121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #72027
    Húbammeg tényleg, AGYONÜTÖM, ha a szokásos módon elkotyog valamit (bár nehéz lesz behoznia 85 órát :D)
  • SlickAdam
    #72026
    akko faradj at a Nintendo topikba es ne feledd el hasznalni a SPOILER tag-et!
  • Kongy
    #72025
    OFF: Nem tudom milyen felindulásból, de vettem egy Switchet zeldával... :D Életem első Nintendo konzolja.

    Emuval kipróbáltam a Zeldát PC-n, és már az első percekben megfogott, nem tudom mivel, de még az a szaggatós vacak is elvarázsolt.... :D Muszáj volt megvennem.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.04.06. 20:35:45
  • Bandicoot
    #72024
    Az vele a baj hogy móükolva ügyesen a One hardverén is megoldották a Forzával az 1080p/60 fps-t...A címek többsége mégis inkább 900p (vagy az alatt) 30 fps-el.
    Itt is már megy a találgatás hogy minden 4k lesz. Ja. Skálázva.
    Azzal az irodai számítógépbe való továbbfejlesztett emelt órajelű jaguarral támogatva megint vérezni fog a gép torka ahogyan sokszor a PRO-nak is, hiába a bitang tflop...
  • TBTPumpa
    #72023
  • Totti5
    #72022
    Ami még mindig az ótókázás egyik legszebb példánya. De jön idén a Forza 7 az is az lesz.
  • Akra
    #72021
    4k 60 fps a lassan két éves Forza 6-ra vonatkozik ergo egy remastered jatékot mutattak be, hogy 4k 60 fps...
  • mucsácsó
    #72020
    Fasza-fasza, mondjuk a 60FPS@4K az durva. de mostmár legalább hozzá valami épkézláb exkluzív is... :D
    content-gyártás az eddig nem igazán ment M$n-ek :P
  • TDC Geronimo
    #72019
    xbox pro! (ex is lesz rá? )
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.04.06. 15:20:46
  • SlickAdam
    #72018
    disztráksön!
  • darkSectorxxx #72017
    Vald be hogy ez vicces volt. :D
    Amúgy a Lepedék a Leped család, és 4 tagú. :D
  • Seth
    #72016
    Ó, Humor Herold
  • darkSectorxxx #72015
    Lepedéket nem árulnak. :DDDDDDDDD
  • Seth
    #72014
    Élesítve az Easter Sale. Nem láttam fogamra valót :)
  • Maxyka
    #72013
    Inkább veszek abból a pénzből ps4 játékokat a pc-t meg kukáztam azóta. Maximum prémiumot vásárolok de az nem nagyobb kiadás 50eurónál/hónap. Szóval jah. De bevallom csábító az ajánlat :D
  • Seth
    #72012
    Biztos így van, én csak az első részt vittem végig a kollekcióból,az pöpec volt. A 2.-3. részhez már nem volt kedvem,mert előjöttek az emlékek még PS2 időszakból :D
  • Zóanagyvarázsló
    #72011
    Barokkos túlzás, hogy PS3-on 60 fps volt az egész PS3-as kollekció. Az első rész még 99%-ban igen, de főleg a második rész már borzalmas volt a nagyvárosi forgalomban. Ugyanígy a Ratchet & Clank: UYA is masszívan akadt a tumultuózusabb arénajelenetekben, akár állóra is fagyott.
  • arty
    #72010
    utolsó bekezdésed! na EZÉRT nem hittem, hogy ilyesmi hazánkfiával is megtörténhet :))

    amikor elnézegetem egy akármilyen f2p játékban a 30-40-50 ezres "gyémántpakkot", egyszerűen nehéz elképzelnem, hogy ilyenekre magyarok költsenek :) ezekszerint van pár komoly addikt itthon is ;))

    szal részvétem! ;)
    nincs okom kételkedni az általad elmondottakban, nem bizonyítékot kértem, csak kíváncsiság. mindig érdekelt, hogy kik veszik ezeket... :D

    (amúgy volt tanulság? tehát a végére eljutottál odáig, hogy ez akkora baromság volt, h sohatöbbet f2p, FIZETVE érte? vagy most is terv a fél életed beleölése, ezúttal ps4en? :D )
  • Maxyka
    #72009
    Ez tényleg komoly. Megvettem az összes létező skint , permába vettem a fegyvereket és rengeteg joker boxot vettem hogy kinyíssam az amúgy epic ritka dropratel rendelkező fegyvereket.
    De ha tényleg ennyire mozgat majd csinálok mentést a tranzakciókról az apb oldalán ha tárolja még....
    Ráadásul akkor felvetett a pénz és a velem játszó ismerősöknek is vettem ezt azt.

    Annyira nem idegen ez a jelenség. Ismertem olyat aki cabal függő volt az még talán többet is bele ölt.
    Sőt ha annyira kiváncsi vagy nézd meg Archeage .be mennyit ölnek az emberek. Na az kő kemény már. Az a legbrutálisabb pay2win amivel életembe játszottam.

    Vagy mondhatni példát a steamen a dota2 es tárgyakra mennyiért vettek meg egy ritka couriert és ezt azt (megsúgom 38.000$)
    Na meg amíg CS:Go-n is 200-400euros késeket vásárolnak az emberek.
    ÉS még sorolhatnám napestig.

    Nekem akkor életem volt az apb :D azzal keltem feküdtem. Utólag belegondolva tényleg Fűggő voltam.
    Talán azért ennyire feltünő ez a jelenség nálunk mert köztudott hogy magyarokat nem veti fel a pénz de egy amerikai ennyi pénzt simán beleöl egy játékban és nem 2év alatt hanem hónapok alatt..
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.04. 22:38:29
  • arty
    #72008
    unity (ahogy gero is írta) ... még a broforce is 20 frémmel ment "tőle" :(((
  • Evoluti0N
    #72007
    Egyedüli negatívum az tényleg a környezet, na meg a grafika. Nem egy szép játék. Azonban a karakterdesignt nagyon eltalálták. Na meg azért vannak benne ötletes helyszínek bőven, amik még szépnek is mondhatóak.
  • darkSectorxxx #72006
    Ja nm...reméljük lesz még...

    Igen valszeg US régiós, de beregeled és account -> primary....:D
    Neked is jó játékot a Darksiders 2 nekem nagyon tetszett, egy haveromnak pont az első rész a jobb, de nem jöttem rá miért, én alig emlékszem már arra. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.04. 21:09:33
  • darkSectorxxx #72005
    Hát én majd írok ha lesz még, ja vicces hogy itt külső forrásból így meg tudják oldani. :D
    Sebaj gratula a szerzeményhez és jó játékot!
  • n000rbi
    #72004
    Kösz Dark, be is húztam. Már a két Darksiders miatt bőven megérte.

    Ja, azt tegyük hozzá, hogy usa acc kell az aktiváláshoz.
  • Seth
    #72003
    Megvéve. Miért nincs ilyen gyakrabban? Inkább ezért fizetek mint Plus-ért :D
  • TDC Geronimo
    #72002
    Nekem tetszik amit láttam, de unity így konzolon biztos hulladék. Majd pcn letolom
  • Seth
    #72001
    PC-n nem is lesz gondod szerintem. A konzolos verziókat szidják mint a botot. Frém nem túl jó, 30-at nem nagyon bírja tartani, 20 fps az átlag :D
  • darkSectorxxx #72000
    PS4 Bundle!!!

    15 euro-s csomagban a 2 Darksiders benne van, ami:

    US-ben 50 dollár! (30+20)
    HU-ban meg 15k (9k+6k)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.04. 20:29:44
  • arty
    #71999
    pécés, kiksztarterből érkező példányom van :)

    én továbbra is hiszem, hogy jó lehet ;)))
  • arty
    #71998
    nem személyes tapasztalat, f2p szemetet bottal se ...
    https://www.youtube.com/watch?v=2Wo7N9uzSBw

    az 1 millióval kapcsolatban még most is azt hiszem - remélem! - hogy csak viccelsz.
    ha nem: mesélj a hátteréről!
    heroinfüggőkről hallottam már, hogy eltoltak milliókat..... ;)))
  • Seth
    #71997
    Yooka Laylee-t veszi valaki? Kap ez is hideget ,meleget :)
  • TDC Geronimo
    #71996
    Videók alapján a környezet sajnos elég egysíkú, de combat tetszett, gondolom vannak beteg bossharcok is platinumhoz híven.
  • Evoluti0N
    #71995
    Baromira jó. Nagyon-nagyon jó. Witcher 3 óta a legjobb, amivel játszottam.
  • TDC Geronimo
    #71994
    Köv játékom Nier lesz szerintem majd ha lecseng a mostani pár futó project :D

    Csupa jókat hallok róla és demo is nagyon tetszett
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.04.04. 19:52:18
  • Maxyka
    #71993
    Killcamban meg fix 60-on fut meg néha akkor is ha nem vagy groupban. Ez valami szerver oldali hiba lesz. Na mindegy. Majd egy hónap mulva visszanézek addig ugy is no mans sky pörög, aztán re7.
  • Maxyka
    #71992
    Nem tudom mennyire vágod a témát, ezekszerint volt szerencséd a one verziohoz? Nem az optimalizációról híresek, de az a játék és fejlesztői a mikrotranzakcióból él, nem ártana ha működőképes lenne nem? Grafikai kompromiszumok miatt nyugodtan lehetne fix60 mert ugy néz ki mint egy okádék. Bezzeg pc n gyönyörű. De lehet annyira ráfeküdtek az új engine update re hogy ezzel a regi engine-re már szarnak.

    Miattam nyugodtan optimalizálhatnák igen, mert közel 1 millio forintot toltam bele mikrotranzakciókban.
  • arty
    #71991
    oneon se oldották meg - ps4en miért tennék? miattad? ;))
  • Mozes
    #71990
    Köszi. Annyi jó cucc jelent mostanában meg amit megvennék (Nioh, Nier, Horizon, Resident Evil 7, Mass Effect, stb..) hogy nincs annyi pénz. Abban bízok hátha legalább egy 10%os akció lesz néhányra azzal is lehet valamit spórolni...:)
  • partizan182
    #71989
    Mostanában folyamatosan akcióznak temérdek dolgot, héha átlapol annyi van, sokkal másabbra szerintem ne számíts. Szabály nincs, szerdán szoktak jönni az új Deal-ek (+ néha hétvége), gondolom majd a húsvét előtti szerdától lesz (talán 7végi flash-sale-el, de az inkább US-re jellezmő).

    Valami konkrét játékra vársz?
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.04.04. 11:50:12
  • Mozes
    #71988
    Sziasztok!

    A húsvéti akcióról lehet már tudni valamit?! Én a hívatalos oldalon nem találtam, de ettől még lehet, hogy van mondjuk egy szabály, hogy húsvét előtt egy héttel indul minden évben, például

    Kösz,