121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #73194
  • darkSectorxxx #73193
    Gratula. :D
  • Maxyka
    #73192
  • Moby
    #73191
    Ez a levegőben hullaverés vol. 37469 után picit sem nevetséges, amit leműveltek assacreed vagy bármivel kapcsolatban :DDDD
    Ezek a játékok pikoszekundumra ugyanazok harminc éve. Egyet láttál, láttad mindet.
  • Kandurex
    #73190
    Jóvanna!

    Nálam ez a műfaj valahol a Street Fighter, Mortal Kombat korszakban csúcsosodott ki, ez itt tényleg olyan mintha nem mozognának, na....
  • Maxyka
    #73189
    Fordítást kell nézni ahogy vissza hozta. Amúgy tényleg úgy néz ki mint aki hagyja magát de csak azért mert rosszúl mozdul az ellenfél meg nyomja a stunlock kombókat. Tekkenbe is ez van. Úgy tűnik a durva stunlock combó ide is beköltözik :D
  • arty
    #73188
    hátpersze :D

    asszem te is ugy néznél ki BÁRMELYIKÜK ellen, mint aki hagyja magát :)) valszeg a levegőben vérben uszva te se sokat tudnál csinálni :))
  • Kandurex
    #73187
    Nem tudom ezen mit kellene nézni. Nincs is különösebb tapasztalatom benne, de az alapján olyan, mintha hagynák egymást hülyére verni, aztán tolni a csodát...
  • Maxyka
    #73186
    Ez nem emberi bazzeg
  • Ulthane
    #73185
    Már semmi sincs vissza. Főboss elfeküdt, és kilehelte a lelkét.
  • n000rbi
    #73184
    Igen, egyébként digitálisan külön is elérhető.
  • arty
    #73183
    az a time crisis razing storm lemezen lenne?

    jo h mondod, még meg se néztem :D
  • n000rbi
    #73182
    Ajánlom a Deadstorm Pirates-t ps3-ra, baromi jó kis railshooter move-val, pláne coop-ban (persze az igazi játékteremben, hajókormánnyal és ágyúval, de nagyon jó a ps3-as port, 60fps, más ide nem is kell)
  • arty
    #73181
    1 van, de movet az se támogat (kinektet bezzeg igen) :( (blue estate)

    amugy meg jah, ennek a műfajnak annyi :(
    mondanám, hogy már csak játékteremben lehet ilyeneket nyomni, de az meg itthon má' soselesz (nem is baj, nem hiszem h 2-3-500at kiadnék 1-2 percnyi lődözésért)
  • Moby
    #73180
    Railshooterekre kurvajó a move! Kár hogy már nem léteznek.
  • arty
    #73179
    egen, pontatlan*, de nincs jobb mód a "fénypisztolyos" lődözésre
    haverral anno house of the deadet nyomtuk végig, time crisist, most nemrég ujra vettem moveot és dead space extractiont lőttem végig - frankó élmény (nagyon más, mint egy átlag fps-tps) és be van tárazva csomó militarylövölde és pár resident evil is

    vr-ben valszeg besza-behu lehet, de egy 1-2 játékra nem tudok kifizetni 160-180ezret....

    *ez persze relativ
  • arty
    #73178
    "A jelenlegi VR technológia legnagyobb hátránya nem a játékok rövidsége/hiánya"

    nem, a játékok hiánya valójában előny :D
  • darkSectorxxx #73177
  • Ulthane
    #73176
    Neha azt erzem :)
  • TBTPumpa
    #73175
    Viszont nem is szeptember 8-án érkezik (november-december a pletykák szerint), illetve a portolást nem a Bungie készíti, hanem egy külsős cég.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.21. 13:40:42
  • darkSectorxxx #73174
    Oks...:)
    Akkor ez egy Zelda Souls? :D
  • Ulthane
    #73173
    Mar a foboss masodik fazisanal vagyok, szoval nem. De szerintem meg par napot elleszek vele. :)
  • Bandicoot
    #73172
    Mint mondtam semmi nem lett volna ha nem húzzák az időt illetve nem találom meg hogy máskor is játszottak ilyet.
  • Bandicoot
    #73171
    Viszláát!!!...
  • darkSectorxxx #73170
    Sok van még vissza a Zelda-ból? :)
  • Maxyka
    #73169
    Moby bandicoot. Én egy nyereményjáték keretében kisorsolok nektek egy ilyen videókártyát. De tényleg! lesz 10 db kérdés amire a válaszok: darksector ezen a fórumon történő hozzászólásaiban és spoilereiben lesznek elrejtve. Mehet?
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.21. 11:59:21
  • Ulthane
    #73168
    Kis korrekcio: PC-n nincs framrate cap, tolhatod akar 144-gyel is.
  • partizan182
    #73167
    Igaz, 800 megrendelés volt, my bad. Ami commsnak most utánaolvastam, azt írja technikai hiba, rendelések off, intézkednek a visszautalásról. Más százezres ügyéről öszintén nem tudok (lehet csak figyelmetlenül követem a topicot), nálam a békéltető testületes rész verte ki a biztosítékot. Lehet azért mert ezer éve én is panaszkezelésen dolgoztam, tudom mennyire vidám dolog egy ilyen ügyféllel kommunikálni.

    Szal ja, érem meg a sok oldala. Azért igyekezz ne mindenkit azonnal feljelenteni ha csúnyán néz rád.
  • Bandicoot
    #73166
    Jóó! Jöhet! Csak a saját gondolataiból megírt kézikönyv ne legyen mellé..
  • Bandicoot
    #73165
    Egy szavam nem lett volna ha nem így lett volna lekommunikálva. És itt nem a 6ezren van a hangsúly.
    Mint írtam más is járt már ott így százezreket kifizetve majd közölték hogy nem adják oda mert hiba volt. Nem 6000et fizettek be és nem volt ilyen ordas difi sima 20-30% akció ami simán lehetséges. És ugyan így ültek a pénzen.

    Több tízezer megrenelő - ezt se sem gondokhatod komolyan főleg egy éjszakai intervallumban.:)
  • Moby
    #73164
    Szerintem a szájkarate helyett inkább mutasd meg a webshopoknak hogy kell ezt! Bandicoot átutal neked hatezret, te meg küldesz neki egy 1080Ti-t!
  • darkSectorxxx #73163
    Elég lassúak. :)

    Az a baj velem, hogy nem tudom sajnálni az ilyeneket, cégeket stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.20. 14:02:19
  • partizan182
    #73162
    Őszintén? Csodálkozom h 6 nap alatt visszament a péz. Biztos vagyok benne hogy ez a 6 nap 16-20 órás munkanapokkal telt az accounting departmenten, míg több ezer - tízezer rendelést visszavontak a rendszerben, visszakönyvelték, banknak összerakták a sztornó filet, azt ellenőrizték, a bank dettó, kártyatársaságoknak file, tényleges visszautalás ahol volt levonás stb.

    Szvsz senki sem foglalkozott Bandi abajgásával, fogták az összes rendelést / levonást és sztornózták mindet. És most lett kész.

    Senki se cirógat senkit, BBnek ez egy PR rémálom, de Bandi hozzáállása mindenkinek ártalmas.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.05.20. 14:01:39
  • darkSectorxxx #73161
    Amúgy nekem régen a Thome megcsinálta azt hogy befizettem egy 18k-s számlát és közbe a bankszámlámat is lefoglalták a 18 ezret (nem vették le a számlámról, csak függőben volt, nem férhettem hozzá) és nagy nehezen 1-1.5 hónap után felengedték a zárolást, addig meg én kértem kölcsön hogy vegyek kaját meg bérletet, holott kutyafasz közük nem volt a bani dolgaimhoz.
    A csekk is lehet késett 2-3 napot de akkor nem csinálhatnak ilyet max küldenek felszólítást.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.20. 13:47:53
  • darkSectorxxx #73160
    Persze nem is szeretném leverni a keserűségemet most 1 hibán, csak mondom, hogy egyéni elbírálás az ha most megcirógatjuk a kis buksijukat, mert tudod akkor ez máshol is megteszik...de hogy a lóvét nem küldik azonnal mikor ekkora hiba van, amikor a vásárlónak csinálnak problémát, az azért más mint az ha csak simán a vásárlás hiúsul meg....

    Nem tudom, de azért megváratni ilyenkor a vásárlót az gáz, én is piszok utálom mikor nem foglalkoznak a kuncsaftokkal, értem az utalás 1-2 nap átmenet, stb, de hetet késni meg hasonlók.

    Most elég sokat szopok ezekkel a Thome-osokkal is, hogy amikor nekik kell valami akkor azonnal mobilon hivogatnak, mikor meg a hű platina vásárlónak van kérdése 30 perc telefonálás után talán foglalkoznak velem.

    Persze a 2 téma más csak mondom. :D
  • partizan182
    #73159
    Menjen csődbe egy egész cég egy félrekattintás miatt? Nem mondom előfordul, de dirket ezt kívánni? Ha hibázol a melóhelyen ott helyben kivégeznek?

    Arányosság vanik, Bandi úgy viselkedik mint egy ötéves (tudom, van itthon belőle), cserébe te meg én fizetjük a hullafelesleges békéltető testületes meg fogyasztóvédelmes marhaságainak kivizsgálását.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.05.20. 13:35:56
  • darkSectorxxx #73158
    Én most úgy érzem itt kicsit más a helyzet, ez is megtévesztés, az senkit nem érdekel kinek a hibája, amúgy szerintem ilyenkor igen is vállalniuk kellene a következményeket. Viszont ha nem és kihátrálnak, de a tévedésükből adódó levont összeget nem igyekeznek vissza jutattni, az azért necces.

    Pártatlanul gondoltam megjegyezni.

    Hibás webshop-okról csak annyit, hogy ha hibás, azt nem a vásárlónak, felhasználónak kéne igazából eldönteni, az lenne alap, hogy ha valaki foglalkozik valamivel, akkor ne "szarokbele" hozzáállással.
    Én elvenném tőlük azt a VGA-t odaadnám Bandicoot-nak és lehet utána legközelebb már odafigyelnének.

    Ha én hibázok egy melóhelyen én sem úszom meg a következményeket, fordítva miért?
    Vállaták, vagy csinálják rendesen, vagy ez van.
    Igen is szépen meg kell baszni őket, meg sok más webshop-ot, akik elég necces dolgokat művelnek. Mikor visszavitt újra csomagolt szart kiküldenek újra, vagy használt szarokat, mert találkoztam ilyennel is....

    Tisztelet a kivételeknek.
  • Bandicoot
    #73157
    Hát bizony te mert még értelmezni sem tudod a leírtakat.
  • darkSectorxxx #73156
  • Maxyka
    #73155
    Én olyannal járnék. Mondjuk egy 69'es impalával. :P

    Amúgy sokan azt hiszik ez a jövő meg úgy tekintenek rá mint egy olyan technológia ami leváltja a tv-ket, pedig nem. Ez alternatíva. Lehet én néztem és játszottam túl sok scifi-t de a tv-ket nem fogja leváltani semmi. Esetleg lesznek alternatívák. Ebben az évszázadban legalábbis.