121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #72511
  • TDC Geronimo
    #72510
  • Gerileveri
    #72509
    Miota bill+eger be van uzemelve konzolon is uj ertelmet nyertek az FPS-ek. Megnezem a demot.
  • Maxyka
    #72508
    Skip gyanus a játék.
    Nembaj. Majd vígasztal a wildlands & division páros amíg jön a Surge.
  • TDC Geronimo
    #72507
    Nem tudom milyen pro ficsőrök vannak benne, de fps az 30, AF nincs, felbontás 1080p. Szerintem kb semmi
  • Tatyla
    #72506
    Nem, dehogy 60,pron is ronda főleg ennél a hab effektnél meg a mimiceknél látszik hogy köpedelem
  • mucsácsó
    #72505
    Akkor velem a "baj" ... :D nekem tetszett nagyon - bár az eleje gyenge volt, egy jó 10-20 percig "miezafos" érzetem volt, de aztán ahogy adagolgatta az ötleteket, akkor elkezdett tetszeni. Zenével nekem nem volt gondom, de többedszeri hallásra már lehet, hogy agybaszó lenne/lesz... Picit amúgy csúnyácska is a játék szerintem... :\ de aztán lehet Pro-n faszább, nemtom. Ott 60 FPS-el fut amúgy?

    Meg ami nekem fura, az a Dishonored-hez is hasonlóan a kicsit rajzfilmes beütésű karakter modellek...nehéz eldönteni picit, hogy ez most tényleg egy darkosabb cucc akar(na) lenni, vagy direkt ilyen az egész...

    A habosító cucc tényleg egy retek jelen formájában, nehéz vele eltalálni a dögöket..
    plusz ehhez társul - redditen kurvasokan panaszkodnak rá, hogy base PS4-en (a Dishonored 2-höz hasolnóan) - a baszott nagy az input lag, bár nekem ez egyszer tűnt csak fel egy pillanatra.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.04.28. 10:19:45
  • darkSectorxxx #72504
    Én is így tapasztaltam.
    A zene meg valami förtelem.

    Célzás kontrollerrel fusztráló, ezek a gyors dögök csak futkároznak össze-vissza.
    Élet normal fokozaton kevés van. Bár cserébe fasza az instant mentés.
    Kevés lőszer, kevés élet.
    A géppuskák a nagyobb ellenfelek ellen nem hatásosak, mert a geci támadásukkal azonnal kettészedik.

    Meg én se nagyon tudtam kerülgetni a tüzes támadást. És nagyon kevés ütésbe meg lehet halni.
    Szóval annyira szerintem nem könnyű még normálon sem.

    Nekem ilyen HL+Dead Space keveréknek jött le.

    Vannak benne jópofa dolgok, pl hogy a szörnyek el tudnak rejtőzködni.
    Csak néha mintha nem is onnan jönnének elő, amerre elmennek elbújni. Nehéz sokszor őket követni a képernyőn szabad szemmel.

    Ez a habosító fegyverrel meg rájuk célozni kész agyfasz, sokszot minden 5. lövéssel tudom őket eltalálni, és ez szar. Hamar kifogy belőle a lőszer.

    Ezt inkább pc-n, ha télleg nincs más.

    Ami megvégképp meglepett, az az hogy van 2 gomb teljessen értelmetlen módon a kihajoláshoz.
    Kontrollerrel, meg szerintem amúgy sem fogja senki a világon semmire sem használni.

    Tök felesleges dolog szerintem.
    Régebben pár játékban volt, amikből a lopakodósaknál még csak-csak megértem, de itt?
  • darkSectorxxx #72503
    Én is ott tapasztaltam a demo végét, a workshop bejárata előtt.

    Volt egy kód amit sehol nem tudtam használni. Meg a safe kódját a tábláról nem ismertem fel.

    De gondolom sokat nem számít.
  • Tatyla
    #72502
    Gyenge,a zenéje meg kifejezetten idegesítő
  • Kongy
    #72501
    Dishonored fejlesztőinél nincs ilyen, hogy valahova ne tudj valahogy bemenni :D
  • mucsácsó
    #72500
    Kurvajó ez a Prey! :O próbáljátok ki a demóját, főleg aki szerette Dishonored-ot :P
    tényleg le sem lehetne tagadni, hogy a fejlesztők csinálták a Dishonored-ot - viszont ez pozitív :) még a grafika is eléggé hajaz rá, meg igazából az egész stílusa meg felépítése.
    bár féltem, hogy egy reskin lesz kb, de szerencsére szó sincs erről.. kíváncsi leszek a fullra, nagyon játszanám tovább! :D nagyon jó ötletek vannak benne. remélem azért jó értékeléseket kap majd :)

    viszont a régi Prey-hez köze nincs sok a nevén kívül..

    aki tolta a demót:
    most tényleg így van "vége" egyszerűen a demónak, hogy nem tudok bemenni abba a hardware lab-ba?! :D vagy kihagytam volna valamit?!
  • Maxyka
    #72499
    Tera-val az a bajom hogy pc-n játszottam vele és már ott sem tetszett az endgame content.
    Továbbá folyton azt tapasztalom hogy pc-ről áthozott játékokat mindig valahogy elkúrják konzolon.
    Mondok példát: pl a kliens oldalú diablo 3- amivel teljesen megölték a multi részét a játéknak ami nagy szórakozásom volt pc-n. Akkor ott az Apb- amit képtelenek voltak futtatható állapotba hozni konzolon. FF mmo-t meg hadjuk is.
    Szóval a tapasztalataim azt mutatják hogy a f2p online játékok a konzolon jelenleg nem ütik azt a szintet amit kéne.
    Van itt még amivel szemezgetek a neverwinter amint pc-n sikerült felhúzni egy karaktert maximum szinte viszont hogy mekkora játékosbázissal rendelkezik arról fogalmam sincs. Pc-n is csak azért működött a dolog mert ott a contentet a playerek gyártják. Azt nem tudom itt mi a helyzet. De talán moby vagy bandi írta hogy "f2p bottal se" és azért ennek a kijelentésnek konzolon van valóság alapja.

    Talán még az ESO-t tudom ajánlani ha kis online rpg-re vágynál.
  • Totti5
    #72498
  • Panzeradler #72497
    Maxyka mivel Te vagy a nagy f2p-es Tera-t nézted? Betara már lehet jelentkezni, remelem EU-ba is az enmasse hozza PS4-re
  • darkSectorxxx #72496
    mindig megszalad a R kuva beidegződés. :D
  • Kongy
    #72495
    *Tera
  • darkSectorxxx #72494
    Itt nem az 500GB a fontos, hogy mennyim van, 1 terra sem lenne elég.

    Az elven van a probléma, miért jelzi ha nem is áll rendelkezésre?
    Ha rendelkezésre áll, miért jelzi rosszul?

    Ilyen szempontból az Xbox sokkal faszább.
  • darkSectorxxx #72493
    Télleg nem vonz egyelőre. :D
  • Maxyka
    #72492
    Darky ról van szó :D itt semmi sem egyszerű
  • Ulthane
    #72491
    Mondjuk egy 1TB-s vinyot fillerekert kapni mar. Miert nem veszel egyet es teszed ra USBn? Tarhely problem solved. Tul egyszeru lenne?
  • robotnyk
    #72490
    pont olyan játék amivel szívesen játszanék, és ugyan a játékokat nem mindig érdemes kilóra mérni, de azért 5-6 rugó 2-3 óráért kicsit sok, legyen az akármilyen művészi
  • Maxyka
    #72489
    kifogás. Én is ezt mondanám ha nem akarnám hogy egy ipari robot daráljon be
  • mucsácsó
    #72488
    ejjj, én is amúgy....szemetek! :( :D
    legalább lehetne választani vagy valami
  • robotnyk
    #72487
    pedig már izgultam az abzura :)
  • arty
    #72486
    nabakker :)) végre értelmes cím (Alienation), de persze megvan.... (mivel értelmes cím!!! :D )
  • darkSectorxxx #72485
    Én szerintem ezt majd olcsón, van még 3 gém ami legalább visszavan nekem. :D
  • Maxyka
    #72484
    Olyan nincs. Ds klónt sosem skippelünk.
  • darkSectorxxx #72483
    Skip. :)
  • Maxyka
    #72482
    Nyakunkon a The Surge úgyhogy arra készülj!!!!!!!!!
  • darkSectorxxx #72481
    Mondjuk én amugysem találom a menüben ezt a menüpontot, szóval én tuti nem babráltam.
  • darkSectorxxx #72480
    "Le se tagadhatnák, hogy a dishonoredet is ők csinálták."

    Ezt más is megjegyezte.
  • darkSectorxxx #72479
    Hát nekem sem rémlett régebbről hogy ez normális dolog lenne. :D
  • darkSectorxxx #72478
    Az attól függ mi, de ott sem lesz. :)
  • robotnyk
    #72477
    pedig igazából ugyanaz a kettő, csak a kettő szinte mindenben egy kicsit több, egy kicsit nagyobb.
  • Kongy
    #72476
    Én hatalmas Dishonored fan lettem a 2 után. Az első rész valahogy nem jött át pedig többször is nekifutottam, a 2-t meg másodjára is elkezdtem.
  • Maxyka
    #72475
    Én is töltöm.
  • TDC Geronimo
    #72474
    Jóféle volt ez a demo. Le se tagadhatnák, hogy a dishonoredet is ők csinálták.
  • Totti5
    #72473
    Nekem kell, mert sok mindenben más élményt nyújt és minőségi játék.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.04.27. 12:31:10
  • Totti5
    #72472
    Sok minden trendi az iparban és mivel a Sony, MS, Nintendo ( vagy Nvidia, vagy AMD, vagy Intel ) is felfoghatatlan pénzekkel rendelkezenek folyamatosan a timed ex, vagy "csak ezen a HWn érhető el az a lehetőség" dolgokon dolgoznak amire reklámot lehet építeni és eladni a HWt. Így van ez már sok éve.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.04.27. 12:29:58