121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #70862
    576 eladások szerint horizonból fogyott a legtöbb, míg a zelda is bekúszott a harmadik helyre.
  • Maxyka
    #70861
    Ki kell menteni pendrive ra a savet ha komolyabb átalakítást eszközölsz. Problem solved.
  • darkSectorxxx #70860
    Csak annyit mondok hogy 3 pendrive van használatban mostanság. :D
  • Myselor
    #70859
    mesélted igen :D az is fincsi lehetett
  • Myselor
    #70858
    most hogy így mondod.van benne valami :o
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.03.07. 00:34:28
  • Evoluti0N
    #70857
    Ez is jó lesz. Nier Automata 90-en áll.
  • darkSectorxxx #70856
    BB-DAS3 ugyanazt a szar megoldást alkalmazzák, hogy csak autosave van. :)

    Most egy ismerős akivel Twitch-en beszélgettem, a Das 3-ban járt rosszul.
    Nem áramszünet volt, hanem rosszabb.
    Szétosztotta ugye a pontjait a Covenant-nál, de rosszul osztotta le és nem tudta hogy ez a szétosztás limitálva van, és az a baj, hogy a rossz leosztás miatt a str annyira gyenge volt hogy szinte alig sebzett az ellenfeleknek....
    Igenám, de ha alig sebez, akkor ugye nem úgy van hogy csak végigfutok azt majd a NG+ -ban....

    De hálisten mondtam neki, hogy szerezzen ilyen itemet a Covenant-hoz, és akkor visszacsinálhatja...csak ugye a Covenant item drop-olása is öldökléssel ment csak, szóval beletelt egy kis időbe. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.06. 23:45:47
  • darkSectorxxx #70855
    Áramszünet?

    Meséltem a Das3-as áramszünetes esetemről? :D
    Az is kemény volt, még jóhogy mentegetek pendrive-ra, csak 5-6 órás részt vesztettem és mivel ugye stream-eltem közbe, nem gyengén zavart bele. :D Akkor anyáztam kicsit.
  • Moby
    #70854
    Az a legjobb, ha egy cím érdekel. Nem kell foglalkoznod vele, hogy jön-e javított kiadás, mik a hibái, stb. Megveszed a gépet+játékot, letolod, eladod. Profit.
    Ha megtartani kell...az más.
  • Moby
    #70853
    A grandiózus kiégésem közben azért ma is belefért pár óra bf4, némi evil within, meg pár cím, amin nincs igazi progressz, tehát vegyük úgy, hogy nincs :D
    Remélem ez a kiégés fokozat még eltart pár évig. De úgylátom ebbe egyre sony exkluzív kevesebb techdemo fog beleférni*

    /*azé az U4 kiegre sort kerítek. Sőt, azt meg merem venni preorderben is.
  • Myselor
    #70852
    dehogynem :D nem is egyszer éltem már át.nagyon szar tud lenni xd utoljára áramszünet miatt mert ugye szinte a legtöbb játékban autosave van már csak aztán szépen betudsz szopni egy corrupted savet vele :D jó volt imádtam.szidtam mint a kurva élet.
  • darkSectorxxx #70851
    Akkor te még nem vesztetted el a mentésedet, amibe esetleg 50-100-200 óra benne volt.
    Tud ám fájni nagyon. :)
    Bár én nagyon régen éltem át és nem volt sajnos akkor még csak technológia sem az usb mentegetésre, de vesztettem már el sajnos mentést FFVII-FFVIII-ból.

    Nem kívánom ezt az érzést senkinek. :D

    Legutóbb pl az xbox-on a felhőből akartam kiszedni mentéseket (mikor még megvolt a gépem) és azt írta, hogy corrupted mentés, de csak úgy megette az idő vas foga....
    Meg magán a hdd-n meg pendrive-on is ment már el mentés csak úgy a semmitől, mert nem használtam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.06. 23:30:50
  • Myselor
    #70850
    jaja :D amúgy hétvégén jártam egy cosplay cuccon és felszedtem egy csajt,ő nagyon ügyes az ilyenekben,mutattam neki 2b-t elég esélyes hogy összehozza :D lesz mit néznem ha részletes lesz a ruhája,hehe
  • TomStorm
    #70849
    Húú nagyon:)
    És abból egy Black Box Edition de jó lenne
  • Myselor
    #70848
    engem az ilyesmi nem zavar :D csak ez hogy nekem nem éri meg .mert bár szeretek pár nintendo címet,és jók az rpgk rá.annyira nem használnám ki egyik nintendo gépet sem hogy megérje.utólag meg kizárt hogy pótolom sajna:)
  • darkSectorxxx #70847
    Amúgy nem mintha engem hátrányos helyzetbe hozna, de pl ez annyira nekem nem szimpi.
    "Az igazán nagy baj viszont a mentésekkel van, ugyanis míg bővíthetjük a konzol memóriáját egy SD kártyával, a játékok soha nem itt fogják tárolni a mentéseket és nincs rá mód, hogy átvigyük őket másik gépre. Ez ugye nem csak azért baj, mert így nem tudjuk máshol folytatni a játékot, hanem mert így még csak biztonsági másolatot sem készíthetünk, miután már százezer órát beletettünk például a Breath of the Wildba. "

    Xboxon is ezt rühellem.
  • Myselor
    #70846
    a Nier nekem is nagyon várós :D
  • Myselor
    #70845
    tökre én is így látom amúgy a dolgot.de wiiu sem kellene egy cím miatt. a többi annyria nem mozgat meg^^
  • Myselor
    #70844
    nekem sajnos nem :D mondjuk kinek mi.
  • darkSectorxxx #70843
    Nincsen ezzel sem gond, ezaz amiről az előbb beszéltem, a stílusok, a játék stílusa, nekem is ha egy játék nem fekszik, akkor nem tudom úgy élvezni mint más.
    És nagyon nehéz ilyenkor egymás szemével nézni a dolgokat.

    Meg ezért van, hogy szinte mindnekinek más az év játéka....
    Valaki ezt mondja annak, hallottam már a Ni-oH-ról is, de a Mass Effect-re is esküsznek páran....Valakinek a Zelda.
  • TomStorm
    #70842
    Nemsokára Mass Effect meg Nier.

    És ahogy régi ismerősöm írná itt fórumon:"Dobálom a képernyőt pénzel de nem történik semmi":)

    Na ennyire instant vétel mind2!
  • TomStorm
    #70841
    Jah.WD2 platinázik Horizon meg idegesíti.Na ezt értse meg valaki:D

    Szerintem rossz napjai vannak
  • yesname #70840
    Hát Moby. Remélem nem sértődsz meg, de szerintem annyi végén égeted a gaming gyertyát, hogy már a temetőből is el vagy késve.
    Azt akarom mondani ezzel, hogy kiégtél rendesen, de mégis erőlteted. Igazából pár év hozzászólásaidból, véleményalkotásaidból látható ez.
    Minden mások vagy általad várt címen végig kell rohanni (így szó szerint, kényszerből vagy akármi okán). Le "kell" tudni.
    El kell tudni engedni a többséget és nyugodtan élvezettel játszani azt a néhányat ami legjobban érdekli az embert. Szerintem. Nem bántásból mondom, sokan vannak ezzel így.

    Lemezen van? Megveszem. :D
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.06. 22:32:48
  • darkSectorxxx #70839
    Hát ja izé lepörgettem a videót, amibe össze vannak szedve a Nintendo közlgő megjelenései, hát ja a Zeldán kívül a többi elég elvont stílus, amit sokak gyomra nem hiszem hogy bevesz, aki amúgy eddig nem rajongott ezekért, a nagy része meg bántás nélkül olyan mint amiket osztogatnak ps-en a plus mellé. :D

    Zelda miatt meg apró eltérések mellett egy használt wiiu is megfelel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.06. 22:30:56
  • TomStorm
    #70838
    Nem ide tartozik.Más téma ez Gero.Nekünk is sok minden tetszik mégse itt tárgyaljuk ki
  • TDC Geronimo
    #70837
    Hát pedig nintendo 1st partyk mind minőségiek. Idén is jön már pár. Amúgy meg, ha nem lenne más játék rá akkor is megérné a gép :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.06. 22:27:41
  • darkSectorxxx #70836
    Ha már lenne az új netem én átcuppantanám neked, irányíthatod a gépemről ugye a játékot, de arra még valszeg nyárig kellene várnunk. :D

    Figy ez sem másabb egy mezei sandbox játéknál, azért oszlanak meg a vélemények, mert ez a normális, nem létezik ultimate sandbox téma.
    Ki dönti el hogy mi mennyire jó? A játékos...

    Ha élvezed, szereted a stílust, akkor jó gém, ha nem élvezed és mondjuk más stílus vonz, akkor hiába mondja bárki neked hogy jó, akkor sem fog érdekelni és lekötni.
    Nem azért szeretem ezt mert xy féle mellékküldetések vannak benne, hanem én más miatt élvezem, nekem pl a gameplay, harcok, lopakodás tetszik ebben, meg a játék világa.
    Valakit a sok mellékküldetés, valakit meg simán a fő story .... És van akit semmi nem fog meg a játékban.

    Gondold el létezenek emberek akik a GTA 5-öt sem értékelik semmire, olyan szempontból, hogy elismerik hogy tuti jó annak aki fogékony erre a stílusra, de éppen annak az adott embernek semmit nem ér.

    Haveromat hülyének nézték egyszer, mikor bement a boltba a GTA5-el mert neki valami éppen azelőtti FPS shooter kellett, hogy ezt elhozza, és mondták neki, hogy bazze ez a GTA 5 mennyire állat, hogyhogy nem érdekli és cseréli el "gyengébb fps"-re?
    Hát mert leszarta...:D

    Én ugyanígy vagyok ezzel, pl a GTA soozat hidegen hagyott, meg a többiek, de ahogy jött az RDR hirtelen függő lettem, de nem azért hogy hú mennyire durva mellékküldetések vannak vagy oszkár díjjas története, hanem full a stílusa megfogott, élveztem a gameplay-t ezt a vadnyugati puffogtatást, lovaglást, meg a néhány ilyen rejtett dolgot benne.
    Elmerültem a világába.

    Ezt a játékot ne azért vedd meg mert 10-ből 7 embernek tetszik, hanem te nézd meg, ha kell próbáld ki.
    De ezt valamennyire érezned kell látszatra, hogy téged érdekel-e ez a világ, a robotdínók meg az egész ijjazós téma vagy nem...ha ez nem teszik, akkor hiába jó vagy rossz a mellékküldetés vagy fő story, baszhatod, már elnézést, az nem lesz elég.

    Tudtommal még nem találták fel azt a stílust ami mindenkinek a stílusa, vagyis ez is olyan megosztó játék mint bármi más, akinek ez a stílusa annak perfekt, akinek nem annak soha nem lesz az.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.06. 22:26:46
  • Myselor
    #70835
    amúgy én csak azt bánom hogy pl fasza kis gép ez a switch de kurvára nem érdekel más cím rá :D és egy zelda miatt nem vennék.hm
  • Moby
    #70834
    Pontosan így mennek el mellettem olyan címek, amik tényleg faszák. És ritkán van backlogra lehetőség, de ha épp beesik, akko rmindig megfogadom, hogy ezt így nem. És valójában a játékok _tényleg_ nem romlanak meg. sőt. SŐT. NAGYON SŐT.
  • TDC Geronimo
    #70833
    Dobj félre mindent azért :)
  • Rage47
    #70832
    Witcher 3, GTAV, Shadow of Mordor, Batman trilógia, Sunset Overdrive bejött, AC-tól hányok már, Mad Max, Just Cause, Division, Saints Row unalmas. Most így döntse el az ember :D Amúgy kb. azt érzem, hogy annyira jól tolják a hype-ot, hogy már akkor is imádják az emberek, ha nem is ér annyit igazából. Legjobb lenne egy PS4-et bérelni és kipróbálni...
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.03.06. 21:51:29
  • Myselor
    #70831
    hétvégén egy animés programon volt szerencsém hozzá élőben nintendo switchen :D nagyon állat a játék.én is gondolkozok a beszerzésén ^^
  • Moby
    #70830
    Annyi mindenben benne vagyok, hogy az ME-t sem veszem meg day1. Érdekel a zelda nagyon, és egyszer sort is fogok rá keríteni.
  • TDC Geronimo
    #70829
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valahonnan szerezz wiiut/switchet+zeldat. Az megápolná a lelked nem is kicsit :D Beszarás az a játék
  • Moby
    #70828
    Na én eddig bírtam ezt a címet. Ennek a játékrésze a félbites pokol maga. Guerrilla basszátok meg...ebbe a grafikai csodába ezt a súlytalan, lelketlen fos, filler ótvart hogy tudtátok összehozni? :((
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.06. 21:48:50
  • Kongy
    #70827
    Jó neked.
  • TomStorm
    #70826
    Nálam egy hiba nincs.Sose akadtam be,vízből mindenhonnak kijön semmi bug.
    PS4Pro..
  • Seth
    #70825
    Csak vigyázz,mert az a küldi bugos. Ne fejlessz semmit,amihez disznóbőr kell ,amíg az extra küldis bőrök az inventorydban vannak és nem adtad még le a quest-et :D
  • Moby
    #70824
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát a 7700K-m is melegszik keményen. Mondjuk az is tény, hogy a következő 3 playstation generáció cpu teljesítménye lakik benne, szal annak még el is nézem.
  • Moby
    #70823
    Közel járok a törléshez. Mellékküldi: szerezzek 4 vaddisznóbőrt.
    HARMINC.
    KIBASZOTT.
    DARAB.
    VAN.
    A TÁSKÁMBAN.
    De azok nemjók. Nem. Hozzak még négyet. Csakazajó.
    Lemezen kellett volna ezt megvenni