121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rage47
    #71947
    Ez a Last of Us spinoff?
  • TBTPumpa
    #71946
  • arty
    #71945
    https://www.reddit.com/r/PS4/comments/522ttn/ps4_downloads_are_notoriously_slow_i_might_have/d7h1edx/

    miert lassu a psn + megoldas

    asszem en teszek egy probat, hatha a roteremen tudok proxyt osszerakni, ami a 120as netem meg elbirja. gigabitesek jobb ha csak pecen allnak neki...
  • yesname #71944
    Nekem annyira tetszett az egész, hogy végigjátszás után lecseréltem gyűjtőire. :D
    Tartottam tőle picit, hogy a szobor gagyi hatású lesz, de nagyon jó, részletes, szép. Remek munka.
  • Tatyla
    #71943
    Ezt én is leszedtem, nem sok ilyen igényes téma van
  • darkSectorxxx #71942
    Ja ez télleg jópofa.
    Amúgy sokszor az a bajom, hogy azt hiszem hogy a Pre-Order mellé fasza témák illenének, holott legtöbbször ótvar jpg képeket sóznak az emberre és a normálisakat vagy ingyen kapod vagy 1-2 dollárért külön...sokszor semmi értelme a pre-order-nél a témáknak... :(
  • TDC Geronimo
    #71941
    Nem. ez


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.31. 20:40:32
  • darkSectorxxx #71940
    Nem a polcosra gondolsz? US-ben is volt valami. :D
  • Moby
    #71939
    Ráértem.
  • SlickAdam
    #71938
    osztan minek? 5 perc utan lemoslekoztad.
  • Moby
    #71937
    Végig. Írtam is róla a topikjába, csak bele voltál épp buzulva a nintendoba :)
  • TDC Geronimo
    #71936
    Moby te végül végigvitted? Adjál neki egy esélyt, ha nem. Nem fogod megbánni szerintem.
  • Evoluti0N
    #71935
  • TDC Geronimo
    #71934
    Na csak horizon végére értem. Tegnap úgy elkapott story nem bírtam abbahagyni. Gameplaybe voltak unalmasabb részek főleg, mert ezeket láttuk már máshol és az emberek elleni harc meg a melee elég gagyi, gépek ellen a harc sokkal jobb volt. Viszont... A prezentáció, story, karakterek, voice acting, animok és zene zseniális. Aloy iszonyat szerethető és jól megírt karakter volt, nagy gratula a voice actressnek is, mert nagyon jó munkát végzett. A vége meg tökéletes volt, mindenre választ kaptunk. Ha a gameplaybe visznek újdonságokat a folytatásban és ugyanilyen minőségű storyt, karaktereket meg prezentációt pakolnak le, akkor jöhet a 2. rész day 1.

    Kétségkívül GG legjobb alkotása és egyik legjobb PS ex.
  • Seth
    #71933
    Halott ügy szerintem
  • Panzeradler #71932
    Ma jött ki, este megtudom nézni, én is nagyon szerettem PC n egyedi stílusa van, talán konzolon jobban oda figyelnek rá, vagy nem és itt is feledésbe merül.
  • TDC Geronimo
    #71931
    japán storeba volt fent egy ingyenes DS3 téma. 68 megás baszki :D

    Szerintem az egyik legjobb téma. Le is kaptam.
  • Maxyka
    #71930
    Nane kiadták ps4-re???! nee. PC-n közel 1millió forintot öltem bele :OOO
  • Panzeradler #71929
    Hátha mást is érdekel de kijött hozzánk is az APB Reloaded, talán itt nem rontják el a csalók.
  • n000rbi
    #71928
    Ha sikerült volna elcsípni a 10 fontos hibás árazást, akkor én is veszem, de 12 ezerért most nem ugrok bele, inkább csak ha tényleg kész lesz.
  • partizan182
    #71927
    Szemét EU PSN aljas módon akciózta a FFXV-t, ennyiért már kellett. Beleficcent 10 óra a hétvége óta, srácok hogy ez milyen kicseszett csárming. Semmit se csinálok a sztoriban (Chapter 3) csak felfedezek, ótókázok, főzőcskézek, tolom a huntokat, horgászatot. Tegnap este meglett a Csokobó unlock, újra 13 éves vagyok :)

    Pluszpoén hogy a gyerkőcöknek is nagyon tetszik, 5 éves lányom teljesen jól tolja felfedezést, harcot mindent.
  • zitababa5
    #71926
    Sziasztok!

    Valaki please HELP!

    A Mafia 3-at játszom, már a felénél járok.
    A végigjátszások szerint a downtownban a royal hotel jönne, de a legutóbbi összecsapás után nem jelenik meg újabb story mission ikon....
    csak párbeszéd ikonok mindenhol.
    Már órák óta látogatom őket végig de újabb feladatot nem választhatok...
    Próbáltam az objectives menüben a még nem teljesített részfeladatokkal próbálkozni, de hiába jelölöm ki, nem ad ki ikont....

    Kérlek segítsetek mert sajálnám ha abba kellene hagynom....

    köszi
    zita
  • Bandicoot
    #71925
    Ez az igazi genyóság hogy ezek is benne voltak a HK plusban, tehát az sincs hogy egyik ezt kapja a másik azt, minden akciót és plusos tartalmas megkap a HK is csak mellé sokszor jobb árakat akciókat is és havi szinten 1-2 komolyabb játékot is....
    . Én is majdnem belementem karácsonykor egy EU-s plus-ba de pont nem volt pénz...

    Már keledeznek a userek is a blog.playstation ázsiai részén nem gyengén ment már pár hónapja az édesanyázás, de nem érdekli a Sony-t. Most meg ideiglenesen az összes emberi nyelven íródott ázsiai blogot "ideiglenesen" beszüntették nehogy látni lehessen könnyedén mi minden marad ki a többi régióból...
  • TDC Geronimo
    #71924
    Gondoltam ma folytatom horizon storyt. Hát basszus nem tudom most abbahagyni :D A story meg prezentáció lenyűgöző főleg így 40+ órányi mass effect után :D

    Lassan a végére érek szerintem
  • arty
    #71923
    én sajna beragadtam a karácsonykor vett és akkor jó vételnek gondolt 12k-s éves HU plusba... persze még közel a vége, de nem biztos, hogy jó vétel volt ;)

    azóta:
    - lbp3 (3 ezerért el tudtam adni a lemezesem)
    - not a hero (kényszerből megnéztem, elvittem amíg bírtam a nehézséget :D 500ér beszámolom, mert nagyon bejött végül!)
    - tearaway (kényszernézés, és/de ez talán egy ezrest is megért, majd kiderül, ahogy haladok. kölkök imádták nézni.)
    - this war of mine (ez érdekelt régebben, jól jöhet még - nem néztem bele)

    szal mindig volt egy cím a kínálatból... de ez az április :/
    és pláne, ha átnézek a lájvos címekre :///
    de az igazi gyilkos gondolom az áprilisi HK lesz - majd írd be, forgasd meg szívemben a kést! :D

    ellenben a psn akciók(us/hu) nálam hetek óta telitalálatok, amit wishlistre rakok, mint jön heteken belül, rendesen sikerült növelni a backlogot :D (most épp a resi chronicles hd lesz usából megvéve, ha nem jön hun-ba szintén jóáron)
  • Bandicoot
    #71922
    Én váltottam a HK-ra egy ideje így április 9-ig lehúzhatom a szemeteken felül a Disgaea 5-öt. Ha tetszik beszerzem Switchre. Április 9 után még passz mi lesz.
    Viszont a mostani plus akció jobban tetszik. Én 12+3 hónapra fizettem 14500-at. Most 14500-ért 12 hó + FF XV van.
    Mindenesetre az elmúlt 3 hónapban többet ért a hk plus felhozatala tartalomra és minőségre egyaránt mint az eu-us plus 1-2 éves csodás kínálata....
  • arty
    #71921
    basszus, a ps3as felhozatal ígéretesebb.... ez a hónap most konkrétan tragédia ps4en :((

    lovers kap egy esélyt, de a másikra ránézni nem tudok :(
  • arty
    #71920
    de ótóka pl nem is ment?! :(
  • Bandicoot
    #71919
    Önfeledt egál multi >>> csalóktól tarkított és egyéb előnyöket kihasználó mókusokkal telepakolt katyvasz

    Hiába van viszonylag erőmű itthon a BF1 multit sincs kedvem elővenni annyira elment a kedvem attól amit abban az emúlt hónapokban láttam. És akkor ott még rengeteg dolog fel se tűnik a búbánatosidióta killcamból adódóan. Egy COD-ban ahol értelmes killcam szerepel rendesen a haját tudná tépni sokszor az ember. Ahol nincsenek rendes szerverek adminokkal és rendes irányítható csalás elleni védelemmel,ott a pc multi egy forintot nem ér.
  • TDC Geronimo
    #71918
    CDPR's investor's conference: Interesting bits, C2077, TW4

    - They will be developing their second, unannounced AAA title concurrently with Cyberpunk 2077

    - They will be working with the Cyberpunk license for years to come

    - Cyberpunk 2077 is in advanced development stage, they still need plenty of time on it

    tehát cyberpunk 2019 leghamarabb, witcher 4 meg majd 2021 kb :D
  • TDC Geronimo
    #71917
    60 fps > 30 fps :y
  • Bandicoot
    #71916
    Annál jobban szét fogják szedni.
    P2P-t el kéne már rég felejteni semmirevaló. Vagy rendes szerverek vagy semmi.

    Jó lesz ez Pro-ra ha megint azt a minőséget hozza mint az első rész. A Pc multiplayer gyakorlatilag számomra halott. Mindent hazavágnak a csalók.
  • TDC Geronimo
    #71915
    Majd lesz botrány, ha marad a fostaliga p2p. Konzolosok nem sírtak miatta eléggé, de PCn lesz belőle botrány az biztos :D
  • Bandicoot
    #71914
    Pc pvp-t diribdarabra fogják szedni a csalók.
  • TDC Geronimo
    #71913
    trailer fos, gameplay május 18...

    PCnek örülök, a többit meglátjuk. Fejemben van jó pár dolog, amit elvárok a második részre.
  • mucsácsó
    #71912


    mehh. gameplayt, ne ilyen szart mutogassanak má' a kutya rúgja meg!

    a paint-es logó dizájnjáért pedig különdíj járna... :D

    ja, és jön a mászterrészre is ...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.30. 20:16:16
  • darkSectorxxx #71911
    Akkor telepítsd újra a chrome-ot (ha még nem tetted meg eddig), mert amúgy megy gyorsan a betöltés. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.30. 16:29:48
  • TDC Geronimo
    #71910
    chromeba már 1 hete nem jön be nekem a ps store. Csak tölt folyamatosan, explorerbe meg simán bejön
  • darkSectorxxx #71909
    Thx, azt tuti elhagytam de nem rémlik így elsőre kő híd sem. :D Majd a videó. :D
  • Kandurex
    #71908
    Az első ott van a leszakadt kör kőhíd mellett. Videót szúrtam a Das topikba.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.30. 08:28:32