121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #71785
    VR híreink következnek:

    Eladtam az egészet a genyóba!

    Bővebben, nem sokára. Aki azzal jön (pl. Moby), hogy "megmondtam", azt megölöm lábbal.
  • partizan182
    #71784
    Tradeoff te is tudod. Inkább ezerszer 15fps darkszósz mint atom60 n+1 forza. Én azt nem vágom hogy neked ez (ie hogya from/platinum játékokat ad ki amit a nép egy része szeret) miért fáj. A forza 7 (hét) attól még nem lesz 45 fps.
  • LBandi77
    #71783
    Biztos kevesebbet számolgattam a frémeket mint te,így ha nehezen is de belefér.
  • arty
    #71782
    neked hogy jutott időd játék mellett ide most beírni?
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.25. 13:26:22
  • arty
    #71781
    de most akkor a te igénytelenséged felmenti a fejlesztőt? szerintem nem.
  • darkSectorxxx #71780
    Magyaroknak? miért US-ben mennyi van? :D
  • Rage47
    #71779
    a végén ott lehetne, hogy Hungary :)
  • Maxyka
    #71778
    Majd kijön a scorpio :D Azt majd kiderül hogy akarnak-e szép igényes 60-at kreálni a fejlesztők vagy sem :D Az alapján amit beígértek a konzollal kapcsolatban, nem a hw-n fog mulni. De minek szopasság magukat a 60-al, ha mára a konzol standard a 30-lett.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.25. 08:57:41
  • Totti5
    #71777
    Érzésre X1en jobb volt a frém MEben mint a Prón.
  • darkSectorxxx #71776
  • partizan182
    #71775
    Én pont 15-el toltam le az első ds-t egy ezeréves 525M-es laptopon. Másfél évig kizárólag ezzel játszottam, belement 300 óra, ebből olyan 150 pvp. Ezzel keltem/feküdtem/álmodtam. Fel sem merült hogy ez nekem most rossz, pedig Blighttownban meg New londoban a 10-et inkabb alulrol karcolgatta.

    Értem én hogy hulladék fejlesztők meg japószemét, meghogy a forza fix60 de bevallom oszinten a forza 3 sokat pörgött anno, semmire sem emlekszem belole. DS összes karaterét / helyszínét felsorolom neked (meg DaS /BB, DeS2-3 kevésbé maradtak meg) a mai napig, csukott szemmel végigmegyek az egészen. Felőlem akár 5 fps is lehet amíg ilyen impactja van.

    Ez a Platinum/From bashing kicsit érthetetlen számomra, életem legmaradandóbb játékélményeit tőlük kaptam és úgy vélem nem vagyok egyedül. Ha annyira kell a frém vegyél pc-t, hatvan alatt úgysincs élet, szal a konzol kapásból off.
  • darkSectorxxx #71774
    Én immunis vagyok a szar graf-ra. :D
    Beoltottam magam idén is. :D
  • LBandi77
    #71773
    15 frém Darky kell a faszomnak.
  • LBandi77
    #71772
    Nehéz elképzelni mi hogy van olyan ember a világon aki nem a frémeket számolgatja,és játék helyett ( amin amúgy sem tud változtatni)inkább egész nap szakért?
  • darkSectorxxx #71771
    Készüljetek!!!!!!!!!!!

    "A Dark Souls III második DLC-je, a The Ringed City március 28-án várható."
  • darkSectorxxx #71770
    PS NOW:

    Várhatóan:

    "Counterspy
    Dead Nation: Apocalypse Edition
    Doki Doki Universe
    Entwined
    Escape Plan
    Hardware Rivals
    Helldivers
    Hohokum
    Killzone Shadow Fall
    Knack
    Resogun
    Sound Shapes
    Super Stardust Ultra
    The Unfinished Swan"
  • arty
    #71769
    nyilván nem éri meg, hiszen a fosfrém nem generál szarabb eladásokat, ellenben a szebb kinézet jobbakat igen :(
    ezért is írtam, h nem tudom a fejlesztők igényesebb(?) részének ez miért jó... mármint h ők legalább erre odafigyelnek.

    de továbbra is egy alja dev a from, hogy oda szarik, ahol etetik (konzol)

  • arty
    #71768
    na, ez még egy váratlan plusz lenne az említett világban :D

    remélem a ds4ben már csak 15 frém lesz, megérdemelnéd :P
  • arty
    #71767
    nem az h nem érdekel senkit a szarfrém, csak ezért kevesen állnak el a vásárlástól - én sem ;)
    és innentől kapjuk amit "érdemlünk"
  • Moby
    #71766
    De biztos lehet. Mindent lehet. És gondolom kibaszottul meg is éri. Merthát ha egy HZD-t eladnak minden huszadik (!!!!) ps4 tulajnak, az már gigasiker.
    Szal szerintem szarszeméthülyeittmindenki. És az egész a gyíkemberek miatt van, meg a háttérhatalommiatt.
  • arty
    #71765
    Tehát azt mondod nem lehet. Szart lehet csak írni, aztán annak a szarnak a hwgyártó utánamehet valami pécés taknyolással (erősebb gpu a konzolba).
  • Bandicoot
    #71764
    Nem az a szép hogy a BB pacingel meg problémás. Hanem az hogy egyeseknek akiknek ez megfelelő szint és gigaexnek mondják, más platformok exkluzív játékai szó szerint problémásak. A minap benéztem PSC hunra. A főszerkesztő épp a Zeldával vicceskedett mondván teknóban elég gyenge és framedroppok vannak szerinte, nincs elájulva. Ugyan ez a főszerkesztő a BB-t gigaexnek titulálta,egy csodának. És a No Mans Sky-ra is 8 pontos tesztet engedett ki.... Régi 576kbyte-os gyökér, a magyar ps tulajok meg eszik a szavait. És hány ilyen lehet a nagyvilágban. Csoda hogy engedik a ps4-re is a frame gondos játékokat megjelenni? Senkit nem érdekel a framerate probléma maximum akkor ha konkurencia konzolján van egy exkluzívban akkor rögtön lehordják a sárgaföldig. Valamint azokat akik igényes akadásmentes szórakozásra vágynának. Csak sajnos az elöbbiek vannak jóval többen.

    Mindemellett én jól szórakoztam a From játékaival teknóproblémák ide vagy oda,de tényleg nem lehet és nem is kéne szó nélkül elmenni a problémák mellett...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.24. 19:46:27
  • darkSectorxxx #71763
    "Resident Evil: Code Veronica - jelenlegi generációs konzolokra is megjelenhet"

    Holy Shit! Alternate Controls?
  • LBandi77
    #71762
    Még jó hogy nem ilyen "ideális világban" élünk.
    Ha a ti világotok játékait kéne játszanom konzolom se lenne.
  • Moby
    #71761
    Nyilván oka van, és beszédes, hogy egy alapvetően japó konzolgyártó épp frissen leszerződtetett japó játékdizájner istene európai programozók mociját választotta a következő játéka alá.
    A japánok hülyék már a szoftverhez, mint a segg. Elment mellettük a világ.
  • Moby
    #71760
    Fogalmam sincs, nem én írtam bele a boost modeot sem


    /élmény olvasgatni a valósággal szembeni szélmalomharcod :D
  • arty
    #71759
    szerintem a fromnál egyszerű a képlet: így is fogy a játék, minek többet, jobbat, szebben?

    de hogy ilyen "példa" mellett minek foglalkoznak mások azza, hogy értelmes frémmel menjen a címük, nemtom. őszintén nem :(
    úgyismegvesszük/megvennénk a szarfrémest is...
  • arty
    #71758
    Jaja, a ps4re nem lehet fixfrémes játékot írni.
    A ps3ra se lehetett. Az x360ra sem.
  • Totti5
    #71757
    Kíváncsi lennék hogy a wanabí 60 frém Platinum, wanabí 30 frém From és az atom 60 T10 felelős programozió 2005 óta mennyit változtak. Miért teljesen ugyan az a sorminta egy ilyen cégnél, miért tudnak csak és kizárólag mindig ugyan annyit.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.24. 19:14:09
  • Moby
    #71756
    Jajaja.
    Mindeközben egy alternatív univerzumban egy fostos 960+i3 kombón is ment 60 frémmel a das3 fhd-n. Ami most prón mégsem megy. Nem ügyesek, sosem mondanám rájuk, de van itt gond bőven másol is...
  • arty
    #71755
    (nem állítom, hogy nem ilyen a legtöbb dev, elég végignézni h milyen frémeket futnak a játékok.... de hogy ezeknek még SOHA nem jött össze, az szinte hihetetlen :D )
  • Rage47
    #71754
    én sem értem ezt a fejlesztőcéget. :D én azt hittem először, hogy valami félkész gagyi zs kategóriás játékokat csinálnak, erre kiderült, hogy rengetegen imádnak szenvedni :D
  • arty
    #71753
    vagy lehet, hogy nem sétált be és pont ez volt a gond ....
  • arty
    #71752
    mert képtelenek rá, a kor legfakezűbb, legtehetségtelenebb fejlesztőiről beszélünk... egy ideális világban a daemon után csődbementek volna, de sajnos a nép kajálta a szemetüket :P

    de komolyan.... van már mögöttük egy szaggatósmoslék daemon és 2 dark souls, egy pacingelő bloodbone, amit megkoronáztak (elmondásaitok alapján) a hitvány ds3-al... ezek után nem lehettek volna elvárásaid a própeccsel szemben se... ;)

    és de, megint belesétáltál, hogy aztán csalódj :P (jó, mondjuk ezzel legalább a zsebüket nem tömted!)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.24. 19:02:00
  • Rage47
    #71751
    lehet mind igaz is csak közben besétált egy EA manager és áthúzta a számításaikat :D
  • n000rbi
    #71750
    Nekrm lockolt hibátlan pacinges 30-at adjanak. Ez a 30-60 között ugráló ÉS framepacing gondokkal küzdő valami nem kell.
  • Myselor
    #71749
    azt is hazudták hogy lopnak majd a witcherből :D
  • TDC Geronimo
    #71748
    MEnek jó volt eleje, de így 20 óra után már kezdem unni. Nagyon sok az üresjárat. Ezt a DA:Iban alkalmazott félopen world templatet rádobták ME univerzumra. Szerintem ez ennek nem áll jól, nagyon nem. Félpercenként dob be valamit a mapra, ezeknek java része ilyen mmos quest, teljes időpocsékolás. Ezek a sudoki puzzlek is elején poén volt, de most már idegesítő. Bio pedig azt hazudta, hogy tanultak DA:I hibáiból. Háááát... nem úgy néz ki. Lehet csak Zeldat nem kellett volna tolnom :(
  • TDC Geronimo
    #71747
    Hát nem tudom én kipróbáltam és szerintem a lockolt framepacinges 30nál jobb
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.24. 15:37:44
  • n000rbi
    #71746
    Most néztem meg, unlockolt csapkorászó hányadékot csináltak belőle pro-n. Mi az úristenért nem lehetett fix30-at csinálni?!