121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #73436
    óafrancba :(

    multi / megvanxboxra

    már csak a ps3as felhozatalban bízok ... :(
  • Tatyla
    #73435
    Nekem van ismerősöm aki ismerte a PS4 előnyeit mégis rábeszélték a Boxosok a facebookon hogy azt vegyen, és meg is vette ezért kár még ezen vitatkozni bár a Playstation előnye szerintem már bármilyen legyen is majdan a Skorpió behozhatatlan, marad a PC és a Playstation uralma továbbra is
  • Ulthane
    #73434
    Szerintem egyáltalán nem halovány, maximálisan igaza van. Már a riposzt kifejezés is zavarodott gondolatokra utal a fejedben. Miért kéne egy közösségi fórumon, amit elméletileg a közös érdeklődési kör tart egyben, bárkinek bárkivel párbajt vívnia? Te mást se csinálsz, csak az Ubisoft szót elolvasva egyből fröcsögni kezdesz, független attól, hogy mi a tartalom, fröcsögni, okádni kell, mert elhangzott a varázsszó! Olyan vagy, mint Pavlov kutyája, bazd meg. Az nyáladzott egyből a csengőhangtól.

    Nagyon komoly intelligencia problémákra (ha jobban tetszik suttyóságra) vall az, hogy valakit az ellentétes, vagy a sajáttal nem egyező véleménye miatt ellenérdekelt félnek kezelnek, és egyből meccselni kell vele. Te úton-útfélen mást se csinálsz.
  • Totti5
    #73433
    Érdekes is lenne megvenni olyat ami még nem lett bemutatva ( szolgáltatások, perifériák stb... ) és nem lett árazva, nem jelent meg.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.29. 08:01:23
  • Maxyka
    #73432
    Még az xone-sok se veszik meg nem hogy a ps4esek. És ez nem vicc. Legalábbis boxos ismerősök közül egyik sem.
  • Bandicoot
    #73431
    A cpu órajelben alig. A rammal meg kitörölheted.
    Ugyan úgy skálázott 4k lesz a játékok java mint prón 1-2 címet leszámítva.
    Annyi különbség sem igen lesz a két vas között mint a ps4/one között.
    Az ms terve megszólítani a pc-seket is. Ezt elbukták de durván. A Sony vasról meg nem fognak átpártolni az emberek.
  • Tikal #73430
    :DD

  • Totti5
    #73429
    CPU is több, és a Ram is. GPU egy kicsit több mint a farkonyi. De annyival drágább is lesz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.28. 22:49:06
  • Bandicoot
    #73428
    "mert lényegesebben erősebb "
    Egészen pontosan a gpu erősebb lófaroknyival, viszont a cpu akárcsak a pro-t úgy azt is visszafogja majd.
    Exkluzív kínálat ha van pc-d mellette akkor nulla. Ps4 exkluzív kínálatához képest harmatgyenge.
    A gép árából meg olyan vga-t vehet bárki a számítógépébe ami rongyra alázza a konzolokat....
    Vagy ha már van ilyen kártyája és azt a pénzt ráfizeti olyan vga-t kap ami feltehetőleg a következő generációt is rongyra fogja gyalázni - 1080ti.
    Persze venni fogják - főként a hazájában. Vannak még xbox fanok. Mind venni fogja, teljesen mindegy nekik hogy az MS jót vagy rosszat pakol az asztalra ha torkonszarják őket akkor is vigyorognak mert MS.

    A Sony röhögve gyalázza be őket -sajnos- elég csak mutogatniuk a Last of us 2-t a God of war-t és a hasonló exkluzívokat.
    Megközelítőleg sem tudnak és nem is fognak tudni olyan címeket felmutatni mint amik eddig voltak illetve majd jönnek a Sony vasra.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.28. 22:47:14
  • garybirdie
    #73427
    Robinson, Batman rövid de ütős, szerintem csak akcióban éri meg.
    A Driveclub sajnos gyatrán sikerült, nem javaslom.
    A Dirt Rally döbbenetes élmény, az egész család imádja. (Kormány erősen ajánlott) Én a Forzákon kívül egyedül a Ps2-es gt-kkel tudtam huzamosabb ideig ellenni, de ez mindent visz. (Amióta megvan minimum lenyomom a napi/heti/havi meneteket)
    Az RE valóban odabax, de sokakkal ellentétben nem tartom a PSVR csúcsjátékának. Én 27 óra alatt vittem végig (jó lassan) sajnos nincs újrajátszási értéke. (bár ez minden reiről elmondható, kivéve ha meg akarod nézni az esetleges más befejezéseket)
    Multiban a következők nagyon jók:
    Battlezone
    RIGS
    Farpoint (Gun ajánlott)
    EVE V.
    Eagle F. (Ennek a single része is korrekt)

    (nézz meg pár gameplay-t hogy kiválaszd melyik stílus áll közel hozzád)

    A Trinus PSVR-el hibátlanul használom PC-n is a cuccot. (tesztelve Elite D., Project Cars, Race the sun, Serious Sam)
  • Totti5
    #73426
    Ezek nagyon kemény szavak egy PS4 topikban.
  • darkSectorxxx #73425
    :)

    És: Isten éltessen sokáig!
  • darkSectorxxx #73424
    Game Pass jöhet, de nem értem miért cserélgetik a palettát, és nem simán bővítik?

    Ja és a PS4-es PS NOW-ot is kérném szépen.
  • wollnerd #73423
    OK, köszi.
  • Kongy
    #73422
    Jóétvágyat a 30 fpshez, és a szar grafikához :)
  • Totti5
    #73421
    E3on kiderül mivel készülnek... az nekünk csak jó hogy hozzák a jó dolgokat mint a Game Pass.
  • Akra
    #73420
    Olvastam nem rég neogafon vagy redditen pontosan nem emlékszem egy kimutatast. Usa felhasználók 79% játszik xbox one-on xbox360 játékokat. Borzalmasan megy a vásárlás régebbi címekért. Nagyon szeretnek x360 játékokat játszani. Szóval brutálisan megy az ms szekere bevétel szempontjából és valszeg skorpion se fog megtörni ez a lendület. Maga az exkluzív játékok érdekeltsége nem is fontos ezen felhasználók szemszögéből nézve.
  • darkSectorxxx #73419
    Milyen szemmel nézed?
    PC-n a a nagy része játszható.

    PS-en? Nem, ha csak konzolt nézed, kompakt gépeket, márpedig sok játékos, instant játszik nem szereti a pc-s babrát, akkor válaszhat x-et.
    Viszonyítás kérdése. Amire te gondolsz az Xbox kontra PS+PC
    Totti a konzolokat viszonyítja egymáshoz.
    Sőtt nem is említettem hogy sokan pc-n rühellik a win10+store+xbox app dolgot, és nem is foglalkoznak ezekkel a játékokkal.

    Nézőpont kérdése a dolog.
    Hány platformot néztek és azokat milyen csoportokban.

    Az érdekes szerintem inkább az, hogy a Scorpio elvileg: PS PRO<Scorpio<PC tudás lesz, na már most ezt hogy fogják majd szemléltetni, mert szerintem nem sok rés maradt a Pro és PC közt.

    Ja és szerintem a MS igenis fog készülni meglepetésekkel a Scorpio mellé, ebben szinte biztos vagyok, röppennek fel exclusive címek majd....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.28. 20:55:11
  • Moby
    #73418
    Ez szerintem nem az ex kínálatról szól. Nem az exekért vesznek konzolt a széles tömegek. Az inkább már csak az oldalválasztásnál játszik szerepet. De ez a gép konzolnak túl drága lesz, pécének meg túl gyenge. És túl konzol :) Azon a néhány xbox fanon kívül fogalmam sincs kit szeretnének megszólítani. Szerintem nekik sem nagyon.
    Pedig biztos tök jó szolgáltatások lesznek mellé, ebben az ms élenjár. Csak a fókuszcsoportot nem látom az egész mögött. Mármint, van az a néhány, aki majd lecseréli a égi boxát újra. De hogy mi fog odacsábítani új vevőket, az teljes rejtély. Ahhoz a ps4pro alá kéne menni árban, minőségben meg fölé, és még akkor is kínkeserves lenne, és maximum azon lehetne lamentálni, hogy most akkor jó-e, ha nem fogy a gép, mert így kevesebb buktát kell elkönyvelni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.05.28. 20:54:31
  • Totti5
    #73417
    De válaszolok, és fura dolgot mondok. Azért hogy játszon rajta. Furcsa mi?
  • Kongy
    #73416
    :DDD nem akartam már hozzászólni az agymenésedhez, de mégis megteszem. Ember, NINCSEN exkluzív játék Xboxon, mióta van PLAY ANYWHERE. Gears of War, Forza, MINDEN játszható PC-n is. Minek tartson az ember xbox one-t/scorpiot? A félmaréknyi 2013-tól 16-ig megjelent címért? NE, ne válaszolj rá, költői kérdés.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.28. 20:45:10
  • Totti5
    #73415
    Én tudom, mert játszok velük.
  • TDC Geronimo
    #73414
    ja igen az évenkénti forzat meg a 20. halot elfelejtettem :P

    Te is tudod, hogy boxon az ex kínálat, mint olyan nem létezik. Főleg, hogy PCre is jön már minden
  • Totti5
    #73413
    Van.
  • TDC Geronimo
    #73412
    Nem ezt írtam. ex nincs rá lófasz se. A többit meg megtalálod máshol.
  • darkSectorxxx #73411
    Sarkítás volt kicsit. Természetesen van.
    De te is beláthatod, hogy azért volt most egy kis pangás....

    Míg itt egyenletes volt a kiszolgálás...még ha eltérő stílusokban is. (mármint exek terén persze)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.28. 20:30:55
  • Totti5
    #73410
    Ja nincs rá játék. PS4et, PCt és Switchet kell venni, azokon van játék.
  • darkSectorxxx #73409
    Szerintem ez nem az ő véleménye, hanem csak megemlítette, hogy ezt feltételezik néhányan, nekem így jött át (lehet tévesen) a kommentből. :)
  • TDC Geronimo
    #73408
    loál ki fogja megvenni azt a konzolt PS táborból? PS4 pronál meg annyival nem durvább, Sony konzolján meg ott a rakat ex.
  • TDC Geronimo
    #73407
    Én nem tudom miért vannak azért annyira oda. MS ex kínálata 0, ezerszer inkább PC, mint az akkor már. Amúgy meg battlegrounds egyiken sincs
  • Moby
    #73406
    Igen, hátradőlve röhögni. Az a skorpió akkora bukta lesz, mint a ház.
  • darkSectorxxx #73405
    Ettől a feltevéstől nem kell félni. :)
  • darkSectorxxx #73404
    1. ahogy aktíválod, összeadódik a wallet össze, bármire elköltheted, amihez PS accounttal kell belépni....
    PS3, PSP, Vita, PS4
    2. Nem bolondultál meg.
  • Akra
    #73403
    Felvetés az,hogy skorpio miatt jelentős játékosbázist fog veszíteni a sony. Nagyon sokan megfogják venni azt a konzolt, mert lényegesebben erősebb és sokaknak ez nagyon is számít. Sony valamit kell,hogy lépjen ezügyben.
  • wollnerd #73402
    Sziasztok, lenne még egy kérdésem: A KSZ-nél rátaláltam hogy vannak PSN feltöltő kártyák, 15000 és 6000 Ft értékben.
    Itt csak a PS3 kategóriánál található 15000 Ft-os kártya van a raktáron. Gondolom tényleg nem számít a platform, PS4-es PSN fiókomba is tudom aktiválni és egymásután, egy 15000-ost és egy 6000-ost, így 21.000 Ft-ot jóváírva a virtuális pénztárcámba?
    Mindezt azért kérdezem, mert venni szeretnék majd 3 VR játékot az ONLINE Store-ből. (Wildlands, Job Simulator, Lethal VR)
    Amúgy a szülinapomra a családi közös költséggel a következő dolgokat rendelnék meg a Konzolok Szervize-ből:
    - PlayStation VR
    - PlayStation Camera V2
    - Move Controller Twin Pack
    - ROBINSON THE JOURNEY
    - BATMAN ARKHAM VR
    - DIRT RALLY VR
    - DRIVERCLUB VR
    - PSN PREPAID CARD 15000 Ft
    - PSN PREPAID CARD 6000 Ft
    Hát ez így összesen kb. 237.000 Ft lesz.

    Megbolondultam? :D (PS4 Pro-m van)

    Szívesen elfogadok minden véleményt, javaslatot, tapasztalatokat (akár azzal is ha valamelyik tétel valójában felesleges, mint hasznos.) ! :)
    Köszi!
  • darkSectorxxx #73401
    Amennyi ex jön szerintem se lenne sok értelme.
    Pláne hogy a Sorpio is még "csak" jön.

    Nem látnám értelmét a pro-ra rámenni ezzel. Túl friss még.
  • Totti5
    #73400
    Minek és hova kellene PS5? nem értem a kérdést és nem értem egyátalán a felvetést sem... vagy azt akarjuk hogy 1-2 évente jöjjön új gép?

    Mert ha lenne PS5 bejelentés idén akkor azt már a Proval egyetemben elkezdték fejleszteni, ergó miért adták ki akkor a Prót?
  • Akra
    #73399
    Idei e3-on szerintetek meglebegtetik a PS5-öt vagy skip ez az év még?!
  • darkSectorxxx #73398
    Nem teljesen ennyire egyszerű a helyzet. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De beszéltük már, az ár+tartalomtól nem lehet mindig elvonatkoztatni.

    Új, friss termék, kezdetleges, de ez nem mentség.

    Én legalább egy 3. opciót betennék, akik megvették, nem tetszett nekik opció, vagy próbálták, nem tetszett.

    De a fika szó az megint kérdés.
    Mire gondoltok, az a szint, amikor valaki annyit présel ki magából, hogy " háez szarság, fos vr"
    Vagy mikor esetleg valaki, egész egyszerűen még drága mulatságnak tartja, és mivel nem tudsz elvonatkoztatni mindig az ár/tartalom/érték-től, valószínűleg, előfordulhat elmarasztaló vélemény.
    Ami nem maga az általa nyújtott élményt vitatja, vagy minősíti, hanem a tech kezdetlegességére utal.

    Sokan nem szeretnek az elején beleugrani, belefektetni dolgokba, amiben rövid időn bellül nem kapnak elég visszajelzést.

    A mostani ellenzők nagy része árának töredékéért, ha rendes játékok jönnének rá, egy szót nem szólnának, és egyértelműen nagy kereslet lenne, de hát most még nem egyértelmű szerintem az hogy mikor és hogyan lesz előrelépés.
    Most vagy lesz még Resi 7 próbálkozás, mert kedvet kapnak, vagy ezután is csak finoman próbálkoznak és nem mernek belevágni nagyba.
    Aztán kicsúszik a gen, jön az újabb, jön PS VR 2 meg egyébb dolgok, azt lehet vettél 1-2 játékért szemüveget.

    Mert sajna a legtöbb embernek tetszik a VR mert próbálta, meg ja sok apró játék van, meg a VR élmény tesz a játékra egy lapáttal, de nem tudnék egy kis tankkal pl lőni repkedő piros robotokra hosszabb távon, mert esetleg nem érdekel, hiába vagyok a játékba, egy idő után már nem elég, mert megszokod a látványt, és már fontos lesz a játék is.
    Sokaknak ez is kellene.

    Vagyis van télleg itt-ott fika, de nem feket-fehér a story szerintem ennyire. :D
  • Totti5
    #73397
    Későn jöttél, már nem.