121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #73556
    Az a szemöldök mindent visz
  • partizan182
    #73555
    Cars-al szemeztem, de azt beszélik kontrollerrel nem nagy élmény, a G25-ömet meg leszarja a PS4 :(

    PC-s garázsszimben annyira nem vagyok otthon (játékgép hiányában). F1 fasza nagyon, amint kontentben elérik a 2013-as verziót újra, lehet behúzom. Bár VR nélkül nem biztos hogy már érdekel autós stuff, szal lehet marad a Driveclub / GT Sport / Trackmania.

  • Totti5
    #73554
    Cars-ban is lehet sok mindent állítani és kialakítani, RRE WTCC, DTM is valós szabályokkal megy, rFactor 2 is testre szabható szinte teljes mértékben.

    Viszont az F1 a lehető legélethűbb atmoszféra és szabályrendszer, ami teljes liszenszet élvez egyetlen évre és sorozatra, amiben benne van a Codemasters szíve, lelke és sokszor már már beteges aprólékossága is. Nem igen látom hogy lenne a piacon bárki aki ezt a szintet megközelítené.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.01. 13:50:04
  • partizan182
    #73553
    Nyilván balansz kérdése, a virtuális pályatakarítókat nem szabad túl életszerűre programozni és megoldott :)

    Komoly, versenyszerű szabályokkal csak F1 game-be toltam eddig, ott élveztem nagyon.
  • nayrobi
    #73552
    Ezek vannak
  • Tatyla
    #73551
    Netflixen nálunk van már magyar felirat a filmeken meg a sorozatokon?
  • arty
    #73550
    játékban szopás a szigorubb szabályrendszer... hidd el, max elméletben élvezetes safety car mögött tölteni a fél versenyt :)

    (persze ha te 70 körös futamokat mész, az más)
  • arty
    #73549
    wrc5, na VÉGRE valami :)
  • arty
    #73548
    kicseszett tetőkamera :(((
  • partizan182
    #73547
    Hiába minden, a legmenőbb autós stuff úgyis a Trackmania, már a Forza Horizonba is azt építik be :)

    Itt senkise tolja rajtam kívül? Iszonyatosan rákattantam a VR módra, sajnos rövid, összes arany megvan, most maxolom egyenként Trackmasterre ami durva, konkrétan tökéletes futamot kell menned h meglegyen. 1-2 ezrednek rég örültem már ennyire :)
  • Totti5
    #73546
    Csak egy egyszerű példát hoztam fel, nagyon nem akarok ebbe belemenni, mert nem ér ennyit és majd ha kijött a Sport / Forza 7 / Cars 2 / Dirt 4 / F1 2017 akkor lehet boncolgatni.
  • partizan182
    #73545
    Fasza, örülök hogy ott tart az ótósszim stílus hogy a legnagyobb fejlesztenivaló kimerül a kormányanimációkban :) Amit én jobban adnék az FIA jellegű szabályrendszer (zászlózás, bünti, safetycar), élvezetes kampány és olyan multi ahol nem 15 perc matchmakingre jut 5 percnyi futam.

    Szerintem mindketten koppanunk...
  • Maxyka
    #73544
    Vártam mikor esik le valakinek hogy nem az :D de amúgy cuki és annak tűnik.
  • Tatyla
    #73543
    Behuztuk felesben 8k-ért(megint Logan88 jatekaim.hu) ezt a The Surge játékot kellemes bár jóval könnyebb egy Souls/BB/Nioh után, én ilyen lassú farmolós stílusban haladok de tetszik a harc is érdekes ilyen gyenge pont keresős kivégzős kombós...
  • darkSectorxxx #73542
    Ez még aranyosabb, tud pörögni is mint a játékban? :D
    Ha odateszek elé egy fa dobozt, ki tudná pörgetni? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.31. 21:17:28
  • Seth
    #73541
    Hát az biztos, hogy arra jobban hasonlít,mint erre itt :D :

  • darkSectorxxx #73540
    Tekken 7:

    - PlayStation LifeStyle - 85/100
    - Hobby Consolas - 86/100
    - Eurogamer Italy - 8/10
    - SpazioGames - 85/100
    - The Games Machine - 9/10
    - Multiplayer.it -. 88/100
    - Game Informer - 8/10
    - LaPS4 - 8/10
    - EGM - 7.5/10
    - Trusted Reviews - 8/10
    - GamesRadar - 8/10
    - Push Square - 8/10
    - Twinfinite - 8/10
    - Destructoid - 8/10
  • darkSectorxxx #73539
    Sőtt most így a bolyhos bundáját úgy megcirógatnám, és itthon tartanék egy ilyet kis kedvencként.

    No nem rosszra gondolni...:D

    Sokszor ezt érzem manapság a játékokban.
    Nincs meg az a karakter, ami egyből elkap, ezek a régi karakterek nagy része classic lett, manapság kevesebb az egyedi karakter, akire úgy nagyon emlékeznél.
    Vagyis én, és kedvenc lenne.

    Sok platformer van de valahogy ostoba karakterekkel.
    Olyan semmilyenek.

    Nem is jut eszembe az elmúlt időszakból semmi játék, aminek maradandó karaktere lenne.

    Tomb Raider-God of War-Uncharted.... ilyenek, karakterek, a többi meg 3 nap után nem is emlékszem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.31. 20:57:58
  • Maxyka
    #73538
    Szerintem az még mindig aranyos róka
  • warass
    #73537
    Júniusi PS+
    Utoljára szerkesztette: warass, 2017.05.31. 18:43:54
  • darkSectorxxx #73536
    "A Crash Bandicoot N. Sane Trilogy minősége egyébként azért is kifejezetten lenyűgöző, mert az eredeti játékok kódjából alig tudtak valamit felhasználni az új változaton dolgozó szakemberek egy olvashatatlan, egyedi fájlformátum miatt. Így a pályák és a karakterek arányain kívül semmilyen további információjuk nem állt rendelkezésre, így innentől teljesen a csapaton állt, hogyan alkotják újra a sorozat három részét."

    Elég a dumából, jöjjön már.
  • Maxyka
    #73535
    Ac origines egyiptomi leak meg nem volt kamu mert mozgott!! Várjál de mégis. Mindenki beszopta még az újságok is.

    Szerintem már a bb2-es kamuknak vagy leakeknek már nem ül fel senki mert már mindenki elkönyvelte hogy sose kapjuk meg. Olyan mint a Half Life3
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.31. 16:20:15
  • Maxyka
    #73534
    Mondogasd csak magadnak
  • Totti5
    #73533
    Olyan tartalom nincs egyikben sem mint a Forza, GT, viszont olyan vezetési modell nincs ezekben mint az Assetto, Cars.

    Reménykedem hogy kettő egyszer találkozik. És minden bizonnyal a Forza,GT kapja majd meg ezeket, mert nekik könnyebb elérni azt. Addig is minden kipróbálok hogy legyen összehasonlítási alapom de csak azzal játszom amit mindig élvezettel indítok el.

    Ott elvérzik a Forza 6 és a GT Sport is hogy belső nézetben még mindig valahol a 360 foknál leragadtunk animációkban ( *ami nem is zavarna, mert 3 kapcsolót kell beletenni ami benne van az ACban és a Carsban is ), így ez számomra kuka kormánnyal. Motorháztatóról 2017ben meg már nem vagyok hajlandó játszani. Remélem a Forza 7 ezt végre valahára meglépi majd.

    *
    1, kormány és animáció bekapcsolva a szöge ameddig akarják...
    2, csak kormány animáció 900 fokig
    3, kormány és animáció is kikapcsolt állapotban

    Codemasters már kezdi felvenni a ritmust mert ott sem volt állítási lehetőség, de az F1 2016ban már lehet a kamerát össze vissza mozgatni és autóra, nézetre szabni!, illetve a Dirt Rallyban már lehetett kikapcsolgatni dolgokat a fentiek közül + a Dirt 4ben lesz 900 fokos animáció alapból.

    Szóval jó lenne ha T10 és a Polifóni is összekapná magát és ilyen apróságokra is figyelne 5 rettentő fontos fotomód háttér gyártása illetve rettentő fontos 10 DLC autó készítése közben, mellett.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.31. 16:09:32
  • TDC Geronimo
    #73532
    húha oldalról fotózott offscreen title screen. Biztos nem kamu :D
  • LBandi77
    #73531
    https://youtu.be/gNZFMb44ZTE

    Mostmár testre lehet szabni külső-belső nézet van guminyom, jobban viselkedik a fű illetve a sóderágy ,szebb grafika, még nem láttam de állítólag feltöltötték a boxokat is.
  • Maxyka
    #73530
    Jöttem húzni az idegeket
  • kukac121
    #73529
    Azt is rendezhetem vele, de ki tudja mennyiért vette és mennyit mond ö
  • arty
    #73528
    naigen... csak lehet hogy ő valójában fizetett a második tulajdonosnak az accountért :( ami elvileg nem legális, dehát....
  • kukac121
    #73527
    Teljesen igazad van. Ki is fizetném neki azt a két játékot amit vett, hogy ne én bukjam el a másik 22 db játékom. F@vsz voltam ez tény, de azért két játék vagy 22 nem mindegy.
  • Kandurex
    #73526
    Az szopó :(
  • arty
    #73525
    lehet 1:1 az egészet letölti ilyenkor, nem pedig csak különbséget küldenek .... japók ;)
  • partizan182
    #73524
    "Végeredményre kíváncsi leszek"

    Miért is? 95% hogy nem fog tetszeni (hangok, frém, netkód, nemforza, nemasetto), ahogy írtad korábban az ótós cuccokkal dunát lehetne rekeszteni, te is vagy 8 címet tolsz párhuzamosan. Mit vársz egy kilencediktől?

    GT Sporttal kapcsolatban én spec minden vagyok csak kíváncsi nem, pontosan tudjuk már most h mire lehet számítani. Persze nekem Day0 de az inkább csak a VR miatt.
  • Totti5
    #73523
    Sajnos a Sony béna béta kód osztása és account mizéria miatt nem tudtam kipróbálni, de érdekes és "megdöbbentő" hogy a bétát ennyire foltozzák. Hol tarthattak ezek tavaly amikor előrendelést indítottak rá megjelenéssel majd a Sony lemondta... jó nagy káosz lehet ott. Véreredményre mindenesetre kíváncsi leszek.
  • LBandi77
    #73522
    "Nincs meg a wáó érzés"Ez csak beta,ma is kapott 17 Gb update,elég sok dolog változott grafikában is.Mondjuk fel nem fogom hogy mi az ami ekkora adatot emészt föl 4 pályán azzal a 30 körüli kocsival ,az előző update is 15 Gb volt.
  • arty
    #73521
    Igen, mindenhol így megy, ahogy írod - KIVÉVE a sonynál :DDD

    ne becsüld alá a japók hozzánemértését. tudod, ezek azok a segghülyék, akik plaintextben tárolnak mindent :DDD
  • arty
    #73520
    tehát ez a harmadik tulaj lehet jóhiszeműen "kapta" az accot... szerinted korrekt lenne, ha a te figyelmetlenséged miatt (khm, mondjuk h az volt) ő szívjon? mert oké, mondjuk h átvert az előző tulaj, viszont rajta már nem tudsz bosszút se állni...

    - emailt ugy lehet változtatni, h aktuális accal belépsz, átirod email2-re és az email2-re kapott levélben kell megerősíteni a modosulást
    - nevet simán lehet változtatni a felületen

    A sony egy kretén, dilettáns fasz banda. Japó hozzáértés = 0.
  • Moby
    #73519
    Tanultál belőle. Kétlépcsős azonosítás+nem adod ki az adatokat. Az önmagában nem vezet ide, hogy a gépen rajtafelejted az accountod, ettől azért jobban vigyáz rád a sony. Sajnos önmagadtól megvédeni nem tud, neked is tenned kell érte picit. Egy-egy ilyen account komoly érték. Eszrint kell vele bánni. A sony nem tud tenni ilyen estekben, hiszen előtte két user fog állni, akiket nem tud beazonosítani, és minden kérdésére mindkét fél tudni fogja a választ. Ez alapján senkit nem fog eltiltani a "saját" accountja használatától, márpedig a sonynál ez most az övé.
  • kukac121
    #73518
    Azt hiszem én is így jártam, buktam 22 játékot. Sanszos hogy amikor megosztottam az accountom az egyik "baráttal" a psn-en ottmaradt a jelszó és onnan tudhatta. Ez a tippem, szóval akkor egy igazi idióta vagyok. Ez van.
  • partizan182
    #73517
    Ja, ezt kb buktad, welcome to the glorious digital future.