121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #72551
    max. 3 -5 eur
  • Kandurex
    #72550
    az olyan 9-10 nem...?
  • SlickAdam
    #72549
    nalam csak 48
  • Maxyka
    #72548
    Bázeg, re7 72óra? gigalol.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.30. 13:30:53
  • SlickAdam
    #72547
    miert? most jatszom a Layers of Fear-t, 2 oranal vagyok, van meg benne max 1 és jol is van ez igy. hulyeseg lenne tovabb tolni.
    mondjuk ez mas jatek, ertem en a LN parát, de majd valami sumér szélben jo lesz az, nem?
  • Kandurex
    #72546
    hm, szerintem én skippelem ezt a little nightmares -t...hibás következtetést vonnának le a készítők, ha megvenném...., 2-3 órás játék mindenhol elfogadhatatlan
  • darkSectorxxx #72545
    Fegyó, egy pisztoly, láncf....
    Örök löszer. oksi.

    Nehezebb fokozat ebben a stílusban nem nagyon vonz, pláne nem speedrun. Sajnos ez kevés nekem. :)
    De persze ahogy 2-3k lesz a játék 1x végigviszem...

    Ebbe nekem nem sok nyalánkság van.

    De lehet csak mert a játék maga nem jön be, hiába van 2 fegyver amiért vigyem végig a játékot, nem annyira érdekes, hogy végigmenjek a játékon. :)

    Ha megveszem akkor is max 1x pörgetem le...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.30. 10:40:44
  • Seth
    #72544
    A szokásos Resis dolgok. Új fegyók,örök lőszer, nehezebb fokozat(több felszedni valóval). Van speedrun nyeremény is, szóval azt is érdemes megcsinálni és nem is olyan nehéz. Ha már 3x mész,szerintem ledarálható 2 és fél, 3 óra alatt
  • darkSectorxxx #72543
    Menyi extra van benne? :)

    Amúgy az ára tart vissza, meg nem tetszik hogy fps nézet.
  • Seth
    #72542
    Te mikor akarsz nekiállni? Tipikusan neked való cucc, többször nekifutós az extrák miatt.
  • darkSectorxxx #72541
    Egy hétvége az 72 óra. :)
  • Maxyka
    #72540
    egy hétvégére , és lehet sokat mondtam
  • TomStorm
    #72539
    RE 7.Garantált a játékélmény végig!
  • Maxyka
    #72538
    Most akkor elöbb lesz pc-s destiny2 videó mint ps-es? ide jutottunk? :D
  • Myselor
    #72537
    és életed legtöbb rinyálása és picsogása is volt
  • Ulthane
    #72536
    Harom honap folyamatos jatek.

    Eletem legjobb gamer 3 honapja volt, amig tartott.
  • trade1
    #72535
    Mire a bloodbornet én kiplatináznám
  • Myselor
    #72534
    ugyanezt érzem én is mintha valami techdemo lenne de mindegy is
  • Totti5
    #72533
    Voltak így az emberek, de éppen ezért lehet róla beszélni, de ha nem akarsz belemenni, akkor egyértelmű hogy nem kell erőltetni az ilyet.
  • balee4
    #72532
    Hogy ez a Little Nightmares milyen rövid, kb. két óra alatt végigvihető. Olyan mintha csak egyfajta ízelítőt kaptunk volna a játékból, mire beindul, már vége is. Sokkal többet ki lehetett volna hozni a témából.
  • mucsácsó
    #72531
    Én is egyértelműen Bloodborne-t mondanám, sztem még Horizont is veri :P
    VISZONT eléggé megosztó játék ennek ellenére is...kapásból tudok 4-5 embert, akinek nagyon ajánlottam, de nem jött be nekik (klasszik már az első mobon nem tudnak továbbjutni órák után sem... :D).
    de ha egyszer ráérez a játék mechanikájára az ember, akkor onnantól kezdve a végéig nem ereszt...

  • Maxyka
    #72530
    Ult nak igaza volt. A helyes döntés a bloodborne lett volna :D
  • trade1
    #72529
    Írtam egy kisregényt erre ennyi jelent meg! Na mindegy Horizon zeró dawn lett.
  • trade1
    #72528
    Cuki vagy
  • Myselor
    #72527
    hát nemtudom én sem.annyira sokat ki lehetett volna hozni a Little Nighmaresből is.aztán kb 2órát csináltak aminek sok értelme nemvolt alig volt benne tartalom de hátha majd változatnak ezen
  • Myselor
    #72526
    összeraktam amit lehetett.de számomra ez értelmetlen így is.ahogy vége lesz a dolgoknak de ne menjünk bele
  • Ulthane
    #72525
    Nem is kérdés, hogy a Bloodborne az első játék, amit ki kell próbálnod. Ha kiplatináztad, gyere vissza, és mondjuk a következőt! :)
  • ppista
    #72524
    Én az Inside-nál dobtam be. Egy életre elegem lett ezekböl az elvontnak titulált müremekekböl.
    Most a Salt&Sanctuary-t nyomom megint, csak most Vita-n. Imádom. Nagyon sajnálom hogy a gép nem lett sikeres ezzel a játékkinálattal, és harverrel. A Switch-et, ami olyan mint egy félig nyúzott bakkecske, meg elkapkodják szinte nulla kinálattal. Fura egy világ.
  • Moby
    #72523
    Mivel eleje sem volt, nem volt szükséges, hogy legyen vége.
    Arra azért kíváncsi vagyok hanyadik 3 órás színtelen/alulszaturált "bolyongakisgyermekaellenségesálomvilágban" játék után dobja be a törölközőt a publikum. Egyelőre úgyfest ez egy olyan téma, ami elég jól viseli az indigó papírt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.04.28. 22:48:13
  • robotnyk
    #72522
    Horizon Zero Dawnt ajánlom :D



    ha már az Uncharted sorozat megvolt eddig, akkor Uncharted 4 szerintem kötelező. MGS5, ha már azt is ismered, de ezekről nincs személyes tapasztalatom
  • trade1
    #72521
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Kb 3 év kihagyás után hirtelen felindulásból vettem egy PS4-et. Itthon van egy PS3 de igen régen vettem elő, amik megvoltak és tetszettek Resident széria, Uncharted széria, Metal Gear Solid széria, Gran Turismo, Last of Us. Mit javasoltok milyen játékkal kezdjek neki hogy újra megjöjjön a kedvem a játékokhoz? Olvasgatom itt a Horizon Zero Dawn értékeléseket, jó lenne az nekem? Vagy vegyem meg inkább a Resident Evil 7-et? Valamelyik korábbi hozzászólásban olvastam, hogy a Media marktban valakinek nem adtak a gép mellé plusz kontrollert. Nos nekem sem akartak adni, de addig magyaráztam amíg a gép árát lecsökkentették és hozzácsaptak egy dualschock 4-et, így maradta az eredeti ár de megvan a kontroller is. Szóval kérjétek nyugodtan ha ilyen van.
  • mucsácsó
    #72520
    Én bízom benne, hogy azért majd kellőképpen jó fogadtatásban részesül... azért az Arkane-os srácok nem szarral gurigatnak :)
  • Totti5
    #72519
    Prey nagyon jó OKOS FPS. A környezet rettentő részletes, az atmoszféra kiváló. Mindent meg lehet nyomogatni, fogni, nézegetni. A terminálok működnek, tele van infóval a környezet. Rendesen bele lehet merülni. Ha végig ilyen és képes egyenletesen adagolni az újdonságokat s nem csépelik el a demóban megkarcolgatott mechanikai elemeket akkor egészen jó lehet.
  • darkSectorxxx #72518
    Miért volt értelmetlen, tök egyértelmű volt...:D
  • Totti5
    #72517
    Ha nem sikerült összerakni valami értelmet akkor az nem a játék baja volt. Nem figyeltél kellően, vagy nem jött. Megesik. Több lehetőséget is felvázolt az Inside, a játékos kirakhatta a kockákat, le volt az zárva elég egyértelműen.
  • Myselor
    #72516
    utálom az értelmetlen lezáratlan befejezéseket:)
  • darkSectorxxx #72515
    Inside vége szar volt? :D
    Ugyanazzal játszottunk? :D
  • Myselor
    #72514
    hát ez a little nightmares elég nagy csalódás volt.hasonlóan az Inside-hoz de ez egy fokkal jobb volt a végére de így is semmilyennek érzem.többet is tehettek volna ebbe nagyon jó ötletnek tűnt aztán lófasz
  • darkSectorxxx #72513
    Nincs veled probléma, én nem titkoltan fps-seket nem annyira szeretem, nem a kontroller miatt, hanem nekem az uncsi, mikor csak egy fegyvert látok a játékban, annyira nem tud érdekelni. :)

    Hát nem tudom milyen pro-n, de ps4-en nekem nem a látvánnyal van bajom. :D
    Inputot nem éreztem, ez a hablövő nem olyan mint egy pisztoly, hogy a lövés azonnal becsapódik, hanem a hab golyó ívbe köpi ki lassan, szerintem ez nem késés hanem így van a játékban megoldva, de a habos fegyóval nem a lövés késése a baj, hanem hogy:

    NEM LÁTOM rendesen térben hogy hová kéne lőni...van hogy a retkeket becélzom full pontosan és a HAB 1 méterrel a szörny előtt esik a talajra....most vagy kicsi a hatótávja, vagy ilye fos...nem tudom, de minnél távolabb van egy célpont annál többet hibázok vele...nekem ez nem fekszik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.28. 20:01:39
  • darkSectorxxx #72512