121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #73476
    Nincs fél perc gameplay az egész videóban, de azért írjatok még róla szerintem.


    /amúgy fogalmam sincs mi ez, most hallok róla először.
  • Kandurex
    #73475
    Azt bizony széttárt farpofával fogom tenni.
  • Totti5
    #73474
    Elég csak mellé.
  • Kandurex
    #73473
    "Online melee action"

    Hova szarjak? Mekkorát?
  • Maxyka
    #73472
    Instant skip. Úgy néz ki mint egy indie for honor :P
  • n000rbi
    #73471
    Ennek semmi köze a lentebb említett from-os játékhoz, vagy mit akarsz közölni? :)
  • darkSectorxxx #73470
    skip:

  • ppista
    #73469
    Egész jól hangzik.
    Én még reménykedek egy folytatatásban egy másik csapattól, a From vigyázó tekintete mellett.
  • Moby
    #73468
    A népszerűség nem egy technológiai mérce.
  • darkSectorxxx #73467
    Na, én kíváncsi vagyok rá. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.29. 17:22:21
  • Maxyka
    #73466

    Apropó becsúszott féláron egy BenQ XL2720T monitor, Este ráküldöm a ps-t megnézzük mennyivel mutat szebb képet mint az eddigi fos és túlméretes LG-m
  • darkSectorxxx #73465
    "kár még ezen vitatkozni"

    ezt értve mindenre ki lehetne tenni a banner alá, emlékbe.
  • Akra
    #73464
    Ha kisérlet kártya volt ha nem még is többet adtak el a boltok 3Dfx-et mint Tnt kártyát. Bejött a vevő még be se csukódott az ajtó,de már mondta a bűvös szót. Voodoo kellene...
  • Maxyka
    #73463
    Remélem ez csak pletyka marad...
  • Maxyka
    #73462
    Még rosszhírt légyszi, nem volt elég mára.... Ez a koncepció még a rémálmaimat is felülmúlja...
  • n000rbi
    #73461
    Üsse kő, csak jó legyen.
  • arty
    #73460
    pár percre én is beültettem a kölköket ilyen telefonosVR-be, élvezték (és nem lett hányingerük se, de ott minden fixpontos, nézegelődős volt)

    én egyelőre várakozok a killer app-ra, pl a GTSports lehetett volna (ha GT7-ként jön, rendes tartalommal, teljes vrtámogatással)
  • Kandurex
    #73459
    Kell a gránátnak. BB2 -őt a népnek!
  • Kandurex
    #73458
    Nem.

    Hanem a normál fókuszra, ami a közelebbi és távolabbi tárgyak élességért felel, amit a szemmozgató izmok feszítésével és csökkentésével (?*) ér el a szervezet.

    Na itt ilyen nincs. Minden, mindig tökéletesen éles. És ez okozza a problémát, mivel az agyad szerint meg lenni kellene távolságnak és kétségbeesetten húzza a szemizmokat, ami, ha nem is azonnal, de 1-2 óra után már erősen fáradt lesz. Hosszútávon meg problémás lesz a tárgyak távolságot határolni.

    *azt hiszem így hívják, de majd a doktor google urak kijavítanak
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.29. 18:23:25
  • Tatyla
    #73457
    Myazaki megmondta hogy új ipén dolgozik, engem nem ért meglepetés
  • partizan182
    #73456
    Motion sickness: ja, nagyon örülök mert lássuk be az elég KO kritérium. Extrém esetben érzem hogy nem kellemes, de semi rosszullét vagy ilyesmi, egyszerűen diszkomfortos. A legdurvább amit találtam a Bound szabadra állított kamerával (gyak klasszikus TPS kamera), na azt ha megpörgeted ott a gyengébbek biztos elvéreznek.

    Fókusz: arra gondolsz hogy van egy szvít szpot olyan 20-30 centire? Azt láttam de nem tűnik vészesnek, pláne ilyen felbontás mellett.

    Aprófa 5 lesz a nyáron, nyilván csak pár percet volt rajta egyszerre, kérdeztem milyen volt, aszongya olyan "különleges" :) Tündér volt, rajta van a fején és az első kérdése hogy akkor most mikor kell hányni (szóltunk neki elsőre h lehet hogy rosszul lesz) :)
  • TDC Geronimo
    #73455
    Rumour: New FromSoftware Game 'Phantom Wail'

    Ancient Aztec/tribal aesthetic (unknown if set in actual Aztec times or if its just Aztec-inspired)
    Emphasis on kung-fu style combat
    There will still be traditional weapons
    However, weapon-based movesets are gone
    Instead, players will customize their own fighting styles and weapon movesets (for any weapon)
    Appears to be Souls-like
    Collaboration between Sony Japan and FromSoft (ie, it's a PS4 exclusive)

    Nem BB2 :((
  • Moby
    #73454
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sehol. Konkrétan sehol nem lenne a 3d világ nélkülük. De én még mindig nem erről beszélek, és az azért a sors fintora, hogy főleg olyan szabadalmak maradtak fenn utánuk a mai fhasznosításba is, amiket ők sosem váltottak termékké. Vagy nem jól.

    Kandúr: a honfoglalásról meg a csodaszarvas, de azért vannak a gondolkodó emberek, hogy fennmaradjon az a nézet is, hogy a csodaszarvas sosevót.
  • Ulthane
    #73453
    egyenlőre = egyenlő részekre. Amire te gondolsz, az az egyelőre.
  • Kandurex
    #73452
    Az szerencsés, ha betegség nem jön elő. De a fókusz hiánya majd fog meglepiket okozni! A gyerek hány éves? Ugye nincs 10 év alatt?!
  • Kandurex
    #73451
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De akkor is ők voltak az első. Mindenkinek a 3Dfx jut az eszébe, ha az első mérföldkőről beszélünk.
  • arty
    #73450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, mi lett volna, ha nincs voodoo1-2-3, hogy hol tartanánk ma. A kizárólagos glide-al persze visszafogták a világot (feltéve, hogy a d3d nem vett át belőle semmit - nem tudom), de a hardverük és a befutott korai sikerek biztosan inspirálták a többieket, vezettek jobb termékekhez.

    Az is lehet, hogy mások fél évvel később hasonlóan fasza hw-t tudtak volna letenni az asztalra, de mivel ők tették le én ezért őket imádom :P


  • Kandurex
    #73449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a baj, hogy a ma technóval hasonlítod. Akkoriban a Voodoo 1 -től összecsokiztam magam a Q1 alatt.

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.29. 12:18:05
  • Kandurex
    #73448
    Engem szórakoztat. Azé.
  • Moby
    #73447
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ez csak azért volt, mert a többiek egyszerűen nem álltak meg félúton kiadni terméket. A 3dfx meg emberkísérleteket folytatott. Valójában nem volt szükség erre, mert nem a piac válasza kellett akkoriban, és főleg nem a piac támogatása, hanem a kialakúló párbeszéd a devek és a hardvergyártók között. És ebben jó is volt a 3dfx, de úgy tolta ezeket anno, mint a VR-t ma: mindegy volt, hogy működik/nem működik, termék lett mindenből. A kísérleti darabokat adták el. Ez ment még a voodoo5 szériánál is. A devek még fel sem voltak készülve a feature-k támogatására, már piacon volt a kártya, nagy csinnadrattával. Az nvidia meg az ATI meg nem csinált mást, mint a kísérletezésből faragott elényt azzal, hogy lépéshátrányban a voodook fasságait kigyógyítva adták el a késztermékeket. A mi volt a másik oldalon nem értem. Itt ilyen 1-2-3 évekről beszélünk. A riva TNT egy pillanat alatt volt a nyakán, az ATI sem várt sokáig, és egy pillanat alatt baszott oda mindenkinek olyan képminőséggel, ami akkoriban elképzelhetetlen volt. Ez az egészet anno szépen be is árazta a piac, csak ezek a 20 év távlatából rózsaszín emlékek a 3dfx kapcsán nagyon nem stimmelnek. Egy kurvajó teknócég volt, de nem ezt emlegetik a 3dfx kapcsán, senkisem, hanem a voodoo kártyákat, amik viszont kurvaszarok voltak. Csak ez egy villanásnyi ideig nem derült ki, mert a konkurencia kivárt a használható termékre.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.05.29. 11:53:22
  • partizan182
    #73446
    Egyenlőre mézeshetek, a hétvégén ment napi 5-6 órát, asszony imádja, gyerekek imádják, aki ismerős próbálta mind beszart a gyönyörtől.

    Ez a PSVR tipikus esete annak amikor a good enough tényleg good enough. Felbontás kicsi, de nem otrombán gyengébb mint a konkurencia (Vive volt a fejemen ezen kívül) és 2 perc után el is felejted, a tracking az esetek 90%-ban perfekt, 10%-ban kisebbet-nagyobbat haxol de szinte azonnal magára talál (a move fagyinál ez inkább 80%-20%). Temporal reconstruction/kisebb tényleges framerate itt-ott látszik, de nem vészes.

    Cserébe azonnali fullimmerzív VR, pont mint a Vive. Ami meglepett hogy kb az összes cucc ülő testhelyzetre készült ill. hogy a move fagyikat milyen kevés játék használja. Sose akarom levenni.

    Írom ezt úgy hogy bebizonyosodott: nulla érzékenységem van a motion-sickness-re, ha valaki érzékeny rá, lehet hogy a 10%-nyi tracking hax nagyon fájdalmas élményeket hagy.
  • arty
    #73445
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah, az átkötés és a 16bit színmélység (azok a csodás ződes füstpamacsok...) valóban nem adott jó képminőséget, de mi volt a másik oldalon?
    320x200, fosfrém, 256 szín.

    amikor az atlantiszban a turokot először láttam a voodoo1en, összefostam a bokám. és ennek felidézésére kavinton se kell.
    utána/közben ifabon, compfaireken is láttam vudus játékokat, glquaket, f1-etm stb és minden járt a fejemben, csak az nem hogy ez fos lenne:P

    rá is ugrottam, amint tudtam és soha akkora minőségi ugrást nem éltem át a géming életem során :P
  • partizan182
    #73444
    Sok Playroom VR mert a gyerekek imádják, Psychonauts, Wayward sky, Statik, Trackmania, Bound. Driveclub demót imádom, kicsit megakciózzák beficcen majd az is.

    De egyenlőre csak demózgatunk, élményezünk.
  • partizan182
    #73443
    Hát nemtom, kb 1998 -at írunk, az alig 14 eves Gáborka épp indítja a frissen Voodoo2-vel pimpelt 300-as Celeron "A" gépét (340-re húzva), rögtön NFS 3, mert azpörög mostanában.

    Mai napig bennem van az élmény, 320x200 -> 640*480, effektek, filterelt textúrák, tükröződés, mintha egy más játék lett volna. Persze így utólag szar visszanézni, de akkor iszonyatos gyomrosat adott.
  • Ulthane
    #73442
    Óóó, mit meg nem adtam volna régen, ha lett volna egy 3dfx kártyám. Aztán lett is. Emlékszem, első videokártyám S3Virge DX - 4 Mb ram. Azon toltam a Quake 2-t.

  • n000rbi
    #73441
    >ilyen átkötős lófaszok

    Szerinted mire gondolt a költő a #73438-ban?
    Ott voltam, használtam (egy 166MMX-szel megtámogatva). Azért ne mondd már, hogy mindegy volt a 320x200 sw-rendering vs 640x480 (+mipmapping, bilinear filtering stb).
    Kurva jó volt a GLQuake, de a Tomb Raider is.
  • Moby
    #73440
    Na ti vagy az internetről szedegetitek ezeket és ott sem voltatok, vagy már kavintongyanús, de a helyzet az, hogy a voodo1 meg 2 is egy iszonyatos rakás szar volt olyan moslék képminőséggel, hogy a szemünk folyt ki tőle. Vagy már akkor is csakajátékélményszámít(tm) volt a szlogen, ezt nemtudom Nem is voltak azok igazi videókártyák, csak ilyen átkötős lófaszok. Ráadásul teknóban sem volt ott olyan hűde nagy az előny, mert nem nagyon lehetett tudni mi lesz a menő, glidera épülő játék meg alig volt. Az első, már használható mondható képminőséggel rendelkező kártyájuk a banshee volt, de akkor már a riva tnt-t gyalulták bele ezeket a betonba. Valójában a 3dfx az a tipikus, nagy álmok amik soha valóra nem váltak cég volt, sok-sok forradalmi technológiával, szar üzleti érzékkel, és a szar-közepes között ingázó termékekkel. Tisztára mint az AMD ma.
  • arty
    #73439
    báz'eg :D
    de oké, végülis "énkezdtem" :))
  • n000rbi
    #73438
    >a voodoo1 az s3 után nagyobb puki volt

    Sóse vót az utána, csak vele együtt
  • arty
    #73437
    nekem még jöhet info, pláne 1-2 hónap távlatában őszinteségi rohamok :) (ha még mindig jo, akkoris)

    amugy a voodoo1 az s3 után nagyobb puki volt, mint a voodoo2 a voodoo1 után :PPP