121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #71745
  • Gerileveri
    #71744
    Itt vók, sisakos :) (sorry, nem tudtam hogy kicsi a populáció)
    Röviden annyi hogy ez komoly a vas, kb 50-50%-ban jáccom sisakos és anélküli játékkal (pedig Zelda és Horizon is itt figyel)
    A hátrány valóban annyi, hogy kevés a komoly cím, de bőven kárpótol a Driveclub, Eagle e, Dirt Rally, Battlezone és a Rigs, ezeket sokat nyomom multiban.
    A legfurcsább "felhasználási területe" a VR-emnek a Rocket League, egyszerűen sokkal jobban érzed a lasztit sisakban, hiába 2d az egész.
    Másik előny, hogy amig a kedves család TV-t néz (vagy a wii-u-val játszik :D), engem betolnak a sarokba a VR-el és szépen elvagyok.
  • Maxyka
    #71743
    Mert negyedévente jön ki egy 30perces demo a sisakhoz aztán megy vissza a polcra. :D
  • Totti5
    #71742
  • arty
    #71741
    jó szórakozást! őszintén mondom, találd meg a számításod!

    (de hogy mi is nyerjünk: folyamatos közvetítést várok ;) h mennyire vált be, mikkel játszol, stb. őszintén! sajna a topik másik sisakosa negyedévente jár ide :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.23. 21:32:01
  • arty
    #71740
    a dc mára zseniális, kötelező cím, ha valaki bírja az ótókát :)
  • darkSectorxxx #71739
    Olyannyira, hogy a gyári headset-el is megy a hangutasítás. :)
    Én ezzel bohóckodtam mikor régen megvetem a konzolt. :D

    Asszem X-et nyomvatartod és úgy beszélsz, vagy valami hasonló.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.23. 20:11:41
  • Totti5
    #71738
    Lenyomtam a Mass Effect Prológot. Perfekt volt, semmi hiba.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.23. 20:05:52
  • TBTPumpa
    #71737
  • TDC Geronimo
    #71736
    Ez hamarabb be lesz jelentve. Szeptember 8. Beta PS4en először június környékén
  • Totti5
    #71735
    Közeledik az E3 :)
  • TDC Geronimo
    #71734
  • Kandurex
    #71733
    Az csak porocska :)

    Apropó, nem is tudtam, hogy kamerába van mikrofon. Beszélgetek az aszonnyal, mondom hogy vettem ezt azt a Playstation-hoz, ahogy kimondtam a PS szót, erre a Pro "Igen gazdám?" Meg az is érdekes, hogy arc felismeréssel logol be :) Tök fasza. Bár gondolom ezt mindenki tudta :)
  • Totti5
    #71732
  • Bandicoot
    #71731
    Azt nemlátja.
  • Maxyka
    #71730
    Azta k.va milyen retek van ott :D :D és kivételesen nem a vr-ra gondolok :D
  • Rage47
    #71728
    Jó hát a sandbox része Horizonnak már kicsit időhúzás volt inkább számomra, szóval ennyiből jobb a Driveclub. Ennyiért teszek egy próbát asszem.
  • Bandicoot
    #71727
    Tök más. Kötött pályás arcade őrület. Kiegekkel kifejezetten tartalmas-jó.
    Tuning és társai nemigen vannak. Van sok liga bemész kocsiválasztás go.
    Jóféle autós stuff. De FHorizonhoz semmi köze.
  • Rage47
    #71726
    Driveclubra érdemes időt szánni? Az is nagyon akciós most. Forza Horizon 3 után gáz vagy tök más?
  • Moby
    #71725
  • Kandurex
    #71724
    bah, ebből már úgyse jövök ki jól
  • Moby
    #71723
    OKÉ-OKÉ! ÉRTEM ÉN!!

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.23. 15:13:26
  • Kandurex
    #71722
  • Kandurex
    #71721
    A fotó miatt van felhúzva, hogy olvasható legyen. Egyébként 1080P használok általában.
  • TomStorm
    #71720
    Ok megjött!Éjjel írtam mailt és kiküldték nekem is!
  • Moby
    #71719
    Nem a felbontásról írtam, hanem nagyításról. Mármint ha mindezt el tudod olvasni. Amit kétlek őszinténszólva, de mink azért jól szórakozunk ^.^
  • n000rbi
    #71718
    Öhön.
  • Kandurex
    #71717
    1080P az kis kezit csókolom, csak felvanik húzva a browser.... munkához köll...
  • Moby
    #71716
    Attól sokkal durvább, hogy mekkora nagyításban nyomod a brózert. Ok. Te vak vagy hivatalosan is. Így viszont totál legitim az egész VR őrületed
  • Kandurex
    #71715
    Jé milyen koszos a monitor alja...
  • Kandurex
    #71714
  • Kandurex
    #71713
    Ha kell csinálhatok, bár tele van a net vele, amúgy este unboxingolom. (azért pár képet majd tolok)
  • Rage47
    #71712
    videóót :)
  • Kandurex
    #71711
    Meggyütt' a cucc. Este mehet a móka.
  • mucsácsó
    #71710
    Őhhm köszi, ezt jó tudni :)
    Mentésből vagy valahogy máshogy nem lehet kihámozni, hogy ez melyik verza volt? Sajna már nincs nálam a lemez, szóval...passz :\
  • TomStorm
    #71709
    Ez a For Honor!Hát ez nagyon jó.
    Realistic fokozaton Vikingek ellen jó nehéz:)

    1.5 küldin vagyok éppen és ami karaktert bemutat az nem mindennapi:O
    Ez a harc ami itt van nagyon komoly.

    Majd Pvp-be kiderül mennyit edződök sztoriba így segítség nélkül
  • arty
    #71708
    vannak cuccok, amik usa sztórhoz képest duplaárasak VAGY hiányoznak a magyar boltból... azt hittem ezen már túllépett a szoni :(((

    és persze mint minden akcioban, most is van: "ezt az XYZ nevü cuccot nem veheted meg, mert nincs meg az XYZ cucc" - 22-es csapdája.
    multkori akcioban pl az unravel TRIAL(!) birtoklása miatt nem vehettem meg a 3 játékos pakkot... merthogy a pakk egyik eleme a TELJES unravel volt, de a japók szerint a triál és a teljes ugyanaz..... idióták :(
  • darkSectorxxx #71707
    Remélem ezt a képet nem veszitek spoiler-nek.....

  • arty
    #71706
    a bloodbourne goty psn linkje:

    https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/bloodborne-game-of-the-year-edition/cid=EP9000-CUSA03173_00-BLOODBORNE0000EU

    tehát CUSA a játék "régiókódja" - ellenőrizd a lemezes verzád oldalát, pontosabban az élét: elvileg ennek a kódnak kellene ott is szerepelnie...

    és ez a metódus igaz minden játékra - így össze lehet pároztatni savegame-t, dlc-t is.


    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.23. 00:10:45
  • mucsácsó
    #71705
    fúúú zsír, köszi! lehet akkor célszerűbb lenne azt berántsam, mint most még vadásszak egy lemezes sima alap BB-t (hülye fejemmel eladtam anno... :( )
    bár kéne a polcra...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.22. 22:50:44