121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #72591
    Nehogy a végén ebből day one vétel legyen...
  • Maxyka
    #72590
    Ez jóóóó

    Ja darky, most kezdték el árusítani rendesen a pro-t eddig hiánycikk volt aztán meg jövőre mehet a lecsóba a ps5 miatt :D wow!

    Amúgy jól tippeltem a gameplay mozzanatok szerint tényleg dark souls féle játékstílusról van szó
  • darkSectorxxx #72589
  • SlickAdam
    #72588
  • darkSectorxxx #72587
    "Damian Thong elemző elmondta (egyébként már nem először), úgy tudja, 2018 vége előtt megjelenik a PlayStation 5, és ha ez igaz, már az idei E3-on bejelenthetik. Thong korábban helyesen "tippelt" a PS4 Pro és Slim érkezésére is."

    Előferdülhet, mivel a Pro addigra eleve 2 éves lesz...:D
    Én megvárom mi lesz ebből, ha igaz akkor pláne felesleges lenne Pro. :)
  • Tatyla
    #72586
    Aham, ez jó mert azért többször skippelem én is
  • Evoluti0N
    #72585
    Minden egyes alkalommal végig kellett várni azt, h eltávolít a bolygótól az űrhajó, majd lassan elaraszol a következőig, rázoomol, majd vissza, h az egész látsszon és utána szkennelheted, leszállhatsz, stb. Első két alkalommal érdekes volt, utána már csak unalmas. Szóval a patch lényege az volt, h belerakták a skip opciót, ahol nem kell minden alkalommal ezt a mizériát végigszenvedni.
  • Tatyla
    #72584
    Mondjuk azt írták hogy az űrutazást is patchelték nem tudom azelőtt milyen volt de most elég hangulatos.

    más

    Most olvastam NiOh facebook csoportban, akinek maxos karaktere volt (750) vissza húzták 320-ra még jó hogy nem kezdtem el ész nélkül farmolni
  • Maxyka
    #72583
    Amióta be patchelték az andro t azóta nincs gond az arcokkal. Szem miatt volt olyan gagyi. De mivel ez megszünt így szó se róla.
  • Kongy
    #72582
    Mondjuk egy kalandjátéknál, ahol sok a dialógus, ez elég fontos, ahogy egy (akció)RPG-nél is. Szóval ja, semmi baj ezen kívül, csak a torka véres.
  • Bandicoot
    #72581
    Messze nem olyan problémás játék mint amennyire próbálja a szokásos fikagyár lehúzni főleg a patchek óta.
    A sztori egynek jó elméletileg (és remélhetőleg ezt tartják is a fika ellenére) ez egy trilógia első része.
    A karakterek mélyek aki olyan baromságokat írt le minthogy gagyik vagy egyszerűek azok szimplán vagy nem játszottak vele vagy fingjuk nincs mi zajlik a képernyőn főleg beszélgetésekben. Az ME világ hangulatát is korrektül visszaadja. A küdetések összetettségében lenne hova fejlődni főként a mellékek tekintetében de ez sem vészes.
    Teljesen korrekt 8 pontos cím a hibái ellenére 50-100 órányi korrekt tartalommal.
  • darkSectorxxx #72580
    Mass 3 vs Andromeda? :D
    Nekem egyértelmű az eltérés. :D

    ME 3:


    ME Andromeda:

    ***********************************************************************************************************************************************************************
    ME 3:


    ME Andromeda:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.01. 23:39:30
  • Maxyka
    #72579
    De minden más rendben van? :D Mint ahogy totti érvelt.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.01. 22:45:31
  • TomStorm
    #72578
    Hát ez a Little Nightmares nagyon bejön.Most vagyok az éneklő Nőnél csak zajt csaptam és nem tudom mitévő legyek mert abbahagyta:)
    Meg nem is 2-3 óra az is biztos.Nekem már vagy 8 óra minimum benne van.Ugye ki,hogy játsza!Nem vagyok egy nagy platformer függő már ha ez annak számít de ezt iszonyat élvezem!:)
  • darkSectorxxx #72577
  • darkSectorxxx #72576
    Kötve hiszem, hogy csak ennyivel, amit eddig láttam, már sokkal több volt, minden téren. :)
    Vagy a 3. részebn volt valami amit nem láttam. :D
  • Kongy
    #72575
    Na, akik szerint a ME: Andromeda animációi voltak szarok, azok még nem játszottak a Syberia 3-mal. :D Mi az isten ez 2017-ben, de komolyan?!
  • Seth
    #72574
    Nekem megvan és van benne magyar. Még jó hogy, magyarok csinálták :)
  • gibson9
    #72573
    Valaki próbálta már ps4-en a The Incredible Adventures of Van Helsing: Extended Editiont? Érdekelne hogy van e benne magyar nyelv. Feltűntetve ugyan nincs, de a beyond two soulsnál se volt.
  • Totti5
    #72572
    Sőt, inkább az ME1 fele mentek vissza, fejlődés, tárgymenedzsment, fegyó moddolás meg a többi. Elég sokrétű és tartalmas a háttér. Bolygó felfedezése, jármű stb... sajnos a nagy hisztiben ezek a szőnyeg alá vannak söpörve, pedig azon dolgok melyekben az ME2-3 nem volt acélos és anno akkor csalódottak voltak a fanok, hogy cső akciójátékká "butult" azokat most ebben megkaptuk, visszahozták, továbbfejlesztették.

    A bolygók, a környezet, az űrállomás gyönyörű. Semmiben még nem is emlékeztet a prevgenre, maxra van pörgetve az atmoszféra látványa. 2017es látvány és részletesség.

    Karakterek itt ott nem ( hajak pl ), és beszélgetések közben az öltözék ( nem értem miért ), kicsit lópoli is tud lenni. De talán ennyi amibe bele lehet kötni látvány terén.
  • Bandicoot
    #72571
    Pont elég.
    +felfedezésben. Szabadságban. Az akció is kiforrottabb. És a fejlődésrendszer is.
    De minek is változott volna meg alapjaiban ha a trilógia úgy volt jó ahogy volt? Lényegében mindenből kicsit több lett. A sztori lett kevésbé epikus de abszolút nem annyira probléma mint amennyire páran lehúzni próbálják miatta.
    Ha a kezdeti bugok akadozások animációgondok nem lettek volna jóval magasabb értékeléseket zsebelt volna be. De egy ennyire grafikabuzi világban élünk ahol pusztán arcanimációk miatt a sok gyökér a sárgaföldig is lehord egy amúgy jó játékot.
    Simán belemegy 50-100 óra annak aki szeret felfedezni és kibontani a szereplőket a világot és a történetet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.01. 11:34:23
  • Maxyka
    #72570
    "technikailag sokkal szebb mint az régiek"

    -Éééééés ennyi, kár hogy csak ennyivel tud többet :)
  • darkSectorxxx #72569
    Télleg murvajó, de igenis mérföldekkel szebb a játék, max animációkban lehet találni kivetni valót, de technikailag sokkal szebb mint az régiek. :)
    Gondolom az emlékek szépítenek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.01. 00:21:47
  • Tatyla
    #72568
    Belecsaptam a Mass Effect Andromedaba, ahoz képest hogy grafikailag és játék mechanikailag az előző részhez képest nem sokat fejlődött, szerintem én jópár órát el leszek ezzel.
  • darkSectorxxx #72567
    Elcsíptem egy magyar nevet:
    "Robert Laszlo Kiss"
    1 magyar biztos dolgozott a Horizonnak...:D
  • darkSectorxxx #72566
    Na végigvittem vgre a Horizon-t elég badass volt a vége. :D
  • darkSectorxxx #72565
    40x. :)
  • Maxyka
    #72564
    Lehetséges ha 4x játszod újra -.-
  • Ulthane
    #72563
    Az ezzel jar...
  • Katalizátor
    #72562
    Tudom nem horror játék, de nálam a Heavy Rain okozott durva szívveréseket. Az, hogy nincs mentés, azonnal reagálnod kell és meghalhatsz, eléggé betett nálam. :)
  • darkSectorxxx #72561
    Én mindent kikapcsoltam, egyedül a main missin nem lehet kikapcsolni, azt ami mutatja a main mission-t. sárga négyzet. :)

    Most már jobb játszani hogy felhúztam a cuccaimat.
    Bár így is néha halok, és amikor nem mentesz és sokat farmolsz egy halál után ugye visszatölt a játék és törli a dolgaidat amiket addig csináltál, ez fusztráló szokott lenni. :)

    Szereztem is gyors 4 rare rucit. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.30. 17:21:43
  • mucsácsó
    #72560
    Ja-ja, nekem is első dolgom volt, hogy dinamikusra raktam a HUD-ot még mielőtt nekiálltam volna a játéknak.. :)
    Viszont ez a tapipadhoz hozzáérős pillanatra HUDmegjelenítősdi ez nekem is nagyon bejött :)
  • darkSectorxxx #72559
    Segítsetek ha eddig kimaradtam volna valamiből de durva, hogy a Guerilla hogy használja a tapipadot a kontrolleren, eddig nem is figyeltem fel rá...

    Van ugye 2 fele a tapipadnak, itemek - térkép.....

    Kis érdekesség, de nem spanyol viasz, csak eddig nem láttam sűrün ilyen féle felhesználást, méghozzá az, hogy a tapipadot egy csöppet megsimized és ki van kapcsolva pl a HUD, akkor bejön a HUD és ezzel szempillantás alatt megleshetőek az adatok annélkül hogy ki be lépkedjél vagy kapcsolgass bármit.

    KÚRVAJÓ...egyszerű és nagyszerű....
    Kis apróság de ebből látszik hogy mi mindent lehet használni a játékokban értelmesen és kényelmesen...manapság már ilyen apró dolgoknak is örülni tudok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylens meg faszán hasonlít a Killzone parancsnokára, vagy ki a tököm volt már z a néger csávó. :)
  • darkSectorxxx #72558
    Hát lehet annyit is játszani vele. :) 100%-ig
  • darkSectorxxx #72557
    Sorry, hosszú hétvége ártalmas. :D
  • darkSectorxxx #72556
    Ja bocs most el vagyok tévedve május 1 miatt! :DDDDDDDDDDDDD
  • SlickAdam
    #72555
    azert született, hogy összeszard magad (a savanyu uborka savanyu... wow :D)

    de amugy csak az elsö 2-3 ora az, kesöbb visszavesz valamicsket.
  • mucsácsó
    #72554
    Végülis hosszúhétvége van, úgy igaz a 72 óra :D
    Amúgy én is gondolkozom a RE7-en, már lehet kapni 10k-ért is használtan. Nagyon nagyon para játék egyébként? Én a demójától is összevissza szartam magamat anno.. :D
  • Totti5
    #72553
    Majd mindenki eldönti kiadja e érte a pénzt. Tragédia nem lesz, mert max olcsóbb lesz 3 hónap mulva, legrosszabb esetben. Kiadó meg ha jól árazta be akkor teljesen mindegy, mert a profit a lényeg. Ha 20asból is profitál, akkor teljesen értelmetlen 10ért adni.

    Pláne hogy már nagyon rég megvannak az árszegmensek. A 20as a letölthető címért teljesen álltalános.

  • Maxyka
    #72552
    Darky most arról beszélt hogy egy hétvége 72óra? mert nálam a hétvége szombat vasárnapból áll de akárhogy szorzom 24x2 48óra
    De akkor se 24órát ülsz egy konzol előtt egy nap max 8-at átlagosan az hétvégére lefedi a 16 órát amit játékkal töltesz. Abba meg bőven benne van a re7 story is még az is belefér hogy a mordori szeretetszolgálat prémium zombi csomagja 16x erőszakolja meg a hulládat és még igy is marad 2órád leltárt készíteni a házban lévő tárgyakról.