121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #73114
  • darkSectorxxx #73113


  • TDC Geronimo
    #73112
    50 perc és kezdődik, nemsokára preshow

    PS4 pron fogják demozni, mert egész event PS4 pro + destiny 2.
  • Rage47
    #73111
    nehogy már Pro kelljen ahhoz a játékhoz :D és még Boost mode is :D
  • Bandicoot
    #73110
    Egy csigazabáló fos nép akik hagyják hogy szétdózerolják a saját országukat. Mire fel pökhendiek,lassan franciaország sem lesz csak egy lepusztított "afrikai gyarmat" tele liberállatokkal és bevándorló söpredékkel. Lett volna esélyük változtatni, nem éltek vele.
  • darkSectorxxx #73109
    Jó én értem, látom hogy 100k, valszeg ritkaság lesz belőle, de amíg van alternatíva 85k, addig ugye nem számolhatunk legdrágább áron gépet. :)
    Mert addig akkor ez kicsit egyenlőtlen küzdelem lenne, ha egy sima PS4 többe kerül mint egy slim, mert a slim 100k alatt van, akkor egyértelmű amit mondasz, de amíg van 85k-s ajánlat neten, ami raktáron van, nem kifogyott, addig a 100k-val várni kelll még... :)
  • n000rbi
    #73108
    Igaz, a rest mode-ot kifelejtettem a felsorolásból :) Nekem is tetszett az átszabott sztori, remélem a season 2 technikailag jobb lesz.
  • partizan182
    #73107
    Pedig én is így csinálom. Amit még nem szeret úgy vettem észre az a rest mode.

    Garbage fire, de imádom :)
  • n000rbi
    #73106
    Ugyanezeket tapasztaltam. A trükk az, hogy nem szabad egyszerre feltenni az összes epizódot, hanem ahogy haladsz előre, szépen egymás után kell a játék menüjéből leszedni. Így jobban is futott és már gliccsel sem találkoztam. Röhej, de ez van.

    /Pro boost mode is lehet, hogy segítene rajta, de jóval azelőtt játszottam, hogy lett volna ilyen opció.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.05.18. 16:42:50
  • Kongy
    #73105
    Telltale igazából semmire nem tud optimalizálni, és a grafikus motorjuk is elavult hulladék. Lefogadom a 10 évvel ezelőtti Sam & Max-ben is ugyanezt a motort használták, csak nyilván egy régebbi verzióját. Egyébként Androidon és iOS-en is nem egy Telltale játékhoz volt "szerencsém" (flagshipeken próbáltam őket), és egytől egyig be-beszaggattak.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.18. 16:21:48
  • Rage47
    #73104
    Xboxon játszottam anno, ugyanez. Telltale nem tud konzolra játékot optimalizálni, még iPaden is jobban futnak a dolgaik.
    Szinte minden kameraváltáskor beszaggat, ez igencsak zavart akciók során. Wolf Among Us ugyanez volt, talán egy fokkal elviselhetőbb.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.05.18. 16:20:51
  • partizan182
    #73103
    Betmen Telltale cucc megvan valakinek? Simán vihetné a PS4 teknó málna díjat:
    - olyan 20 körüli (néha 5-6-ra bezuhanó) FPS,
    - audio gliccsek,
    - 2 kemény fagyás az első 1,5 epizódban
    - eltűnő textúrák (Wayne mama pl ilyen Unity-s fogsoros-szemgolyós style-ban nyomta végig az egész jelenetét)
    - eldobott mentések

    VISZONT: DKR óta nem láttam/olvastam ilyen fasza Batman sztorit, olyan csavarokat tesznek bele az ezerszer lerágott háttérsztoriba hogy mind a tíz ujjam. Karakterek faszák és komplexek, cselekmény sodró, a stílus is nagyon rendben van.

    Horizon helyett inkább ezt játszom azon veszem észre magam, pedig az is tetszik nagyon.
  • TDC Geronimo
    #73102
    Este 7kor destiny 2 gameplay stream. Megnézem bungie tanult-e az első részből, ha nem akkor skip, ha igen akkor PCre behúzzuk haverokkal. Konzolon úgyse lesz 60 fps
  • Ulthane
    #73101
  • Totti5
    #73100
    Hát igen, az ilyen minden valóságtól elrugaszkodó, a géminget nem értő és kiröhögő hülyeségek felsorakoztatása után való igaz hogy kifogytam.

    További jó fikát! Egy időre - favolnom kell megint, mert túl sok a fogalmatlan, tapasztalatokat és realitást mellőző rém egyszerű, legalja ubisoft fika.
  • Kongy
    #73099
    Nem csak a Ubi, hanem szinte minden létező játékkiadó cég :D
  • Ulthane
    #73098
    Értem, kifogytál az észérvekből. Amúgy te bérkommentelő vagy?

    Én értem, hogy kedveled az Ubi játékait, nekem is volt olyan, ami tetszik, sőt, még azt is állítom, hogy volt köztük egy-két jó, még kiváló is régen, de fenntartom minden észrevételemet velük, és a játékaikkal kapcsolatban.

    Szóval én nem utálok semmit.
  • Myselor
    #73097
    hmmm még mindig érdekelne mennyit fizet neked az Ubi ezért :D
  • Totti5
    #73096
    Egy gondoltatom maradt a végére.

    haters gonna hate

    Remélem találsz olyan játékot amibe nem lehet sugárban köpni a hülyeséget.
  • Ulthane
    #73095
    Amúgy meg az Animus egy teljesen szükségtelen faszság az AC-kben, pláne a modern kori jelenetek. Teljesen egyértelmű, hogy a játék nem az Animusról szól, hanem a cselekmény 99%-át adó adott korról, ami igenis valósághű, és az életre hajaz.

    Az egészet elhagyhatták volna. Játszódott volna mind az adott korban, assassinokkal, és kész.
  • Ulthane
    #73094
    Igen, és Machiavelli és csak riviai Geralt lova, Leonardo Da Vinci a kollégám, és Charles Darwin meg a CoD egyik térképe.

    WTF?

    Olvass utána, hogy modellezték le Párizst, Londont, Firenzét, Velencét, millió történelmi és építészeti adattal, ami elérhető a játék kódexében. Ha a fejedben mindez fikció, akkor valami ütőset szívhatsz, adj belőle nekem is!
  • Totti5
    #73093
    "Egy kor- és törtéelemhű játék legyen valósághű"

    Hogy miiiii????!!!! Az ugye megvan hogy az AC egy totális fikció? Eleve a jövőben játszódik, egy az adott szereplőket, korokat az Animus nevű szerkezettel lehet elérni egy virtuális valóságban a genetikai emlékek alapján.

    Építészeben hű, városmodellezésben hű, de semmi másban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.18. 14:54:39
  • Rage47
    #73092
    tényleg a legkiábrándítóbb, mikor ugyanolyan mozgásanimációval ugrálnak utánad a tetőkön :/
    most ugye UC4-gyel tolom és eszembe jut párszor, hogy basszus, az AC-ben a Ubisoft évek alatt nem tudta rendesen ezt megoldani, itt meg milyen jól működik minden.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.05.18. 13:11:06
  • Ulthane
    #73091
    Egy kor- és törtéelemhű játék legyen valósághű, ha már a való életre hajaz. Szerintem rém gagyi, hogy milliméterre pontosan lemondelleznek évszázados épületeket, városrészeket, történelmi szereplőkkel, homo sapiens karakterekkel, minden a valóságra hajaz, de azért a faszparaszt játékossal el akarják hitehtni, hogy a 150 kilós páncélban balerinaként csimpaszkodik egy katona fel a házakra homlokzatán.

    A Witcherben ez nem zavarja, mert az egy fantasy játék, varázslókkal sárkányokkal, szörnyekkel... De egy AC nem ugyanez a kategória.
  • mucsácsó
    #73090
    hát kíváncsi is leszek a Far Cry 5-re meg az új AC-re, hogy mekkorát újítanak...ráférne már egy vérfrissítés a sorozatra, az fix.......
    lehet az AC is AC5 lesz majd?
  • Myselor
    #73089
    nem kell itt állandóan védeni az ubifost :D régebben máshogy futottak az assassinok más mozgás animáció volt.most ugyanaz van minden játékukba amióta a watchdickset kiszarták ugyanúgy futnak az assassinok is mint ott.
  • Myselor
    #73088
    igen képzeld minden ember kb máshogy fut.van aki úgy mitn egy buzi,van aki normálisan sőt a nők is.de ha ez irónia akart lenni akkor kapd be :D
  • Totti5
    #73087
    Erősen kevered a játékot és a valóságot... ez lehet a gond.
  • Ulthane
    #73086
    Splinter Cellben pl. De AC-ban is így volt, a behemót vaspáncélba öltöztetett Brut, aki Ezio után ugy rohangált az épületek homlokzatán 150 kilós péncélban, amiben egyet lépni se tudna, nemhogy csimpizni.
  • Totti5
    #73085
    Lövésem sincs melyik játékról beszélsz. De ha Uncharted akkor abban tudom hogy így van. R* Max Payne dettó így volt.

    Wildlandsban ilyen nincs. Páncélos elit osztag van, de nem így jönnek elő.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.18. 10:34:26
  • Moby
    #73084
    Ugyanaz a klisé van minden játékban. Nincs hatalmas megújulás ebben. Ugyanaz a minta megy mindenhol: kisebb barrierek->nagyobb barrier. Mobok->Boss. Mobok->Brut. Tovább islehet ezt szőni: mobok->boss->cutscene->repeat :D
  • Ulthane
    #73083
    Jó, de bakker, nem tudnak kitalálni valamit, ami nem BRUT? Olyan szánalmasan ócska klisé ez már, hogy levágsz mindenkit, s amikor azt hiszed vége, megjelenik a BRUT. Aminek a fején testén vaspáncél, amiben mellesleg megmozdulni nem tudna...
  • Totti5
    #73082
    Pontosan.
  • Moby
    #73081
    >* Kis villogó sárga háromszög az emberek feje felett (AC, Splinter, stb.)

    Na ebben éppen a ubis játékok járnak magasan mindenki előtt ebben a zsánerben, az ő játékaikat olyannyira vissza lehet venni, hogy konkrétan SEMMI kijelzés nincs a képernyőn. Totál vakon mész.
  • Moby
    #73080
    Me egyébként hogy futnak az emberek?

    MÁSHOGY?
  • TBTPumpa
    #73079
    Ezaz ketrecharc.
    popcorn.gif
  • Totti5
    #73078
    Kemény dolgok ezek, sőt a karakternek 2 keze is van, azt is csak copyzzák.
  • Myselor
    #73077
    azt kihagytad hogy az animációkat is lusták megváltoztatni xd kezdjük azzal hogy az AC és a watchdogsban ugyanúgy fut az ember .tehát mostmár watchdogs2esen fog futni az új ACban a karakterünk majd egyiptomba :D
  • Totti5
    #73076
    Orrvérzésre senki nem kényszerít ugye, így gyönyörűen tudja a user kontrollálni ( ha meg nem ott más gondok vannak már... ), hogy mennyi időt szán ezekre. Egy openworld játékban mindig van sablon gyűjtögetés. De sok esetben ezek olyan helyeken vannak ahova el kell jutni, fel kell jutni, és meg kell szerezni akár trükkösen, akár kis ügyességgel.
  • Ulthane
    #73075
    Azt már nem akartam hozzáírni, hogy teljesen értelmetlen küldetésekben madártollat, naplólapokat, kavicsot stb. kell gyűjtögetni orrvérzésig...