121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #70822
    zelda óta egyszer mentem vissza játszani 1 órát kb de... azóta is csak zelda megy :y
  • darkSectorxxx #70821
    Ha melegszik, locsold meg hideg vízzel. :D
  • Moby
    #70820
    Jött is valami patch a "Gyötrelmesen Unalmas Robotok egy Törzsi Világban" játékhoz :D Most látom.
  • gibson9
    #70819
    Nekem is ma jött elő az első beszorulásom 27 óra játék után, de egy fast travellel megoldottam.
  • TBTPumpa
    #70818
    Na igen. A Pro gép is eszméletlenül melegszik alatta, bár AMD cuccokból van, szóval nem csoda.
  • Moby
    #70817
    Nem akarnála pont én elkeseríteni, de a látható jelenség erőteljesen hardveres hibára utal. Pont így viselkednek a vga-k, ha megpandelnek. Szerintem halódik a géped. Ez a HZD meg a szart is kihajtja belőle, szal az sem biztos, hogy másban egyáltalán kijön ennyire láthatóan.
  • Seth
    #70816
    Jaj nem kell duzzogni, nem írtam semmi sértőt szerintem. Amúgy én is sima PS4-en játszom és tényleg nem tapasztaltam még semmi grafikai hibát, beszorulást.
  • Kongy
    #70815
    Igen, csak elszigetelt eset lehet, sőt továbbmegyek, biztos az a baj, hogy 2 éves FAT modellen játszok, nem pedig PS4 Prón! Én kérek elnézést!
  • darkSectorxxx #70814
    Én igazából azért vagyok felajzva ettől, mert ilyenkor mindig azt gondolom, hogy itt a megoldás, hogy egy AKCIÓJÁTÉK, AKCIÓJÁTÉK MINŐSÉG mellett sem kell hogy kötelezően csőbe játszódjon, igenis jöjjenek azok a technologiák, engine-ek, mint pl itt, mikor egy sima akciójátékban megszokott minőséget ki lehet terjeszteni egy szélesebb terepen.

    Uncharted 4 is amúgy ilyen lett, mekkora terepek voltak, persze ott is a-ból b-be kellett menni a story miatt, de mégis a nyitottság "látszata" megvolt, az mellett hogy tartotta, helyenként meglépte a normál elvárt minőséget.
    Szóval a Death Stranding-től már most remélem hogy méretes csövekben kell majd játszani. :)
  • mucsácsó
    #70813
    Amúgy igen, az időjárás változás lehetne picit átmenetesebb, meg amúgy a napszakváltozás is...gyakorlatilag 5-10 mp alatt besötétedik/hajnalodik hirtelen :D viszont gyönyörű, főleg a hajnal. amikor ilyen pirosas minden...geeeez.
    utóljára Witcher 3-ban volt ilyen vizuális orgazmusum a napszakoktól. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.06. 16:36:43
  • darkSectorxxx #70812
    Ha a játék stílusa bejön, akkor nem lesz gond, ha nem jön be, akkor ugyanúgy megunható mint más sandbox játék. :)
    De ezt a legvégén írja is a tesztelő.

    AC Unity-t nem játszottam végig, de szerintem nincs párhuzam a 2 játék közt.
  • darkSectorxxx #70811


    Fasza fícsöröket halottam, várós.
  • darkSectorxxx #70810
    Hálisten én csak hallomásból találkozom ilyenekkel, eddig 2 hiba volt, a robotok testével kicsit mozgolódtak maguktól a földön, de ennyi, hálisten megúsztam, meg azt is ami volt sok embernél, hogy kezdetekben el sem indult, de pecscelni fogják ezek nagy részét szerintem.

    Az időjárás hirtelen változása télleg furcsa, amit Antihero is emlegetett, dehát ez van. :D
  • Seth
    #70809
    Hát biztos csak elszigetelt eset.20 óra alatt még nem fordult nálam elő(csak egy errand küldi bug:D). Ahogy a tesztelőknél sem fordult biztos elő, vagy legalábbis nem 5x.
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.03.06. 16:24:45
  • mucsácsó
    #70808
    nekem csak egy olyan gamebreakerem volt, amikor megvolt az elején a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nagy próbatétel


    és utána jöttek a nyilasok, akiket meg kellett ölni mind... és ott az egyik beakadt valahol az éterben egy nem látható pontban, és így nem mászott elő percek után sem -> restart from last save :(
  • Kongy
    #70807
    Tudom, hogy más sandbox játékban is előfordul, de ez már nem az első eset itt, és most még valami textúra hibát is produkál mellé a játék. Annyira imádni való. GOTY 10/10

  • Moby
    #70806
    Hellyeah...
  • TDC Geronimo
    #70805
    Moby holnap jön 4.50 fw :)
  • Rage47
    #70804
    Találtam egy ehhez illő review-t. Ez a játék is AC betegségben szenved? Nekem fontosak a negatív kritikák is, nem akarok flame-t kelteni.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.03.06. 14:19:21
  • Evoluti0N
    #70803
    De minek? Ott van 100 másik játék, amit élveznél.
  • darkSectorxxx #70802
    Kicsit kifordítottad a mondanivalót, de a TLG-ről csak annyit, hogy van egy ismerősöm, aki ps4-en játszogat és néha szoktunk dumálni, hogy mi a helyzet a gémekkel és kb 2 hete emlegette a TLG-t, hogy kurvára várta már és egész egyszerűen már sokszor nincs türelme folytatni a játékot, mert azt mondta, hogy a féligcsirke-féligkutya szörnyön mászni és onnan elugrálni platformokra egy kb 10-15perces tortúra sokszor.
    És maga az irányítás miatt sokszor inkább el sem indítja a játékot.

    Meg a kamerával mondott valamit, de arra már nem emlékszem.
    Én is megvenném, csak ez az irányítás engem is tuti felbaszna, ahogy az xboxos Tomb Raider. :D
  • darkSectorxxx #70801
    Te szemfüles. :)

    Haverom egy lelkes kiscsávó, aki írta, hogy nézzem meg a cikket, megyek-e vissza BB-ba....

    És kb ennyit tudtam róla írni. :)
  • Totti5
    #70800
    WD1 negatívkodás meg a megjelenés előtti sírás teljes mértékben a grafból indult ki, aztán ha valaki megkapja a lökést onnan nincs megállás a beleköpésekbe.
  • Moby
    #70799
    Én pl. olyan felhőtlenül unatkozom a HZD-n, hogy ereimet tudnám feltépni tőle És van egy rossz szavam? Nincs. Csendes magányomban szenvedek. Fogalmam sincs minek. De kitartó vagyok!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.06. 11:28:34
  • arty
    #70798
    próbáld meg felhőtlenül élvezni kérlek a last guardiant! ;)))

    (egyébként nekem pl tökmindegy volt, hogy mennyi rosszat olvastam a wd-ről, simán élveztem, nem befolyásolt semmi... a közösségi "támogatás" meg pl az első résznél jól is jött, lévén azt pécén kellett működésre bírnom.)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.06. 10:12:08
  • arty
    #70797


    wd2 nagyon a végét járja, talán majd tudok menni végre... (persze akkor se erre, mer' ez prőknek van :) )
  • mucsácsó
    #70796
    Az egy szutyok oldal, szutyok bandával... jobban is jársz, ha hanyagolod azt a szart. ;)

    Amúgy tényleg jobb kerülni új játékok idején a fórumokat, mert tényleg jelentősen ronthat 1-2 rosszabb vélemény az egész élményen...márminthogy jobban odafigyelsz ezekre a hibákra - de aztán lehet, hogy csak én vagyok ilyen...:D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.06. 09:53:58
  • Bandicoot
    #70795


    Mióta GK-t hanyagolom sokkal nyugisabb minden és élvezem a jàtékokat. Valamelyik nap is felnéztem oda beolvastam. Horizon fikázás Nintendo fikázás Zelda fikázás minden hír alatt ahova csak benéztem. Nem kell.
    Itt még jó a légkör.
  • Maxyka
    #70794
    Battlefield 1 után már megszokta ezt a látványt a szemem , azért romos résznél én is elidőztem. Az jól nézett ki. Ja az emberek elleni harc eléggé gagyi. Néha csak elég egy helyben állni és nyilazgatni. Egyenlőre még nem vonzott be a story mert nem is válaszolt meg kérdésejet sőt kérdések sincsenek. Mondjuk még csak 3órám van benne.
    Lehet hogy csak a fő küldetéseken futok végig mert nyakamon a nioh. :D
  • mucsácsó
    #70793
    Istenkirály ez a Horizon, valami emberidegen, hogy ezek a Guerillánál mit műveltek... simán UC4 és Witcher 3 magaslatok, bőven...
    brutális ahogyan ez kinéz egy base PS4-en is... :| néha már-már kvázi nem akarom elhinni az, amit látok, ilyen az UC4-nél volt :D überbeszarás.

    az eleje - első 3-4 óra - szerintem egészen lagymatagnak mondható, relatíve lassan indul be és adagolja a játék a dolgokat, de aztáááán....geeeez.

    de azért hogy egy kis rossz is legyen:
    Az emberek elleni (főleg közel)harc az valami kriminális, hogy mennyire súlytalan, vagy nem is tudom milyen; de nagyon béna valamiért _SZERINTEM_ :( ha mást egyáltalán nem is, de azt tényleg összecsapták.
    de aztán lehet csak sok volt a Nioh előtte...

    ja, és a párbeszédek sokszor érdekelten szarok, főleg sidequesteknél. dehát ezvan. nem lehet minden W3 :D
    de legalább cserébe kikúrt jól néz ki minden karakter, csak kamillázok, hogy mennyire részletes... :| jéééjjzus. momentán ez a decima felmossa a padlót mindennel :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.06. 00:40:42
  • Maxyka
    #70792
    .darkSectorxxx
    4 órája
    Jött story dlc? Ja nem...? Pá.

    :D Most mé? Jó esemény a back to yharnam.
    Meg újra lesz élet a játékban. Más nem végig coopozni.
  • darkSectorxxx #70791
    Olcsóbban jársz az új android telóval. :D
  • TBTPumpa
    #70790
    Nekem 3 téma van. Sima HZD. Limited + Collector's Edition téma, viszont azt az Avatárt nem találom sehol. Így a Default kép van, amíg nem találok megoldást.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.05. 20:00:27
  • Evoluti0N
    #70789
    PS+ A témám is Horizonos. Az is PS+.
  • Evoluti0N
    #70788
    Sajna elég régi telefonom van és ezt az Android verziót már nem támogatja az app.
  • TBTPumpa
    #70787
    Honnét van Aloy-os avatárod?
  • Moby
    #70786
    Az minekaz? Tedd fel telóra a playstation appot, azt használhatod gépelésre(is).
  • Evoluti0N
    #70785
    Használ valaki vmiyen mini billt, amit PS4 kontrollerre lehet rakni gépeléshez?
  • yesname #70784
  • darkSectorxxx #70783
    Én is sokat elhaygtam, tény hogy nehéz visszafelé dolgozni mikor jön az új, és nem tudod megállni, hogy ne kezd abba is bele. :D
    Most ha végzek a H-al, a Mass Effect-ig még nekem a Tomb Raider lóg a levegőbe nagyon, de a Ni-oH-ban is félbemaradt, Das 3 level 1-ezésel sem tudom mi lesz. :)