121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #73074
    "Elkényelmesedett, hatalmas, pökkhendi szervezet lett belőlük."

    Munkahelyemen franciákkal dolgozok, és elmondható, hogy ez nem csak a Ubisoftra igaz, hanem általánosságban rájuk is :D
  • Totti5
    #73073
    "négyféle ellenség, katona, harcos, ami közül egy biztosan BRUT" - lövöldékben így van, másoknál is, persze általánosságban ez sosem igaz, mert pl Far Cry Primalban van van állati ellenség, és van emberi... 4nél sokkal sokkal több.
    "Kis villogó sárga háromszög az emberek feje felett (AC, Splinter, stb.)" - sok játékban így van, a játékos felé valahogy érzékeltetni kell hogy észleli őt, vagy észrevette... játékmechanika, hogy sárga, piros, kör, háromszög vagy egy bré van ott teljesen mindegy...
    "a lövöldéikben bevérző képernyő" - mint minden más játékban
    "kurva sok bug és glitch, amit évek múlva se javítanak" - mint minden más játékban, az openworld címek gliccsekre, bugokra hatványozottak érzékenyek
  • Rage47
    #73072
    teljesen egyetértek, sajnos ilyenek tényleg a játékaik általában. még hozzátenném, hogy rengeteg monoton tevékenységet, grindelést is szívesen beleraknak
  • Ulthane
    #73071
    Kicsit visszatérve az Ubisoftra. Nekem az a bajom a játékaikkal, hogy mindegyik egy kaptafa, egy mechnanika. Az összes Ubi-ban van:

    * négyféle ellenség, katona, harcos, ami közül egy biztosan BRUT
    * Kis villogó sárga háromszög az emberek feje felett (AC, Splinter, stb.)
    * a lövöldéikben bevérző képernyő
    * kurva sok bug és glitch, amit évek múlva se javítanak

    A jót a kiválótól nem sok választja el, de a kiválót sose sikerül a franciáknak megütni. Elkényelmesedett, hatalmas, pökkhendi szervezet lett belőlük. Pedig nem sok kéne, mert még új IP-kre is törekednek, de valahogy mindig csak maximum a jót tudják súrolni. Amit meg az AC-sorozattal csináltak, hááát, az na, tudjuk.
  • Ulthane
    #73070
    Az összes hivatalos Sony-partnernek fel KELLETT emelnie, jött a direktíva a Sonytól.
  • Totti5
    #73069
    Mindenki arra költ és annyit amennyit rá szán annak tudatában hogy mennyire szeretné kihasználni, élvezni.

    Szerintem aki több 50-100 órát CODozik, BFezeik vagy akármi, annak filléres kiadások ezek... hisz baromi sok járékórát ad majd ki az új kontent.

    Abba most nem megyek bele hogy mennyire NEM copy paste egy AC Unity - Syndicate mert ez a felvetés annyira elrugaszkodott a valóságtól, hogy szóra sem érdemes.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.17. 19:12:09
  • Totti5
    #73068
    Nyilván a Witcher azért sem lett olyan mint az első bemutatókon, mert túltolták. A valóság meg más lett. Ezt nem kell kommentálni és ezzel nincs is gond, hogy a korai elképzelések többek mint ami a valóség lesz... az egy koncepció. Day1 meg a kész termék jön ki.
  • Totti5
    #73067
    A fejlesztő a terméket kiadja, hogy min játszod mindegynek kell lennie... igényes élményt vár el a játékos. Ha valahol nem jók, akkor a fejlesztő nem végzett jó munkát. Azt hogy PCn éppen jó, pont nem érdekli azt hogy PSen vagy Xen nem.
  • Bandicoot
    #73066
    *sok pénzért

    -feleannyiért amennyiért egy ezredennyi copypaste contentet tartalmazó fullos Cod vagy AC részért elkérnek.Napjaink játékainak a zöme nem ad annyi gameplay időt és tartalmat.
    Sok pénznek nevezni azt amennyit elkértek a kiegekért gyakorlatilag röhej kategória ennek fényében.
  • Bandicoot
    #73065
    Messze nem ugyan azokat a kártyákat játszották el. És az ubi hazudozásaival ellentétben a grafbutításról kerek perec lenyilatkozták,elismerik hogy pár dolog butult de ez nagyban betudható és köszönhető a konzoloknak - hogy legalább fusson rajtuk egyes beállítások így is a pc low szintet érték...
    De még így is messze nem akkora butításon esett át mint az ubi játékok messze nem volt olyan bugos olyan problémás mint egyes ubi játékok és tartalomban valamint annak minőségében toronymagasan előzi az ubi címeket.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.17. 18:05:39
  • Bandicoot
    #73064
    "A Vicser technóban sokáig vállalhatatlan gánymunka volt"

    Konzolon maximum. Pc-n mosolyogva öltem bele 150 órát 1 kézen számolható bugmennyiséggel és problémával. Brutális grafika és korrekt gépigény mellett. Mire a 4. 1.04-es patch kijött már végeztem vele.
  • Totti5
    #73063
    Igényes fejlesztő
  • darkSectorxxx #73062
    Csak pár buta bolt emelte fel... :)


    ~85k amúgy vs 125k


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.17. 17:38:48
  • darkSectorxxx #73061
    Alles Gutes!
  • darkSectorxxx #73060
    Nézd meg mi érdekel.

    Érdekel a kis plusz graf, 30 (multiplatformban 25-26) helyett 40-50fps?
    Érdekel a 1080p felvétel, 1080p stream?

    Akkor vedd .... 1080p-ben mást nem kapsz. (legalábbis más előnyről nem tudok)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.17. 17:34:46
  • darkSectorxxx #73059
    Sajnos még máig kérdés. :D
    Te 4k-ban használod. Neked valóban nincs alternatíva.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.17. 17:35:21
  • TDC Geronimo
    #73058
    Kár hogy pont ebben a játékban van ilyen igényes pro support

  • Panzeradler #73057
    Ha magyarba vettem játékot egy primary dologgal megsegítve átlépek amcsi account ra akkor tudom tolni injustice-t vajon? Vagy ne is szenvedjek vele, jarszak mással addig?
  • Evoluti0N
    #73056
    Nem felesleges. Sok játék jobban fut, szebben néz ki. Nem csak a felbontás a különbség.
  • partizan182
    #73055
    Össze biztos nem veszünk :)

    Nem háttérszori kell: változatos küldetések, változatos területek, jó karakterek stb. Ebből pl a Syndicate (kizárólag azért ezt hozom fel mert mostanában pörgött le és még erősen él az emléke) csak az utolsót húzza be.

    Szvsz a Witcher mögötti szemellenzős lelkendezés oka, hogy mindenben hoz minimum egy erős közepest (de inkább felette), miközben befogadhatatlan mennyiségű kiváló kontentet kapsz a pénzedért. Igen, Novigradban lemegy 26-ig a frém boxon. Kinemszarja le ha cserébe minden más ennyire fasza.

    A különbség egyébként az, hogy a technikai röccenések mellé máshol kapsz egy fullsablon copy-paste lövöldét/ACt. 100% elhiszem hogy élvezitek a coop Wildlands-et, de tudod, jó társasában latrinát takarítani is poén, szal a játék szinte lehet bármilyen, ti jól fogtok szórakozni.

    Nem mondom hogy nincs helye az Ubiworld game-eknek. Annak a 4000 forintnak minden fillérjét megérte a Syndicate, betonstabil 7 pontos, elszórakoztam vele. De ha már a design/gameplay ennyire "fapados" minden más legyen NAGYON rendben (ie. a Horizon módszer).

    (PS: a DLC minden volt csak nem drága, itt egy CoD map-pack áráról beszélünk)

    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.05.17. 16:31:18
  • Totti5
    #73054
    Hát ebben nem fogunk egyetérteni, de ezen nem veszünk össze.

    Ubi nem csinál ARPG-t, ellenben TPS, FPS akciójátékot igen. Emiatt felróni nekik hogy nincs ezer oldalas háttérsztori, mesék a világok mögött nem lehet. Teljesen más címek.

    Nem kötök én bele semmibe, csak a jelenség ami máig övezi a Witchert érthetetlen számomra. EA UBI megkapja a magáét még ma is, de a Witcher az Okés, amikor ugyan azokat a kártyákat eljátszották ott is. Na most vagy legyen mindenkire nézve rossz vagy ne rugdossuk a másikat. DLC jófejség akkor lett volna, ha nem izmoznak vele hanem benne van a játékban, ami benne is volt, csak valamiért elő kellett adni hogy később jutsz hozzá.

    Expanziók nagyon jók! sok pénzért. Nem jófejségből.
  • Ulthane
    #73053
    Most nincs, majd lesz. Egyrészt. Másrészt minek vennél korszerűtlenebb technológiát, ha itt a kurrens? Alap PS4 árát a Sony felemelte 100 rugóra, az 500GB-ost. Prót meg már kapsz 125-ért. Azt gondolom, ez a különbség vállalható
  • partizan182
    #73052
    Attól függ mennyire bírod a szaggatást. Alap PS4-en már most döcög 1-2 cím, ez csak ilyenebb lesz.
  • partizan182
    #73051
    +1, lvlup rendszer nem egy nagy szám, szinte semmit se befolyásol azon kívül hogy unlockolja az erősebb equipmenteket. Az a pár mutagen amit emiatt átallokáltam meg minimális volt. Szal szinte mindegy hányas szintű vagy. Páncélokra egyébként kizárólag a Witcher szerkókra mentem, lvl akkurátusan.

    NG+ nekem spec jól jött ki, lvl31 voltam mire az alapjáték végére értem. A parasztgyerekek nekem kifeküdtek a francba, nem tudtak se parryzni, se főzeteket, se bombát, se jeleket, se olajat használni. Geralt nem egy ilyen sebezhetetlen terminátor, egyszerűen csak ellenál a mérgeknek meg ki van képezve. Ezzel együtt áll a Dark Souls képlet itt is: nem Geralt fejlődik hanem te. Ami az elején nagyon nehéz (farkasfalka, fojtólidérc csapat) volt ha újrajátszod (friss lvl0 karakterrel) könnyed ujjgyakorlat lesz. Nálam legalább is ez volt.
  • abel0317
    #73050
    Nincs 4k tv-m, felesleges akkor a pro nem?!
  • Ulthane
    #73049
    Mondjuk a játék fejlődési rendszere jól el van kúrva. Mire oda tudsz érni valahova, hogy mondjuk egy 10-es szintű páncélt megszerezz, már 15-ös szintű vagy. Vagy egy NG+-ban a farkasok az elején lvl 30-on vannak, ami vicc ugye. Így semmi értelme az NG+nak, mert az elméletileg jó szerkód már megint szart se ér a játék elején.

    Hasonlóképp, én vagyok a kurva nagy vicser, akitől mindenki retteg, egy tömegyilkos, de azért minden parasztgyerek beszól neki, meg verekszik vele, és hogy hogynem, a paraszgyerek ugyanazt tudja, mint a nagy vicser.

    Ez épp olyan, mint az AC-játékokban, minden egyes őrszem, katona, rendőr, ugyanúgy tud épületekre mászni, ott szaladni mint az örült, csimpizni, mint a nagy Assassin, akinek a vérvonala évszázadokon keresztül tökéletesedett...Agyrém. Az ilyentől gutaütést kapok.
  • partizan182
    #73048
    PS4en minden peccsel egyre jobb lett, PCn dettó. Technológiában ZSENIÁLIS amit a CDPR összehozott, az megvan hogy nem ilyen egybites Ubi openwordökhöz kellene hasonlítani (ahol van kb 2 fajta ellenfél, 5 fajta küldi és ez ismétlődik 40x), itt kéremszépen a Skyrim/Fallout/DragonAge:I a mérce, ehhez képest egy programozási csoda amit összeraktak ezek a kontárok.

    Ahogy írtam a Syndicate atompeccselve is ezerszer többet haxolt mint a W3. Pedig azt még az 1.05 peccsen toltam. A DLC stratégiában meg tényleg elég izzadságszagú a belekötés (ingyen apróságok + az elmúlt 10 év legkomolyabb kiegészítői bagóért)

    Mindegy W3 úgyse lesz többet, egyszeri, megismételhetetlen csoda. (2. könyv közepén tartok)
  • Ulthane
    #73047
    A Vicser technóban sokáig vállalhatatlan gánymunka volt. Az, hogy még 10+ peccsel sem tudták helyrehozni a játékot, az a világ szégyene. Nem is értem ezt a hozzáállást a polák sámánoktól. Artban zseniális, tartalomban zseniális játék ilyen technóval, valami förtelem. Az, hogy egy átvezető videó (a játék intrójában a karddal) szaggasson, az szégyen és gyalázat!!!

    Viszont a Hearts of Stone DLC, azokkal a karakterekkel, és a történettel, az nagyon megérintett. Zseniális volt, teli találat. A játékkészítés csúcsa, de tényleg. Na, ettől volt ez a játék hibái ellenére zseniális.
  • Ulthane
    #73046
    Ez nem is kérdés. Prót kell venni.
  • Evoluti0N
    #73045
    Melegen ajánlom, h Prot vegyél. Persze a simával se jársz rosszul, de na.
  • orichalcos
    #73044
    Jön a The Witcher élőszereplős TV sorozat Netflixre.
  • Ulthane
    #73043
    Lelkük rajta Másik 300 millió ember meg nem.
  • Totti5
    #73042
    Ha jól rémlik úgy adták ki Xre, hogy unlockolt frémmel és mivel nem volt limitált 30, rettentően rossz volt, nem volt egy ép pillanata sem, mert össze vissza ugrált. Nagy nehezen limitálták és jó lett, de voltak amikor nem, peccselgették és rosszabb is lett, majd jobb, majd megint rosszabb.

    A véleményem semmit nem változott. Witcher 3 egy kiváló játék, az art, desing, írók, zenészek, színészek kimagasló munkát végeztek. A programozók meg nem és a PRosok sem. Butított graf, ingyen DLCk amelyeket kivágtak, sok javítás hogy jól működjön. A legdrágább kiadást vettem, nem bántam meg ( kivéve akkor amikor day1-pár hétig szar volt a frém, de utána a kisebb nagyobb gondokon már könnyebben átléptem ).

    Bármikor felhozom a Witchert mint mesterművet, de nem technológiai oldalon és nem PR oldalon, mert ott semmivel sem volt jobb mint bármi más amit itt most szidunk. Így ezek főlé sem tudom emelni, mert az egyszerűen hazugság lenne és durán kettősmérce ami már nem fér bele sehogy sem. CDP robbantott, a köv játékokkal lepjenek meg hogy nem kell kamu gameplay tréler, és nem kell heteket, hónapokat várni a teljesítmény javításokra, és nem kell kamu DLCkel (látszat)jófejt játszani. Day1 jó lesz S ott fogok állni az első sorban az kollektor kiadásért.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.17. 13:19:42
  • Maxyka
    #73041
    Ez máig a kedvencem:


    Egyébként ha már wildlandsről volt szó. Ismerőseim közül akik megvették, jól el voltak vele huszonpár órát coopban aztán ment a polcra porosodni. Azt mondták már csak akkor veszik elő ha lesz pvp.
  • Totti5
    #73040
    Nagyon-nagyon rossz példa.
    Ez megint csak ízlés kérdése és nem egyemetes igazság. Élelem egy szükséglet, akinek nincs pénze megveszi a silányabbat, vagy az alapvető élelmiszereket a túlélésért. Egy játék luxus termék, nincs olyan h valami helyett. Megveszed, mert akarod játszani, azért akarod játszani mert tetszik. Ha nem veszed meg semmi nem fog történni, semmilyen kihatással nem lesz az életedre.

    Bármikor bármit tarthatsz szarnak, de attól mert te azt mondod rá, még lehet hogy 10 millióan a világon imádják.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.17. 13:07:29
  • Ulthane
    #73039
    Mondom, sokaknak a margarin és a párizsi is finom, mégse venném a számba egyiket se. CSak ha az éhhalál kerülgetne. Mert aki éhes, az a szart is megeszi. Ami ugye meg nem lesz attól finom, hogy legyek milliói dongják körül.
  • Ulthane
    #73038
    A klasszikusok időtállók! Nem kell változtatni rajtuk, attól nagyszerűek.
  • Totti5
    #73037
    Egyetlen mércéje van hogy sokan játszanak e vele. Hisz arra készült...
  • Totti5
    #73036
    "A Wildlands bétája szánalmas volt, az eldobott kéuigránátnak nem volt hangja, amikor felrobbant! ROTFL! "

    Zárt és az open béta között is nagy volt a különbség mert fejlesztették még, de amúgy a béta nem a végleges és pont azért van hogy a hibák kijöjjenek. Szóval semmi gond azzal hogy neked nem volt hangja, lehetett bug. Nekem ilyen nem volt ( más igen ) és a teljesben sem aminek már lassan a végén.

    Szóval azt hogy egy béta nem 100as, az normális állapot és nem hiba. Bár nyilván te is nagy jól tudod ezt......

    Van benne bug, sírva röhögősök is, de ez egy openworld, és semmivel sem több mint bármi másban. COOPban nyomjuk 3an és az egyik legjobb össznépi élmény amivel eddig dolgunk volt. Veszem is a season passt, már kijön lassan a 2. nagy DLC is.
  • partizan182
    #73035
    Szeretném egyszer megérni hogy a játék ne piackutatás alapján készüljön, hanem kreatív ötletből, neadjisten lelkesedésből/szeretetből. UBI-nál ez már csak a szervezeti felépítés miatt is lehetetlen (ill. ilyen kis projetkeknél lehetséges csak mint a Child of Light, Rayman, Grow Home stb.).

    A vicc az, hogy a nagyok között az UBI az (+ Sony) aki ténylegesen új IP-kkel próbálkozik (WD, For Honour, Division), ami full dícséretes, mégis olyan steril minden cuccuk (ez a hátránya ha 20 studio dolgozik egy projekten).