121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #73154
    Tapsolszhahány(TéeM)
  • Kandurex
    #73153
    Meg felbontás, meg a fókusz hiánya, meg a tengeri betegség...

    szóval alig pár dolog....ja minden...
  • Evoluti0N
    #73152
    Ha ez mondd valamit, akkor nekem dobozos van, de UK-ben élek és ott is vettem és ebben nincs magyar. Szal könnyen lehet, h digiben sincs.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.05.19. 23:28:03
  • Rdinho10
    #73151
    Udv, angol storebol a heavy rain,beyond pakk eselyes,h lesz benne magyar felirat? 15font...
  • Gerileveri
    #73150
    Kevés játék használja a move-ot. A viszonylagos pontatlansága a kamera limitált képességei miatt lehet zavaró.
    Ha a kamera nem "látja" a kontrollert az zavart okozhat.
    Én nem tapasztaltam ilyet, a move elég precíz, a jelenlegi játékokhoz tökéletesen megfelel.
    A jelenlegi VR technológia legnagyobb hátránya nem a felbontás vagy a játékok rövidsége/hiánya (amit előszeretettel emlegetnek azok akik maximum Google cardboardot próbáltak és ezáltal avatott szakértői lettek a VR technológiának :P) HANEM a headszett + kábelezés kényelmetlensége. ÉN legalábbis így látom, nekem max ez a problémám vele.
  • Evoluti0N
    #73149
    PS3-hoz terveztem még anno Move-ot venni és akkor lebeszéltek róla. Sokan írták, h nagyon pontatlan. Szal, h őszinte legyek, jómagam sosem próbáltam.
  • Gerileveri
    #73148
    Szkeptikus voltam én is. Pont addig amíg komolyabban ki nem próbáltam.
    Felbontás nem vesz el a játékélményből, ha nagy felbontást akarok akkor kimegyek az utcára és körülnézek. (nyilván a következő generációnál ez sem lesz probléma)
    Ha játékélményt akarok akkor Zeldázok vagy Vr-en tolom a Rigset, Dirtöt, Battlezone-t stb.
    Ez tényleg szintlépés, nem érzem kinect féle zsákutcának.


    Utoljára szerkesztette: Gerileveri, 2017.05.19. 20:54:21
  • Gerileveri
    #73147
    Ha tele lennék zsetonnal Vivet vennék és nem olyan autóval járnék ami öregebb a csajomnál.
    Utoljára szerkesztette: Gerileveri, 2017.05.19. 20:52:03
  • Evoluti0N
    #73146
    Fos felbontású VR, pontatlan Move-os irányítás. Ebből a jövőből nem kérek.
  • darkSectorxxx #73145
    Ha tele lennék zsetonnal akkor én is így beszélnék.
  • TDC Geronimo
    #73144
    bungie jól megmagyarázta miért nem 60 fpses destiny és miért nem használnak megint dedikált szervereket. Jó kis PR dumát nyomnak. Egyben is játszhatatlan volt pvp a fos p2p miatt. PCn ezt ripityára szedik majd emiatt.
  • partizan182
    #73143
    Most erre mit mondjak. 6k-ért be akartál húzni egy 200+ ks terméket, vered az asztalt habzó szájjal hogy ötnap és én vagyok a hülye. Protipp: legközelebb ne rendelj hibás webshopból. Egyébként a Bestbyte hulladék, meg nem is az a baj h bepróbálkoztál (ingyen pézt mindenki szeresse) hanem hogy itt te lennél az áldozat.
  • Moby
    #73142

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.05.19. 19:59:01
  • Gerileveri
    #73141
    Megjött a Farpoint, faintos ez is. Ezek után nem hiszem hogy FPS-t játszanék VR nélkül, egyszerűen nevetséges tv-n vagy moncsin kontrollerrel vagy bill/egér kombóval bármi.
    Hasonló szintlépés mint a Dirt Rally VR a többi autós játékhoz képest.
  • Bandicoot
    #73140
    Jaaa a boltok azok nyerészkedhetnek a vásárlókon meg átbaszhatják őket, De ha egy vásárló betalál egy hibát akkor az "nyerészkedés".
    Egyébként nem a "szaros 6k" a probléma hanem a hozzáállás. Lehetett volna az a "szaros 6k" akár 100ezer forint is akkor is napokig buktad a pénzed, holott a megrendelést nem te mondtad vissza, és nem a te hibád ha valami szarul működik. Majdnem 1 hétig ültek a pénzen. Ma visszaküldték. Még ha én mondom vissza a rendelést amit kifizettem akkor jogos is lehetne lévén ez esetben 14 napjuk van rá de ilyenről szó sincs.
    De én vagyok a köcsög.:)
    Taps!

    Egyébként ahogy elnézem a boltról kialakult tapasztalatokat más is járt így ennél komolyabb összeggel és ott ilyen 10-20 %-os akcióban hirdetett termékkel játszották el hogy annyiért mégsem adják,és ültek a pénzen ugyan így.
    Bestbyte.... A garanciás ügyintézést inkább meg se akarom tudni milyen csodálatos lehet (bár arról is vannak szép esszék a neten).
  • TBTPumpa
    #73139
  • Tatyla
    #73138
    Sajnos igaz
  • TBTPumpa
    #73137
    Hasonló tapasztalatom van egy Videojátékos bolttal... :)

    Régebben előrendeltem náluk egy Injustice 2 Ultimate Edition PS4 játékot (akkor azt közölték, hogy jutni fog mindenkinek). Tegnap a megjelenés előtt felhívtak, hogy sry bro, mégsem, DE a Deluxe változatot pár ezer forinttal olcsóbban megkaphatom (a hoppon maradt Ultimate-t rendelő egyszerű halandóknak).
    A futár meg is hozta a játékot, viszont semmiféle kedvezmény nem volt rá, annyiért számlázták és adták, amennyiért a webshopban szerepelt.
    Felhívtam őket, hogy mégis miez, hol marad a megígért kedvezmény.
    Erre azt mondták, hogy hiba történt, de, ha a következő vásárlásomnál jelzem ezt az incidenst, akkor a következő vásárlás végösszegéből leszámolják a járó kedvezményt.
    Ettől függetlenül a telefonos srác normális volt, nem is vele van gondom, csak minek ígérgetnek, ha nem tartják be.

    És az a poén az egészben, hogy az ismerősöm, aki 1 héttel utánam rendelte elő a játékot, annak pedig jutott az Ultimate-ből.

    Ezek után nem tudom, hogy érdemes-e még ott vásárolnom... (valamiért az az érzésem, hogy a következő vásárlásomból sem lenne levonva az a kedvezmény)

    Nem tudom kinek jó az, ha így félrevezetik a vásárlót, de nem tudom ajánlani ezt a boltot senkinek sem.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.19. 14:23:57
  • partizan182
    #73136
    Így jár aki más hibáján/szerencsétlenségén akar nyerészkedni. Az ár nyilván komolytalan volt, bepróbáltad, nem jött be. Rosszhiszemű voltál (hisz tudtad hogy hibás az árazás), de 5 nap után már békéltető testületnél meg iparkamaránál vered az asztalt szaros 6k-ért.
    lol.
  • Moby
    #73135
    Amennyiben a pénzéhes és a szar együttjár, úgy én büszkén vállalom, hogy egy pénzéhes szar vagyok!
  • Moby
    #73134
    fasza :(
  • Maxyka
    #73133
    Helyedbe fel ótókáznék a vásárlók könyvéért és írnék bele szépeket :D Mást nem nagyon lehet.
  • Kandurex
    #73132
    Ezzel kapcsolatban van egy rossz hírem.

    Mindenki az.
  • Tatyla
    #73131
    A Bungie és az Activision egy pénzéhes szar volt mindig is
  • TDC Geronimo
    #73130
    Activision: Destiny 2 PC version will launch late, still determining exact date

    Nagyon akarják, hogy az emberek 2* vegyék meg. 3+ év és 1000+ ember úgy látszik nem volt elég, hogy időre elkészüljenek... (persze hogy elég volt csak hát az üzlet az üzlet)
  • Bandicoot
    #73129
    Nos a fejlemények az 5990 forintos Gtx 180ti - Bestbyte ügyében:
    Hétfőn kaptam tőlük levelet hogy törölték a megrendelésemet mert hibásan működött a weboldal mikor azt leadtam. Válaszoltam, hogy ez esetben várom hogy 3 napon belül visszakapjam a pénzem bár a termékre lévén kifizettem továbbra is igényt tartok a meghirdtett áron. Válaszl megkaptam hogy hétfőn reggel átadták az opt-nek azokat az azonosítókat amik fizettek és ígéretet kaptak hogy mielöbb visszautalják.
    Azóta sem jött a pénz, a 3 nap is letelt,ismét írtam nekik, valamint panaszt tettek a békéltető testületnél, a budapesti iparkamara 2 osztályánál is valamint a 11. kerületi járási hivatalnál is a mai napon.

    Az hogy nem akarnak valamit odaadni a saját hibájuk miatt egy dolog. De az hogy 2 nap kellett mire értesítettek arról hogy törlik a rendelésem mert hiba volt náluk,valamint az hogy a pénzem sem küldték vissza lassan 5 nap alatt na az vicc kategória úgyhogy most ott tartok hogy kitartok az áru átvétele mellett mert úgy érzem korrekt voltam de ezt csúnyán eljátszották.
  • darkSectorxxx #73128
    Attól függ, egyről beszélünk-e, gondolom vágod mire célzok, nem állítom, hanem kérdezem, ez elképzelhetetlen? :D
    Simán csak engine kérdése lenne hogy más megy 60fps-el?
  • TDC Geronimo
    #73127
    Reméltem csak vicceltél azzal a kommenttel, de úgy néz ki nem :D
  • Bandicoot
    #73126
    Ezt a gondolatmenetet ne is folytasd mert már az első mondat egy ordas marhaság.
  • Bandicoot
    #73125
    És jó is volt. Nem éreztem a 60 hiányát.
    Hiába van itt a pc. Multi címet pc-n a gyógyegér csalóbirodalomban szinte 0 védelemmel...Köszi nem.
    Soha többet. Főleg hogy eladni se tudom.
  • darkSectorxxx #73124
    Vagy bonyolultabb stat van egy BF-ben? Vagy egy COD-ban?
    Gondolnám laikusként, hogy a processzor kraft elmegy valami másra, az ami kéne a plusz 30-hoz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.18. 21:45:24
  • TDC Geronimo
    #73123
    LUL
  • darkSectorxxx #73122
    Lehetne minden 60, csak akkor annyira csúnya lenne pc-hez képest, hogy valszeg nem vennéd meg. :D
  • darkSectorxxx #73121
    Hát ez nem kinézet kérdése azért.
    Több infó csorog át szerintem itt mint egy akár BF esetében. :)
  • TDC Geronimo
    #73120
    1 is ennyi volt, gondolták konzolosoknak jó az is, hiába minden fps már 60 fps kb
  • Maxyka
    #73119
    Melóban vagyok. Kajak 30fpa? Nem kevés az egy multik címnek ??
  • TDC Geronimo
    #73118
    Jaja pont úgy néz ki, mint amit ne bírna :P
  • darkSectorxxx #73117
    Ha egyszer nem bírja a konzol?
  • TDC Geronimo
    #73116
    pc

    The PC version will support:
    4k Resolution Support (3820x2160)
    Uncapped framerate
    Full mouse and keyboard support with custom key mapping
    Text chat
    Adjustable Field of View
    Detailed PC settings screen
    21:9 monitor support

    Nem kérdés mire veszem :y

    Bungie kb egyedüli aki 2017ben 30 fpses AAA shooterrel jön ki
  • TBTPumpa
    #73115


    PC-n a Battle.net rendszerében lesz játszható.
    PC: 60 FPS
    XBox One és PS4: 30 FPS