121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #71865
    Nincs is ilyen Akció,hogy FF15 jár egy éves előfizu mellé:(
  • Katalizátor
    #71864
    Asszem gamestaron olvastam, miért? Nem megbízható? :)
  • Moby
    #71863
    neogaf/reddit/nőklapja/fürgeujjak
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.28. 00:22:26
  • TDC Geronimo
    #71862
    gémsztár onlány írta? :D
  • Evoluti0N
    #71861
    Nem. :D Fasz vagyok? Fasz vagyok. Volt egy kis lelkiismeret furdalásom. Mondjuk tervezek egy japán szinkronos végigjátszást is. Majd annak a végén esetleg. :)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.03.28. 00:10:01
  • Katalizátor
    #71860
    RDR2 megjelenési dátum: október 3!

    Remek időzítés, szülinapom után egy nappal! :P
  • Seth
    #71859
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Törölted a mentésed ? :D
  • Evoluti0N
    #71858
    Tegnap lett meg mind az 5 befejezés. Witcher 3 óta nem játszottam ilyen jó cuccal. Zseniális, de annyi szinten, h az valami hihetetlen. Az E befejezés előtti/utáni rész pedig még attól is zseniálisabb. :D
  • Kandurex
    #71857
    Pláne, ha lagos a harc a...
  • Kongy
    #71856
    Gyerekek, ez a Nier valami brutál :D Totál nem erre számítottam, de jó értelemben!
  • yesname #71855
    Ez igen jó lett: Horizon: Zero Dawn Song
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.27. 20:17:37
  • partizan182
    #71854
    Demons soulsban volt ilyen, poen volt.
  • Maxyka
    #71853
    Dark Souls 3: Player Controlled Bosses
    Van benne fantázia :D
    És a legbrutálisabb belegondolni abba ha mi irányítanánk a bossokat akkor se biztos hogy legyőznénk saját magunkat. nem könnyű eltalálni a játékost :D


    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.27. 19:28:00
  • darkSectorxxx #71852
    :D aranyos

  • Tatyla
    #71851
    Na ezért sem ugrok bele már így 43 évesen a VR dologba, igaz az ára is vissza tartott eddig is :)
  • darkSectorxxx #71850
    Nekem az a teszt volt izgalmas mikor mutatták a X1 PS4 PC....
    Mikro az EA Acces, Origin Access demo nem is volt kint sehol PS4-re, holott azt a trialt mutatták...elég fura volt.
    És szerintem a videóhoz képest mintha élőben nagyobb eltérés lenne az X1-hez képest....(bár nekem az x1 is elég lett volna bőven)

    Dehát nem ez a lényeg...játszani kell vele azt ennyi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.26. 16:03:11
  • Totti5
    #71849
    + tele van textura pop-innel Sikerült megismétleni amit a Mass Effect 1el anno.

    A játék maga nagyon jó, szövegek, infók a háttér rettentő mód tetszik, de teknóban ez nem jó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.26. 15:58:33
  • Moby
    #71848
    Meg az egy szűk fókusz. És a pénzkrematóriumokmak nehéz lenne szembenézni avval, hogy a vr önmagában életképtelen, és csak a AR-VR hibridek tudnak működni. Márpedig a korai kísérletek is ebbe az irányba mutattak. Az ms srm véletlenül fordult abba az irányba.
  • Moby
    #71847
    A roomscale jó megközelítés. De ahhoz újra kell gondolni a játékokat. Meg nem egységes. De működik, és ez is valami.
  • partizan182
    #71846
    Roomscale a megoldás? Én egyszer kb 1,5 órát nyüstöltem a vive-ot mindenfélével, se semmi problemo nem volt. Azonnali immerzió, kicsit homalyos de fasza, sose akartam kijönni belőle (pláne hogy kettő volt hálóba kötve, az asszonnyal koopban irtani a robotokat kurva nagy élmény volt).
  • darkSectorxxx #71845
    Bár én a 3D-s tv-kkel meg filmekkel is így vagyok...
    Most azt a fos képminőséggel nézzem a kamu 3D-ben és utána simán alapon még1x ugye nézzem végig, mert 3D-ben a képminőség sem olyan, meg a szem nem tudja sokszor a gyors vágásokat követni egy 3D-s filmnél, én legalábbis sokszor szenvedek a mozikban is....
    Majd szemüveg nélkül 1x talán.
  • darkSectorxxx #71844
    Megmondom mi a rákfenéje ennek a VR-nak (részemről):

    - az ára
    - kevés a játék, annak is 90%-a csak interaktív
    - kényelmetlen és sokaknak zavaró hosszabb távon (bár a PS VR könnyebb súlyra szerintem mint az Ocolus, amivel az autósokat láttam, játszottam)
    - pl a Resident Evil-ben is probléma tud lenni a mozgás vele.... ergo fps nézet még mindig nem megoldott, ami pont a legjobban kéne, hogy passzoljon ehhez az irányításhoz, de ugye a probléma, a célzással van, hogy most te célozz a fejeddel, vagy a kontrollerrel....mindegyik rémálom szerintem egyelőre...
    illetve a forgolódás ezáltal....

    Nem tudnék 1-2 óránál tovább ebben ellenni, zavaró tud lenni, a szemnek sem éppen jó....

    Egyik pedig adódik a másikból, nagyon durva AAA fps játékok kellenének, de ezek a technikai dolgok végett szerintem sokan félnek.
    Causal réteg nyit felé ahogy én látom egyelőre, a többi AAA cím meg azért marad a VR nélküli biztosabb talajon.

    Én mint mondtam 30k körül bevállalnám, de csak ilyen teszt szinten, mert túlságosan nem hinném, hogy a következő FS 500 órányi tartalmat ezzel nyomatnám....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.26. 14:07:05
  • darkSectorxxx #71843
    Na be is baszna ha ezt a játékban hangolni is kéne, akkor nem csodálom hogy nem veszik, én azt hittem összekötöd a ps-el aztán ennyi....

    De hidd el bőven elég egy techdemo-t megnézni, mert abból látod, hogy MAXIMUM mire számíthatsz. :)
  • Moby
    #71842
    A különböző elmozdulások különböző mértékben hatnak. Az autóval átélt gyorsulás-lassulás reflexiója önmagában is még tanult, és még önmagában is motionsicknesst okoz egyeseknél. Az időket lehet kitolni, de ezek egymással szembemenő folyamatok. Azaz leginkább akkor és azért nincs motionsickness, mer csökken az immerzió, és az agy már tudja, hogy nem a valóságot látja.
  • arty
    #71841
    ótókában miért nem éreztem? (oké, haverok érezték)
    valkyrievel se volt gond. azt mondják azért, mert van egy fix keret... fpsnél pl egy virtuális sisak szélei nem lennének hasonló megoldások?
    vagy ennyire nem lehet átvágni az agyunk?
    ...valszeg nyilván nem, mert nem kis koponyák probálják megtalálni a szent grált, eddig sikertelenül :/

    re7-ben nem lehet szabadon mozogni a stickel és a jobbgomba HELYETT van a sisak a nézegelődésre?
    vagy ott hogy van megoldva?
    KANDÚR!
  • Moby
    #71840
    Én má csak azt nem értem, hogy amikor rácsavarodtál, hogyan voltál képes ignorálni a bajokat.
  • Moby
    #71839
    Igen, a fókuszálás újabb egyelőre megoldhatatlan probléma. Az már a 3d-nél is az volt. Egyszer majd az legalább csilliárdokért meg lehet oldani, csak követni kell a szemet a sisakban(IRL a szem konvergencia és fókuszpontja ugyanaz. A sisakban nem. Mer az oda fókuszál ahova a szoftver fókuszál. )
  • Moby
    #71838
    Nem kurvanehéz megoldani, hanem nem lehetséges. A motionsickness a vr velejárója. Amíg az agyad úgy érzékel a látóidegen keresztül gyorsulást-lassulást, dőlést, elfordulást, hogy közben az egyensúlyi központból nem jön SEMMI, addig okádni fogsz.
  • TDC Geronimo
    #71837
    Pont ezért mondtam vissza a PSes verziót. Vicc lett az összes konzolos. X1 se leányálom... fosfrém + tearing cserébe.
  • Bandicoot
    #71836
    Majd lenullázzák Ps-en az AF-et és jó lesz...

    Elég gáz ezt olvasni,most örülök hogy volt bőven játék a piacon amikkel elvagyok vagy én is vettem volna 0day. Így marad a jóárasított használtgaming kereskedelem majd valamikor 10k körül.
    Azért amikor tényleg jön egy olyan sandbox cím mint a Horizon olyan stabil frémmel azzal a látvánnyal,elég kabaré hogy egy ME:A közel sem tudja azt nyujtani legalább framerate-ben....
  • Bandicoot
    #71835
    Hát nem tudom. A PSVR sisakban azzal az interpolált borzalommal volt émelygés pár perc után.
    Gear VR-t összemókolva pc-vel 60fps/ Outlastot kitoltam, semmi bajom nem volt szemfáradást (kb 1 óra után) leszámítva,illetve a szorongást (amit a külvilág teljes kizására okozott). Dreadhalls-t is kitoltam fingom nincs mennyi fps egy S7-esen, semmi bajom nem volt csak mint az Outlastnál.
  • Rage47
    #71834
    DF nagy PS fan vagy mi?
  • Totti5
    #71833
    Szörnyű a frém Prón Mass Effectben ha nincs semmi a képernyőn s csak az üres űrhajóban mászkálok akkor sem folyamatos, de legalább 1800p... Amíg nem jön peccs, megy a polcra. Lehet jobban jártam volna X1 verzióval. DF még mindig titkolja a Pró tesztet...

    Tegnapi Mass Effect után este az X1 Wildlands coop móka felüdülés volt az annyira szmút ehhez képest.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.26. 11:32:10
  • arty
    #71832
    driveclub vr egy gyorsan összekapkodott valami, kirúgás előtt 5 percel lett szvsz kész :/ nem a legjobb példa, azért sem, mert ott legalább van némi tartalom... betmen és társai a fél-félórás (ingyen) epizóddal, ha valami lehúzás, akkor ez az: ha amugy nincs meg a játék, akkor emiatt kéne megvenni a vrsisakosoknak... ugyanmár :(

    amugy fps-ről azt mondják a devek, hogy kurvanehéz megoldani, mert a hányinger ott szinte kiküszöbölhetetlen
    ellenben miért nem portolták a ps3as railshootereket?! adná magát + move gun = ISTEN!
    persze lehet h az is hányós, tényleg nemtom... (napokban a deadspace extractiont nyomom move-al, legjobb szingi railshooter eddig, annyira adná magát a vr)
  • Bandicoot
    #71831
    Fps-ekbe sem lenne nehéz implementálni a dolgot legalább nézelődés szinten.
    Ha tényleg egy szaros telefonos Gear VR kis mókolással lazán tolja bármelyik fps-t a fejesben úgy hogy a fejemmel (is) forduljak, nemhiszem hogy egy fejlesztőnek komoly probléma lenne legalább ennyit megtenni a 60 fps-es shooterekben.
    Ilyen formában a fizetős vrpatchnek sincs létjogosultsága, ha már fizetni kell a vr patchért akkor legyen az komoly tartalom ne olyan lehúzás mint a Driveclub VR verziója.:)
  • arty
    #71830
    driveclub vr?
    valkyrie demo?

    miket néztél? csak a resit?
  • Bandicoot
    #71829
    Ugyan az a pofátlanság.

    Én a Horizont vettem meg "kinti" store-ból. A Deluxe változatot. Olcsóbban mint amennyiért a magyar store-ban a sima volt AKCIÓSAN (plus kedvezmény)....
    Egy jóideje hanyagolom az EU/UK/HU store vonalat. Rablás az egész nevetséges árakkal.

    Néha US de főleg HK.
  • arty
    #71828
    valahol írták, igen, pártízezer darabosak a játékeladások

    vr only játéknak így ZÉRÓ létjogosultsága van, ellenben a vrben IS játszhatók elkaristolhatnak... esetleg/pláne - az általam gyűlölt - fizetős vrpecs megoldással (lásd dirt rally vr). persze nem ilyen röhejesen árazva, de 1-2k reális lehetne, ha máshogy nem lehet kigazdálkodni...
  • arty
    #71827
    nekem jobban fáj, hogy pl:

    gow4 US - 718ft
    gow4 HU - 2149ft

    ez mi?!
  • Bandicoot
    #71826
    A felbontást megmondtam, egyszerűen alkalmatlan nagyobb terű játékokra a PSVR...
    A betegséget nem tudom annyit nem volt a fejemen de határozottan zavaró volt addig is az interpolációja, szemben a Gear VR és az Oculus normális framerate / képfrissítéséhez képest amiknél fél-1 óra után sem jött elő semmi tünet nekem.
    Ez a gányfelbontásos interpolálós izé ez minden csak nem jó főleg játékok hiányában nem.

    Ha csak ilyen kisebb hangulatos horror vr cuccokra vágysz és ne adj isten samsung telefonod van ajánlom a Gear VR-t egy próbára, fejest már találsz 10-15 körül. + kell egy BT-os gamepad a telónak. Ott a betegség érzés nekem nem volt meg és el lehet ökörködni vele (Dreadhalls kifejezetten para). Persze csodát ne várj.