121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #73876
    Faszántos. Amúgy 2077-re ki is adják ? :D
  • TDC Geronimo
    #73875
  • Tikal #73874
    vajon ki fogok e tudni úgy kanyarodni a garázsból, hogy nem kell neki csapódnom a box utca falának :D
  • Totti5
    #73873


    Holnap meg itt van a

  • TDC Geronimo
    #73872
    Első részt imádtam :P
  • Moby
    #73871
    Olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy simán bevállalom annak a lehetőségét, hogy ezzel egy drágakövet rúgok félre az utamból :D
  • Kandurex
    #73870
    Az nekem se jött, a teleportáló nyílnál már elveszítettek. Meg nem is biztos, hogy az Gyűrűk ura volt,....

    ....de, adjuk neki valami kis esélyt, lehet, lehet valami...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.08. 16:00:39
  • partizan182
    #73869
    Fasza, ez full kimaradt nekem, utolsó infóm az 1.1 remaster volt.

    Mindegy a lényeg h JÖN! Mondjuk Unity a rohadék, de hátha rendben lesz a performance is (Unitys VR cuccok pl tökjól futnak szal szerintem inkább akarás kérdése ez).
  • Moby
    #73868
    Komoly összegbe kerülne, hogy leüljek elé. Kevés játékot utálok annyira, mint ennek az elődjét.
  • Kandurex
    #73867
    Hangulatos. Adta.
  • Seth
    #73866
    Ezt találtam hirtelen. 2016 május 27
    Persze itt még nem volt konkrét PS4 vagy dátum
  • Tikal #73865
    :DD
  • TDC Geronimo
    #73864
  • partizan182
    #73863
    Na várjá, Outcast remake/folytatás pletykákkal kb 2002 óta találkozom, melyikre gondolsz? Volt egy failed Kickstarter tán egy éve kb, abból lett végül az 1.1 (ami inkább remaster mint rimék). Egy időben Cryengine-el akarták remakelni, de az is hamvába halt még a 2010-es évek elején).

    Lehet ám hogy olvastam de kivetette az agyam mert nem akart újabb csalódást :)
  • Seth
    #73862
    Már 1 éve volt ez hír, hogy jön .Biztos átaludtad :D
  • partizan182
    #73861
    Bőrgyogyó meg tudja mondani h mit érdemes, kurva sok oka lehet hogy valami ingerli a bőröd és viszket. De igen, gyakori hajmosás segít, nekem is elég szar hajam van, konkrétan minden reggel meg kell mosnom különben úgy nézek ki mint egy hajléktalan.

    Kérdésedre válaszolva amikor viszket: megvakarom :) PSVR relative mobil ha a fejeden is van, könnyű vakarózni alatta.

    Mit toltok? Valaki esetleg Driveclub VR? Konkrétan üres az online pedig móka lenne.
  • Ulthane
    #73860
    HEAD & SHOULDERS-t, bameg!
  • wollnerd #73859
    Sziasztok!
    Véégree tudtam használni a PSVR-t és hát ez valami elképesztően jó. :D Sosem volt eddig ennyire elmélyülő a virtuális valóság a számomra. :)
    Kérdés: Nektek nem szokott néha viszketni a fejetek/hajatok, amikor rajtatok van a sisak? Mit tesztek a viszketés előjövetele ellen?
    Nekem kissé viszketésre hajlamos, (nyilván a nyári meleg is bejöhet a képbe) úgy tűnik, főleg a homlokom felső része a hajammal együtt... :/ igaz, kicsit hosszú lehet már a hullámos hajam, és sajnos korpásodásra hajlamos... Mit javasoltok ez ellen? :) A gyakoribb hajmosáson kívül, mert ezt megfogadtam, ma reggel meg is tettem.
  • darkSectorxxx #73858
    Nincs ezzel baj, ahányan kérdeznek tőle, szebb taglaltan válaszolni mint utólag más egy hozzászólásból keresgélje a nevét, meg mi tartozik rá meg mi másra, én sokszor nem is olvasom el....:D
    ()mármint ha nem látom hogy nekem van külön címezve.

    Bőven elfér az a pár cm a képernyőmön amikor külön reagálnak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.08. 14:58:42
  • partizan182
    #73857
    Waaaat??? Nem hiszem el!

    Outcast Remake

    Eredeti nálam mai napig etalon (pár órát belecsűrtem mostanában a steames 1.1 release-be), a legnedvesebb álmaimban sem gondoltam volna hogy jön a rimék.

    Cant.... Stop.... Coming....

    (elnebasszák)
  • Kandurex
    #73856
    Nem rossz. Kár, hogy az a 17 perces demó nem túl meggyőző. Több ingame kellene.
  • arty
    #73855
    Semmiféle kényszeresség nem volt, amikor írtam őket.
    De köszi az értékes kommentet, végre ilyen is van a topikban :D
  • n000rbi
    #73854
  • partizan182
    #73853
    Ja hogy nullinfó, null insight, beszélünk megint a seggünkből, akkor ok. Aszittem már van hozzáadott érték, de megnyudogtam hogy csak a szokásos okoskodás :)

    I expect you to die-t valaki még tolja? Nagyon bejövős, most fejeztem be a tengeralattjárós pályát, hát elég hektikus volt a vége :)
  • Ulthane
    #73852
    Majd kiderül 15 év múlva. Vagyis a saját érdekedben azt remélem, hogy nem.
  • Maxyka
    #73851
    Mi ez a kényszeres kommentcunami? darky te vagy az?
  • arty
    #73850
    elég kapós cucc, menni fog :) (gondolom már úgy se használod... szépen tisztítsd le és csinálj pár jó fotót róla és irány a hardverapró)
  • partizan182
    #73849
    El kellene adni előtte a G25öt...
  • arty
    #73848
    de miért tett ilyet a Konami? csúnyán beszélt a kollégákkal? ;)
  • arty
    #73847
    Pont ezért ügyes húzás a konamitól. Amennyiből készítik, annyit (biztosan) visszahoz :)
    Ebből az ip-ből máshogy má' nehezen tudnának profitálni, szvsz.
  • arty
    #73846
    vegyélmáregykormányt :)

    ---

    1 millió vrsisaknál jár a sony amúgy.
    ha nyomnák is, lehet lenne a duplája/triplája is ... de amig a gété devje megteheti, hogy nem támogatja, rendesen....


    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.06.08. 09:41:29
  • arty
    #73845
    "úgy nőjön fel ahogy én nőttem fel." - sok szerencsét :)))

    Ilyenkor gondolja arra, hogy téged, a te generációdat is mennyire degenerációnak tartották az akkori idősebbek.
    Ésjé, egész sokan lettetek (lettünk ;) ) viszonylag értelmesek.

    Mondjuk én talán egy percet nem fociztam, amennyit tudtam a c64 előtt küppedtem (meg elolvastam minden könyvet a scifi polcról a könyvtárban).
  • arty
    #73844
    lányom is 10 és az osztálya fele "vlogger" :) lehidaltam... köszönöm google, hogy távol tartottad tőlem youtuben őket, s ilyen sokáig burokban élhettem! :D
  • arty
    #73843
    :DDD
    éstényleg!

    (a "de így" után biztos kellett az a vessző? ;) )
  • partizan182
    #73842
    Mesélj kérlek heti 2x10 perctől ugyan mi baja lesz.
  • Ulthane
    #73841
    Na ez se normális, hogy ötéves gyerekre VR-t adj...
  • mucsácsó
    #73840
    Odabaszós God of War kampány a lakóház oldalán. :)

    Gondolom borító-gyanús a dolog, vagy valami nagyon hasonló lesz majd.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.08. 07:58:34
  • Maxyka
    #73839
    Szerintem félreértelmezel vagy egy kicsit túl reagálod. :D Lecsekkoltam az oldalt, még köszönőviszonyban sincs a mondanivalóm az oldal tartalmával, hiába próbálod elbagatellizálni. Vagy csak nem olvasod el csak nyomod a replit ész nélkül.
  • TDC Geronimo
    #73838
    AC rész nem lesz többet számozva. Alcímek lesznek

    Várom nagyon. Eddig mindig E3 előtt bemutatták AC részeket, de erről most nagy a csönd
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.06.08. 00:25:12
  • mucsácsó
    #73837
    AC: Origins leak


    azért kíváncsi leszek rá, bejön a helyszín meg a kor - csak a névválasztás nem
    FC5 után bevállalhatták volna az AC5-öt, legalább tükrözte volna, hogy újítani próbálnak (reméljük valóban így is lesz)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.08. 00:23:16