121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #72391
    Most nézem mi ez az aláírás? Megfeneklett a Ryzen-Amd projekt?!
  • Maxyka
    #72390
  • Moby
    #72389
    Hadtuk.
  • Maxyka
    #72388
    Hadjátok a tévét a faszba. Beszéljünk arról hogy fogják elkúrni az új call of duty-t.
  • Bandicoot
    #72387
    ITT találsz róla komplett átfogó tesztet (MU8000 az USA száma, EU-ban ez az MU7000) illetve felül a SETTINGS fülre kattintva (REVIEW mellett) kis segédletet hozzá illetve ha szereted a színhűséget ott a kalibráció és beállításai. Persze nem olyan precíz mintha rendesen kalibrálnák,de jóval több mint a semmi, sokat dob.:)
  • Bandicoot
    #72386
    Tudom,én csak a ps menü miatt írtam.
  • gibson9
    #72385
    Ezzel már be is tudtam kapcsolni, köszi a segítséget. Aztán majd elválik mekkora feature ez :D
  • gibson9
    #72384
    Az a baj hogy nem is rám aggadták hanem én választottam. Pont a ks7002ből már csak a kiállított darab volt azt meg nem szeretek venni. Ez meg mondom idei az csak jobb (sőt azt mondták igazából ugyan az a kettő kb). Na meg ehhez adtak egy soundbart. Ezek miatt döntöttem emellett. A hely miatt meg nagyobbat nem is tudtam volna venni.
  • Moby
    #72383
    Nemtudom miért kötötték össze. Alapvetően külön is kellene működnie, hiszen a deep color kisebb a halmaz(a hdr magában foglalja, de deep color létezik hdr nélkül is).
  • Moby
    #72382
    Amúgy ilyenkor miért nem kapjátok elő a user manualokat? Nem ciki olvasgatni.
  • Bandicoot
    #72381
    Ha a Deep color-t kilövöd a Pro-n akkor nincs HDR. Írja is a menüben.:)
  • gibson9
    #72380
    Na ez így már megvan.
  • Moby
    #72379
    A deep colornak és a hdr-nek nincs köze egymáshoz. Az két különböző cucc.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.21. 20:06:21
  • Bandicoot
    #72378
    Neeeem szívesen rontanám el a jókedved...De ezt jól rádaggatták, ennyi pénzért amennyibe az fáj nagyobb ks7000-est vehettél volna, igaz az tavalyi modell, de az MU7000 csak átnevezett ks7000 mesterségesen feltolt fényerővel - és ebből fakadó képminőséggel kapcsolatos problémákkal amik a ks szériánál nem voltak jelen.

    Mindegy,egy hdmi-re vonatkozó beállítást keress ahol az uhd color-t tudod belőni. Pro-nál a menüben RGB van? vagy Y422? Eleve nem tudod belőni 4k-ban az RGB-t ha nincs a tévén belőve a funkció amit mondok.:)
    Ha RGB van akkor be van lőve a tévén. Akkor a Pro-nál HDR automatára és alatta Deep color automatára. HDR-es tartalmaknál automatán vált a gép,nincs külön ON.
  • Moby
    #72377
    Beállítások>Általános>Külsőeszköz-kezelő>HDMI UHD Color
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.21. 20:02:12
  • gibson9
    #72376
    Na igen csak azt mondták a boltban és a dobozon is rajta van :D
  • gibson9
    #72375
    Samsung UE49MU7002. Magyar menüjr van de semmi hdmivel kapcsolatosat nem látok.
    Digitális tiszta megjelenítés
    Auto Motion Plus beállítás
    Helyi sötétítés
    Kontrasztjavító
    HDR+ mód
    Színtónus
    Fehéregyensúly
    Gamma
    Csak rgb üzemmód
    Színközbeállítások

    Ennyi.
  • Kandurex
    #72374
    Nem hdr -s, problem solved
  • Bandicoot
    #72373
    KS7000????

    Ez a KS7500 (amcsiban KS8500) menüje, ugyan az mint a 7000-é. Ott az opció.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.04.21. 19:33:14
  • mucsácsó
    #72372
    Tényleg COD WWII lesz offisölli a kövi kállofdáti (sic!):

    https://www.callofduty.com/be/nl/wwii

    meö... hát meglássuk :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.04.21. 19:29:05
  • gibson9
    #72371
    Na nekem semmilyen hdmi opció nincs az expert menüpontban.
  • balee4
    #72370
    Brutális, elő is rendeltem. :)
  • Bandicoot
    #72369
    Mondom.
    Beállítások (settings)
    Kép (Picture) //Nem a KÉP MÓD (Picture mód) hanem maga az egész Picture menü..:)
    Expert settings (legalsó opció)
    HDMI UHD COLOR

    Ott HDMI ON-ra.

    HDR+-t ne kapcsold be csak egy mesterséges hulladék opció.
    Amúgy nem tudom mivel próbálod majd a HDR-t, pár youtube videón illetve a Horizonon (és talán Last of Us-on) kívül én inkább kikapcsoltam,szar (Uc4-ben,Andromeda-ban fakó lesz a kép, fórumok ezrei vannak ezzel tele de leszarja a Sony, eközben a Horizon például szuper ott érezhetően dob).
    .

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.04.21. 19:16:25
  • gibson9
    #72368
    Csak olyat találtam, hogy HDR+ mód. Azt bekapcsoltam, de attól a hiba maradt.
  • Kandurex
    #72367
    Ezt meg nem nézem meg. Ez order.
  • Kandurex
    #72366
    Hát ez nem gyütt át. Gyenge.
  • Bandicoot
    #72365
    Beállítások/kép/expert settings alul/ HDMI uhd color - itt tedd ON-ra ahova a pro-t dugtad.
  • Maxyka
    #72364
    Várós nagyon, jöhetnek arcba a horror játékok ezerrel :D
  • Maxyka
    #72363
  • TDC Geronimo
    #72362
  • Bandicoot
    #72361
    A tévén ahova bedugtad tedd át uhd colorra a hdmi-t a menüben.
    Alapból off az összes.
    A tv beállításaiban asszem a KÉP-en belül van a funkció. Fejből nem tudom de tuti az a baj.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.04.21. 16:42:43
  • Tatyla
    #72360
    Ez digitbe ki se jött?
  • robotnyk
    #72359
    nézd meg a csatlakozókat. úgy látom a neten, hogy nem mindegyik hdmi csatlakozón van hdr, csak amin külön van jelezve (talán sárga színnel?)
  • gibson9
    #72358
    Tegnap beszereztem egy új tv-t. Samsung 7000es széria, 4k UHD, 2017es modell. Elvileg támogatja a HDR-t, de a ps4emen nem engedi bekapcsolni azzal hogy a tv-m nem támogatja. Mi lehet a probléma?
  • Maxyka
    #72357
    Pedig az androméda a maga 18órás main storyjával ami persze nem is rush, nem valami hosszú. A Másik kettő játék meg tényleg rabolja az időt: Nioh meg a das.
  • balee4
    #72356
    13 évet vártam rá, remélem nem kúrták el. :)

  • Ulthane
    #72355
    Nem tudom hogy csinálják. Nekem még ott az Andromeda, sehol nem tartok vele. Horizont még meg se vettem. Nioh-t az első két boss utána abbahagytam Andromeda miatt, és a DaS3 DLC-t még meg se vettem.

  • Tatyla
    #72354
    Hamar lepörög :D
  • Evoluti0N
    #72353
    Ez a "nincs mit játszani" dolgot hogyan csináljátok? 24/7 nyomjátok és 2 nap alatt kijátszatok mindent, vagy annyira megválogatjátok, h mit játszatok, h szökő évente jön valami, ami tetszik?
  • Tatyla
    #72352
    Még nincs, azt mi is várjuk.