121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #71987
    Én meg így nem akarnék kockás verzióval nyomulni, olyat kéne mint a Ratcher-ből, bár, ahogy haladok azt is 2020-ra fogom befejezni. :D
  • darkSectorxxx #71986
    Kizárt...PS4/Pro-ra lesz a játék, nem PC-re. :D
    PS4-en jó estebe csak néha esik majd 28-29-re, Pro-n meg 4 hónap múlva lesz 45-50 körüli. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.03. 23:28:20
  • Seth
    #71985
    Nem is értem. Jak-ből már van egy 60fps-es HD collection PS3-ra,akkor legalább azt dobnák már át + a Jak X


    Na nem mintha én játszanék már bármelyikkel is, mindegyik megvolt már legalább 3x :)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.04.03. 22:25:36
  • TDC Geronimo
    #71984
    legalább 60 fps lesz...talán :D
  • darkSectorxxx #71983
    Ha már újrahasznosított konzolgeneráció ez a mostani, legalább a grafikát tegyék már kicsit helyére, a kurva életbe.....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.03. 22:07:40
  • Maxyka
    #71982
    Iszlám, aszimilálodni kell :D
  • Evoluti0N
    #71981
    Néztem éppen, h ez milyen nyelven van.
  • TDC Geronimo
    #71980
    Április 6tól lesz dishonored 2 trial. Első 3 mission, ami jó 4-5 óra. Akinek kimaradt nézzen rá, mert jó kis játék volt.
  • Maxyka
    #71979
    Baszus. Botrányosan írok, legközelebb telefonról nem írok :D
  • Maxyka
    #71978
    Botráby hogy elkúrták ezt az apb t.azon kívűl hogy a texturák ilyen rondák nég a contrastal és shadowal is baj van. Pc n egyáltalán nem ilyen. És egyenlőre teljwsen játszhatatlan nert úgy szaggat mint a fene. Amit biztos meg fognak oldano de hogy ilyen grafikájú cuccot egy év munka alatt nen tudnak 60fpa be átültetni csak low texturával meg AA nélkül az vicces. Mi a tököm egyáltalán az a soft launch?! Na mindegy megyek vissza addig no mans sky-ozni. Már 60órát beletoltam és sehol nem tartok. Bázis építés freigter stb elégge sokat hozzárakott a játékhoz. Már a beleölt óra is kiszolgálta a maga 20euroját. Csak így tovább.
  • darkSectorxxx #71977
    Dark Souls III - The Ringed City - No HUD - Part 4
    Vágom az első sárkesz mozdulatait, megvannak számlálva a napjai.
    Szenvedősen de meglsz nemsokára. :D
  • TDC Geronimo
    #71976
    Ez day 1 lesz az tuti. Ismerve NRt a storymód jobb lesz, mint az elmúlt jó pár év DC film termése :D

  • Bandicoot
    #71975
    Ezt a konzolok szervize közölte poénból 1-én.
  • TDC Geronimo
    #71974
  • Totti5
    #71973
    Az egy dolog hogy kamu, de félrevezetés is megy benne.

    Zelda NEM használ második képernyőt, sem érintőképernyőt ( csak motion sensort ) Kiherélték a WiiU verzióból is ( benne volt ) megjelenés előtt, hogy ne adjon többet mint a Switch verzió, ahol meg ugye eleve nincs már 2. képernyő.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.04.03. 09:37:35
  • darkSectorxxx #71972
    Ja persze, tuti kamu.
    Vicces lenne, így is kevés a seller cím, azt ezt is eleresztenék, az ciki lenen, még a wiiu is szerintem kár volt.
    Meg ellent mond a logikának, ha sikeres, akkor kell pont hogy meg kellene tartani.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.03. 09:08:36
  • n000rbi
    #71971
    Ne vicceljünk már, természetesen kamu. PC-re meg úgyis lesz emulált wiiu verzió.
  • Tatyla
    #71970
    The Legend of Zelda: The Breath of the Wild

    A Nintendo Switch nyitócímeként berobbant The Legend of Zelda: Breath of the Wild vita nélkül az év egyik legfontosabb megjelenése, mely egészen elképesztő kritikai visszhang mellett a teljes internetet lázba hozta. A játék potenciáljának maximális kihasználása érdekében a Nintendo éppen ezért úgy döntött, hogy a címet elérhetővé teszi az összes jelenleg elérhető platformon. Igen, jól olvastad, legkésőbb év végén a BotW-t immár PS4-en, Xbox One-on és PC-n is kipróbálhatod, ráadásul a Switch érintőképernyőjének tulajdonságainak tökéletes imitációja miatt a játékhoz letölthetsz majd egy ingyenes applikációt, mely segítségével második képernyőként használhatod az okostelefonodat.



    Forrás: Playboxkonzol, ez másodikán jelent meg de lehet hogy áprilisi tréfa?
  • darkSectorxxx #71969
    Remélem benevezel a Das3 DLC2-re mert vár 4 szuper bossfight. :D Csupa szenvedés, a mobokkal nem lesz bajod, de a Boss-okkal.... :D
  • darkSectorxxx #71968
    :D
  • Ulthane
    #71967
    Van elozo mentesed, amit vissza tudsz tolteni?
  • Totti5
    #71966
    Mindegy mennyiszer játszottad végig. Nem volt sikeres, nem hozták a kitűzött számokat, nem lesz folytatás.
  • TBTPumpa
    #71965
    Akkor neked marad a Tekken 7, a Catsuit-os Ninával.



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.04.02. 18:02:20
  • darkSectorxxx #71964
    Én maradok ennél...
    Ezt is régen ők csinálták ha jól emlékszem, mármint az első részt....

  • TDC Geronimo
    #71963
    Ha már wolf... Idei E3 bethesda confon biztos bejelentik folytatást
  • darkSectorxxx #71962
    Pont ezt akartam amúgy írni, hogy ott kivételesen nagyon fasza volt.
    Csak közbe kimaradt, de ja nekem is mindig ez jut eszembe, az a láncfűrészes rész. :)

    Mondjuk ahhoz kapcsolódik egy rossz élményem is, mikor a nagy földgömbös csarnokba mentem annyira nehéz volt, derékba törte a karirieremet, kénytelen voltam már trainerrel továbbmenni azon a részen, mindig szarrá lőttek.

    Felemelték a testem és a térdükkel rúgták 2 a gecincem szó szerint, azt meguntam a baszakodást...csak hogy lássam a végét.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.02. 16:38:55
  • TDC Geronimo
    #71961
    Új wolfba nagyon jó volt blazkowicz
  • darkSectorxxx #71960
    Csakhogy úgy mentek le a klotyón mint az összes többi végigvittem és szép emlék maradt.
    Mihez méred őket a Witcher-hez ami 100 órás? Vagy Dark souls 3? Vagy egy multi fps? :)
    Mihez képest ment le a klotyón? :D

    Én mindegyiket legalább 2x vittem végig. :D
  • darkSectorxxx #71959
    De egy főhős volt akinek csak a fegyóját látod (99%-ban), ez a bajom az fps-ekkel. :D
    Sokszor nincs előrrem egy karakater egy arc akivel tudnék azonosulni, ezért játszom tps-ekkel.
  • Totti5
    #71958
    Ryse, KZ, Order ahogy jött úgy le is ment a klotyón. Generáció kezdésének az áldozatai. A csodát akarta mindenki azonnal, és ha nem hozta el valami, azt kinyírtuk. Bármilyen is volt valójában. A csak jó nem elég...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.04.02. 15:29:13
  • arty
    #71957
    Sajnos igazi karakteres karaktereknek hijján volt, a főhős sem volt éppen "nevezetes", valahol érthető, hogy kevesek voltak odáig érte.

    Én remélem azért még készítenek gerilláék folytatást (vagy legalább cső fps-t) és mostantól nem csak horizon 2-3-4-5 a menetrend...
  • darkSectorxxx #71956
    Én is így gondolom, hogy nagyon lehúzzák, szemben a többiekkel, dehát evvan.
  • arty
    #71955
    szerintem a kz sztorija az átlag fps-nél jobb volt. najó, lehet, hogy csak a setting, de akkoris :)
  • Evoluti0N
    #71954
    Nem csoda. A Killzone sorozat nem a sztorijáról híres. Azt azonban sokan elfelejtik, esetleg nem tudják, hogy ide külön írót szerződtettek. Ráadásul a Fallout NV íróját, aminek erős a sztorija.
  • darkSectorxxx #71953
    Sokan hiszik még máig ezt.
  • TDC Geronimo
    #71952
    Múltkor leírtam véleményem horizonról, de egy valamit kihagytam. Visszagondolva vicces, hogy megjelenés előtt az hittem a story lesz a leggyengébb része a játéknak. Közben meg magasan az a legkiemelkedőbb.
  • darkSectorxxx #71951
    26k is drága
  • TBTPumpa
    #71950
    Injustice 2 Ultimate Edition (PS4) - 25990 Ft

    Az Injustice 2 Ultimate Edition tartalma:
    Injustice 2 játékszoftver
    9 extra DLC karakter
    3 exkluzív skin és dialológusok (Flash, Green Lantern, Supergirl)

    Érdekes, mert a többi konzolos boltban 32 000 Ft ez a kiadás.
  • balee4
    #71949
    Ilyenkor semmit sem szabad elhinni. Reggel tökre bevettem a Metroid Destruction hírt. :D
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.04.01. 20:55:56
  • mucsácsó
    #71948
    hát meg az a baj, hogy április 1 van :( :D :D