121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #116118
    Én vállalom, hogy nem érdekel a dolog.
  • darkSectorxxx #116117
    Nem mindegy azért, de erre való az hogy tudd mérlegelni a számokat.
  • MrAndree
    #116116
    Húha. Én meg erre azt mondom, hogy pont az ilyen vásárlói gondolkodás, "mindegy mennyi, nekem akkor is kell" miatt tudnak eladni 300ért egy konzolt, meg fél millióért egy VGA-t. :D
  • Tikal #116115
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez inkább minősít téged mint engem.
  • yesname #116114
    Hoppá: Bloodborne PC/PS5 version
  • darkSectorxxx #116113
    Pont annyi energiát fektetek bele a közlésbe amit megérdemel a veled való diskurzus. :)
    Nem feltétlen szükségem, az hogy te mindenképpen értsd amire gondolok, mert azért valjuk be egyikünknek se lesz több az élte ettől.
    Nem értetted, aztán na, megyünk tovább. :)
  • Tikal #116112
    Az idézett fél mondat teljes egészében se értelmes, egy kicsit lassabban gépelj, akkor lehet nem fogsz kihagyni betűket és még az egyeztetések is menni fognak. Az hogy egy mondat összetett, az nem azt jelenti hogy a tagok önmagukban nem értelmezhetőek, de tessék, itt az egész:
    "Felháborodni feltétln nem, mert nem hiszotek el mennyire 8 neem hogy ki mit tesz, de nah nem elémenni egy számomra nem fonots ajánlat mellett az más."



    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2021.07.10. 15:03:02
  • darkSectorxxx #116111
    Az az idézőjelben értelme, csak egyben egy összetett mondat, az amikor valami tudod hogy nem érint téged, de veszed a fáradtságot hogy hozzáfűzz véleményt arról hogy miért nem. (ez nem gond , csak ne tegyük szokatlanná hogy netán valaki reagál egy kommentre)
    Nem tudom érted-e vagy még egyszerűbben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.10. 14:52:06
  • Tikal #116110
    Nem a nézőpontom miatt nem tudtam megfejteni, hanem mert értelmezhetetlen amit írtál, tele van elgépeléssel meg ilyenekkel:
    "de nah nem elémenni egy számomra nem fonots ajánlat mellett az más."
  • darkSectorxxx #116109
    Ez természetes, hiszen más a nézőpontod.
    Alkalomról alkalomra úgy teszel mintha te bármit szeretnél.De tiszta sor hoyg nem, megint lement egy "kötelezőe" semmi.
    Ahelyett hogy bedobom a linket, valaki megveszi, valaki nem azt jóéccakát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.10. 13:51:08
  • Tikal #116108
    Nem tudtam megfejteni amit írtál :(
  • darkSectorxxx #116107
    Bundle-kra általánossan írtam nem fillérre az ő dolgát, ahogy ez a 250 se mindenhol 250 fillérre pontosan.

    Ja persze józsi a lakásban vagy józsi az állami képviseletben az télleg nem ugyanaz, mert ja télleg nem mindegy hogy ha az állam fietttet 35 k-t az valójában 0ft az 50k meg persze 50k. Na jó hagyjuk.
    Az áfát azért legalizálod mert nálunk a legnagyobb az áfa és mert nem alkalmi szinen létezik 1-1 generációs termék megjöveelekor. aha ebbe ne.
  • darkSectorxxx #116106
    Felháborodni feltétln nem, mert nem hiszotek el mennyire 8 neem hogy ki mit tesz, de nah nem elémenni egy számomra nem fonots ajánlat mellett az más.
    Hogy nem szimplán elmegyünk, hogy ja 250k, nekem nem ennyi.

    Hanem egy véleményt fűzünk hozzá, akkor azért lehet hogy más is fűz hozzá véleményt, legalábbis erre azért lehet számítani. :)

    És nah érvelni egy amúgyis az eredeti 500 dollárhoz képest lehúzós árral egy másik lehuzóssal szemben, feleslegesen, mert erre nincs szükség, vagy nem lett volna, tökéletesen ennyire volt szükség arra hogy mondjak egy választ ellenkező nézőpontból!
  • MrAndree
    #116105
    185k volt a konzol, tekintve, hogy a játék az 25 ezer. Szerintem azért ez elég szimpla matek. :D Azt meg ne kelljen már magyarázni, hogy az ÁFA meg egyéb szar azt az állam teszi rá, nem unatkozó Józsi akinek gyors a klikkelőizma és szerzett magának 15 PS 5-öt amit most 50k haszonnal árul.
  • Tikal #116104
    Azt nem, csak felháborodtál hogy miért szab magának kritériumokat az árra :D
  • darkSectorxxx #116103
    De egy szóval se mondtam hogy kötelező megvenni.
  • Tikal #116102
    Fúú ez a filozófia... hadd döntse már el ő mi a jó ár neki, hiszen te is mondtad, ez szubjektiv :)
  • darkSectorxxx #116101
    Ha feketén-fehéren nézzük akkor ja szubjektven minden megéri valakinek, de a VGA árak irreálisak a saját árukhoz képest... azért egy lakus ember is tud különbséget tenni a között hogy valami 30%-al drágább vagy 300%-al.

    Err mondtam azt hogy azért amikor a konzol ára dupláját kérik az egy kicsit már ja basszameg.
    De itt szerintem a legtöbb játékosnak a szemébe, és játékosokról beszélek akik akarnak játszani, nem az hogy fillérbaszók és akkor van egy plusz tégla a nappaliban, azt ha van jó, ha nincs akkor kötögetek meg fazekaskodok a garázsban.
    Mondhat bárki bármit, aki leszarja és nem érdekli annyira mint azt akit érdekel annyira annak a szemében 5000 ft is lehúzés.

    De pont erre mondom hogy ha lehúzást mondunk általánosságban akkor a 185k ft is lehőzás, ha nem akkor meg nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.10. 13:04:33
  • darkSectorxxx #116100
    Jó értem, de na érted, az se 185k volt.... szóval nem szó szerint kell értelmezni, hanem hogy ez még szerintem bőven az a határ ahol mégsimán elfogadható, az amikor ment 300-400-ért Emag-on meg használtpiacon a cserebere, az bicskanyitogató hogyne, de ez a sáv már szerintem csak azoknak lehúzás akiknek kb kurva mindegy mit mikor csinálnak.

    Amúgy meg ha ezen indulunk ki, akkor igen kibaszott lehúzás minden, az is lehúzás hogy te 185-ért veszed a konzolt, mert azt hiszed hogy annyi a listaár, nem kurvára nem annyi, ahnem neked rátesz a bolt áfát vagy fene tudja miket hogy te neked ne kelljen kimenned megvenni LISTA ÁRON.
    Aki megveszi 500-ért, annak az a lehúzás hogy te megvetted 35 ezerrel drágábban.

    Vagy nyakadba tesznek 210-ért egy bundle-t amit amugy lehet ki se fizettél volna, de nincs más választásod, mert ez volt a legolcsóbb opciód és úgy gondoltad nem vársz tovább.
  • Voltan
    #116099
    Ezen filozófiát figyelembe véve akkor egy mostani gpu is simán megéri a 100%+-os árat, mert az sem lehúzás, hát ennyiért adják.
  • MrAndree
    #116098
    De kapok képzeld, kb 1 hónapja sikerült behúzni MMtől 210-ért konzolt+Ratchet-et. Csak türelmesnek kell lenni. Nincs ebben semmi szubjektív, ha valamit 50 ezerrel drágábban veszed mint a piaci ára akkor lehúztak. Ha nem zavar akkor hajrá, de attól még így volt. :D
  • darkSectorxxx #116097
    Téged mindig lehúznak áfával. Az nem zavar?
    PC-be egy videókártya listaáron x ezer ft, de kb még a mostani VGA balhét leszámítva se kapod meg sokszor őket reálisabb árakon, az nem zavar senkit?

    Mi a lehúzás? az 50 k pl egy lehúzás, az miatt mert pl neked az élmény hogy elérhess kedvenceket az nem éri meg ezt? ha a Piac azt mondja hogy egy csoki 50 ft, de te bent vagy a benzinkúton , nincsen nyitva semmi de szeretnél egy csokit akkor azzal lehúznak, vagy azt nézed hogy baszki a finom coki, meg ott akkor az neked ez ennyit megér.

    Ez szerintem kurvára szubjektív és az hogy általánosan lehúzásnak veszi valaki, igen max nektek lehúzás, nekem az lehúzás ha ti megvesztek pre-order egy címet és utána 2 héttel kérőbb 40% off-ba megkapom, mert annyit ér kb. Akkor titeket lehúzott valaki az lesz benend, vagy te úgy vagy hogy baszki ez neeked ennyit megért mert szereted a terméket annyira hogy ez a te igényeihez képest ennyiért is kell.

    A PS5-nek most nem a 185 ezer az ára hanem ez, ez a listaár mert ennyiért kapod.
    Persze hivatkozhatsz 185-re is, de annyiért nem kapsz.
  • Moby
    #116096
    Jószép színesszagos volt, de a bokámat én sem fostam le a graftól, vagy inkább a nextgenségétől. Játékként meg...meh. Belekezdtem, de nem ment végig, ráuntam nagyon. A fiam játszotta végig, ő ki is platinázta többször is.
    Ez a 40fps@120Hz mód viszont aranyos. Ilyen lehetne minőségi módban majd olyan játékokban is, amivel szívesen játszok!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.07.10. 11:48:56
  • MrAndree
    #116095
    Szerintem piaci áron megvenni valamit nem irreális kritérium. Nekem furább, hogy az emberek számára teljesen normálissá vált, hogy lehúzzák őket 50-60 ezer forinttal.
  • darkSectorxxx #116094
    Persze értelek, értem én azt ha sok a 250.
    De miért van mindig az, hogy mindig, majd ha x-y kritérium meglesz, meg x-y ár, és később meg megint támasztunk valami kitételt, hogy majd akkor ha ez meg az lesz, aztán telík az idő, jön a másik generáció, majd megiint irreális kritériumok, amik mire teljesülnek addigra megint már egy drágább gen jön amire megint várunk.
  • Kandurex
    #116093
    Játszottatok amúgy az előző résszel? Mert én (leszámítva a particle effect -ket), nem mindig láttam azt a nagy next-gen -t.... Jó, persze szép, megbasz sokmindent szárazon, de az előző se volt csúnya....(az is igaz, hogy nem én voltam a végigjátszó, csak néha szálltam be a kisfiamnak segíteni...ez inkább neki való)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.07.09. 19:14:44
  • robicarlos6
    #116092
    Ha rajtam múlik ott is marad

    Majd 150-be amikor már 2-3 játék és vagy 1-2 game + kontrollert adnak mellé.
  • darkSectorxxx #116091
    Playstation 5 - 250.000Ft
    (15 darab van raktáron)
  • Mike at home
    #116090
    Kicsit vissza kellett keresgélném, hogy a Ratchetről lelkendezést találjak, de szerintem is hihetetlen. minth egy rajzfilmben játszanék.
  • Mephike
    #116089
    Ez a Sifu egyre jobban tetszik, pedig a bunyós játékok nem szoktak lázba hozni.
  • darkSectorxxx #116088
    Igen azaz Ocean :)
  • lwb
    #116087
    Volt az C64-en is, azt hiszem az Ocean csinálta, mint kb minden movie-játékot akkoriban. Borzalmas volt emlékeim szerint.
  • darkSectorxxx #116086
    Jaaa a régiek? :D
    Hát azok nem kedvencek, sőtt szrintem ez sem lesz az, csak annyi, hogy maga a Robotzsaru figura miatt. :P
    De az már nincs annyira előttem, inkább a régi piaci nintendo-s verzió, az a pixelgrafikás. :D
  • Seth
    #116085
    Nem a filmre, a játékra gondolok, ami 2003-ban jelent meg
  • darkSectorxxx #116084
    Mármint a 2014-es? neeem, az nem lett szerintem jó, de ettől még annyira rossz sem, vannak jó pillanatai és megvettem 2x fém tokkal. :)
  • Seth
    #116083
    Remélem a Titus féle Robocop nem a kedvenced :)
  • darkSectorxxx #116082
    Igen, Robotzsaru ügybe beérem igénytelen szarral is. Vállalom. :)
  • mucsácsó
    #116081
    a fogyasztói társadalom :D
  • Kandurex
    #116080
    Bármilyen szar lesz megveszed? Oké. :)
  • darkSectorxxx #116079
    Majd kiugrottam a bőrömből mikor láttam tegnap.
    Bármilyen szar lesz, de megveszem.