121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • JaSoN HuNTeR #72431


    Legjobb játék PS4 re az uncharted mellett :)
  • Panzeradler #72430
    Persze, ez a része érhető, de a 2 mortal kombat után nem vennék NR játékot PC-re, PS+ meg nekem úgyis fizetve van.
  • Maxyka
    #72429
    Pedig most jelent meg az outlast2, kövbe hónap elején jön a The Surge- bár ezekre gondolom most senki nem vevő.
  • TBTPumpa
    #72428
    Ez szuper, bár gondolom a multis részéhez PSN előfizetés kell, míg PC-n nem.
    Singleplayer élményért kicsit sok a 32000 Ft.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.04.26. 09:23:21
  • TBTPumpa
    #72427
    A PS5 és a The Last of Us Part 2 megjelenésére vár mindenki.
  • Ulthane
    #72426
    Hát ez a topik haldoklik, vagy mifene. Darky, kifogyott a pennád vagy becsajoztál?
  • TomStorm
    #72425
    Jajj Little Nightmares gyere már!
  • Maxyka
    #72424
    De egy biztos, sose olvassatok fel ilyen játékból olyan latin szöveget amit nem ismertek, főleg ha vérrel van felírva, fordított keresztekkel
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.25. 00:17:28
  • Maxyka
    #72423
    Pedig ha lekapcsolod akkor tök jól néz ki a fényekkel meg minden. De maga a nightvision eléggé elveszi a szépségét a dolgoknak.
    De az kötelező bele mert a védjegye a játéknak... :((
  • TDC Geronimo
    #72422
    Nekem az nem tetszik, hogy tök sötét ez a rész is. Ezt a kamerás, nightvisionös dolgot meg nem szeretem
  • Maxyka
    #72421
    Ez.
  • Maxyka
    #72420
    Mindenesetre az outlast2 eléggé megosztó lesz. Remélem csinálnak egyszer egy teljesen kísértetjárta és paranormálra épülő részt is. Bár az egyik képen ahol áll egy nő a folyosó végén ekte a FEAR jutott eszembe :D
  • Bandicoot
    #72419
    Nem pénteken?
  • Panzeradler #72418
    konzolra hamarabb jönnek javítások/dlc-k mint pc-re ha oda egyáltalán jön, meg sokkal nagyobb a játékos állomány is ha tervezel online játszani
  • balee4
    #72417
    Nincs fent, én sem értem, remélem holnap felkerül.
  • AntiHero
    #72416
    Igen. De azt hittem elő lehet rendelni vagy valami.
  • TDC Geronimo
    #72415
    holnap jelenik meg nem?
  • AntiHero
    #72414
    Én vagyok a hülye vagy az outlast 2 tényleg nincs fent a store-on?
  • TDC Geronimo
    #72413
    Miért? Konzolon szerintem verekedős játékoknak sokkal nagyobb a játékosállománya + a konzolos verziók kifogástalanok NRS játékoknál
  • TBTPumpa
    #72412
    Nem tudom, hogy érdemes-e az Injustice 2-t PS4-re megvenni. PC-re is jönni fog ez, mert akkor valószínűleg azt kellene megvárnom.
  • arty
    #72411
    de hogyan hasonlíthatsz össze egy csőhorrort (resi7) egy sandboxal, amit addig nyújtanak, amíg nem szégyellik, akár úgy is, hogy egy dekával nincs benne több tartalom (érdemi!!!!), mint a resi7ben?

    szerinted ez failr összevetés??
  • Tatyla
    #72410
    ezért várom akcióban én aki bele öltem több száz órát a No Man Skyba ezzel is el leszek minimum 100-at :D
  • TDC Geronimo
    #72409
    köszi :)
  • Moby
    #72408
    Boldog születésnapot Gero és Oric!
  • Maxyka
    #72407
    De akkor is csak 10 eurós játék :D Playerunknowns meg tényleg jöhetne.
  • TDC Geronimo
    #72406
    Ez is poénnak tűnik :D

  • TDC Geronimo
    #72405
    Kíváncsi leszek, hogy tényleg jön-e ez a playerunknowns battlegrounds konzolra is, mert iszonyat jó kis játék haverokkal egy squadba. Főleg a végjáték alatt ugrik ki az ember szíve :)
  • Maxyka
    #72404
    Ajánlom az Expanse nevű sci-fi sorozatot ami filmben talán ez áll a legközelebb a mass effect-hez. 2évad de már berendelték a harmadikat is. Brutális pénzt öltek a látványba valószínűleg pont ezért nem maradt pénzük normális színészre :D De működik a dolog.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.23. 17:02:03
  • Bandicoot
    #72403
    Nincs ebben semmi rossz példa,ugyan úgy élmény a felfedezés az akció a mellékfeladatok mint másban. Én nem értem miért kell erőltetni az andromeda-ra hogy 18 óra miközben baromság,ugyan úgy baromság mint az hogy van aki a zekldával 10 óra alatt végez.
    Nincs rossz példa,akinek ez 18 óra annak a Zelda sem lehet több,egy végigrohanás és annyi. Nem mindenkinek nyújt örömöt a felfedezés és a shrine-ok keresgélése. Ami neked 170 óra szórakozás az lehet másnak 170 óra dögvész lenne. És ugyan ez a helyzet az Andromeda-val is.

    Nem vettek meg kilóra szimplán butaság hogy 18 óra az Andromeda. Metacritic meg pont nem érdekel ahova bejár a sok gyökér 0perces reg hogy beosszon egy 0 pontot. Nem azt mondtam hogy zseniális lenne az andro,sőt.
    Csak azt hogy pontosan úgy el lehet szöszölni benne és van is értelme,élményfaktora hogy 50-100 órákra lekössön. Teljesen jól ki van tömve tartalommal, változatosan.
    Apropó storytelling: Nincs az elkúrva szimplán csalódott aki azt várta hogy megint egy epikus sztori lesz mint a trilógia.
    Kíváncsi lennék aki szerint el van kúrva az vajon mennyit bír felidézni a sztoriból és el tudja-e mondani mi miért történt és történik. Állítom hogy a színe java csak hebegne habogna és a netről leolvasott 4 soros történetet írná le holott ennél jóóóval többről van szó.
  • Moby
    #72402
    Hozzáteszem nem kéne eddig tartania. Túl van nyújtva. Már várom a végét. Már bőven elsütötte minden puskaporát.
  • Moby
    #72401
    >miközben mindenki más fogja a fejét hogy mekkorát hibáztak ezzel a résszel.

    Mindenki? Mindenki, aki szerint szar, minden más véleményt meg amúgy is ignorálsz. Így marad a mindenki. De vagyunk azért itt többen is más véleményen.
    A 18 órát azt nem értem. Futva nem tudnám végivinni. 50 óránál vagyok úgy, hogy alig toltam mellékszálat. De még nem vagyok a végén, szal nem tudom mennyi lesz. Totál parasztmódban le lehetett volna talán felezni. De a 18 óra az nem a parasztmód. Az munka.
  • Maxyka
    #72400
    Nem értem mit nem értesz ezen. Minden játéknak más a hosszúsága. Ott a Persona5 vagy a witcher amiben 120 órát is eltudsz szöszölni a main story -mellett úgy hogy csinálgatsz mást is meg van olyan játék ahol szimpla 20 óra alatt végig viszed úgy hogy 100% -osan megcsinálsz mindent pl a resident evil 7... Zelda meg rohadtul rossz példa erre mert az 170 órányi szórakozást garantál.


    Nem vagy egy kicsit elfogult? dehogy is nem. Megvettek téged kilóra. És érdekes hogy pont a storytellingel jösz miközben mindenki más fogja a fejét hogy mekkorát hibáztak ezzel a résszel. A játék szép a combat zseniális a storytellinget meg jól elkúrták. Nem is csoda hogy a metacritic pontszámok a béka segge alatt és pont ezt említik meg a legtöbben. és nem csak az userek...
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.22. 21:11:57
  • Bandicoot
    #72399
    Nem a bámészkodáson van a hangsúly hanem sandbox játék lévén a felfedezésen, a mellék küldetéseken is amikből számtalanszor háttérsztorit tudunk meg előzmény,történelmet, vagy épp befolyásoljuk vele a fő vonalat is valamelyest.
    Aki úgy áll neki egy sandbox játéknak hogy letolja a fővonalat és csá - főként egy olyan játék esetében ahol igencsak komoly történet van megírva mint az Andromeda-ban - az meg is érdemli.
  • Bandicoot
    #72398
    Ez így ebben a formában hülyeség. Ennyi erővel a Zelda is 10 órás játék. Meg a legtöbb. Igen a Nioh is ha jól nyomod csak végigdara.
  • Maxyka
    #72397
    Persze lehet itt órákig bámészkodni meg 10percen át olvasni a 6 mondatos párbeszédeket stb. mint bárhol.
    Mostanság megjelent játékok nagyrésze 1-2 cím kivételével 20-30óra közötti játékidőt biztosít. Ezen semmi meglepő nincs.

    Egyébként lehet jelentkezni a dreadnought ps4 bétájára akit érdekel. itt!
  • Totti5
    #72396
    18 órába nem fér bele semmi, csak a kitámasztott pöcök a kontrolleren, könnyű fokozat és a beszélgetések elnyomkodása, direkt mindennek a kikerülése. Bemész az állomásra a játék elején, nekem senki ne mondja hogy mindenki, és minden mellett elszalad valaki , senkihez és semmihez hozzá sem szól, semmit nem néz meg, semmire nem kíváncsi.
  • TBTPumpa
    #72395
    Úgy néz ki, Magyarországon nem lesz Ultimate Edition egyik boltnál sem. Csak a sima és a Deluxe Edition lesz kapható (PlatinumShop és KSZ szerint, KV még nem válaszolt, de náluk hiába rendelsz elő bármit is, úgysem marad neked). :(
    Kicsit átverve érzem magam. Ultimatet rendeltem elő, erre automatikusan átállították Deluxe kiadásra, mert az legalább lesz és fullosabb kiadás, mint a normál verzió. Persze olcsóbb nem lett.
    Valószínűleg akkor kimarad ez is egyelőre.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.04.22. 12:38:34
  • Bandicoot
    #72394
    Az hogy végigvitte de kb semmit nem fog fel belöle mi miért történik és nem is élvezi a felfedezést-bolygókat.
  • Evoluti0N
    #72393
    Persze 18 óra alatt végigviszed a főszálat, de annak mi értelme van, ha minden mást kihagysz? Max, ha az a cél, h minél gyorsabban végigrohanj mindenen.
  • Moby
    #72392
    Játékra nem jó. Nekem meg épp arra köllött vóna.