121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #73756
    Szabad, de átalakítót KELL adni mellé. Olyan terrméket nem szabad forgalomba hozni, amit ha hazavisz a user, az itthoni szabványok mentén nem tud használni. Ergo az átalakító megléte nem opció, és nem kérhetnek érte felárat sem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.06. 20:25:00
  • darkSectorxxx #73755
    Közepe! :D
  • Totti5
    #73754
    Először telefonáljon nekik és oldják meg...
  • Totti5
    #73753
    Főleg hogy Ő a Konzol Világ.
  • Bandicoot
    #73752
    Jelentsd fel őket.
  • darkSectorxxx #73751
    Ricsit eléred minden nap stream-ben szerintem ő csak örül ha kérdeznek és tud segíteni. :D
  • Bandicoot
    #73750
    A psvr.hu az egy azaz egy darab tizenx éves sonyfanboy hülyegyerek szerzeménye attól mégis mit vársz?:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.06. 20:20:35
  • wollnerd #73749
    Nem szabad???? De a Konzolok szervize, ilyet mégis hozott forgalomba?? MI A PÖCS VAN??!! Nem elég hogy pár éve a NAV is rászállt de még amcsi terméket is át hoz? Na jó, eszem megáll. megnéztem hogy THEVR videóját és ott mintha EU-s csatija van....
    Május 29-én rendeltem meg az interneten amit azon a héten át lett véve és csak ma kezdtem összeszerelni...
    Asszem mindjárt felveszem a kapcsolatot a psvr.hu üzemeltetőjét, ő a KSZ-et pártolja..........

    Mégis a Konzolvilágot kellett volna választanom, MI?!
  • Tikal #73748
    Vidd vissza.
  • Moby
    #73747
    Magyarországon ilyen terméket hivatalosan forgalomba sem szabad hozni. Átalakítót kell hozzá adni.
  • darkSectorxxx #73746
    Kandurex-nek pont volt, ő meg tudja mondani.
    De a válaszaiból ítélve, neki nem UK dugaj lehetett.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.06. 19:52:36
  • wollnerd #73745
    Dehogy vettem használtan! Újan vettem meg a Konzolok szervize-ből!
    Kinek van még PSVR-je? Ne mondjátok már hogy nektek EU-s konnektoros verzió van hogy ne kelljen az átalakító!
    Minden magyar boltban csak EGY verziót találok a PSVR-ből!
  • darkSectorxxx #73744
    Amúgy értem mire célzol ezzel az átbaszós dologgal, erős a gyanú, igen.
    De nem láttam a terméket sem a papírokat sem semmit, ezért feltételezem hogy akár lehet sima feketén behozott-eladott új termék.

    Bár nem tudom mik a mostani árak, hogy ezen mit foghatnak.
  • Kandurex
    #73743
    Az "rendben van". Az nincs, hogy itthoni boltba ilyen 'G' típusú cuccot adnak, ha meg velősen lett átbaszva, akkor 'B' -t.
  • darkSectorxxx #73742
    Manapság bármi lehet használt amit megveszel a boltba, újra fóliázzák stb.
    Max azzal érsz valamit, ha van a kezedben számla meg jótállás. :D
  • Kandurex
    #73741
    Használtan vetted? Ha nem, akkor az van, hogy azonnal visszaviszed a genyóba! Még csak az kellene, hogy valami amcsi fost kapjál!
  • darkSectorxxx #73740
    Hogyne, ha a csatlakozók beleillenek...

    Vagyis inkább úgy mondom, hogy igen a 250v 10a az igen az jó.
    (2500w) másképpen. Bár ez nem lényeges annyira. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.06. 19:06:21
  • wollnerd #73739
    megtaláltam a 8 éve Londonban vásárolt átalakítót, amire 10 A / 250 V van ráírva, ez használható vajon a PSVR-hez?
  • darkSectorxxx #73738
    Nem tudom miképpen intézték, de hogy nem hivatalos úton történt az tuti.
    Ettől még használhatod egészséggel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.06. 18:52:27
  • wollnerd #73737
    Ja, és sehol nem írják le (a neten se) hogy ilyen a konnektora és hogy átalakítót kell venni a szinte mindenütt használandó körös konnektorhoz...
  • darkSectorxxx #73736
    Hááát nem tudom honnan szerzik be a boltosok, de ezek szerint nem hivatalos magyar forgalomból. :D
    Nem néztem mostanában VR-t, de kérdés: ez megjelent hivatalosan már nálunk, vagy ezek mind külföldi termékek, behozzák őket csak, mert akkor máris megmagyarázva a dolog, más esetben, feketéznek vele.

    Ilyen címmel keresd, lehet ettől olcsóbban is van, fing-hugy, nem tétel. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.06. 18:51:34
  • Totti5
    #73735
    Ezeknek a játékoknak nem is célja, bár mit jelent az időt álló? mihez képest.

    Wildlands, Division is igen hosszú tartalmas játékok, több végigjátszás is bennük van, hisz mindig más tud lenni. Egy sima single playerbe belecsap az ember jó esetben 10 órát, ezekbe meg simán a többszörösét.

    R6 megint más tészta, hisz az egy online PVP FPS. Division és Wildlands pedig egy story, kampány központú COOP TPS ( van benne PVP, de nem a fő csapásirány ). Egészen más.

    Nem tudom miért volt gond a többinél, nem játszom velük, de a Wildlands szerverrek nálunk semmi probléma nem volt sosem, Day 1 óta toljuk. Bétával még volt, de javították.
  • wollnerd #73734
    De hát én a KSZ-ből vásároltam és ott csak egy változat van, de még a Kozolvilágon is csak egy van, na meg az 576-ban is! Szóval....?? :O

    Hogy nevezik hivatalos néven ezt az átalakítót? Nagyban segítenétek ennek megnevezésével is. :)
  • darkSectorxxx #73733
    Venned kell, az már más kérdés hogy mindegyik így van-e, vagy te vásároltál angol változatot. :)
    Máig nem értem miért van ez de valaki jól megszedhette magát.
  • wollnerd #73732
    Sziasztok!
    A PSVR konnektorkábeléről kérdeznék! Meglepve látom hogy milyen a vége. Az az angol (?) konnektoros (az a hosszúkás, háromszög alakban elhelyezett rudak vannak. Na de nekünk, mint itt Magyarországon, átlós elhelyezésú, kör alakú a konnektorunk!
    Akkor tehát nekünk, magyaroknak kell vennünk konnektor átalakítót is vennünk hogy be tudjuk dugni a konnektorba a kábelt a PSVR tápegységébe?!
  • darkSectorxxx #73731
    Ulthanito-t teljesen be-switch-antotta az új konzolja.
  • darkSectorxxx #73730
    Ez szép, de a franc venne ilyet.

    A kontroller is meg a gép is kurva kényes, minden kosz meglátszik rajta.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.06. 18:02:34
  • darkSectorxxx #73729
    Köszönöm a tippet. :)
    De várunk vele egy pöppet, én kipróbáltam, első 1-1.5 órát köbö.

    És ahogy engedi időm valszeg ráfanyalodok, de egy kis problem, mert a DAS 3 DLC is függőben.

    Meg Mass Effect, meg jön Crash Remasti meg U4 kiegészítője.

    De igyekszem odafigyelni rá.

    Valóban jó cuccnak tűnt, az irányítás is jó, bár nekem a LOCK nem működött pc-n....de lehet csak a kontrolleren kell megkeresnem a megfelelő gombot. :)

    Tervben van.
    Ulthanito viszont még nálam is jobban el van maradva. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.06. 17:28:56
  • Seth
    #73728
    Final boss: Kratos ? :D
  • TDC Geronimo
    #73727
    augusztus 8

  • mucsácsó
    #73726
    Nekem full kimaradt az egész, még a beta se érdekelt, olyannyira...
    Division/Wildlands ugyanez, nálam ezek a még olcsón se kategóriás játékok...

    Az Ubi egyszerűen képtelen olyan játékot készíteni/kiadni, ami kicsit is időtállóbb lenne... :D
    Még a R6 Siege az egyetlen tőlük tényleg, amire azt mondom, hogy az még talán 1-2 év múlva is játék lesz, és játszani fogják.
    az valóban jól sikerült - mondom ezt úgy, hogy nem olyan sokat játszottam vele.

    A szerverek milyensége viszont továbbra is nocomment kategória, egy ekkora kiadónál ezek a rendszeres malőrök (az még, hogy a 3-4 napos beta alatt tudtam 2 alkalommal játszani, még azt hittem belefér és majd javítják úgyis...de nem. :D) szvsz nem megengedhetők...

    Illetve még az is lenne - de akkor más kiadó miért tud alárakni normálisan hostolt szervereket a cuccai alá? /legyen az akár EA/Acti-Blizz, stb../ fura.. :)

    @Moby + Totti: nem, nem örülök a buktának, ne értsétek félre - bár olyan szinten "jó" lehet úgymond, hogy legalább tükrözik azt, hogy mennyire contenthiányos cuccokat tolnak kifele futószalagon... hiába új IP ide-oda :(
  • Totti5
    #73725
    Ez meglepő, azt hittem lehúzzák mert Dirt Rally copy, és nem csilli villi graf.
  • TDC Geronimo
    #73724
    Ez viszont szép

  • TBTPumpa
    #73723
    Dirt 4:
    GameSpot - 9/10
    GamesRadar - 4,5/10
    God is a Geek - 9
    IGN US - 9.2/10
    PlayStation Lifestyle - 8.5/10
    PlayStation Universe - 9.0/10
    Push Square - 8/10
    The Sixth Axis - 8/10

    GotY ez is.
  • TDC Geronimo
    #73722
    ps+ asia megkapja még just cause 3at is. Pron már egész játszható, de amúgy hulladék a konzol port
  • TBTPumpa
    #73721
    Új Ori játék? WTF
  • Kandurex
    #73720
    Ez valami homemade anyag. (már csak a rumor megjelölések miatt is)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.06. 12:57:42
  • Maxyka
    #73719
    vótmá?
  • Totti5
    #73718
    Most jön ki a 2. nagy DLC hozzá.
  • Maxyka
    #73717
    Ezt az energiát pakolhatták volna meglévő címekbe. Mai nap egész nap áll az ubisoft szervere és minden online játéka ezzel együtt.
    Pakolhatnának koperatív, multis tartalmakat wildlands-re. De én már nem is erőltetem.

    Jön az Elite azzal elleszek mellette tanulgatom fightsticken a Tekkent és hébe hóba átugrom battlefield-1re a magyar platoonhoz. Talán majd destiny2-lesz az új játszható multis cím.