121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #73516
    Ha az emailcímet megváltoztatták, akkor bármilyen adatot megváltoztathattak, ezek egyetlen formon vannak ha be tudsz lépni a https://account.sonyentertainmentnetwork.com -ra. Azt bizonyítani nem fogod tudni, hogy valaha is tiéd volt az account, maximum azt, hogy vásároltak rá a kártyáddal, de ez nagyjából semmit nem bizonyít, csak azt, hogy vásárolták rá tartalmat a kártyáddal. Minden, amit te tudhatsz az accountról tudja az is, akinmél jelenleg van. Szal szerintem engedd el.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.05.31. 11:21:07
  • Kandurex
    #73515
    Mert mi van azon a szaros account -on, hogy ennyire érdekes? Még mindig renew -*ja a PSN -t vagy mi?
  • kukac121
    #73514
    Sajnos tényleg nem jársz közel, de próbálhatok bármit mondani vagy írni, akkor is én jövök ki szarul belőle. A supportrol meg annyit, hogy amikor hívtam őket annyit mondtak nem egyezik a nevem az beregisztrált accountal, így nem kaphatom vissza, és 10 perc beszélgetés után nagy nehezen kiderült, hogy ezt is megváltoztatták.
  • Moby
    #73513
    Nem szeretem játszani a nyomozót, de én itt inkább arra tippelek, hogy te odaadtad egy gentleman agreement keretében az accoutod a vevődnek aki jó fej volt, és nem élt vissza vele, de ő is továbbadta a gépet, az accountoddal, a harmadik fél meg már nem volt jó fej, és vitte az egészet, neked ez meg így már büdös.
    Közel járok? :)
  • Moby
    #73512
    Nyilván, ez a te dolgod, csak ez a sztori ez picit vérzik itt-ott. Még a supporton keresztül sem olyan egyszerű megváltoztatni, mert olyan adatokat kérnek el, amit 3. személy nemigen ismerhet (utolsó vásárlás dátuma, stb). Gyakorlatilag egyszerűbb valakinek a fiókját feltörni gép nélkül, szivárványtáblával mondjuk ha fos a jelszava, mint csupán a gép birtokában ilyet megtenni. A kétlépcsős azonosítás sokkal inkább ezt védi, mintsem a gépen keresztül hakkolást. Arra ugyanis nincs mód.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.05.31. 10:51:31
  • kukac121
    #73511
    Nem szokásom, persze mindenki azt mond amit akar.
  • Moby
    #73510
    Könnyen? Hogyan férhetnének hozzá könnyen? Az azért nem úgy van, hogy ha valakinek megkaparintom a kontrollerét, és be van logolva, akkor én csak úgy átírom a saját emailcímemre, és vittem az egészet.
    Nem lehet, hogy te nagyon is tudatosan adta oda azt az accountot jelszóval, stb, csak most megondoltad magad?
  • kukac121
    #73509
    Na ez a kérdés bennem is felmerült. Az ügyfélszolgálat annyit mondott, hogy ha nem töröltem akkor könnyen hozzáférhetnek ezért kellene két lépcsős biztonság. Ami a Microsoftnál és a Steam-nél meg van, de ide nem csináltam.
  • Moby
    #73508
    Hogy tudta megváltoztatni a emailcímet, ha bármilyen account tevékenység kéri a jelszavad?
  • kukac121
    #73507
    A sony anyit mondott, hogy elsősorban próbáljak meggyezni vele, ha nem sikerül akkor keresnek megoldást, mivel tudom bizonyítani hogy én hoztam létre az accountot.
  • Kongy
    #73506
    Mielőtt eladsz valamit az az első, hogy mindent törölsz róla, legyen az konzol, laptop, telefon bármi.
  • partizan182
    #73505
    Szar ügy, leginkább így jártál sajnos. Sony nem fog ezügyben mérlegelni meg döntőbíráskodni, aki tudja a jelszót, aki hozzáfér az accounthoz tartozó emailcímhez az használja, kalap kabát.

    Polgári peres eljárás max, ha megér neked annyit.
  • kukac121
    #73504
    Sziasztok.
    Tavaly eladtam a ps4-em, viszont rajta volt minden adatom(tudom törölni kellett volna egy hülye vagyok)
    Most vettem újra egy gépet, és nem tudtam belépni a fiókommal. Felhívtam a sony-t és elmondták hogy meg lett változtatva a mail cím. Kiderült, hogy az új tulaj már vásárolt rá játékot meg egy éves psn élőfizut. A sony-nál azt tanácsolták egyezzek meg vele, de ö nem hajlandó.Mit tegyek jelentsem fel hátha akkor megtudunk egyezni vagy majd a sony eldönti mi legyen? Ö már a harmadik tulaj.
  • Totti5
    #73503
    Vicces 2017ben prevgenhez mérni valamit.

    Nincs meg a WÁÓ érzés. Ez a 4 év elég intenzív volt autós fronton. Project Cars, Assetto Corsa, Forza 5-6, F1 2015-16 és folyamatosan fejlődő RRE stb...

    Forza 5nél éreztem 2013! ban, hogy ez nagy ugrás volt. 14ben amikor kijött hozzá a Nord az államat kellett darabokban összeszedni annyira ütött. Sosem volt még olyan szép részletes, sehol semmikor. Azóta már minden játékba belekerült, és mindenhol szép ( Forza6é még most is a legszebb ). Kicsit ( ne is kicsit ) elkésett ez a GT, már ha idén egyátalán kijön.

    Persze ettől még lehet nagyon jó, kár hogy nem próbálhattam ki a bétát.

    S nem atom 60 frém?! ejjjj...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.31. 08:35:04
  • Akra
    #73502
    Fake
  • Maxyka
    #73501
    Instantbuy. Olyan minőségi és brutálisan jó hangok vannak a játékban hogy az brutális.
  • darkSectorxxx #73500
    7 vagy 8 pecsétes? :DDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #73499
    hú de titokzatos videó :D

  • Rdinho10
    #73498
    Hat jo:D
  • TDC Geronimo
    #73497
    Azért egy fillért ne adj főleg ne konzolon
  • Rdinho10
    #73496
    Valaki tolja a friday13th?:D megeri?:)
  • darkSectorxxx #73495
    Manapság menő lett az íjjazás.
    Amit én magam szeretek is nagyon.
  • TDC Geronimo
    #73494
    AC pletyka igaznak bizonyult. Mondjuk szerintem ez teljesen biztos volt

  • Rage47
    #73493
    Ilyesmi atmoszférát képzelek el az új Far Cry-ban is
  • Kandurex
    #73492
    hmm...tudnék örülni egy új SW X-Wing címnek...

    de hát az nem lesz...az nem jó, nem kell...vagy nem tudom
  • darkSectorxxx #73491
    Remélem jön ez is. Így a The Last Guardian után. :D
    Én régóta várom már, közbe ps4-re is lesz ugye.
    Bár nekem tök full mindegy hol jön.


  • Totti5
    #73490
  • darkSectorxxx #73489
    Hát nem így fogalmaztam, de engem sem fogott meg elsőre, amihez kell ps plus, az nekem veszélyforrást jelent. :D
  • darkSectorxxx #73488
    Hát amíg nem láttam hogy aréna fight, addig azt gondoltam, de érdekes dizájn....de így a gameplay elriaszt nagyon. :)
  • darkSectorxxx #73487
    Ez csak kipattant a fejemből. :D
    Nem tudom miről beszéltetek előtte. :D

    /bármilyen egyezés az előtte tárgyxalt témával, ha van, cska a véletlen műve.
    Én ezt GS hírben láttam, és belinkeltem az első reakciómmal. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.30. 17:25:39
  • n000rbi
    #73486
    Ez hol látszik kezi'csókolom? Mert Moby (bár csak bedobta és nem válaszként), de Dark videójára reagált, Te pedig arra válaszoltál...
  • arty
    #73485
  • Maxyka
    #73484
    Én azt hittem világos mindenkinek hogy nem a darky videójára volt reflektálva.

    Hanem erre Rumor: Bloodborne 2 not at E3; From Software's new IP titled Phantom Wail leaks
  • Rage47
    #73483
    Tölthető az új update.
    Bekerült valami Tournaments sz.rság.
  • n000rbi
    #73482
    A Dark által beszúrt videónak az égvilágon semmi köze a from aztékos új ip-jéhez. Azt hittem ez eddig világos volt mindenkinek.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.05.30. 14:28:02
  • Maxyka
    #73481
    Akarom mondani BB. Szemét t9 x(
  • Maxyka
    #73480
    Van ott lejjebb görgetve 15perc gameplay is. De amúgy hányás ..

    Messze kétlem hogy egy azték , maja cucc hoz több lenne a megvalósítható koncepció mint egy NB folytatáshoz . Bár az lehet sose készül majd el mert nem tudnák megugorni az első rész szintjét.
  • Kandurex
    #73479
    Azon gondolkodtam, hogy mennyire van képben a 'gamer' sajtó, hogy a pusmogott új From játékhoz a következő "koncepciós" rajzot rakják ki.



    lásd: pl: IGN,
  • partizan182
    #73478
    Jah, tartalom elég szegényes, mondjuk én bírom nagyon a kalandjétékokat/walking simulatorokat, abból szerencsére van pár. A legnagyobb baj továbbra is az h felveszem és nem akarom levenni sohase.

    Asszony jól lecseszett a minap hogy miért hagytam hajnal fél 2-ig Psychonautsosni :)
  • Kandurex
    #73477
    Én csak az only multi megvalósítást dicsértem. Amúgy a fasztuggya mi ez.