121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #73716
    Nem jött össze nekik az, ami R6al.
  • Bandicoot
    #73715
    A beta után megmondtam hogy 2-3 hónap alatt otthagyja mindenki. Egy online címnél röhej...
    De sajnos így is túl sokan megvették és nem esett pofára az ubi szemétgyára.
  • Ulthane
    #73714
    Egyelőre engem még szopat a Nioh, mire átrágom magam rajta, az odébb van. De majd egy jó kis akcióban rá fogok nézni szerintem, bár be vagyok oltva zombik és gépek/robotok ellen.
  • Totti5
    #73713
    Még mindig azért vesznek hogy Fifát, CODot, BFet és GTAat nyomjanak rajta. Nem neked készül!
  • TDC Geronimo
    #73712
    " Early accessben kitolnak egy PUBG-t, és a fél világ azzal játszik"

    Látod elég csak egy jó játékot csinálni és word of mouth alapján terjed mint a vírus. 120 órám van már benne de még messze a vége :)
  • Moby
    #73711
    Tökéletesen. Kb annyira logikus, mint a scifi filmekben az, hogy a vizualitás kedvéért a robotok hudot vetítenek a a kamerájuk képére. Amikor a robot a saját hudját nézi. Amit aztán a saját képfeldolgozója letapogat, és újraértelmez...
  • Kandurex
    #73710
    Egyébként jó a hasonlat. Azért látod a konferenciákat, mert TW, YT anyámkínján követhető. DE mert követhetővé teszik. De az csak ott van!

    Érted? ...hmm..te vagy az Dark?
  • Moby
    #73709
    Mivel kettő mondatot is képes voltál megfogalmazni kérdőjellel a végén, így talán mégis van ott olyan információ, amit érdemes lehet beszerezni :D Kb ezek érdekelnek engem is, nem a gép. Főleg nem vásárlási céllal.
  • Kandurex
    #73708
    Akkor regisztráljon ide a kölök, vele megnézzük azt a show -t, apuci meg barlangászik
  • Moby
    #73707
    Amíg a gyerekemnek nem hozzák el a szobájába a dinoszauruszcsontokat, meg a lego csillagrombolót, addig arra elviszem őt oda. Mer az csak ott van. Érted.
    Érted ugye a különbséget, Dark?
  • Kandurex
    #73706
    A Scorpió az E3 leglényegtelenebb része. Ha nincs mögötte exkluzív tartalom, mi a náthás pöcsnek venné meg az ember? Mi lesz a több, mondjuk egy PC -vel szemben?
  • Kandurex
    #73705
    Nem ez a lényeg. Hanem, hogy HOVA figyel a világ. Úgy meg van mire jók a kiállítások?
  • Moby
    #73704
    De ennek miért örülünk, hogy bukott? Nekem nem tetszett, de ez legalább valami új.
  • Moby
    #73703
    Én ezt nemtudom. Engem is érdekel egyetlen dolog az e3-ból: a skorpió. Nem is annyira maga a gép, inkább az, hogy miként gondolkodik az ms. Persze ezt kitolhatnák most is youtubera, de ha ehhez asztalt kell teríteni, arra kitenni a tévéket, és azon mutagtni akkor megértem (faszt) :D
    Persze értettem valamelyik előbbi posztban is, hogy ez pont olyan mint a többi kiállatás, ahol amúgy olyat nézhetek meg, amit otthonra nem fognak nekem elhozni, szemben ezzel, amit amúgyis otthon néz mindenki
  • Totti5
    #73702
    Ha nem kő akkor nem lesz új IP. Openworld kell. Hidd el veszik az adást, nem hülyék. Mennyit adtak el belőle? miért kellene egy játékot hónapokig játszania mindenkinek? mi van ha átmennek más játékra a játékosok? Ha jön új kontent majd előveszik, megveszik, újrakiadást is megveszik stb stb...

    ( megnézném sok más játék esetében hogy mi a ráta, nem csak az Ubisoft címeknél amin megy a szarrágás mindig )
  • mucsácsó
    #73701
    FOR HONOR HAS NOW LOST 95% OF ITS PLAYERBASE, WORSE THAN THE DIVISION 1 YEAR AGO

    napi lol... :)
    #justubithings

    nembaj, majd talán jön a 2. rész valami reskinnel, aztán majd megveszi a jónép úgyis. :)


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.06. 11:30:57
  • Moby
    #73700
    >Mitudomén...annak buzis jellege :)

    Tehát ha jól értem, ha valamit ki lehet próbálni, nekemotthongépen, akkor nem a produktum élvezhetősége fogja meghatározni az ismertségét, hanem a buzis jellege, nade ha azt egy konfon megnézhetem videón akkor igen??


    Darksector....te vagy az?
  • Totti5
    #73699
    Az az 1 óra adja meg a követező 365 napra az önigazolást, arra hogy jó lóra tettél. Mindegy mikor jön ki, minden ami lesz rá epikusan jó, illetve minden ami van a konkurencia gépre az meg nem. Örülés van.
  • Tatyla
    #73698
    Ulthane meg Darksector ezzel a The Surge című játékkal majd tegyetek egy próbát már ha a Souls stílus sci-fi környezetben nem zavaró,jó pár órát már bele toltam és kellemes csalódás volt, igaz boss nem sok van és a több száz óra se garantált de egy olyan 30-50 bele tolható
  • Moby
    #73697
    >A lényeg, hogy ilyenkor ide figyel a világ, ilyenkor lehet kilépni az árnyékból a fényre!

    Felszopni valami talmi szart, amiből talán a negyede megvalósul, egyszer majd. Hát persze. Az nyilván authentikusabb. Vagy nem, de laglább fújhatod otthon a színes sípot papírcsákóban, és élvezheted a búcsús hangulatot. VIDEÓN, amit amúgy ha online nyomnának, akkor már barlang. :D
  • Kandurex
    #73696
    Mitudomén...annak buzis jellege :)

    A lényeg, hogy ilyenkor ide figyel a világ, ilyenkor lehet kilépni az árnyékból a fényre!

    Hm...ez a szöveg is buzis lett, na mindegy :)
  • Moby
    #73695
    >És igazából nem is biztos, hogy a produktum milyensége, élvezhetősége stb. fogja meghatározni annak ismertségét.

    Hanem mi? :D
  • Totti5
    #73694
    Minek nem volt köze? színpadi bemutatón nem kraftolni fog az illető és gyűjtögetni, hanem egy olyan részt mutat ami baromi látványos.

    Frontier Developments? Elite? mi van vele?

    De hát az E3 egy BEMUTATÓ, egy kiállítás. Pont az történik ott amire van. Játékokat azon kívül is és más rendezvényeken is bemutatnak, viszont a közönség csak ilyen eseményeken férkőzik közel hozzájuk ( lásd itthon PlayIT ). A többi bemutató meghívásos, ezeket a kiadók folyamatosan szervezik és a yutuberek, médiumok mennek rájuk, de azok zárt körűek.

  • Kandurex
    #73693
    Online sunyi konf? Az kinek lenne jó? Egyébként különböző kiáltások (ipari, tudományos, művészeti) mindig is voltak és lesznek is. Céljuk többnyire nem a svédasztalos buzi-buli, hanem, hogy bemutassák terveiket, szándékaikat (ahogy fogalmaztad). Amit Te akarsz az egy sötét barlang, amiből vagy kiemel a tömeg, vagy nem. És igazából nem is biztos, hogy a produktum milyensége, élvezhetősége stb. fogja meghatározni annak ismertségét. A PC játék fejlesztés most itt van, ide került, ide fejlődött, ez tény (lehetne firtatni az okait, de nem virágkora miatt az is biztos), de az ipart húzó játékoknak kell, jöhet a parádé.
  • Moby
    #73692
    > Az Isteni ige kihirdetése.

    Kezdesz átmenni ijesztőbe
  • Maxyka
    #73691
    Bemutatják majd a jól le scriptelt változatokat aminek végül köze sincs a végleges verzióhoz. Vagy csak én fogyasztottam túl sok ubisoft játékot.
    Pl ott a Frontier Developments. Már két éve csak hitegetik a fogyasztókat hogy majd ez lesz meg az lesz. Beraknak évente egy fél perces le scriptelt valamit hogy csend legyen de két éve nincs komolyabb előre lépés.
    Aki alapjáraton csak hitegeti a fogyasztókat az e3-on is csak hitegetni fog.
    Ez nem nekünk ünnep hanem a fejlesztőknek, értékesítésről szól semmi másról. Marketing fogás az egész. E3-on kívül már tényleg nem lehet bemutatni semmit ? Idáig jutottunk?

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.06. 11:05:47
  • Totti5
    #73690
    Konfon showt csinálnak. 1-2 óra buli és hype. Az Isteni ige kihirdetése. Nyilván sem idő, sem tér nincs arra ott hogy játszadozzon valaki, de 1-1 cím mindig kap gameplayt ( és ilyenkor jön az hogy könnyű, szinematik ez nem is játék stb stb... ) Nem lehet ott jól bemutatni semmit, csak egy motzsát dobni. Viszont! ott van az E3 többi napja ami alatt a már működő játékokat ki lehet próbálni, a fejlesztők ha nem is állítják ki, zárt ajtók mögött alaposan bemutatják, amiről vannak felvételek.

    Akit az adott platform érdekel meg fogja nézni, mert kíváncsi. És ez így van jól.

    Egy gémer ne fintorogjon már emiatt. Ez egy ünnep nekünk. Évente 1-2 alkalom pár napig ahol középpontban van a videójáték és összejön mindenki bemutatni a portékáit, megmutatni magát ( E3, GC stb... ).

    Engem ami érdekel arról egy rakat infót megtudok, kapok gameplayokat pl autós játékokból mindig van kormányos, ott vannak a szimes oldalak, kipróbálnak mindent stb stb...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.06. 09:15:20
  • Maxyka
    #73689
    Engem sem érdekel a svédasztalos buziparádé. Utólag megnézem azt ami talán érdekel, de arról is max +gameplayt láthatok ami majd talán fél, egy év múlva meg is jelenik ha egyáltalán csatolnak hozzá dátumot.
    Itt kell mutogatni a gémpléjt mert ha csak szimplán feldobnák youtube-re az nem az igazi.
  • Moby
    #73688
    Én az idém az életemből már egyetlen másodpercet nem szánok ilyenekre. Prerenderelt kamuvideók, trailerek dátumok nélkül, tervek, szándékok...nagyon érdekes mind. PS4-re bejelntett Death Stranding, aminél örülni fogunk ha ps5-re kint lesz, pár éve faszverés a Rime-ra ami ma az enkórról sem kell senkinek. Ez a hazug igéretek parádéja haláltusájának végéhez közeledik. Ez egy szilánk a múltból, hogy mi volt a géming a kilencvenes években, meg a kétezresben. Ennek hálisten vége. Ma az van, hogy ha nem tudsz, nem vagy elég jó, akkor mehetsz kapálni. Ha meg jó vagy, ahhoz nem kell öltönyös-svédasztalos buziparádé kamuvideókkal. Early accessben kitolnak egy PUBG-t, és a fél világ azzal játszik. A sony meg tarthatna egy online konfot az épp aktuális exkluzívok állapotáról és ennyi. Csakhát a hype...az nagyon kell.
  • Totti5
    #73687
    BB2 meglepetés lenne? kétlem, sikeres volt? addig ütik mint a Souls szériát... jön az. Kérdés hogy mikor.
  • Totti5
    #73686
    MS is csak gémeket nyomott és nem előadást tolt, szóval élvezhetőségből még jobb is tudott lenni ( az teljesen mindegy kinek mi NEM tetszik ).
  • Kandurex
    #73685
    Mindegy. Egyetlen játék sincs máshol, csak azok a PS exkluzív címek, amire hajlandó vagyok fizetni.

    Amúgy meg tök fasza ez az E3! Cirkusz és kenyér!
  • Moby
    #73684
    Nálam leginkább a ps4 agonizál, mer pc mellett már más nincs, ami agonizálhatna, HZD óta ez meg nem volt bekapcsolva. És várhatóan az idén már csak egyszer lesz.
    Én már csak dátumokat várok az e3-tól. Hogy tudjam mihez képest lesznek csúszások :)
  • Kandurex
    #73683
    A legjobbak......Oké,....
  • Kandurex
    #73682
    Azért lehet talán valami ..BB 2 lehet...

    ...meg nem is értem mi bajod? Tavaly is robbantott, tavaly előtt is a Sony. Minden más platform csak agonizál.
  • arty
    #73681
    :(

    engem ms érdekel leginkább - nyilván a skorpió miatt!
    nem azért, mert vennék, csak h mit hoznak ki belőle... de szvsz rajtuk már csak a csoda segíthet, ezzel a félgennel meg végleg elvágják magukat, ha a sony jövőre/2019-re valami nagyobb ugrással robbant (ehez persze kell az amdtől valami termék is...)

    pedig - köszönhetően az ms mélyrepülésének - kinyalták a s*ggem a gépükkel, a platformal (gold, ingyenjátékok, bw compatibility, 1-2 exklu)
    sonyra ráférne, hogy kicsit megruházzák őket és harcoljanak má' a kegyeimér' :(
  • TDC Geronimo
    #73680
    FIFA marketing is átkerült sonyhoz. RDR2, CoD, BF2, FIFA és destiny 2 is mind sony marketinges.
  • Moby
    #73679
    Jah. Már csak azért is, mert ott van mit bemutatni :D Meg esetleg skorpió, aztán vége. PS-re minden be van jelentve szvsz ami még erre a genre jön nagy ex, a pécének meg ezek a túlhypeolt konfok olyan érdekesek, mint egy jól irányzott végbéltükrözés. Lassan zárni is kellene már ezeket, már kurvára nem itt tart a világ.
  • TDC Geronimo
    #73678
    jó azért játékbemutatók terén még mindig a sony az egyik legjobb konf
  • Moby
    #73677
    Az a helyzet, hogy tök cuki ez a csodavárás, de amikor 3 évre előre minden faszt bemutatnak működő szoftver nélkül - mer a szekeret tolni kell - akkor mégis mi a tökömet vártok? Komolyan kíváncsi vagyok :)