45
  • Moby
    #70747
    Jééé...a companion app már wireless is beletolja a profilt a headsetbe. Mi a tökömnek kellett eddig kábelen összekötni, ha ez amúgy tudta volna ezt is? 2 év kellett, hogy beleíródjon a ps4 oldali szoftverbe? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.04. 10:19:28
  • Amiga
    #70746
    Na jó gyerekek... én ettől a Horizon-tól el vagyok ájulva.
  • Kongy
    #70745
    Ok. Nincs több kérdésem.
  • Moby
    #70744
    A te mércéddel, vagy az enyémmel?
  • Evoluti0N
    #70743
    Két szó: offline mmo.