121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • MrAndree
    #116304
    Elvileg a drágábbat. Az olcsóbb az csak a DLC, a PS 5 upgrade nélkül.
  • AntiHero
    #116303
    Ghost of Tsushima Directors Cut-bol melyiket kell megvennem digitàlisan, hogy PS5 Update is benne legyen?

    Elég a:
    DC upgrade ? - 7.090Ft

    Vagy a DC csomag kell ? - 10.590Ft


  • mucsácsó
    #116302
    jóég, baszó nagyon :) és adom az UE5-öt, végre......! :)
  • Mephike
    #116301
    A játék weboldala:
    http://www.heishenhua.com/
  • Mephike
    #116300
    Egy kis majomkodás :)
  • shaddam
    #116299
    Szerencsére volt eszem és észrevettem hogy pc-n ingyen update :D
  • Seth
    #116298
    Na ez nagy meglepi volt számomra, nem is tudtam, hogy érkezik.
    Bár játszhatnám PC-n , de berántottam PS-re is. Klasszikus :)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2021.08.19. 20:31:16
  • shaddam
    #116297
    Megjelent a Quake

    - up to 4K
    - widescreen resolution support
    - enhanced models
    - new lighting
    - anti-aliasing, DOF
    - original soundtrack
    - includes the original expansions and a new one by Machinegames
    - local and online MP
  • robicarlos6
    #116296
  • darkSectorxxx #116295
    Oh köszi szépen, ja akkor azt majd akkor. :)
    Köszönöm.
  • lwb
    #116294
    Hát igen. Adhatnák ingyen vagy bele a dlc árába, de így 30 dollár egy dlc-ért plusz a next gen izéért, amit vagy használsz vagy nem, mész vissza a mostani 60 fps módhoz, az szerintem pofátlanság.
  • MrAndree
    #116293
    20 dollár egy DLCért az egy dolog, vagy megéri majd vagy nem. Ellenben 10 dollárt elkérni egy szimpla next gen patchért szerintem is kicsit erős. De úgy látszik Sony megtehet bármit. :D
  • blackfire001
    #116292
    Én így jártam a Dirt5-tel is. :D Jó mondjuk csak PS4-gyes verzió és nem enged upgrade-elni de hát nekem hót mindegy.. :D Azóta is megvan és megy.. Néha van ilyen rendszerhiba.
  • lwb
    #116291
    Mondjuk alapról PS5 DC-re 30 USD az elég marós.
  • MrAndree
    #116290
    Starting on August 20:

    If you bought Director’s Cut PS4, you’ll be able to upgrade to Director’s Cut PS5 at any time for $9.99 USD
    You can also upgrade directly (from original Ghost of Tsushima PS4) to Director’s Cut on PS5 for $29.99 USD

    PS 5-re upgradelni a meglévő PS 4 verziódat csak augusztus 20tól lehet.
  • darkSectorxxx #116289
    Srácok, várós a Tsushima DLC.
    Meg akarom venni.

    Valaki meg tudná mondani, akkor hogy az istenbe van ez?
    Mit kell megvenni?

    Mert azt mondták, lesz PS5 upgrade.
    De a sima DC Upgrade csak PS4-es.

    Most akkor újra meg kell venni valami PS5 verziót vagy csak én nem találom a DC mellett a PS5 upgrade-et.
    Az állítólag +10 dollár lesz.
  • deep
    #116288
    Én platináztam. Borzasztó egysíkú a harc a tökugyanolyan ellenfelek miatt. Mindenhol ugyanazt a taktikát kell alkalmazni. Jól ki van találva ugyan, hogy melyik fajta ellenfél melyik harcmodorral győzhető le könnyen, tehát mindig váltani kell attól függően, melyik jön épp szembe a 3 féle fegyveres közül. De sajnos ennyi. Ha nem imádod a feudális japánt, nem biztos, hogy be fog jönni. Minden egyes küldetésben kizárólag ölni kell, ez is nagyon zavart, hogy semmi mást nem tudtak kitalálni. Van valami kis sztori körítés bennük, de akkor is mindig az a vége, hogy mészárolsz. Kihagyott ziccer ebből a szempontból, persze így könnyebb volt a játékot leprogramozni, mert csak bepakolták az X ellenfélből álló csapatot a megfelelő helyekre és profit.
    Utoljára szerkesztette: deep, 2021.08.16. 00:15:35
  • lwb
    #116287
    Én biztos. Kb 3-4 órám van csak a játékban, szóval most már megvárom a DC-ot.
  • Kandurex
    #116286
    Szerintem az egyik, hanem a legjobb open world cím.
  • bakkerman
    #116285
    Tsushima directors cut-ot fogja itt valaki venni? :) Alapverzioval nem jatszottam,birom az open worldot meg nagyon tetszik maga a jatek igy gameplayek alapjan meg a világa,,erdemes lenne megvennem igy felpimpelve ps5-re? Mennyire repetitivek a kuldik? Peldaul az AC sorozathoz kepest,ahol azert unalomba tud fulladni a tema a grindolas meg a sok “ugyanolyan” kuldi miatt.
  • mucsácsó
    #116284
    én DS4 és DualSense controllerrel toltam bele egy 100+ órát PC-n, attól biztos, hogy nem rosszabb, meg amúgy vérprofi a SuperGiant, úgyhogy látatlanban is 11/10 a port is :D
  • MerlinW
    #116283
    5/5
  • Tatyla
    #116282
    Valaki vette a Hadest milyen lett a port?
  • Zozo76
    #116281
    ajandek az elettol! hasznald ki, az elet nem szokott surun ajandekot osztogatni... :)
  • RealCián
    #116280
    Letöltöttem a Fra Cry 5 ingyenes változatát, ami elvileg csak a hétvégére szól, ehhez képest még most is tudok vele játszani, mi történhetett?
    Nincs PSN-em, ugyhogy még véletlenszerű fizetés sem lehetett.
  • Voltan
    #116279
    Na, ennek örülök!
  • mucsácsó
    #116278
    Aranylemezre került a Psychonauts 2!

    így már eléggé tuti, hogy nem csúszkál sehova aug. 25-ről :)))
  • robicarlos6
    #116277
    Iron Harvest - Rövid videón a konzolos változat

    "Az Iron Harvest Xbox One-ra, Xbox Series X/S-re, PlayStation 4-re és PlayStation 5-re készül jelenleg, a megjelenés valamikor az év végén várható."

  • Moby
    #116276
    Az nem árt neki, mert a játék rémszar, legalább ez legyen benne jó :D
  • Mephike
    #116275
    A Medium nemsokára jön PS5-re is, itt látható, hogy a kontroller mennyit tesz majd hozzá a játékhoz.
  • Mephike
    #116274
    Húúú srácok, ebben a cipőben még játszani is jobban fogtok tudni!
  • RJoco
    #116273
    Én nem fizetem, nekem 500 volt.
  • robicarlos6
    #116272
    Ha 50% lenne sem érdekelne senkit ugyanis te azt fizeted ami a weboldalon van. 280k ami röhejes.
    De mindegy is az ilyen 190k feletti boltokat el kell felejteni
  • RJoco
    #116271
    Sokkal olcsóbban adják, mint eleinte. Először 1200-ért vesztegették, aztán volt is felháborodás. Viszont őket még mindig inkább lehet hivatalos eladónak tekinteni, mint az ebay-es eladókat.
    Ez a valamit valamiért üzletpolitika.
    Megveszed pár ezressel olcsóbban és vársz pár hónapot, vagy veszed drágábban és hamarabb élvezheted.
    Kis érdekesség, hogy Németországban az áfa csak 19% ezen termékekre.
  • robicarlos6
    #116270
    De legalább picivel több mint 1 órán keresztül kint volt..PS5-el még nem kapkodok. Ráérek majd a gen vége felé már ha akkor lesz értelmes mennyiségű game rá. Akkor már úgyis 2-3 mellékel game lesz hozzá 20-30k-val olcsóbban legalább lesz rá játékom mert venni biztos nem fogok hozzá. Ahogy elnézem az akciókat nem tudom mire gondol a sony
  • robicarlos6
    #116269
    LOL 280-ért...ezt dugják fel maguknak... itthon is tud ennyiért venni bármikor aprón.Skalper paraszt boltokat ne reklámozzunk már
  • Kandurex
    #116268
    Vegyétek, vigyétek!
  • Radam81
    #116267
    Mediamarkt webáruházban most van ps5.
  • RJoco
    #116266
    Most épp 3 darab van raktáron.
    Nem is értem, hogy Magyarországon mi a gond, mikor Németországban simán, pár napos max egy hetes átfutási idővel lehet rendelni. Ahol nem, ott meg ki van írva a várható elérhetőségi idő.
    Lehet, hogy ennyivel szigorúbbak a törvényi szabályozások?
    Vagy egyszerűen csak nem akarnak negatív értékeléseket kapni?
  • Árpitallica
    #116265
    Lemezes verzát rendeltem, akkor lehet, hogy bő 3-4 hónap múlva jön xd Addig elvagyok a ps4emmel, csak jöjjön ki és ne fél év után..