121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #72348
    Ezt pofáztam, hogy senki nem mondta, hogy ez From-játék lesz, és tessék. Nem is az.
  • Ulthane
    #72347
    A Heavy Raintől bizony nagyon-nagyon messze van, minden szempontból. Nekem is tetszett amúgy, bár a végét szerintem ezzel a szörnyes faszsággal nagyon elkúrták. Nem tudom, én be vagyok oltva szörnyek ellen, ott, ahol egy az életre hajazó játékban megjelennek szörnyek, nekem vége a játéknak, nem tudom komolyan venni. Sokkal jobb lett volna, ha a végét másképp oldják meg.
  • mucsácsó
    #72346
    No, lepörgött az Until Dawn credits... hát, ez biza kurvajó volt!
    Megérte bőven még a múltkori 10$-t :D
    Végig lekötött a story, meg valahogy nagyon átjött az egész... nem vagyok amúgy parázós, de azért néha sikerült befosatnia meg tartani a feszkót... :D lehet rá mondani hogy nongaming meg mittomén, de szerintem kurvajó csavarok voltak benne, és sikerült végig fenntartania az érdelődésem; kb olyan volt, mint egy sorozat, amit darálni kell :D
    Végre nem azt vártam, hogy mikor lesz vége végre a játéknak... - mint ahogy ez a mostani játékok nagy részénél van nálam :(
    Szvsz bőven hozza a QD-féle Fahrenheit/Heavy Rain színvonalat - kíváncsi leszek, hogy marad-e a banda ennél a vonalnál...
    Jöhet a Detroid!!!!!!!4!!44!NÉGY!!!
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.04.20. 22:34:08
  • Tatyla
    #72345
    Jelenleg tényleg semmi játszani való nincs, ezért szórakozok a Skyforge-al amiket meg akarunk venni azt meg nem akciózták le normálisan, meg van pár játék amit egyedül kell megvennem ami nálam azt jelenti hogy hatezernél többet nem adok érte...
  • Maxyka
    #72344
    "Ez az amikor a készítőnek semmilyen fantáziája nincs arról hol játszódjon a cucc"

    De a készítők tudják hol fog játszódni a cucc... Ugy gondolták hogy gyártelepen :D
  • Evoluti0N
    #72343
    Nálam a Yakuza 0 fut mostanság. Zseniális cucc.
  • Katalizátor
    #72342
    Tálalás a lényeg! Egy Black Mesa-ban pl bármikor szívesen kalandozok. :)
  • Katalizátor
    #72341
    Sztem holnap beszerzem. :)
  • Bandicoot
    #72340
    Addig jó míg egy játék van addig nem jön Darksector.

    (bocs DS )
  • Bandicoot
    #72339
    +1
    Ha van amitől egy játékban agyérgörcsöt tudok kapni az az egysíkú terep folyamatosan hosszasan,példáukl folyamatosan gyár- vagy építkezés...Vagy unalomig ismételt csatornák....
    Ez az amikor a készítőnek semmilyen fantáziája nincs arról hol játszódjon a cucc - nosza egy gyár-építkezés-csatorna random berakott szarokkal....
  • TDC Geronimo
    #72338
    Nem. Egy történet lesz csak elég sok szereplőt irányítasz pont, mint MKba pl vagy első részben. Viszont itt állítólag lesznek döntések amiknél más irányba megy a dolog majd így a story része is újrajátszható
  • Maxyka
    #72337
    Ő szerintem a code vein -re értette nem a surge-re.

    Engem a lords of fallenben kifejezetten idegesített a lassúsága az ütéseknek az egész annyira lassú és gagyi volt hogy hihetetlen. Igy videók streamek alapján a surge-ben a combat rendszert teljesen át dolgozták, Jön egy ütés akkor nem csak gurulhatsz előre hanem át is ugorhatod vagy lehajolhatsz +rengeteg moveset. mint a videóban látni. És az egész gyorsabb lett. Szóval van remény.
  • Maxyka
    #72336
    "Az interjúból az derült ki, hogy a Code Vein egy a Dark Souls-hoz hasonló, rendkívül nehéz, de pont ezért kielégítő vámpíros szerepjáték lesz"

    Egyenlőre nincs sok infó róla. Nyilván ez semmire sem készpénz. De nem árt odafigyelni rá. Most boncolgathatnánk azt is mitől lesz egy játék "Dark souls féle"
  • n000rbi
    #72335
    Aztán ez mitől souls-féle? Mint kiderült, a közös kiadón kívül sok köze nincs hozzá, mert a God Eater fejlesztői készítik, nem a From.
  • Maxyka
    #72334
    Kimehetsz néha a levegőre is :D Munkámból kifolyólag szívesen szétvernék már egy ipari robotot.

    Dark souls nak vége de azért nem adják fel a japók, tovább gyártják a souls féle stílusra épített játékokat.

    Code Vein névre hallgató játéknak a megjelenése 2018, viszont erre is érdemes lesz odafigyelni. Már aki szereti a témát.


    Spoilerben + képek

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.20. 17:45:07
  • Seth
    #72333
    Gyárkomplexum: The Game

    Számomra minden játékban a legunalmasabbak szoktak lenni ezek a részek, ez meg végig ott fog játszódni :D
  • Maxyka
    #72332
  • Maxyka
    #72331
    Most akkor ebbe a játékba minden hős kap egy történetet vagy most szupermen köré építik ezt az egészet? Nem nagyon érdekel a dolog csak gondoltam megkérdezem hogy legyen valami fogalmam hamár itt hájpolod minden nap.
    Bár biztos hogy ez is egy szűk rétegnek szól mert engem teljesen hidegen hagynak a marvel és dc hősök. Filmeket szeretem de játéktól uram irgalmazz. Főleg ettől az oldalnézetes verekedős amúgy multi püfölésre szánt förtelemtől. Emlékszem az első része 15percet töltött a vason mielőtt elkapáltam.
  • Maxyka
    #72330
    Megvettem. Szeretem a japán animéket viszont a játékokat kevésbe. De ez nagyon megfogott.
    Én személyes véleményem spoilermentesen:

    In medias res féle eposzokra jellemzően a közepétől indul a játék ami után a történet elejét elbeszélés alapján építi fel. Megismerjük elsőként a főszereplőt, a személyiségét a játék folyamán fogjuk megismerni.
    Bevezet a japán társadalmi problémák bugyraiba. Nagyrészt a játékban az emberek közötti kapcsolatok lesznek fókuszban.
    Főként empatikus embereknek ajánlom. Mindenképp kell az angol a játékhoz mert párbeszédek teszik ki a játék nagy részét.
    Teli van a játék burkolt üzenetekkel, sokszor a játék nem veszi komolyan magát kicsit vicces bagatellizáltan agya elő az amúgy komoly problémákat és legfőképp a rajzolás miatt. De hamar vált a játék.
    Ha ezek neked megfelelnek akkor bátran ajánlom.
  • TDC Geronimo
    #72329
  • SlickAdam
    #72328
    kritikák: 93/100
    én: nem éri meg megvenni. nehogy megvedd! azanyáduristenit e!

    ...
  • Kongy
    #72327
    Mario Kart 8 is jön jövőhéten, plusz Zelda pörög lassan 2 hete, és nem érzek egy cseppnyi unalmat sem vele kapcsolatban... nemúgy mint 20 óra Andromeda után.
  • Katalizátor
    #72326
    Persona 5-ot tolja valaki? Megéri beszerezni? A kritikák meghoztàk a kedvem hozzá.
  • n000rbi
    #72325
    Már backlogom van Switchen, csak mondom.
  • TDC Geronimo
    #72324
    félbemaradt. battlegrounds vanik most pcn :p
  • Ulthane
    #72323
    Switch-Switch, hagyjuk már. Ma közölte a tesóm, hogy venni akar egyet...Oké, Zelda, megszagolnám én is, de egy játék miatt mi a szösznek?
  • n000rbi
    #72322
    Switch van.
  • Ulthane
    #72321
    Na mi van, nincs játék, hogy ekkora kuss van? Andromedaval végzett már mindenki?
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.04.20. 13:39:42
  • arty
    #72320
    GT Sports beta (leáldból másolva, minimális alakításokkal)

    Gyűlöltem az első órában - gagyi időmérőzés, sorsolva kaptak a bétázók kocsikat, hogy változatos legyen a mezőny, nos nekem egy Renault jutott, orrtolós, csúszkálós, szarfékes. A graf elég buta (nincs fű a pályán, csak a textúra! ps2 says hello... a ps3as gétékben is volt. cserébe most a fák jobbak. idióták....), de rámentek a frémre: 18 kocsival se volt gond, sosenem. (sima ps4)
    Izléses, nem rossz, na. És mindez elvileg dinamikus fényviszonyokkal, talán időjárás is lesz(?)

    Törés nincs, sérülés nincs. Csak kopik a festék - lehet dodzsemezni, tét nélkül. SUXXXXX.

    Versenyek előre fixált időpontban, estére. (tehát egész nap csak timetrial)
    17:00-kor belépek, 5 perc várakozás, hogy TÉNYLEG induljon a menet.
    2 perc várakozás amíg összerak a statjaid alapján a többiekkel (kvali idő, vezetési képesség-pont, elért-eredmények rating).
    Betölt a pálya. Másfél perc warmup, egy kört PONT nem tudsz menni :D (vagy másfél perc várakozás a boxban...)
    Majd 3 kör az 1:45-ös pályán. (oké, néha/máshol 4-5 akár ;) )
    Visszabasz menübe, 6 perc mulva kezdődik az ujabb verseny. Várakozás.

    WTF?!
    Persze, vártam, ill. amennyit csak lehet versenyeztem.
    Ez az ára, hogy PONT kompetitiv, 18 fős mezőnybe kerülj (lehet a véglegesben lesz 22?) ... mert abba rakott, mindig volt kivel csatázni, ennyire élvezetes multit még nem is nyomtam.
    Persze a szokásos árnyoldalak: hátulról lehetetlen feljönni szinte, mert ott többet bénáznak, kilöknek vagy csak nem mersz elmenni mellé, szorosan követni, stb.
    LAG. Néha durván ugráló kocsik. (ezeket miért nem zárják ki, rakja át másik régióba? 10+ millás várható eladásokkal nem telik szeróra a föld körül, mindenhol?)
    Az én pingem 120-130 volt! Röhej :( (tippre: uk lehetett a szeró, noha hun accal nyomtam)

    Hétfőn már nyertem is, egyszer. De 3. és első harmad is többször összejött. Aztán az elért rating Nordschleife szűk utcáin szépen "nullázódott" is :DDD

    Kedden is alakult, míg a kedvenc kocsi-pálya kombóm (nissan gtr, dragon trail pályán) harmadik versenyén kilöknek hátulról, a bronz poziból. Oké, előfordul, de...
    1 pont mínusz az ütközésért (mindkét fél kapja)
    1 pont mínusz, mert lementem a pályáról (khm...)
    1 pont mínusz, beleálltam a falba (ezért időbünti is járt: lassítsak másfél másodpercig... bazeg állok! namindegy.)
    13 hely visszaesés, utolsó helyre (nem akartam visszamenni a tömegbe, ne b*sszam el más versenyét), emiatt az eredmény ratingem is nyilván romlik majd.
    Elkezdek csatázni az utolsóval, aki totálisan irreális helyzetből megpróbált kifékezni, kivágott persze, MEGINT lejátszódtak a fentiek... ps4 powergomb, ragequit.

    Összességében vegyesek az érzéseim... eleinte okádtam tőle, majd imádtam, végül ott tartok, hogy nekem ez nem hiányzik, ma már el se indítom, elvégre tök random, hogy jól fogok-e szórakozni és ha nem, akkor nagyon-nagyon nem. És kurva sok várakozás :((

    Egy tartalmas, korrekt karrierrel kiegyeznék, de akkor se day1.
    A publik multi továbbra sem érdekel, szvsz egyelőre használhatatlan. Ha lenne törés és KORREKT tutorial*, azt mondom ebből még lehetne valami.
    (* miért nem magyarázzák el a tömegnek, hogy hogyan kell vezetni? hogy tartsd az ívet, hogy fizikai képtelenség bizonyos helyzetekben a kifékezés, stb?! miért nem alapnézet a RADAR?!)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.04.19. 19:54:04
  • Panzeradler #72319
    Én is nagyon várok rá, hogy jöjjön. Viszont nem nagyon tudom mozgásban elképzelni konzolra, úgy hogy jól és kényelmesen működjön.
  • TDC Geronimo
    #72318
  • Kandurex
    #72317
    Cosplay.. E!

  • orichalcos
    #72316
    Jó hát valakiket ez zavar. :D Engem annyira nem. Egy BF-hez sem vettem SP-t, most sem fogok. :D Majd jön ingyen, ahogy BF4-nél meg BFH-nál. :D
  • Totti5
    #72315
    Tök mindegy minek hívják. Leöltető tartalom. Max nem veszik meg egyben olcsóbban, hanem egyenként drágábban. Nem kell ezt átgondolni, oda kell tolni és örülni neki hogy nem SP a neve.
  • Moby
    #72314
    Ami gondolom borzalom, pláne egy olyan topikban, ahol a multi elvi lehetőségéért is fizetni kell
  • orichalcos
    #72313
    Ezért nem lesz soha ingyenes a Battlefield-eknél a multis DLC. :D MIért is lenne, ha az emberek fizetik majd. Itt is ugyanúgy kifizetik majd a vaskos összegeket a Season Pass-ra.
  • robotnyk
    #72312
    a demo 120161128 volt. érdekes népség. :)
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2017.04.18. 13:14:35
  • Maxyka
    #72311
    NieR: Automata - az új DLC-ben leverheted a Square Enix főnökét

    Ez lesz a dlc neve: 3C3C1D119440927

    Hát hogy lehet ilyen nevet adni egy kiegészitőnek? Tudtam hogy a japók betegek de ennyire xd
  • Moby
    #72310
    Az nekem is célkeresztben van. Rá is ugrottam a giveawayre a múltkor. Még sosem nyertem ilyesmit, hátha majd most(lóf.szt :D ).
  • Maxyka
    #72309
    Escape from tarkov is nagyon ott van a szeren. Ezek az oroszok tudnak valamit.