121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #71664
    Vettem egy szviccset egy játékkal + bejelentve rá egy rakás másik. Az az egy játék is 100+ órát ad.
    Nekem nem gond. Csak ódákat nem zengenék róla mert nagyjából 10 órányi értékelhető tartalom van rá,és kifújt, a jövőben pedig ez úgy fest idáig,nemigen fog változni.
    Talán majd a RE8.

    E3-ra kíváncsi leszek úgy a Nintendo fórumra mint a PS4-re is. Mindkettőnél durrantást várok és remélem a PSVR-t is megtolják nagy címekkel...De félő hogy néma csend lesz ahogyan néma csend van lassan 2 éve... 2 évvel ezelött még húúúú meg hááá volt és jön a csoda...majd eltünt az egész néma csend lett körülötte...A megjelenése is gyakorlatilag egy ilyen: "MEGJELENT. HELLÓ" volt, semmi durranás semmi komolyabb tolás. Pontosan ahogy a Vitánál is csinálták, sőt talán még annál is csekélyebb nyomulással. És azóta is néma csend, amiket meg mujtogatnak micsoda élmény lesz,sorra derülnek ki hogy nem teljes játékok csak techdemók illetve AAA játékokban ilyen pár perces mellékágak,pályák. Jelen formájában ez egy nulla. De tényleg használja egészséggel.
  • TDC Geronimo
    #71663
    5 órát toltam MEt. Nem igazán értem a reviewket. Ezért nem foglalkozok sose a pontokkal és mások véleményével. Ez bizony pure ME. Graf eszméletlen jó, szerencsére PCs verzió nem akkora trágya, mint a konzolosok. Nexust még nem hagytam el tehát szinte semmit se csináltam még, de szívom magamba a loret. Animációs dolog iszonyat mód fel lett fújva. 5 órám alatt 1-2 alkalom volt ami egy kicsit furább volt, de semmi olyan, ami korábbi részekbe nem lett volna benne. Amit aláírok, hogy az összes human karakternek halott szeme van és az gáz, elvileg könnyen javítható lenne, reméljük megcsinálják. Combat a legjobb, ami a szériában volt és a combat animok/gyaloglás/futás is fényévekkel jobb, mint korábbi részekben
  • Bandicoot
    #71662
    Kipróbáltam. Nem az élmény a baj, a tartalom.
    És igen elő volt rendelve és lemondtam,vártam vele,de RE7 az egyetlen érdemi tartalom. A többi nagyjából semmivel sem mutat előrébb a szaros Samsung Gear VR élménynél. És még a RE7 is fapad a fejjel célzás megoldással.....
    Tőlem haszáld egészséggel és örülj neki. De egekbe magasztalni miközben a Sony durván szarik az egészbe, valahogy felesleges. Főleg hogy olyan játékra amiben a távolabbi dolgok is fontosak lennének,alkalmatlan a gyenge felbontásból adódó részletességvesztés miatt.
  • Totti5
    #71661
    Közepes játék minden téren azt mondja a zinternet.
  • TDC Geronimo
    #71660
    közepesen?
  • Kandurex
    #71659
    Na, tessék. Tudod, meg se nézném normál esetben, de VR-ként...szorozd meg minden játékot, 5-el, 10 -el..komolyan, más szint.
  • Kandurex
    #71658
    Ez különösen vicces VICC tulajdonosként, már mint az önigazolás kérdése . Egyébként, ha évi egy játék jön rá, nekem, már akkor is megérte, akkora telibekúrt faktor. És, úgy gondolom, hogy annyira mellébeszélsz, hogy fogadnék rá, úgy 70/30 arányba, hogy még ki se próbáltad. Ki. Kell. Próbálni. Azt dönteni.
  • Totti5
    #71657
    Vettél egy szwiccset 1 játékkal :) miért gond, ha neki van 150 ezrese rá? ha élvezi akkor mind a 150 db ezres igazvolva lesz, ha meg nem... Ő gondja.

    Most jelent meg rá egy jó játék : Psychonauts in the Rhombus of Ruin

    E3on meglátjuk hogy miként képzeli el a Sony a VR közeljövőjét.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.22. 18:26:35
  • Totti5
    #71656
    Holnap hozza a postást a Mass Effect-et, hétvégén nem kell dolgozni, szóval nyomhatom a Zeldát
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.22. 18:11:05
  • Bandicoot
    #71655
    150+ kiadásánál eléggé meglódul az önigazolás faktor de ettől még továbbra is az egyetlen ami ér valamit az a RE7 és az is marad.:)
    Bár ne ez lenne tényleg elő volt rendelve a motyi félre volt rá téve a zseton ééés... Vettem inkább egy fejhallgatót a maradékból meg a Switch ára egészült ki...Hatalmas csalódás lett a PSVR,nem véletlenül maradt abba az agyonhypeolása az utolsó megjelenési évben...A beigért rengeteg játék egytől egyig szemétrevaló főleg annyiért amennyi pénzt kérnek értük.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.22. 18:09:58
  • Totti5
    #71654
    nOS:
    barátokat kód alapján megkeresni?! - WiiUn? nem. Név alapján.
    online party? - sohanem használtam
    digit játékok géphez kötése? - pontosan, kecsegek, mert ha eladom és veszek egy másik gépet akkor :( ( nyilván ez ultragáz )
    gép deaktiválhatatlansága? (ill. supportal levelezgetés?!) - sohasenem kellett, hibátlanul megy
    felhőmentés? - sosem volt gondom mentésekkel, minden, mindig ment, egy percig sem jutott eszembe hogy kellene nekem klúd
    egyéb backup lehetősége? - sohasenem csináltam sem 360, ps3on sem most

    Minden szép és minden jó

    ( basszus, látod, ha az ember bekapcsolja a hibátlan gépet és nyomja a gémeket rajta ilyenek fel sem merülnek benne... persze ha bejön a cumi, akkor a fentiek miatt szopóág keményen )
  • Totti5
    #71653
    Közepesen?
  • Kandurex
    #71652
    Egyébként miből veszítek, hogy nem taposom bele a földbe, ha nem váltja be a reményeim?

    Kb. 30-40 percet próbáltam. Lenyügöző! Erre várok gyerekkorom óta.

    EDDIG
  • Bandicoot
    #71651
    Dehogynem fog. 150+ ezerért 10 perc élmény?
    (Najó legyen 10 óra és ende)
  • Kandurex
    #71650
    Mondom én, irigy kutyákok! ;)
  • arty
    #71649
    és 2 kört mész vagy 95-öt, hogy megérje az árát?
  • TDC Geronimo
    #71648
    PCn hogy néz ki ez az ME
  • Tatyla
    #71647
    Két hónap múlva már nem is emlékszel rá
  • Kandurex
    #71646
    Megeszem, felszívom, belövöm!

    Ja, mondtam már, hogy jövőhéten beugrok egy X szárnyúba, hogy körbe repkedjek egy birodalmi csillagrombolót? Nem!?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.22. 13:18:52
  • arty
    #71645
    éstényleg !!!! :DDDDDDDDD
  • arty
    #71644
    szerintem érdemes lenne megvárni a holnapot, amikor ESETLEG a hazai sztórba is eljő valami akció.... hátha.... ;)
  • Kandurex
    #71643
    Egye-fene

    egyébként tényleg tervezem ilyen fasság megvételét az a hülye sasos, hogy a városok felett kell repülni...iszonyat tériszonyos vagyok....és, mint a mellékelt ábra mutatja mazochista is! "i belive i can fly...."
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.22. 12:53:27
  • Moby
    #71642
    Csinálj majd magadról videót, amint valami főzős VR játékkal tolod. Legyen kicsit jó nekünk is a vételed :)


    /nem baj ha éppen hánysz rajta, csak nem felejts el tapsolni közben
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.22. 12:44:48
  • Moby
    #71641
    És miszter "sohasemmilyenjátéknemelégjónekem" most fogja felszippantani az összes moslék indie vr játékpótlékot. Agyig. És azon is túl. Óriási lesz :D
  • Kandurex
    #71640
    Irigy kutyák vagytok!

    ...valamire el kell költeni a pénzt....
  • Bandicoot
    #71639
    Ennyi erővel pizzát is vehettél volna ennyi pénzért az is 1 alkalomra jó aztán kuka.
  • TDC Geronimo
    #71638
    Még visszamondhatod te is
  • n000rbi
    #71637
    Most már akkor add el a tv-t!
  • Kandurex
    #71636
    Üssetek agyon :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A megrendelése aktuális állapotát bármikor ellenőrizheti, ha bejelentkezik a felhasználói fiókjába.

    Megrendelt termékek:

    1db Sony PlayStation VR
    1db Sony PlayStation 4 V2 Camera
    1db Sony PlayStation Move Controller Twin
    1db PlayStation VR Worlds
    1db Resident Evil 7: Biohazard

    Köszönjük a vásárlást, reméljük hamarosan viszontláthatjuk!

  • TDC Geronimo
    #71635
    Na support visszarakta szépen walletbe a pénzt
  • mucsácsó
    #71634
    Köszi! ;)
  • Tatyla
    #71633
    egyik
    másik
  • mucsácsó
    #71632
    Until Dawn - 10 USD az USA-storeban - ennyit gondolom bőven megér :D

    Már csak az a kérdésem, hogy hogyan tudnék 10 dodót az accomra felrakni? Régebben volt Amazonon 10$-os kód, de most nem találom...
    valahol esetleg valami megbízható oldal, vagy más módszer? Csak ugye direktben nem megy magyar bankkártyával a fizetés PSN-en gondolom továbbra sem....
  • darkSectorxxx #71631
    "Amugy a mentések backupolhatatlansága ms/sonynál is tud szívás lenni. "

    X1-re nem emlékszem tisztán. De PS4-en mi a szívás tárgya? Egy usb-re kiteheted bármikor. :D
    2017-ben minden rendszer-nek így kéne működni, a mentéseidet bárhogy kiszedhesd, biztonsági másolatot tarthass magadnál...
    Nintendo így egyértelműen egy unszinpatikus platform...max ilyen causal játékoknál talán rendben van, de mint egy Zelda, meg ha jön Skyrim?
  • Bandicoot
    #71630
    Azzal ki leszel segítve ha a save sérül vagy a belső tárhely vagy csak leszarják.
    Ultragáz és indokolatlan hogy nem lehet backupolni a mentéseket. Érdeklődve várom tesznek-e valamit....
  • darkSectorxxx #71629
    A bolygók felszíne alatt sem túl kicsi a játéktér. :D

    Első küldetés 2. fele.
  • TDC Geronimo
    #71628
    FF XV ps +al 14 euro :D
  • darkSectorxxx #71627
    Ja és itt sem volt bug, addig amíg játszottam, mielőtt kiléptem a háttérben volt 1-2 villogó textúra, de nem is volt még letöltve a full játék, hanem még csak pár GB....az szerintem betudható volt ennek. :)
  • TDC Geronimo
    #71626
    Nintendo tudja backupolni a mentést. ha beszarik géped visszarakják rá mentésed. Legalábbis külföldön :D
  • darkSectorxxx #71625
    Állat lesz ez a ME.
    Most értem el a X1 trial végéig és megcsináltam a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    föld alatti küldetést
    , gecire tetszik. :D
    Eddig legalábbis. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.22. 00:47:29