121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #73836
    >Akiben nem tudatosul a rossz, az emberi gyarlóság és tömeges-manipuláció létezése és nem is hajlandó tudomást venni róla, az rohadtul hamis képet fog kapni a világunkról és csalódni fog. De lehet hogy a mai tudatlanság, áldás.

    Jézusom, neeeee :DDD
    Ezek ilyen mindmeghalunk.com-ra való alapanyagok, ott gyűjtik a köztünk járó tisztánlátók igéit :D
  • Maxyka
    #73835
    Melyik része a marhaság? Az hogy rávilágítottam ezekre a "szörnyűségekre" még nem tesz pesszimistává.
    Nem vagyok én összeveszve a világgal. De attól még ezek létező problémák, csak vannak emberek akik félnek szembenézni az igazsággal.
    Inkább az béküljön ki magával akik nem képesek arra hogy ezt a részét is lássák a világnak. Jang létezik a Jin meg nem? Vagy csak nem veszünk róla tudomást?
    De talán az ókori egyiptomi gondolkodás mód ami tökéletesen kifejezi.
    Úgy tanulunk, hogy szembesülünk életünk minden egyes döntésének és tetteinek következményével. Szenvedés által képesek leszünk értékelni a boldogságot, gyötrelem által képesek vagyunk értékelni a békét. Minden helyzet még a legnehezebb is: tökéletes: mert leckével szolgál a szellemi tökéletesség felé vezető úton.

    Akiben nem tudatosul a rossz, az emberi gyarlóság és tömeges-manipuláció létezése és nem is hajlandó tudomást venni róla, az rohadtul hamis képet fog kapni a világunkról és csalódni fog. De lehet hogy a mai tudatlanság, áldás.

    De értem én mire akartál kilyukadni csak érdekesen adtad elő és ezzel le is zárom ezt az offot.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.07. 23:17:40
  • Bandicoot
    #73834
    Oké ez így jogos.:)
    És azt is aláírom hogy a Konami rengeteg dologban egy görcs.
    De az MGS V-nél szerintem az írható max a számlájukra hogy megunták Kojima pénznyeldéjét és közölték hogy nuku több pénz,ideje befejezni. Mindezt nyilvánvalóan okkal.
    De a full igazságot sosem tudjuk meg. Mindenesetre Kojima meg Konami ide vagy oda, ha jön MGS IV (vagy elöbbi MGS remake vagy remaster) akkor azt akárkinek a neve is lesz ott mosolygó arccal húzom be mert azok még MGS játékok voltak.
  • Moby
    #73833
    A csúszást, és az ebből adódó hisztit aláírom. Tényleg gáz. Egyáltalán, ahogy a japók fejlesztenek szoftvert (jamaucsi, kojima, from, stb) kurvagáz az egész. DE!
    Abban már egyáltalán nem vagyok biztos, hogy az, hogy ilyen lett az MGSV, abban mennyire játszik közre a konami és mennyire kojima. És hát ne feledjük azt sem, hogy nem ez az egyetlen bűne a konaminak, hanem a P.T. lelövése, amiért a pokol tüzén fognak égni örökké.
  • Bandicoot
    #73832
    1. Nem hiszek a mesékben. Az éremnek meg ugye két oldala van. De lassan ott tartunk hogy bezárták számítógép,internet telefon és minden nélkül egy szobába a fejlesztés végéig, és kenyéren és vizen tartották.:)
    2. Egy kisebb vagyont öltetett bele a Konamival iszonyatosan elnyúlt a fejlesztés és a végeredmény még így is egy félkész fos lett amiben ráadásul 3-4 missziót leszámítva nyomokban sincs egy csepp MGS érzés se és végig ugyan azt és ugyan azt csináljuk.

    Vajh te mégis hogyan reagálnál ha egy cég fejeként a cégeddel milliókat öletnének egy projektbe és a kitűzött megjelenés egyre csak csúszik és csúszik és azt látod hogy a program sehol sem tart, ráadásul az is karcsú ahhoz képest amennyi pénz bele lett ölve?
    Amennyi pénz bele ment az MGS V-be nem csodálom hogy kiborult a bili, főleg a végeredményt elnézve ami a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető egy 6-7 pontosnál erősebb játéknak - azt hogy a Kojima iránti tiszteletből és hype-ból rászórták az ldalak és a fanok a 10 pontokat a világ egyik legfélresikerültebb legrepetitívebb játékára ami ráadásul be sem lett fejezve azt most hagyjuk.
  • Moby
    #73831
    Tényleg? Mármint az azóta napvilágra került részletek tükrében sem?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Keighley: Kojima was cut off from team during final six months of MGSV's development

    The fact that he finished that game under those circumstances is just amazing. He was locked in a separate room on a different floor than his development team for the final six months of development. He couldn't even talk to them – he had to talk through someone else. That's how that game was finished.
  • gibson9
    #73830
    Nincs meg senkinek digitálisan? :/
  • Kandurex
    #73829
    Mer? A legutóbbiból mennyi ment el 3 hónap alatt PS4-en?

    Nyilván nem hozza majd azt a 10-15M darabot PS -en a következő években, de az eladási szinte ugyanazok a kezdeti időszakra vetítve. Aztán, ha most ez is szar, akkor nem tudom mi a jó.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.07. 19:51:37
  • Moby
    #73828
    Az bizony! A rockstar pl. lázasan kutatja ezt a formulát!
  • Bandicoot
    #73827
    Se amerikai zászló...Se agyig szteroidozott badass izomfőhős. Se egy "ájkilljumádáfáká!"... Se egy "leckikszámessziz"... Vagyis nem elég primkó ahhoz hogy fogasszák a tömegek.:)
  • Bandicoot
    #73826
    Jaaa az mondjuk jogos bár én leszarom mert abszolút nem érzem úgy hogy a Konami volt a legnagyobb rohadék, sőt....
  • darkSectorxxx #73825
    Ő sok ismerősnek kapásból ez a 2 stílus ötvözete, a robotdinók kicsapták a biztosítékot.
    Witcher 3-at ahogy az én bélrendszerem nem fogadta be ennek is van szép számmal.
    Mert szipiszupi a látvány még nem lesz mindentverő...ez is rétegjáték. :)

    Pedig joggal kérdezhetné bárki, mi a gondom a W3-al holott openworld, szép, tartalmas, hosszú.
    Mégis nekem a stílusa nem a zsánerem, ennyi pont elég.
    Másnak ez taszító.
    Pedig mondták páran, hogy ha nem pl robotdinók lennének, meg ez meg az.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.07. 19:24:41
  • Moby
    #73824
    A konami-kojima válás körülményei miatt.
  • Totti5
    #73823
    Csilli villi robotos openworld játékon mi a jó Isten a nehezen befogadható?
  • darkSectorxxx #73822
    Én azt nem értem, hogy 1 platformon állítólag egy kurva erős évben hogy nem számít jónak egy Horizon eladás? :D
    Mindezt úgy, hogy sokakanak új és nehezen befogadható a stílus....

    De tudomásul veszem a véleményét, ebben most nem érzem rosszindulatúnak, neki kevés ez a darabszám, én csak a mai többi exhez képest néztem, és annak örültem, hogy nem bukott meg, és ez akár jelenthet egy folytatást is, ami legtöbb esetben a sorozatok szent grálja, a finomított gyémánt.

    De előtte jöjjön a Story DLC.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.07. 19:21:28
  • TDC Geronimo
    #73821
    gafon deformers OT 2 hónap alatt nem érte el a 2. oldalt. Szerintem kutya se játszik vele
  • Tikal #73820
    Persze, hogy nem lesz az, de attól még gyerek, és aminél neked már csilingel a kis csengő a fejedben, neki nem biztos hogy fog, hiába mutatod meg neki, mikor ott ül majd a gép előtt és elkezdenek bókolni neki a cuki profile fotójú kis fiúk akkor majd szépen elfelejti...
  • Totti5
    #73819
    Deformers ( Order fejlesztői ) holnaptól ingyenes vasárnapig.

    Következő játékuk meg valami PC Rift VR cucc lesz.

    Meddig húzzák? 2018ban bezárnak?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.07. 18:47:50
  • Kandurex
    #73818
    Egyébként kihagytam, nem gyütt át...
  • Seth
    #73817
    A 3-hoz már úgyis megcsinálták az átvezetők nagy részét a csudijó pachinko géphez :D
  • Kandurex
    #73816
  • Bandicoot
    #73815
    Miért?
    Én rég várok rá és remélem jön is. Kismilliószor inkább tolom ki 5-jére az MGS4-et (ami még MGS játék volt nem egy repetitív önismétlő szarkupac 2-3 óra MGS érzéssel) mintsemhogy másodjára nekiüljek a "csudálatos" Mgs V-nek...
    De jöhetne a 3 is felújítva.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.07. 18:34:40
  • Kandurex
    #73814
    Ennyi idő alatt bármilyen játék platformon (leszámítva a Switch -et, mivel ott egy értelmezhető játék van ) fasza szám ez.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.07. 18:41:07
  • Moby
    #73813
    Azt a fanok bojkottálni fogják. És tonképp jól is teszik.
  • Moby
    #73812
    Az 1/20 nagyon is pozitív szám! Nem egy nagy szám, ez világos, de mindenképp pozitív!
  • Totti5
    #73811
    Felhype megvolt, most már mindegy melyik évtizedben jön.
  • Evoluti0N
    #73810
    Nem fárasztó mindig ilyen negatívnak lenni?
  • Seth
    #73809
    Helyette állítólag MGS4 Remaster-rel jön majd a Konami.
  • Moby
    #73808
    Tehát továbbra is minden huszadikps4-re jut egy hzd.
    #azexkluzívadjael
  • partizan182
    #73807
    Az megvan ugye hogy attól még hogy a gyereket a számítógép közelébe engeded nem lesz se:

    - Néma
    - Vak
    - Hülye

    Megkell neki mutatni hogy ismeri fel, hogy kezelje. Ami fontos h a bizalom meglegyen, 10-12 évesen ez talán még esélyes, később nem fog szólni.

    Más: jányom rákönyörögte a fejére a Driveclub VR-t és....

    ... full jól ment vele, nem csakhogy nem hányt de teljesen jól kezelte a gázt/féket/kanyarokat (kontrollerrel), végig is ment a szerpentinen, még az ideje se volt olyan szörnyű. Nemsokára 5 éves, imádom, annyira pró :) Jövőre megyünk MLG! :)
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.06.07. 17:01:40
  • TDC Geronimo
    #73806
    Hát őszintén szólva inkább dolgozzanak rajta. Úgyis kaptunk volna megint egy semmitmondó trailert jó zenével
  • mucsácsó
    #73805
    Nannnne, loál... szóval faszba se áll még az egész kóceráj :D ajjj, pedig vártam valami kis footage-et vagy legalább extra infókat....... :( rip
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.07. 16:46:09
  • TDC Geronimo
    #73804
    HIDEO_KOJIMA‏

    Apologies to our fans, Death Stranding will not be @ E3 as we are fully focused on development.
  • gibson9
    #73803
    Ha magyar store-on veszem meg az AC4 black flaget akkor lesz benne magyar nyelv? Sajnos a leírásban nem írja.
  • darkSectorxxx #73802
    Ez a szekér is elindult. :D

    "A Sony Interactive Entertainment America elnöke, Shawn Layden a Glixelnek adott interjújában dicsekedett el vele, hogy a Horizon: Zero Dawn újabb eladási mérföldkövet ért el, hiszen azóta bőven átlépte már a hárommilliós eladást is, egészen pontosan 3,4 millió kópiát kapkodtak el belőle a játékosok (ebből 915 ezret digitálisan)."
  • Tikal #73801
    Az IQ szerintem egy dolog, de hogy fogja tudni kezelni a támadásokat, a sikert, az esetleges pedókat és stb. Ennyire megbízol már az ítélőképességében? Elengednéd egyedül disco-ba is? Szerintem korai még ez nagyon..

    Nagyon sok rohadék van odakint...
  • Ulthane
    #73800
    Való igaz, vannak jó sztorik is. 12 éves unokaöcsém múltkor a kisbarátjával elment plázázni. Joggal merül fel a kérdés, mit keres egy közel 13 éves gyerek plázában a haverjával...Nem találnátok ki úgyse. Nézelődtek, mászkáltak, majd egyszer csak kitalálták, hogy vesznek 20 kiflit, és szétosztják a hajléktalanoknak az Örs vezér terén. Így is tettek, és fel is vették videóra, majd feltették YouTube-ra.

    Szóval azért, mert valaki most nő fel, nem jelenti azt, hogy szar ember lesz belőle, mint a fenti példa is mutatja.
  • Rage47
    #73799
    nagyszüleink ugyanezt mondták, mondják, csak most még nagyobbat ugrottunk technikai fejlődésben, mint az ő idejükben :)
    nem azt mondom, hogy minden oké, csak ezzel ez ezzel jár szerintem, nekünk meg fura. ettől még nem lesz szarabb ember a másik, hogy most nő fel sztem.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.06.07. 14:33:24
  • darkSectorxxx #73798
    A nagyokkal az a baj hogy nincs sokszor már a képben egy szülő, de Tatyla lányának van remény, ha a kezdetben van segítség az értékek megtalálásával.

    Nem mind szemét amúgy. Az viszont számításba kell venni, hogy a szemétre van nagyobb igény sajnos.
    De kicsibe lehet normálisan ténykedni.
    Nekem egyszer írtak, hogy ha kell megmondják milyen videókat csináljak, kb milyen sablon szerint és akkor majd támogatnak engem és az ő nevükkel, reklámozásukkal videózhatok, de mondtam hogy én köszönöm szépen ez nekem egy hobby és nem érdekel a kötelezően elvárt sablon videózás.

    Ha van kedvem csinálom, ha nem akkor nem.
    Mármint a stream-et.

    Ezt is csak mert megtehetem.
  • Moby
    #73797
    >Nyilván mindenki szeretné megadni a gyerekének azt amit ő nem kaphatott meg mikor gyerek volt.

    Nem. Ez marhaság. A szülő azt akarja megadnia gyerekének, amitől a gyerekének jó. Ami gyerekenként is nagyon eltér. Ami ritkán esik egybe azzal, ami neki lett volna jó.
    Legalábbis a normálisabbja.
    De úgy az egész marhaság. A világképed egy szélsőségeket általánosító szörnyűség. Ezt inkább ne add át a leendő gyerekednek, vagyis ebből semmit, az ő érdekében. De mielőtt egyáltalán bevállalsz, valahogy célszerű lenne békét kötnöd a világgal, mer addig normálisan semmi nem fog menni.