121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #71704
    >de egzakt választ még mindig nem találtam arra, hogy a sima natúr lemezes Bloodborne (EU) mentésem vajon működne-e a digital (EU) GOTY verizóval?

    Nekem működik.
  • mucsácsó
    #71703
    jó, Gamekapocs.... atyaúristen... :D Gameszar szint, botrány egy banda meg az egész kóceráj, tényleg nocomment.

    más:
    egész fain kis akciók vannak most store-ban; már régóta halogatom a Bloodborne kieget (vagy GOTY verzát).
    már feltúrtam a fél netet, de egzakt választ még mindig nem találtam arra, hogy a sima natúr lemezes Bloodborne (EU) mentésem vajon működne-e a digital (EU) GOTY verizóval? valahol azt írják, hogy igen, valakik szerint meg nem...

    már csak azért is kérdezem, mert pl. Witcher 3-nál 100%, hogy a GOTY mentés nem jó a sima lemezével sajnos (se a lemezes GOTY, se a digital GOTY...), tökmind1, hogy milyen régiós... :( anno volt erről szó itt a topicban, de most azt se keresném már tovább...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.22. 22:43:08
  • Moby
    #71702
  • TomStorm
    #71701
    Engem KSZ megint szopat de ha holnap nem hozzák akkor én fogom őket miközben már tolom a digit verziót
  • Kandurex
    #71700
    Milyen ezer órákat add most a Vicc? Vagy 100-kat? Nem sok év múlva, hanem most!? Ugyan az, mint a VR. Lófasz sincs.

    És egyébként ha választanom kellett volna a Zelda (10/10) és az RE7 között... Hát, én ez utóbbira tettem volna a voksom.
  • Kandurex
    #71699
    Oké. Akkor az egész platform nem jön át.
  • Totti5
    #71698
    WiiUra 4 db Mario nevével jelzett játékom van, és 16 ami nem Mario. Ennyire Mario...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.22. 20:27:34
  • Bandicoot
    #71697
    Az a gond, VICC-nek nevezel egy platformot ami már startnál fel tudott mutatni valamit és egyelőre jól áll, miközben egy olyan mocsokdrága kiegészítőt magasztalsz ami lényegében nemhogy nem tud szinte semmit felmutatni még el is van erősen hanyagolva.
    VICC egy platform amit több száz (avagy ezer) órányi játékidőt kínál, de a PSVR ami egyetlen 10 órás játékon kívül semmit nem tud felmutatni egy mobilos VR-hoz képest az maga az istencsászármegaton!.

    Tényleg remélem hogy jönni fognak játékok a PSVR-hoz, jó dolog a VR. De jelen formájában 150 pénzért jóval inkább képviseli a PSVR a vicc kategóriát mint az általad VICC-nek hívott platform. A "VICC" legalább használható bárhol bármikor és van-érkezik rá tartalom. Te meg a 10 óra letolása után rakhatod fel a polcra vagy nyomhatod a mobilos vr szintű csodákat 8-10ezer forintokért.

    Tényleg használd egészséggel de ne beszélj már ordas baromságokat róla,gyakorlatilag te magad vagy ebben most a "VICC"...
  • arty
    #71696
    szaggatós játékra nem adunk tízest. ők adtak. ennyit ér a véleményük :)
  • Totti5
    #71695
    Ammúgy ha, már, most...

    Régen minden jobb vót alapján, akármerre nézek olyan ( remek! ) tartalmas játékok jönnek ki melyekben simán bele lehet tolni 30-50-100 órákat. Nagyon jól indul ez az év. Izgatottan várom az E3 hogy hogyan folytatódik és milyen meglepik lesznek még.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.22. 20:25:34
  • arty
    #71694
    és ha más önigazolná itt a 135 ezres vásárlását, hogy az mennyire jó? azt elhinnéd?


    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.22. 20:24:16
  • Kandurex
    #71693
    Jah,...nem...tényleg nem. Nem én vagyok a célcsoportjuk. Vagy csak egyszerűen nem jönnek át a Mario akármi csodáik.
  • arty
    #71692
    azt ismered, hogy "két tehén beszélget, miközben fejik őket" ? :D

    mókás egy szópárbaj (a szviccsessel) :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.22. 20:22:09
  • Bandicoot
    #71691
    Beleolvastam a kommentekbe,nagyjából abból áll hogy pár szerencsétlen szét akarja fikázni a játékot pár szerencsétlen meg próbálja védeni érvekkel. Az adminok pedig még véletlenül sem rakják ki azokat akik direktbe hergelik az ottani játékosokat akik játszanak a játékkal. Hiába hangzik el ott bármilyen érv, csak flegma fikázás a válasz rá.

    Teljesen felesleges olyanokkal belemenni a vitába akik videók alapján mondják rá milyen is. Abszolút fals képzelgéseik vannak mert nyilvánvalóan semmit nem láttak a játékból. Nem fogják órákon át nézegetni illetve keresgélni benne a dolgokat mert azt sem tudják mit keressenek. A Zelda pont nem az a játék amit akár 20-30 perc videónézésből meg tud állapítani az ember milyen is és mit tud,de ezt te is tudod mert játszol vele.:)
    Okkal adogatnak neki mindenfelé maximális pontszámokat,mert habár vannak hibái mégis ilyen kaliberű előremutató játék ritkán születik manapság.
  • arty
    #71690
    igen, lesz még pár játék 15 percnyi vr gimmickel

    és te ezekért a 15 percekért fizeted majd a 15 ezret, olyan játékokért, amiket egyébként/előtte bottal se :D
    zseniális karikatúra következik, ahogy moby beígérte :D
  • TDC Geronimo
    #71689
    Nem a zeldáról, úgy általában a nintendo játékokról
  • Kandurex
    #71688
    Tőlem? Ugyan mit? Semmi véleményem nincs a Zeldáról (10/10)

    A VICC-ről már más a helyzet.
  • TDC Geronimo
    #71687
    Igen láttam, hogy szeretnek rászabadulni az ilyenekre és fikázni. Akik ezt csinálják azok közül egyik se próbálta ezeket a játékokat, ugyanezek nevezik a nintendo játékokat gyerekjátékoknak. Mintha Kandurextől is hallottam volna már ezt hmmm lehet nem véletlen :D
  • Totti5
    #71686
    10es gamekapocs teszt alatt 470! komment és kiakadás hogy 10es ( a játékról nyilván alig volt szó )

    Teljesen tök mindegy hány pontot ad rá valaki, csak is a júzerszkór a lényeg és a valós. Mass Effect 3.7

    Szerk: volt reggel, már 4.7, lassan meglesz a 10.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.22. 20:09:42
  • Kandurex
    #71685
    Ülj már le a seggedre. Mondta valaki, hogy rossz játék?
  • TDC Geronimo
    #71684
    LOL már megint itt tartunk. Ember a játékokat játszani kell, nem nézni. Kár erre több szót fecsérelni, olyan embernek, aki videókból szakért
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.22. 20:06:13
  • Kandurex
    #71683
    Nyilván, ez annyira 10/10, hogy nem jön át a videókból vagy az előzetesekből, semmiből. Ez az igazi 10/10. It's magic.
  • TDC Geronimo
    #71682
    Mondom, fogalmad sincs, amíg nem játszottál vele.
  • Kandurex
    #71681
    Na most ne zavarjatok össze
  • Totti5
    #71680
    Halo jobb.
  • Kandurex
    #71679
    Jóvan akkor a világ legeslegjobb játéka, 10/10

    Ehh.
  • TDC Geronimo
    #71678
    fingodsincs :D

    Mondjuk megértem amíg ember nem próbálja nem tudja milyen lehet. Én se hinném el, ha nem toltam volna bele 60+ órát már
  • Kandurex
    #71677
    Hé?! Állítottam én ennek ellenkezőjét? Én nyíltan szopok....hm...ez utóbbi így leírva nem hangzik jól
  • Bandicoot
    #71676
    A Zelda túl van szopva de a PSVR témát azt nem szopod túl. Azt hiszem itt be is fejeztem.
  • Kandurex
    #71675
    Zelda,....ugyan már,... iszonyat túl van szopva, mindattól függetlenül, hogy nem rossz játék. Bejelentve = Semmi. Nincs miről beszélni. (ez utóbbi nyilván a VR -ra is igaz)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.22. 19:12:16
  • Bandicoot
    #71674
    Bocs,orvosoltam. :)
  • Kandurex
    #71673
    Ne lopjad a smile -im! Az nem vicces! Vegyé sajátot!
  • Bandicoot
    #71672
    Végülis ja. A Zelda ami a világ egyik legjobb játékaként van számon tartva. A maga 100+ órás élményével.
    Avagy I am setsuna.
    Nemsokára Lego Undercover, MK8.
    Mindez 1 hónap alatt, + bejelentve korrekt címek eddig is.
    105.000 ft

    vs

    10 órányi RE7...És mééég...Ja nem ennyi.
    Mindez lassan fél év alatt és bejelentve szinte semmi a techdemózáson túl.
    150000+ ft



    Most hogy így mondod tényleg vicces.


    De majd ha beüt a PSVR jóság és lesz tartalom veszek én is. Csak nem nyomott áron, fullgarival,addig sem a polcon rohad meg.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.22. 19:11:42
  • Kandurex
    #71671
    Kínálat és a VICC platform Fejünk együtt tehenet bakker!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.22. 19:04:58
  • Kongy
    #71670
    Teljesen egyetértek. ME2-t nyomtam nemrég, és ez a combat ahhoz képest százszor jobb. Oké, hogy nem lehet utasítgatni a csapattársakat, de valahogy jobb lett az egész mégis, nagyobb a mozgástér, nem kényszerülsz feltétlen mindig fedezékbe, lehet mozogni, dashelgetni, szóval izgalmasabb, pörgősebb sokkal a combat. A graf páratlan, bár a ME-nek sosem ez volt igazán a lényege szerintem. Az animok bőven tűrhetőek szerintem, már említettem, hogy én egy durva hibába sem ütköztem 3-4 óra alatt.
  • Bandicoot
    #71669
    Pedig a prora fogom, csak késöbb. Zeldának még messze a vége így 75+ óra után is a térkép fele abszolút felfedezetlen. Szóval polírozgassák csak.:)
  • Bandicoot
    #71668
    Tőlem vicceskedhetsz a platformokkal,nem a cégembléma dönti el nálam hogy min játszak,hanem a kínálat.....Ebben pedig a PSVR a lehető leghátrébb kullog jelenleg.
    És ott tartunk hogy elöbb vennék most oculus-t.
    Ott legalább házi mókolással van esélyt egy jobb élményre rengeteg játékban.:)


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.22. 18:58:09
  • Kandurex
    #71667
    Bejelentve, hogy lesz? A Fromsoft is bejelentett VR játékot..., lehet találgatni, hogy mi lesz....BB VR -ban, DaS? Szétbasznák a világot. Nyilván ez csak találgatás...és abba is biztos vagyok, hogy lesz X-Wing SW VR játék,...talán már az E3-on lesz róla szó. Lesznek cuccok. Ez a platform nem érhet dicstelen véget. Azt meghagyjuk a Nintendonak
  • TDC Geronimo
    #71666
    Ha konzolra akarod venni azzal én kivárnék, hogy kezdenek-e vele valamit, mert botrányos az összes jelenleg
  • Bandicoot
    #71665
    Két day1 patchet kapott a cucc,az egyik már volt az EAACCESS-eseknek a másik pedig rajtkor indult állítólag egy rakás bugfixel.
    Jó mindenesetre ezt olvasni,Zelda/Hori után megnézem addig javítgassák csak.