121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #71624
    Elméleti frusztráció. De mint tudjuk ami szarni mehet az be is fog szarni egyszer. És nem a legvidámabb lesz amikor egy 100+ órás Zelda mentés megy a levesbe mert a Nintendo valami ritkaelb*szott megfontolásból nem engedi sd-re backupolni a mentéseket...
    Rendesen egyre kevésbé merem tolni a Zeldát emiatt... És mocskosul idegesítő hogy szinte mindenhol a legnagyobb galibának tartják, 3 hét alatt mégse történ egy kurva igéret se arra hogy gyorsan orvosolnák..
  • arty
    #71623
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem 3 hét, 3 generáció! N topikba nem mennék, mer' széttéptek :DDD

    A régiómentesség tényleg jó, ám ebben MS-é a pont - időben hamarabb vezették be.
    (sony meg a legalja a magyar digit vs. magyar lemezes szintig szétb*szott, userszopató "régiómegoldásával"... de legalább nem költök el pár dolcsit az usa sztórban, csak h a magyar lemezeseim meglegyenek digitben IS...)

    Amugy a mentések backupolhatatlansága ms/sonynál is tud szívás lenni.
    Mert ok, ott a felhő... (sonynál csak ha fizetsz) ... viszont ott egy net kimaradás után elég a syncelésre 1x mellényomni és véged.
    Plusz sony fórumon van akinek előjött, h a régi fat ps3 backupját nem tudja a mostani 500 gigás superslimre visszaállítani... a szupport pedig a szokásos töketlenség. Sima filecopy pedig NEM MŰKÖDIK minden játékmentéssel, van ami védett ellene!
    Ez pedig ps4en is előjöhet....

    (ésmielőtt: igen, ez csak egy ~elméleti frusztráció, de mivel ájtís vagyok és mindent mentek otthon/meloban is, így nekem ez mégis fáj!)
  • Bandicoot
    #71622
    Pontosan. Nekem az is elég de ez jelen formájában gáz és majd akkor lesz csak igazán amikor elkezdenek elszállni az 50-100 órás Zelda mentések....
  • n000rbi
    #71621
    Ja, minimum sd-re lehessen már átmásolni.
  • Bandicoot
    #71620
    Mentett állást remélhetőleg orvosolják az ordító hiba és baromság...
  • n000rbi
    #71619
    Azért adj egy kis időt a lassan 3 hetes gépnek, ahol még rendes online háttér sincs (persze alap lenne, hogy ezek mennek, de én már a régiómentességnek is örülök - a Nintendotól már ez is óriási előrelépés :D)

    Na de gyere át a "Nintendo konzolok"-ba, ha erről akarsz diskurálni, ne offoljuk szét a prőgéming topikot.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.03.21. 22:50:20
  • Kandurex
    #71618
    Izmos, szőrös seggek összecsapódnak az éjszakába
  • AntiHero
    #71617
    Jaja észrevettem. Mert pasikent feldobta a flirtöt egy masik pasinak....mondom....akkor én távoznék a hajóról...galaxisbol.. :D
  • arty
    #71616
    nem, több gépen is ott lehet az accod, felhőn keresztül mehet a savegame vándorlása is (ez mondjuk fizetős.... psn+ :( ) és játszhatsz, ahol akarsz...
  • Maxyka
    #71615
    Női karakterrel is meglehet fektetni. Ezek mindenre gondoltak.
  • TDC Geronimo
    #71614
    A seggek mégjobban! :D
  • Maxyka
    #71613
    Mintha belennének drogozva a szemük alapján :D Na mindegy legalább a mellek jól sikerültek. :O
  • AntiHero
    #71612
    Pont őt akarom megfektetni :D Remélem meglehet.
  • TDC Geronimo
    #71611
    Neeem van sok normális mellékküldetés, de azt mondják a fetch questeknél is legalább van kis story hozzá
  • Evoluti0N
    #71610
    Jópár = kb minden, ami nem főküldi vagy lojalitás küldi?
  • TDC Geronimo
    #71609
    40-50 óra a main story + loyalty küldetések. 70+ ha mindent csinálsz, de ott van jópár fetch mission is.
  • TDC Geronimo
    #71608
    fanmade...
  • Maxyka
    #71607
    Javították a patchel vagy csak fanmade photoshop?

    Másik kérdésem tudom nem helyes a witcher3-at idekeverni de az rpg-k etalonjához képest mennyi időt lehet beleőlni az andromédába? Gondolkodom a vásárláson de egy 20-30órás szórakozásért nem biztos hogy befizetnék day1-árra. :\ De ha a megközelítőleg annyi időt el lehet vele tölteni mint a witcherel akkor megvenném. Bevallom fingom sincs a mass effektről nekem az előző részek is kimaradtak sőt videót se néztem nagyon róla. De a sci.fi-t szeretem. Mi legyen? :$
  • n000rbi
    #71606
    Miért, ps4-en nem ugyanez van? Ps3-on is ugyanez, csak kezdetben 5, később talán max 3 gép lehetett aktív.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.03.21. 21:54:32
  • arty
    #71605
    amugy US psn storen brutál akciók vannak... pláne ps3-ra: pl gow4 2.5$, de sok jóságot látok - meglátjuk mit veszek meg....
  • arty
    #71604
    az accountod a géphez "kötött", csak deaktivál-aktivál módon tudod átvinni máshova... macera.
    a mentett állást pedig sehogy. szal ahogy vesszük ;)

    .... hasonlítsd ezt össze mondjuk a 2010-es ps3/x360al ;)))
    még akkor is bazinagy lemaradásban vannak N-nél.
  • TDC Geronimo
    #71603
    Egy aprócska kis változtatás( szem) és mennyivel másabb...



  • darkSectorxxx #71602
    Mass Effect Andromeda - Part 1
  • n000rbi
    #71601
    Digit játék switchen már nincs géphez kötve, láttam ilyen téveszméket itt-ott :))
  • darkSectorxxx #71600
    Melyikőtök viccelődött velem régen hogy én is vegyek Pro-t mert ő majd 60fps-el nyomja, én meg nem? Már nem emlékszem ki viccelődött, de ja....
  • darkSectorxxx #71599
    Gecijó, kicsit jobb talán mint a X1 demo volt!!! zsír!
  • arty
    #71598
    ezt mondom én is, a nintendo kiállt a gépe mellett - ellenben a sony a vr-t le se sz*rja.

    nOS:
    barátokat kód alapján megkeresni?!
    online party?
    digit játékok géphez kötése?
    gép deaktiválhatatlansága? (ill. supportal levelezgetés?!)
    felhőmentés?
    egyéb backup lehetősége?

    3 gen alatt mit oldottak meg ebből? KVÁZI SEMMIT.

    de mivel neked van géped, írj pár szörnyűséget te!
    én csak harmadkézből hallottam ezekről ;)
    ehez képest a ps4 szoftvere maga az innováció! itt 3. generáció közepére immár saját képet is betehetsz háttérnek!
    boost pécé gánymód!!!!4444
    áh, felsorolni is nehéz a rengeteg fejlesztést amit a sony a remek bevételeiből végre megengedhet magának és meg is csinálja!

    janem.
    nagyjából má' csak az ms kapar.
    mondjuk most épp nem megy a live login, de amikor igen, akkor ők a királyok! :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.21. 20:17:14
  • Totti5
    #71597
    Research Complete : frame lock ON/OFF
  • Totti5
    #71596
    Polcon most 20 WiiU címem van lemezen. Van rá bőségesen, tartalmas cím.

    OSel semmi gond nincs. Online része patentul ment, csomót Kartoztam és talán 1-2szer volt ledobás, de ez lehetett a wifi miatt is. Stabil, gyors. A menürendszer is patentul ment mindig. Nem tudom mi kell még bele, van minden, sőtt a Miiverse rettentő hangulatos "kezdőképernyő". Shop is mindig ment, sosem volt vele gondom, könnyű a vásárlás. Igazából nem tudom mi kellene ami nem volt, barátokat meg tudtam nézni, játékidő statisztika amit sűrűbben szoktam, ami jobb mint MS vagy Sony konzolon bármikor ( és nincs Switchen........ ). Hol kellett volna legelni sokat a menüben hogy jöjjön az elavultság?


    Jaés a tablet rettentő jó eszköz. Zeldában ÓRÁSI lenne onnan menedzselni a tárgyakat, térképet... de hát nem köllött, megbukott, kikutázták. Valszeg a hasznos részét sosem tudja meg a gémer társadalom 90%a. Lásd Xenobalde X. Imádtam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.21. 17:43:54
  • AntiHero
    #71595
    Pár kép tőlem:

    Mass Effect™_ Andromeda ( SIMA PS4)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.03.21. 16:58:28
  • Katalizátor
    #71594
    Nekem Witcher 3-nál voltak néha hiányzó hangsávok. Fene se érti mitől...
  • AntiHero
    #71593
    Újabb bug...Random elmegy a hangja a játéknak..WTF?? Játszok van hang..pukkan egyet majd nincs..Minden másnak van hangja a ps4en.
  • Evoluti0N
    #71592
    Közepes vason is szépen elfut PC-n. Azonban az animációk ott se jobbak ofc. :D
  • TDC Geronimo
    #71591
    Érdekes az a videó, azért amiket láttam főleg pcs verzióból az nagyon jól néz ki
  • Rage47
    #71590
    hát ez nagyon gáz, durvább, mint amiket az ubisoft szokott művelni
  • AntiHero
    #71589
    Hát harc közben simán le esik 15 fpsre is sima ps4en. :D Grafika bugokrol nem beszélek inkább..arc mimikákról sem. Animációkról sem. Textúra betöltésekről sem..

    Minden más jó. :D
  • n000rbi
    #71588
    Atyaég, ez valami iszonyatos development hell-en mehetett keresztül.
  • n000rbi
    #71587
    A From-ot ismerve az utóbbi lesz :D
  • TDC Geronimo
    #71586
    hát 2 lehetőség van. Vagy marad 30as lock csak most már tartja is, vagy unlocked lesz és fog menni 35-45el :D
  • Evoluti0N
    #71585
    Ha vkit esetleg érdekel, a mai nagy MEA felhajtás mellett, megjelent az ingyenes sztori DLC a Gravity Rush 2-höz.