121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #71825
    Szóval, VR,

    Hanyagolom a jó érveket, nyilván ha nincsenek a rosszakkal pariban, vagy minimális eltéréssel, akkor az egész nem játszhat.

    A felbontás:
    Ami 15 m -nél távolabb van, az vállalhatatlan zsizsmák. Tényleg nem tudod kivenni, hogy mi lehet ott, ha csak nem állsz meg és próbálsz az összképre figyelni.

    A betegség:
    Ez van. Létezik. Amíg nem kell mozogni, fel se tűnik, de ha kell, akkor jön, ha tetszik - ha nem. Hiába hiszed, hogy Te vagy a Jani. Nem, az agyad a Jani. Én egyébként 30 perc után izzadtam, mint a disznó és kezdődött egy minimális émelygés is. Meg lehet szokni, de nem teljesen, órákat soha nem fogsz benne eltölteni, max. 1 - 2, utána megint jön. És megint. És megint....megint...

    A fókusz:
    Mint olyan nincs, nem is tudsz benne, próbálkozhatsz, de olyan, mintha fizikailag képtelen lennél rá. Sajnálatos, mert megerőltető, nem érzed mindig, de ott van. Hosszabb játék idő után ezért sem érzed megfelelően a IRL 3D távolságokat.

    Így együtt, a mérleg egyértelműen rossz irányba dől.
  • Bandicoot
    #71824
    Ezért (is) imádnivaló a Z. Szinte semmit nem jelölnek neked. És megéri mászkálni, felfedezni. Ha valami szokatlant látsz ott biztos mindig van is valami. És sűrűn látni. A világ pedig él körülöttünk nem mindenhol csak ellenfelek. Zseniális nincs rá jobb szó.
  • Moby
    #71823
    Ugyanaz ami mondjuk a DaS3-al: mindaz ami ebben a játékban jó és tetszik, az nem ebből a játékból való. Ottvan benne, és egy záros ideig természetesen az mindig jó, de semmi több nincs benne, pontosabban amiben több vagy más, az meg már pont nemjó.
    Ergo nem visz tovább semmit, értelmetlen ezeknek a létezése is, csak átmenekítenek jóságokat olyan játékokból, amik képesek voltak magukban is jók lenni.
    Ennek ellenére majdnem beleugrottam, mert azt gondoltam, az átmentett jó megéri az időmet. Egy darabig biztos így lett volna. Szerencsére a sors közbeszólt, és ez elég is volt ahhoz, hogy racionálisan gondoljak erre az egészre legalább egy pillanatra.

    /a das3 éppen csak azért jutott most példaként eszembe, mert az előbb belefutottam, hogy jön ki a második dlc-je, én meg azt sem tudtam, hogy van neki első. Nyilván mert olyan nagyon érdekelt az is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.26. 00:01:45
  • Myselor
    #71822
    én nekem kicsit ezért nem jönnek be a legtöbb openworld game felesleges mászkálni nem érdekel a tartalom legtöbbször.
  • Bandicoot
    #71821
    Ne is mond. Odáig voltam a Horizonért. Aztán bezeldáltam....
    Ma gondoltam egyet 3 hét után, folytatom a Horizont. A harcokat élveztem de a világ sótlan nem élmény a felfedezés. 10 méterenként ellenfél köztük random lerakott malacok és rókák. És persze a küldetések mindig baromi messze.
    Minden ami fontos jelölve van. Nincs meg az az érzés hogy van értelme mászkálni meglátok valami szokatlant a távolban odamegyek és találok valamit...
    Jó játék és azt tartom hogy Aloy nekem a kedvenc főhősnőm lett mert hibátlanul ki van dolgozva és hiteles amit csinálsz vele ahogy érez. Frankó. A harcok és a látvány brutális. De mégis hiányérzetem van mászkálás közben a Z után nem is kicsi...
  • SlickAdam
    #71820
    mi törtent? 2 napja meg epp rajongtal erte.
    (hadd ne olvassak vissza 200+ kommentet)
  • Moby
    #71819
    Az ME nekem végül kimarad. Nem sokon múlt, de jobb ez így. Valszeg verbálisan széttéptem volna, és csak széjjelkúrta volna az elődök iránti rajongásomat.
    Túl sok mostanában már a csillogó talmi szar. Felesleges mindenféle kompromisszumokat kötögetni.
  • SlickAdam
    #71818
    ellenkezöleg. tisztan-lato lett :)
  • TDC Geronimo
    #71817
    Nem csak hát ha tolsz valamit, ami megüt egy igen magas szintet utána a többit már más szemmel nézed
  • TomStorm
    #71816
    Moby-nak meg annyit,hogy mikor azt írtam nem lesz több ME mint Horizon hát nem jött be:)
  • TomStorm
    #71815
    Mi van Gronimo kiégtél?:)
  • TDC Geronimo
    #71814
    Gondolhatod milyen volt utána elkezdeni MEt :D

    De horizon is untat, bár azt a story miatt még végigviszem
  • Maxyka
    #71813
    Mert akkora agysebésznek kell lenni hogy vr- kompatibilis legyen az amúgy nem annak készült játék? förtelem...
    Minden First personban működnie kellene ha ehez milliókat kell beleölni még hogy működjön akkor ott a technologiával komoly baj van.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.25. 21:27:14
  • n000rbi
    #71812
    Nekem ne mondd. Március harmadika óta nekem gaming = Botw. Semmi mással nincs kedvem játszani.
  • Moby
    #71811
    Eszi a hardvert, felbontés frém...
    Lófasztot.
    NINCSENEK JÁTÉKOK.
    Sőt. Ha negyvenszer ekkora lesz a felbontás akkor sem lesznek. Nincs épeszű kiadó, aki bevállalná a garantált buktát. 50millió eladott konzolra nem bírnak kétmilliós eladásokat összelapátolni. Mennyi megy egy akkor egy vr címből? Tízezrek?
    Nem. Pécén sincs jövője. Hamarabb kerül a kukába, mint a szépemlékű 3dtv.
  • Maxyka
    #71810
    Ahogy a ps fejlődik úgy a VR-nak is fejlődnie kell. PS5-höz remélem már egy javított vr-t fogunk kapni az se lenne rossz ha bundle-ben is adnák :D De a jelenlegi vr- túlságosan is eszi a hardvert. Meg nem lenne rossz egy normális fps- és képfelbontás ami konzolon mint tudjuk...

    Persze pc-n biztos van jövője. Főleg ha modderek tákolgatnak rá ezt azt.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.25. 20:23:29
  • Bandicoot
    #71809
    "Meg kell találni hozzá a megfelelő játékot"

    Mind az egyet ugye....

    Maximálisan egyetértek DS-al jelen pillanatban. A Psvr jelenleg abszolút nem éri meg az árát és a játéksupportja erős kívánnivalót hagy maga után. Meglátjuk E3-on tolni fogja-e a Sony vagy el lehet felejteni. És a legszebb az egészben az hogy garantálható hogy ha lesz PS5 akkor ez a PSVR direkt nem lesz jó rá.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.25. 20:01:32
  • TomStorm
    #71808
    Egy ilyen kütyüt használni kell nem csak próbálni.Az hogy kipróbáltad egyszer kis ideig az kevés.
    Meg kell találni hozzá a megfelelő játékot,be kell állítani,rá kell hangolódni és csak akkor használni amikor kedvünk van hozzá.

    Most még építgetem házimozim DE ahogy felszabadul a 100ezer azonnal meg fogom venni!
  • darkSectorxxx #71807
    Hát az hogy nincs VR-om, az nem véletlen, de próbáltam, ha megvenném én már tudnám mit vennék, nem is a minőségével van a gondom, hanem az ár/használat-al.
    Ilyen 30k körül fasza, azt mondanám gyere a papához, mert évente 2x használom, de így?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.25. 19:53:06
  • darkSectorxxx #71806
    De ilyen nem szabad, hogy legyen, ha megvette, ne más miatt adja el hanem mert ő nem elégedett.
    ha a kedvét elvették volna, akkor már szerintem meg sem veszi. Remélem nem más végett adta el, hanem mert Ő el akarta adni. :)
  • TomStorm
    #71805
    Neked meg amúgyse volt úgyhogy semmit nem mondtál meg hitegettél vedd úgy
  • TomStorm
    #71804
    Vagy volt neki
  • TomStorm
    #71803
    Elvettétek a kedvét tőle.Bár erről inkább ő tehet senki más.Vagy azt a pénzt forgatja ami benne volt.Sokat mondjuk nem bukott és kipróbálta.

    Lehet én is bevállalom aztán meglátom marad vagy sem de itt biztos ebben senkire nem figyelek csak arra akinek van is..
  • Maxyka
    #71802
    Biztos valaki eleget ígért érte :D Úgy is csóri a felhozatal.

    Egyébként ha 10percel a vr előtt beveszel Daedalont (azt ugye pont az utazási rosszullétekre lehet kiváltani) az segít elviselni a vr-t?
    Kikéne ezeket próbálni mielött eladod. Van csomó jóságom amit a szervezetbe lehet nyomni csak kell egy ismerős akinek van vr-a. Ha nem adtad el és benne lennél akkor..... :-)
  • Bandicoot
    #71801
    Szerintem nem adta el csak szivat minket.
  • darkSectorxxx #71800
    Én mondtam....

    De azért kíváncsi lennék miért?????
    Mondtam én is hogy ne vedd meg, de azért ennyire hamar nem hittem hogy megunod?
    Mennyit engedsz a felének a feléből???

    Ja és miért adod el?
    - nem tetszik a felhozatal
    -nem tetszik a hardver
    - nem bírja a szervezeted ezt a vr-t
    - pénzhiány?

    - pénzmósás
    - megfenyegetett a mafia?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.25. 19:08:18
  • TDC Geronimo
    #71799
    Ezt mondjuk 3 hete...
  • Moby
    #71798
    Megnéztem ma emun a zeldát. Még nem alkalmas fogyasztásra, de...basszameg, az a játék egy csoda
  • Moby
    #71797
    Félelmetes mennyire félreismersz :( Én pl nagyon sajnálom. Épp szétbaszod az egyik szórakozásom! :D
  • TomStorm
    #71796
    Akkor költenem kell megint!
    FFXV,Infamous,God of War mehet is.
  • Kandurex
    #71795
    Lesz. Egy kis türelmet, most mozi maraton vanik, King Kong, Life stb.

    Elengedtek minket a gyerekek :)
  • Tatyla
    #71794
    NEM HAGYHATSZ MINKET MAGYARÁZAT NÉLKÜL!!!4!
  • Evoluti0N
    #71793
  • Maxyka
    #71792
    Mindig ez van. Veszek valamit akkor az jövőhéten tuti akciós.

    Egyéb. Feltettem a world of tanks et, Hát mit mondjak. PC-s verzióhoz képest akkora okádék amit oda hánytak hogy nem igaz. A térkép az UI olyan gáz hogy hihetetlen. A Külső menü rendszer és az átláthatatlanság netovábbja. Hogy lehetett ezt így elkúrni. PC-n a kedvenc játékaim között volt de itt 5 percet alig bírtam. Mért kell mindent szanaszét barmolni amit konzolra helyezik őket, nem értem.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.25. 16:57:41
  • Maxyka
    #71791
    FF , 4 napja vettem teljes áron.....
  • n000rbi
    #71790
    Nekünk még megvan a sziccs
  • Bandicoot
    #71789
    Na pár hét után beindítottam a ps-t kicsit Horizonozni.
    Benéztem az eu-s store-ba. Micsoda akciók!!!

    Final Fantasy XV - 12600 ft
    God of war - 2890 ft
    Until Dawn - 4940 ft

    A Final Fantasy XV most 1 éves psplus mellé ajándék (14 pénzért) a HK Store-ban
    A GoW és az Until meg ingyé volt az elmúlt 2 hónapban a HK Plus-osoknak.

    Köszi Sony azért ehhez pofa kell.
  • TDC Geronimo
    #71788
  • Bandicoot
    #71787
    Forgolódtál állva a nagy RE7 élményben fürödve csak hirtelen végighánytad a családot megbotlottál a gyerekben és beestél az ősi családi ereklyéket tartò szekrénybe?

    Ennél azért több időre számítottam...
  • LBandi77
    #71786
    Ez hamar ment.Kíváncsi vagyok a történetre.