121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #73916
    Fizika jobb, de könnyebb, viszont az autó többet mozog, féktávon is kontrollálni kell. Dinamikusabb az egész élmény, a kanyarok, bedőlések, árkok érezhetően megvezetik a gumikat. Szóval élményre jobb. Vezetési nehézségre könnyebb, de mégis több hatás éri a sofőrt.
  • arty
    #73915
    csak sonys lehet? :)) amugy én az n. forzát várom, de már csak megszokásból....
  • arty
    #73914
    tehát a konzolverzákért nem kértek pénzt? vagy arra nem jelentek meg?
    vagy oda mindegy mit fosnak ki, igényes kiadók/devek maradnak?
  • Totti5
    #73913
    De mit kell nézni? Dirt sorozat egy autós offroad versenyjáték.

    Dirt Rally egy szimesebb spinoff volt, kísérlet jellegű. Sikeres lett, kihozták konzolra is.

    Dirt 4 meg a sorozat folytatása, mindenkinek akinek a Rally túl sótlan volt és nehéz.

    Mindent tud a Rally és a Dirt 4 amitől jó játékok. Nem kell a 4et fikázni, hanem a Rally csapatni...

    Szóval mind a két fél megkapta a magáét. Nem értem a problémát.

    DLC-zés meg marhaság, remélem te sem gondolod komolyan ezeket.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.09. 21:21:23
  • Bandicoot
    #73912
    Jaaaajaja. Elég benézni a topikjába és a steam értékeléseibe is. "francokat". A jól néznek ki meg kábé ott van hogy a neten már azt hasonlítgatják hogy a 3-4 évvel ezelötti rally-s játék is szebb volt.:D

    Kissé be vagy vakulva.
    Aki kikerülte a Dirt Rally-t annak maximálisan inkább annak beszerzése ajánlott.
    Ez maximum egy Dirt Rally dlc butítva random generátorral megspékelve nem több nem kevesebb.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.09. 21:19:44
  • Totti5
    #73911
    Francokat, sokkal dinamikusabb, sokkal élvezetesebb annak aki jót akar szórakozni. Karrier is jobb, lendületesebb, összerakottabb. Baromi élvezetesek a pályák.

    Dirt Rally szimesebb, nyersebb. Ez meg a Dirt 4. Jól ötvözték a kettőt, mindenki nyomja azt amelyik neki jobban bejön...

    Hozzáteszem, bámulatosan jól néznek ki a napszak, égbolt beállításk, és mindig más a kondíció. Tök jó.

    Annak aki kikerülte a Dirt Rallyt ez egy perfekt kurrgen rally cím. S 60 frém minden platformon.

    Autók már annyira nem, nekem modern WRC kell, nem ezek a régi teknők. Remélem lesz hozzá DLC, ami ezeket pótolja, bár mivel van hivatalos WRC játék idei szörnyetegek nem lesznek sajnos, és mivel közelben sincs elmúlt évek beli WRCk a játékban, csak 10 évesek... nem is áltatom magamat. Nem lesz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.09. 21:08:08
  • TBTPumpa
    #73910
    Üdv 2017-ben! Manapság már csak ilyenek készülnek AAA címszó alatt.
    De nem baj, itt az E3, ahol elmagyarázzák, hogy ez nem így van.
  • Bandicoot
    #73909
    Dirt 4-et ne vegye senki,kismilliószor inkább Dirt Rally!
    Fizika irányítás a DR alatt jóval. Grafika szódával elmegy. A pályák meg szó szerint hangulattalan fosok,egyhangúak,unalmasak ötlettelenek hála és köszönet a random generátornak. Ez maximum egy Dirt Rally dlc könnyítésekkel azoknak akiknek az komoly kihívást jelentene,random pályagenerátorral nem több nem kevesebb. Ahogy nézem már a neten is elkezdték szétszedni. Másfél óra után uninstalláltam. Marad a Dirty Rally.
  • Bandicoot
    #73908


  • Kandurex
    #73907
    Engem meggyőztél :D


  • Moby
    #73906
    Semmi.

    /szabadidő kéne a meglévőkhöz, és úgy is jön minden, ha nem várom.
  • Evoluti0N
    #73905
    Nekem is. Nem kérdés.
  • Rage47
    #73904
    TLOU2
  • Bandicoot
    #73903
    Még mindig pont annyit ér amennyiért a virágboltokban adják.
  • darkSectorxxx #73902
    COD Infinite Warfare -> 8.2 euro steam-re cdkeys-en akit érdekel!!!! :)
  • Bandicoot
    #73901
    Rumble roses xxx 2.
  • Kandurex
    #73900
    God Of War
  • TDC Geronimo
    #73899
    BB2, de az úgyse lesz. Más most annyira nem hoz lázba. Last of us 2 még, de az meg nem lesz kint szerintem
  • Ulthane
    #73898
    Ez nem is kérdés.

    Bloodborne 2
  • Ulthane
    #73897
    Inkább egy.
  • Totti5
    #73896
    F1 2017.
  • n000rbi
    #73895
    Kellene, mint egy falat kenyér. Középkor, fantasymentesen.


  • n000rbi
    #73894
    Igaz, akkor maradjunk annyiban, hogy egy új from bejelentés :)
  • Seth
    #73893
    King's Field V
  • n000rbi
    #73892
    BB2
  • Kandurex
    #73891
    Nincs kedvetek egy kis spam -hez?

    Lökjön be mindenki egyetlen egy, és csak egy játék címet, amit, a legjobban vár az E3 -tól.

    Nem kell indokolni, litániázni, beszélni.

    Csak egy név.
  • n000rbi
    #73890
    Days of play discounts

    A mostani ajánlatokból egyedül a 10500Ft-os éves plus tagság ér valamit (ezúttal végre nem csak új tagoknak, hanem meglévő előfizetést is lehet hosszabbítani)
    Jövő héten járt volna le, így kapóra jött.
  • orichalcos
    #73889
    Empire kódnéven futott sokáig a cucc amúgy, szerintem simán hagyhatták volna a címet.
  • Bandicoot
    #73888
    Az volt pc-n - ami a fő platform volt. Egy ubifostot keresztbe lenyelnek igényesség terén meg a legtöbb hasonló sandbox jellegű gyártót. Nem kell belemenni.

    Kár hogy a rengeteg igényes fejlesztő munkája 2 kézen számolható az elmúlt években...
  • Totti5
    #73887
    Zelda is szemét? T10 Forza is szemét? meg a 87 másik is szemét? rengeteg igényes fejlesztő van. CDP mondjuk nem volt az, de ebbe nem megyek bele megint.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.09. 09:21:41
  • Ulthane
    #73886
    Nem, de normális van 3. Rockstar, Naughty Dog és CD Projekt. A többi szemetet gyárt, kevés kivétellel.
  • Ulthane
    #73885
    Én minimum Witcher-szintű játékokkal akarok játszani mindig.
  • Totti5
    #73884
    5 év meg kurva sok.

    3 év egy teljesen normális ciklus, de minek sietnének amikor 25 millió fölött van már a Witcher és simán meglehet a 30 is.

    Lesz amikor lesz. Azt csinálnak amit akarnak, Ők maguk a kiadó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.09. 08:49:47
  • Kandurex
    #73883
    Tiszta szerencse, hogy nem csak egy fejlesztő van a világon...
  • Totti5
    #73882
    1 éves periódusban nem igen készül AAA játék, max a sport.
  • Ulthane
    #73881
    Szerintem amúgy nem. Ha belegondolsz, öt év egy ember életében nagyon sok idő. Ha mondjuk valaki 20 évesen kezd játszani, akkor kis túlzással 4-5 jó játék, és megöregedett. Hát ezért nem mindegy.
  • Bandicoot
    #73880
    Nem mindegy mikor? Inkább csinálják hosszú évekig és egy olyan szintű játékot adjanak mint a Witcher. Mintsem beálljanak az 1-2 évente új játékgyáros copypaste szartömbbe...
  • Ulthane
    #73879
  • TDC Geronimo
    #73878
    60 fps ne viccelj már. Cseköbord 4k inkább alig 30al!
  • Maxyka
    #73877
    Pro-n tudni fogja a 60at 1080p-ben?