121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #72268
    Tisztában vagyok vele, hogy nem a Dice csinálja, de ettől még nem lesz fogyasztható :D Ez lerí már az eddig hallott infókból is.
  • Moby
    #72267
    Nincs olyan multi, ahol bármilyen reflex és reakcióidő pótolná a pályaismeretet, a rutint, egyáltalán az ismereteket. Én nem tudom miről hadováltok itt, hogy mi volt régen? Mi volt régen? A quake/ut/CS/randombármi lövölde miben volt más, mint a maiak? Miben volt több?
    Ennek a divat régenmindejobbvótozásnak már igazán leáldozahatna. Értékelném. Főleg azért is, mert én ráadásul ott voltam régen is. Majd aztán lesz idő, amikor a mostani lesz a régenjobbvót.
    De a legkegyetlenebb, a konzoltopikban, kontrollerrel, 50 milliós userbázissal reflexről és reakcióidőről lamentálni :D A mai játékok már csak ilyenek. Erre az iszonyatos precíziós lézerszikére építenek
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.17. 15:52:54
  • Maxyka
    #72266
    Legégetőbb problémám az, hogy ezek a játékok már csak a reflex és reakcióidőre építenek ami mondhatni hogy egy emberi adottság és nem mindenkinek egyforma.

    A jedi academy multiplayer részében ez nem volt elég. Az még abból a korból van ahol kénytelen voltál több száz órát gyakorolni hogy fejlődj, a kombókat megtanulni a saját stílusod szerint játszani. stb. Volt olyan akit évekig nem tudtunk levágni egy duelben sem...De ennek lassan nyomát se látom. Annyira lebutítják a mai játékokat annak érdekében hogy 9 éves pistike is élvezze, hogy ezt az örömöt már nem adják meg..

    De azért van még jelenleg egy két cím ami hozza ezt. Például ott az Eve online, megfizethetetlen a több évi tapasztalat amit egy veterán játékos birtokol.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.17. 14:27:38
  • Bandicoot
    #72265
    Én is megvettem első nap haverommal hogy micsoda élmény lesz.
    Az volt az első pár órában nem tagadom. Majd ez szépen letompult, a csaták a földön unalmassá váltak a levegőben pedig egyenesen gagyi volt az egész, főleg squadron vagy mifene módban. A Hero rendszer rátett egy lapáttal, az földön és levegőben egyaránt kuka.
    Hiába a zenék,hiába a hangok és a látvány. Egy totálisan középszerű multilövölde lett az egész amit 10-20 órával félre is dobtunk azóta is egyszer lett telepítve de nagyjából 20 perc után otthagytuk a francba.
    Egy Jedi Knight minden téren a mai napig tartalmasabb szórakozás. Bár visszahoznák az ottani szinvonalat lövöldözés és fénykard használat terén. Egy új X-Wing alliance pedig egyenesen hiánypótló lenne....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.04.17. 12:37:21
  • Maxyka
    #72264
    Én bevallom megvettem a battlefrontot amikor megjelent. 1napot játszottam vele összesen. Aztán már csak arra használtam hogy idetévedő kollégáknak és haveroknak mutogattam hogy "ezt nézd meg milyen jól néz ki". Azóta a libraryban pihenget.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.17. 11:52:46
  • robotnyk
    #72263
    nemrég olvastam, hogy az EA 500 embert készül felvenni Montrealban. Szerintem lesz itt más típusú SP Star Wars is idővel. A Disney is feji az IPt mint az állat, logikusnak tűnik a dolog

    Amúgy meg helló, egy pár napja már olvasgatok, mert pár hete PS4 Pro tulaj lettem o7
  • Bandicoot
    #72262
    Hát pedig azon játékok remake-je kismilliószor többet érne mint a multidurrogtatás ami a Bfront1-nél is okozott vagy 1 óra katarzist majd lelaposodott és nagyjából 10-20 óra multi után elő se vettem többet.
    Enyhén nagyobb is lenne rájuk az igény.

    De nem, buzi mmo kellett a kotorból és most buzi multiplayer kell a SW-ból is -megint.
    Nyomokban sem tartalmazzák ezek a régi sw játékok szintjét.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.04.17. 11:48:55
  • Maxyka
    #72261
    Szerintem azt írta hogy dice-os módi lesz a kampány. Ergo kapunk kb 8órás kampányt olyan elemekkel amik felkészítenek a multiplayer lövöldére (lásd:bf1) Szerintem így gondolta. De lényegtelen is. Annyira éri meg bf2-t kampányért megvenni , mintha bf1 et vásárolnál singleplayerért. :D
  • TDC Geronimo
    #72260
    NEM a Dice csinálja a kampányt. Kb le lett írva 5*

    DICE csak a multit készíti, criterion besegít a járművek kezelésébe, a másik új studió pedig csinálja a single részt. DICEnak ahhoz semmi köze nem lesz
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.04.17. 11:43:23
  • Kongy
    #72259
    Star Wars 1313-at sajnálom, hogy elkaszálták, mert az volt az utolsó SW játék, ami úgy elég klassznak tűnt. Engem ezzel a Battlefront sorozattal nem lehet lenyűgözni. Kampány jó Dice-os módon hulladék lesz á lá BF1, a multi meg az undorító hitbox miatt felejtős. Battlefront 1-et is emiatt hagytam abba pár óra után. Ja, és lehet jönni azzal, hogy "dehát 3 stúdió csinálja nem csak a Dice !!4!4!NÉGY" Persze, persze csak szerinted a CRITERION, aki a BURNOUT szériáról volt híres mennyi érthet vajon a SZTORImódoz?! Criterion az NFS játékok kapcsán amúgy is leégett már rég a szememben.
  • Maxyka
    #72258
    Mondanám hogy a két jedi játék lehetne az etalon, de eljárt felettük az idő. Sajnos. De ez a lázadós vs rohamosztagos köntösbe bujtatott kazsuál lövölde még így is nagyobb fájdalmat okoz mint belefejelni egy láncfűrészbe. Mintha csak ennyiből állna a star wars univerzum. De úgy tűnik ez lett az etalon. Ez kell a népnek.
  • Maxyka
    #72257
    PC-n a star wars mmo-t is úgy elkúrták hogy legszívesebben átgyalogolnék egy fénykardal a fejlesztők arcán.
    Talán még lesz Jedi főszereplésében játékunk de lehet hogy a force unleashed részek után végleg lehúzták őket a klotyón.
    Pedig jó kaszálnának belelő. Mert most őszintén, ki ne venne meg egy jól összerakott jedi academy- vagy jedi outcast folytatást vagy mintájára épülő játékot??
  • Moby
    #72256
    Se riméket, se remaszter, semmit. Elég volt a múltbarévedésből. Mai dolgok kellenek. Így néz ki a steam listám vonatkozó része, évek óta nem indítottam el őket:
  • mucsácsó
    #72255
    Vagy egy jó Repulic Commando ;P imádtam, pedig nem vagyok nagy SW-fan :D
  • Maxyka
    #72254
    SW: Én hasonló kampányra számítok mint a bf1 esetében. Én attól vagyok ki hogy ma már képesek +2mapot dlc ként eladni. Esetleg még hozzá csapnak +1új fegyvert hogy az ne legyen annyira pofátlan.

    Én ezen címeknek a remakejét szeretném viszontlátni:
    Mysteries of the Sith 1998
    Jedi Knight II: Jedi Outcast
    Jedi Knight: Jedi Academy
    meg persze a Kotor részek.
  • Moby
    #72253
    >Nem gondolom, hogy egy SW valami hihetetlen reflexeket vált ki belölűnk.

    Pusztán a korunk okán? Mert itt nagyjából véget ér a párhuzam.
  • ppista
    #72252
    Űgy sejtem te is mint én, már erösen 40 felett vagyunk. Nem gondolom, hogy egy SW valami hihetetlen reflexeket vált ki belölűnk, hiszen a ROTJ már kimaxolta ezt 83.-ban. Játék fronton ezt a N64-es SoTE, vagy a GC-s SW már elérte, persze a maga technológiai határaival és a végtelennél tovább jutó fantáziánkkal.
    Részemröl SW témában semmit nem várok. Na ez igy hazugság. Egy valamit várok, hogy a Disney bejelenti, soha, semmilyen formában nem lesz több Star Wars. És aki ezt megszegi azt örökké számüzik a Holdra.
  • Moby
    #72251
    Mert ezeknek a multiknak az tehetne kurvajót, ha különböző stúdiók terveznének mapokat, játékmódokat, stb. Egész más szemszögből, más koncepciókkal, változatosan. Másrészt a projekt fókusza így sokkal tágabb. Egészen másképp alakulnak a határidők, az esetleg csúszások hatásai, az erőforrások elosztása, kb minden.
    De ne legyen félreértés: ne vagyok a kampány ellen. Sőt. Viszont szeretném látni, hogy ez a vonal fejlődik(bfron), és nem darálódik be.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.16. 21:22:10
  • n000rbi
    #72250
    Miért menne a multi kárára, ha különböző stúdiók csinálják?
  • Moby
    #72249
    Amúgy szvsz nem ez a legnagyobb baj evvel, hanem hogy olyan lesz mind a bfront1, meg a bfield1: kibaszottul tartalomhiányos. bfield1-hez legalább valami mozgás van, de hátmostmár érhető okokból a bfront1-hez jött ami jött, aztán ennyi. Az alaptartalom meg zúzós...egy darabig. Egyrészt jó, hogy végre lesz valódi single tartalom, másrészt biztosan a multitartalom kárára. Éshát jójó a szingli, nade az 10-12 óra?

    /Amúgy nem tűntem el, csak nincs nagyon mit mondjak. Androméda pörög, Wildlands pörög, Lego city undercover pörög. És ezek még pörögnek egy jódarabig.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.16. 21:03:05
  • Moby
    #72248
    Persze ha ingyen jön minden az mégjobbabb. Csak én nem látom hogyan lesz abból több pénz. És mindenki a TF2-vel jön, de a TF2 egy bukta, egy szándékos bukta, egy figyelemelterelés, egy beáldozott cím. Nem hiszem, hogy annak a mintájára történik majd bármi a jövőben.
  • Moby
    #72247
    Ittvagyok-ittagyok! :) Természetesen megvettek kilóra. Már a gondolatától lábon hugyozom magam attól, ahogy ez ki fog nézni. A DLC izét én sem értem, de olyan nagyon nem érdekel. Tudom, hogy éltetője/részese vagyok a problémának, de ez van. én máshogy látom az egészet. A játékok egyre durvábbak, és ez csak akkor tartható fenn, ha megéri odabaszós játékokat csinálni. Vannak, akik olcsó eszközökkel, absztrakciókkal, odafigyeléssel, lélekkel IS képesek jó játékot csinálni, de egyrészt ők kevesen vannak, lassan dolgoznak, másrészt sokszor véleményes a végeredmény ott is. Szal ez van. Evvel előbb-utóbb szembe kell nézni: ez az ipar(meg az összes többi) akkor működik, ha jól keresnek a szereplői. Aki meg olcsón akar vásárolni az meg vár.
  • darkSectorxxx #72246
    A címe utal a FS-re de a játék nem feltétlen lesz Dark Souls Klón, pláne nem helyette. :D

    Ez a rajzos kinézet meg a nyomorult fejlesztők szokása, akik nem tudnak normális grafikát csinálni, ezzel meg megoldják, ebbe nem lehet belekötni, rajz, az rajz.
  • Ulthane
    #72245
    Nem mondta senki hogy from jatek...
  • Totti5
    #72244
    Ez egy cinematic tréler, kátszínek így néznek majd ki.
  • Ulthane
    #72243
    Vicser 3 is volt rajzos traileren, megsem az lett belole...
  • Maxyka
    #72242
    Helyette tuti lesz valami mikrotranzakció skinekre és nem befolyásoló elemekre. De az nem fog kihatni a játékra. Én nekem is furcsa hogy az EA már már túl korrekt ajánlattal állt elő.

    Hiányolom Moby-t, A star wars az ő asztala.
  • darkSectorxxx #72241
    HU: 11.990 Ft

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.16. 18:37:15
  • darkSectorxxx #72240
    Ugye vicc az Uncharted dlc-hez hogy előrendelők megkapják ingyen a Jack & Dexter pakkot???????
    Ugye félrenéztem....:D

    Amúgy is best buy....
  • TDC Geronimo
    #72239
    BF is már mindenféle megoldásokkal jön elő hogy ne szedje szét a communityt. Szerintem teljesen egyértelmű az irány. Battlefront 2nél nem akarják szétszedni a communityt, tehát legalább a mapok/módok mindenképp elérhetőek lesznek mindenkinek
  • Bandicoot
    #72238
    Tfall 2 abszolút nem olyan húzónév volt ráadásul idióta időpontban volt kiadva. Így ott az egy logikus amúgy jóarc döntés volt.
    Szerintem abszolút nem egyértelmű mi lesz, csak annyit mondtak nem lesz season pass....
    Semmi egyebet.
    - Az összes mostani nagy multicím : a legagyobbak a COD és a BF. Mindkettőnél season pass és dlc eső van...

    De tényleg,szuper lenne...De a fejőstehenet az EA nem fogja csak úgy hagyni. Főként nem abban az évben amikor megint jön egy SW főrész és SW hype-ban lesz az összes fan év végén.
  • TDC Geronimo
    #72237
    Szerintem teljesen egyértelmű mi lesz... Lásd titanfall 2 és az összes mostani nagy multicím
  • Bandicoot
    #72236
    Ezt SEHOL nem mondták. Csak azt hogy season pass nem lesz,helyette "valami jobb" lesz....

    Eléggé kétkedve néznék ha az EA ingyenes DLC-ket adogatna az egyik lehetséges legnagyobb pénzfejő címéhez.

    Persze vannak csodák...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.04.16. 15:58:54
  • Maxyka
    #72235
    Benne lesz az árban xD
  • TDC Geronimo
    #72234
    Nem. Ingyen content mindenkinek, ahogy máshol is
  • Tikal #72233
    kurva jó lesz végre a másik oldal szemszögéből nézni az egészet, az a jelenet mindig is érdekelt amit a trailerben is láttunk, hogy vajon milyen lehetett a rohamosztagosoknak végig nézni több ezer társuk halálát :(
  • TBTPumpa
    #72232
    DLC lesz de akciós Season Pass nem?
  • TDC Geronimo
    #72231
    While the details of Star Wars: Battlefront II's post-release life remain vague, we can confirm one major change: the Season Pass — which amounts to a discounted DLC pre-purchase — is no more.

    Na helyes. DICE is csatlakozik úgy néz ki végre ehhez a táborhoz
  • Maxyka
    #72230
    Most töröltem le :D Kár érte.

    Amúgy Battlefront 2-t lehet megveszem a single kampányért viszont nem hiányzik nekem még egy multi kazsuál lövölde. :(
  • TBTPumpa
    #72229
    Dice, Motive, Criterion? 3 stúdió készít 1 játékot? Miaf@sz