121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #71906
    Persona 5 értékelések.
  • Maxyka
    #71905
    Az meg mi a jóistennyila
  • Bandicoot
    #71904
    Eközben HK plusosoknak így hó végére befutott a Disgaea 5.....
  • darkSectorxxx #71903
    THX, de hol? :D
    Hol van? :D Ez a bajom nem tudok körbenézni sme nincs időm, csak futni tudok de sokszor még azt sme látom hová a sárga geci nyilaktól. :D
    Vagy túl fáradt vagyok és nem látom mit kéne megtalálni...lehet ott van a szemem előtt de nem láttam...más úgy ha valaki már tudja mit kéne látni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.29. 23:25:25
  • Kandurex
    #71902
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a felé hajlongó mobot kell lecsapni, akkor eltűnik.
  • darkSectorxxx #71901
    NioH után szokni kell, angyalt leszámítva eddig semmi kihívás, de:

    Letörném mindkét kezét annak aki ezt az angyalt belerakta a játékba, semmi értelme az egésznek a szopatáson kívül, elfutni sem lehet a geci szarok miatt.... :D

    Ennek semmi értelme, csak felidegesíti a játékos mert nem tudsz előre haladni...

    Nem nehéz a játék, csak új, kell pár halál mire az új ellenfeleket kiismerem, NG8+ nincs HUD, nem gondoltam én sem hogy elsőre fog menni, de ez a jó benne. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.29. 22:46:21
  • Maxyka
    #71900
    Hétvégén a no mans sky pörög aztán meg kezdem elölröl a ds3 -at de most már dlc kel. Akkor nem voltak mikor abba hagytam :(
  • Maxyka
    #71899
    Na lejárt a garancia a ps re, ha eltudom adni ps4-et akkor következő hónapban jön a pro. :D
  • Kandurex
    #71898
    Belenéztem.

    Épp sóderes fasszal végezte rajtad a DLC az ánusztágítást.
  • darkSectorxxx #71897
    10 perc míg frissít és Dark Souls 3 The Ringed City - No HUD - Part 1
  • darkSectorxxx #71896
    És melyik a legnehezebb? Mindig amivel kezdesz, a többi csak könnyebb lehet. :D
  • partizan182
    #71895
    Lovers, nice, pcre megvan de ps-en kenyelmesebb :) Asszonnyal remek móka.

    @Kandur: te változtál, nem a játék, ha nem is vagy szuperpró, ismered a souls játékok "nyelvezetét" ez sokat jelent. Szvsz az összes From game nagyságrenileg ugyanolyan nehéz (Demons nekem harmadik volt a DaS 1-2 után és kb ha 10x meghaltam összesen, pedig anno mindenki vért pisált vele), BB kicsit változtatott a ritmuson, volt is learning curve nekem emiatt.
  • darkSectorxxx #71894
    Te is megvetted? :D
    Én eszek azt nekiállok...kíváncsi leszek milyen! :)
  • Kandurex
    #71893
    Kizárt. Itt kemény a Dark meg a többi beteg fasz, mint Lobos vagy ki. Akik Game++++ -on pucéron tolják. Én átlag fos vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.29. 19:26:12
  • LBandi77
    #71892
    Hát ja faszán nehéz lett,ami idegesít egyenlőre hogy még igazán körülnézni sem tudtam úgyhogy vissza kell még mennem az 1. boss előtti részre.
  • Panzeradler #71891
    Alap PS weekyl newsletter-re elvileg. redditen nagyon sokan kaptak.
  • SlickAdam
    #71890
    te vagy tul kemeny
  • Kandurex
    #71889
    Az miért van, hogy a Fromsoft nehézséget csak a dlc-ékbe mer rakni? Az alapjátékok miért röhejesek?
  • Seth
    #71888
    Szörnyűséges...

  • Maxyka
    #71887
    isten ments hogy én vr-t vásároljak. Akkor költöm értelmesebb dologra a pénzem.
  • Kandurex
    #71886
    Hát ez nem lesz nagy élmény. Itt nem arról van szó, hogy kicsit kellemetlen, hanem, hogy szimplán szar. És olyanok, akik már hónapok óta nyomják, próbálnak beleszokni se tudnak 2 óránál tovább benne maradni. Csináld csak.
  • Maxyka
    #71885
    Mint mindenhez ehhez is hozzá lehet szoktatni a szervezetet. Egy idő után teljesen elmúlik, és mintha tv-elé ülnél le.
    Szerintem pár éven belül nem lesz semmi áttörés a vr-területén pont azon problémák miatt amiket a moby korábban leírt .És a kényelmetlen viselet és a rosszullét az egyik fő problémája ennek a technologiának.

    Egyéb: Megvettem a No Mans sky-t :DD
  • Kandurex
    #71884
    Nem volt olyan, hogy csak az egyik vagy másik. Úgy nem jött be az egész, mivel nem álltak pariba a negatív és pozitív élmények. És ami teljesen elfogadhatatlan, hogy rosszul leszel. Bizonyos esetekbe utána is több órára (akár napra) is megmaradnak az émelygős, rosszul koordinált mozgások, távolság felmérések stb.

    Majd a következő generáció, ha lesz, meglátjuk mit mutat.

    (Játékok: VR World (ebbe azt hiszem 6 különböző van, vagy 5? , RE)
  • arty
    #71883
    azt írjad, mikkel próbáltad és per játék mik voltak az élmények! :)
    tehát melyiktől voltál nagyon rosszul? melyik jött be leginkább? melyik után ment jatekaim.hu-ra eladásra? :D
  • Maxyka
    #71882
    Az nagyon rontja az élményt mikor hirtelen egy gombra fordul vagy 60fokot. Nem hiszem el hogy a vr t csak igy lehetett megoldani....
  • Kandurex
    #71881
    Na, szóval a mozgás? Ugyanúgy megy a kontrollerrel mint az alap, csak a fejeddel nézelődsz, de nem szól bele a mozgásba. Viszont volt, ahol így rá lehetett segíteni a célzásra, pontosabb volt.

    szerk: Mielőtt jön a kérdés, ilyenkor ki van iktatva a vertikális mozgás a kontrolleren.

    Ja és, ha már írok akkor még egy negatívum: (mondjuk ez már specifikus)

    Iszonyat búvárszemüveg a cucc! Teljesen olyan érzésed van! Sőt, néha, amikor nagyon belemerülsz még csökken is a fov, ami nem technikai, hanem pszichés, bár ez gondolom mindenkinél másként jön elő.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.29. 15:52:33
  • arty
    #71879
    akkor a kérdésemre nem lesz válasz?

    biztos volt neked vrcuccod? :P
  • mucsácsó
    #71878
    Hova kell ilyenekért feliratkozni?! :D
  • Panzeradler #71877
    Srácok valakinek nem maradt fölösleges -20% os kuponja? Nem voltam feliratkozva, nem gondoltam hogy ilyeneket add a Sony. Nier-t megvennem úgy fizukor.
  • Kandurex
    #71876
    Ezt teljesen kihagytam még tavaly. Azt nem is lesz ez ám rossz.

  • Bandicoot
    #71875
    Hk dolcsis gift card.
  • mucsácsó
    #71874
    Hmmm...ez egész faszán hangzik!
    És HK-profilra hogy fizetsz egyébként? Gondolom ott is felejtős direktben a bankkártya, mint ahogy USA-storeban is - vagy?
  • Bandicoot
    #71873
    Pár napja írtam amikor arról volt szó milyen mesés akciók vannak az EU sztore-ban és a FF XV is csak 12 pénz..
    Ritka pofátlan amit az EU-ban művel a Sony. Mi vegyük 15ezer forintért a PLUS-t aminek a tartalma erős kívánnivalót hagy maga után, és a havi kárpótlásjáték is a mobiltelefonos szarok szintjén mozog javarészt. És vegyünk akcióban olyan játékokat mint a GoW 3 remaster vagy az Until.
    Eközben a kínaiakoknál 14-15k között 1 év plus + FFXV...És a plus ajándékai ugyan azok mint nálunk...csak kiegészülnek haviszinten 1-1 (ünnepek alkalmával 2) AAA címmel...Jelen esetben az elmúlt 2 hónapban pont ingyen megkapták a nekünk csodásan akciósan 5-6ezrekért felkínált Gow 3 remastert és Until Dawn-t.....

    Én már lecseréltem rájuk a főprofilom. Ugyan azt kapom tartalomra amit EU/US store-ból (angol nyelvvel). Csak jelentősen jobb áron és nem néznek komplett hülyének...
  • AntiHero
    #71872
    Hong Kong Profillal van. 14,714.32HUF






    Resi 7 - 11k ott.
  • orichalcos
    #71871
    Csak Terrorist Hunt módban. Sima multiban 60FPS marad.
  • SlickAdam
    #71870
    unlocked 90-110? nice... az...
  • Maxyka
    #71869
    Na mivan ezzel a pro boost moddal? valaki probálgatta?
    Azt írják a siege-t felküldi 90-110 közé :D azé az nice
  • n000rbi
    #71868
    Szólsz Daninak a leáldban és talán megteszi :)
  • Kandurex
    #71867
    Játékot tudja valaki, hogy a gránátba kell felvenni a jatekaim -on?

    Eladnám a PS World VR -t (7k pénz az ittenieknek amúgy), csak nem ajánlja fel.
  • TomStorm
    #71866
    Az biztos is!Csak a teljes ártól most kissé tartózkodok és itt van még nyakamon Horizon,For Honor,ME,Infamous.

    Ahogy lemegy az ára jöhet is!