121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #72067
    >Szal az emu létezése valahol mindenkinek profit

    Really?

  • Kongy
    #72066
    Anno shadow of the colossust is emu után vettem meg, mondjuk arra később ráuntam, kiváncsi vagyok Zeldával hogy lesz
  • Moby
    #72065
    Kevesen. Ez biztos. Abban mondjuk bízhattok, hogy szopni fognak vele, nem értenek hozzá, akármi, de azé megtetszik nekik, és így megveszik gépestől. Ld. Kongy

    Szal az emu létezése valahol mindenkinek profit :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.07. 14:12:50
  • Moby
    #72064
    Én régen közlekedtem busszal, de szerintem a buszon kevesen játszanak igazából. Az irodából meg ahogy tudok/tudnék ps4 játékot játszani, pont úgy tudok pc játékot, pc emu játékot, akármit játszani, mondjuk a sonyhoz mérten lényegesen jobb minőségben. Mamá ehhez nem kell ott kimatekolódjon a kezemben. Ellenben infrastruktúra kell hozzá. Nálam mondjuk ez is adott. Időm az sajnos manapság nincs rá.
    Ezt nem akarom szembeállítani egy százezres kütyü megvételével, mert nyilván nem sok értelme lenne bármi ilyesmi felé tendálni, de ha amúgy adott, akkor lehet vele élni.
  • Kongy
    #72063
    Naja mind igaz amit leirtatok, csak attol meg h pecen faszan belovom az emut meg nem fogom tudni a buszon tolni, ahol akarnam, es amiert vettem :D mivel pesten dolgozok igy csak max hetvegen latom a pcmet, ellenben utazok sokat :D
  • Evoluti0N
    #72062
    Legalább egy tucat ember. Lehet, h kettő is.
  • TDC Geronimo
    #72061
    Ja gondolom hányan csinálják azt :D
  • n000rbi
    #72060
    Bilibe lóg a kezed.
  • Evoluti0N
    #72059
    Meg lehet venni és úgy is játszani PC-n. Tádám!
  • n000rbi
    #72058
    Maximum azért vergődök, mert mindenki összelopja a játékot pc-re és veri a mellét hozzá.
  • Moby
    #72057
    Bár minden létező videójátékot képes lennék ilyenmódon szétgányolni :P
  • TDC Geronimo
    #72056
    Nintendo mindig kihozta a maximumot az adott hwból ami főleg a kiváló artnak köszönhető. Szerintem is gyönyörű a zelda és egyáltalán nem volt fura, amikor horizont toltam előtte. Day night cycle meg időjárás amúgy is sokkal jobban meg van oldva zeldában :P
  • Evoluti0N
    #72055
    A kedvencem az egészben, h a fanboyok hogyan vergődnek, h nem csak a Nintendo konzolokon játszható.
  • TDC Geronimo
    #72054
    majd tolhatod egyszer négykába a szétgányolt verziót, ami gondolom még akkor se lesz hiba meg bugmentes. Nembaj, ha szétbassza a lényeget, de legalább négyká
  • Evoluti0N
    #72053
    "Mondjuk azt adom, hogy ahogy a készítők megálmodták, úgy csak a két gépen tolható. Ha feltolom 4K-ra, őgy valszeg a készítők sem láthatták soha, velem ellentétben"

  • Moby
    #72052
    Mivel ez egy experimental cucc, nem úgy megy, hogy letöltöm, és bódogság. De Ha elolvastad volna afaq-t, akkor tudtad volna milyen játékspecifikus csomagot kell letöltened, amivel úgy futott volna, mint nálam*


    /*ez még így nem igaz, neked a nálam látható verzió holnapután lesz elérhető. Akkor viszont úgy fut, ahogy nálam. Miközben ásítozik a gép. Szal ehhez durvahardver sem kell. De majd itt a szakemberek elmesélik, hogy az nem is úgy van Mondjuk azt adom, hogy ahogy a készítők megálmodták, úgy csak a két gépen tolható. Ha feltolom 4K-ra, őgy valszeg a készítők sem láthatták soha, velem ellentétben. Az is igaz, hogy az eredeti felbontás felett még ez a verza hibázik, de valami azt súgja, hogy két héten belül ez a megállapítás is érvényét veszíti.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.07. 12:14:13
  • Moby
    #72051
    Jobban fut. Nem még nem tolom, raklap játék van előtte, de fogom.
  • Totti5
    #72050
    Mert az elejét mutogatják, amin görcsölnek ezerrel hogy jó legyen, csak a játék ennél 19 ezereszer nagyobb és 37 millió változó van benne.

    Két gépem játszható 100%osan ahogy a készítők megalkották.

    WiiU
    Switch
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.04.07. 12:04:07
  • Kongy
    #72049
    15 fps es percenkenti 0ra droppok nekem nem jatszhato kategoria. A videok feltoltoi minden bizonnyal varazslok... Na meg nekem utazashoz kell a switch, napi 1 orat minimum buszon ulok
  • Kandurex
    #72048
    lehet, na, lehet,..... csak a videóból ez nem jön le
  • n000rbi
    #72047
    Nem fut jobban ebben az állapotában és egy raklap shader hiányzik. Majd egyszer biztos jó lesz.
  • Kandurex
    #72046
    980 -on szarul? eee....
  • Kandurex
    #72045
    Akkor ezt most tolod? Mer' vállalhatónak tűnik, sőt, valószínűleg így is jobban fut, mint eszközön.
  • Kongy
    #72044
    * az én gépemen
  • Moby
    #72043
    Szaggatós vacak??? :)
  • Bandicoot
    #72042
    Fólia. Problem solved. De amúgy azoknál karcol főként akiknek a dokkoló két függőleges síkja összeáll.
  • Totti5
    #72041
    Zelda nem handheld játék. Az egy dolog hogy a Switch tudja ezt is, mert van benne egy erős HW amit belegyömöszöltek egy táblába.
  • Kongy
    #72040
    Toltam egy kicsit, és nekem a grafika is rohadtul tetszik. Nyilván nem egy zero dawn, de nem is kell annak lennie egy handheld játéknak. Játékmenetben meg olyat ad,amit AAA címek talán nem is, vagy csak ritkán.
  • Maxyka
    #72039
    Persze hogy veri. Azt értelmes ex meg nem biztos hogy lesz rá :D Meg az árára is kíváncsi leszek. Mert a jobb/erősebb hardver felhasználás eléggé megnyomja az előállítási költségét a konzolnak... Csak pörgettem a videót, lehet elsiklottam valami felett. Majd jönnek az okosok és megmondják.
  • Maxyka
    #72038
    Tárolóba rakosgatása faszásan sérti a felületet. Arra figyelj. Jobb is ha nem teszed bele :D Van egy két ilyen hibája amit odafigyeléssel el lehet kerülni. Szinte minden szarért megsérül a képernyő...
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.07. 00:44:13
  • Tikal #72037
    Túl hosszú, veri a PS4 Pro-t vagy sem?
  • darkSectorxxx #72036
    Olcsóbb, nem olcsó. :D
  • TDC Geronimo
    #72035
    akkor tárhely fele ugrik is :D
  • Kongy
    #72034
    Be, de amennyi eszem van digitben vettem a Zeldát, hogy 3 ezret spóroljak, aztán tetű lassú a letöltési sebesség... : / Maga a cucc eddig tetszik, nagyon ki van találva.
  • TDC Geronimo
    #72033
    Beüzemelted má?!
  • Kongy
    #72032
    WiiU se valami olcsó, ahogy én nézegettem neten.
  • darkSectorxxx #72031
    WiiU + Zelda végigvisz, elad? :)
    Sokkal olcsóbb. (bár a switchet is ugyanolyan eséllyel adhatnád el)

    Ha lenne több lóvém adnék, vagy vennék külön konzolokat, azt kölcsönadogatnám mindenkinek....
    De nincs sajnos.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.06. 22:00:31
  • Tatyla
    #72030
    Kár hogy nincs valaki aki megszponzorálna 135k-val ezért a játék élményért,pc-m meg alkalmatlan az emulálásra, na majd egyszer ha nyerek a lottón :D
  • TDC Geronimo
    #72029
    Na készülj fel életed egyik legjobb gamer élményére

    És fáradj át N topikba :)
  • AntiHero
    #72028
    Jött ám 1.05 patch Mass effecthez. :)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.04.06. 20:52:25