121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #73956
    A W3 is megjelenéskor az egyik ha nem a legszebb sandbox játék volt.
    Dehát ez mindegy. Mégegyszer és utoljára:
    W3 butítás - kiszedtek pár effektet (főként füst és tűz) az e3-hoz képest illetve változott a színvilág. Mindezt a konzolok miatt pc-n máig szinte 1/1 kihozható az E3 szint sőt még több is. Ergo butítottak ahol kellett hogy konzolon is mehessen.
    Vs
    Ubisoft termékek: minden platformon rojtosra butítják és megközelítőleg sem hasonlít arra amit mutogattak még pc-n se.

    Lehet ajvékolni hogy ez ubisoft fika meg kettős mérce nem nem az ezek száraz tömény tények.
    Az ubisoft nyomokban sem rakott le hosszú ideje olyan tartalmú és mellé minőségű alkotást mint a cdpr.
    Az igazi kettős mérce ott kezdődik amikor valaki teljes szemellenzővel védi az ubi munkásságát miközben nevetséges okokkal lehúzza a cdpr teknóját. Addig meg ne papoljunk kettős mércéről.

    Apropó downgrade : a cdpr kiállt és lenyilatkozta hogy igen volt downgrade aminek a legfőbb oka volt a konzol, sajnálják de kellett. Mindezt úgy hogy tényleg minimal különbségek voltak.
    Az ubisoft máig nem hajlandó beismerni a szarrábutításokat a játékokban álá WD. És a két downgrade továbbra sem említhető egy lapon.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.10. 11:31:04
  • arty
    #73955
    A wd szerintem többnyire gyönyörű játék (első részt pécén játszottam 2016-ban, 4k@1080 downsampling, 30fps mellett - 60at fixen szénnébutítva se tudta), persze nyilván nem annyira, mint a promóban.

    A w3 downgrade hangoztatott oka akáér kifogáskeresés is lehet.
  • Totti5
    #73954
    "Egyébként a W3 downgrade egyértelmű és kimondott oka a konzolok voltak"

    Ne mentegessük, mert a WDre is igaz akkor. Ergó tök ugyan ott vagyunk. ( WD nagyon szép játék volt 2014 elején ).

    Hekkelés, cover shúter, ótó együtt több lehetőséget és mechanikát adott mint a GTA5ben lévő. Lehetett lopakodni, AI kellemes volt ( sosem tökéletes, sehol sem! ), hekkelni nagyon sok mindent , s a környezetet kontrollálni ÉS volt egy jobb gunplay, cover mechanika mint a GTA5ben.

    GTA5 sokkal jobb sandbox, WD pedig jobb shúter és összetettebb a lopakodás+hack mechanikának köszönhetően.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.10. 11:26:20
  • Kandurex
    #73953
    Mondjuk a Dirt Rally Greece pályája valahogy kimaradt ebből...ki tudja miért?
  • lwb
    #73952
    Részben ezt írtam én is. A CDPR kapott is érte rossz sajtót, volt olyan review, ahol ez a mínuszok között fel is volt sorolva. A különbség, ahogy írtam, hogy a W3 downgrade után is gyönyörű minden platformon, a WD meg nem.
    Ettől még neked tetszhet jobban a WD, mint a w3. Ez oké, bár a w3 eléggé lightos rpg-nek, szóval ha csak ez a bajod, akkor nyugodtan kezdj bele, de itt objektív különbségek voltak.

    Egyébként a W3 downgrade egyértelmű és kimondott oka a konzolok voltak. Illetve az, hogy a három verzió nagyon ne térjen el egymástól. A wd-vel meg a grafikai downgrade-en túl nagyobb baj volt, hogy a hacking a promoval ellentétben csak egy hülye gimmick volt és messze nem adta azt a szabadságot, amit a kiállításokon magyaráztak bele.
  • arty
    #73951
    szerintem a "hordamód" nem rossz, pusztán a graf miatt (édesistenem, miért nem lehet ebben kampány!!! :((( )
    szal gyak az összes "tutorial" küldi jó, ha valaha is átélted volna az sw filmek emlékezetes jeleneteit...

    és a multitól sem kell óckodni: jó érzés végre ilyen minőségben berepülni az X szárnyúval a "vájatba" (trench run), a halálcsillag felszínén lőni a tájfájtereket.
    az fps lődözés rész annyira nem jön be, de azzal is el lehet ütni pár órát. abszolut kazuár barát, mindenkinek jut sikerélmény.
  • arty
    #73950
    Kettősmérce. Ne mutogasson videot nemlétező játékból SENKI.
    Ubisoft se és CDPR se, ennyire egyszerű. Még csak mentséget se keressünk számunkra, mert nincs. Átvágtak mindkét esetben, PONT.

    És ehez semmi köze annak, hogy a szubjektiv izlésednek mennyire jön be a w3 és mennyire nem a wd és emiatt mennyivel könnyebben bocsájtasz meg mindent és bármit az egyiknek. Nekem a wd(1/2) egy kurvajó játék, míg a w3 a bottal se kategória (kirepülazikszpé rpg) - ez pedig nem engem minősít, csak annyit jelent, hogy másféle játékokat szeretünk.
  • lwb
    #73949
    2014 május a watch dogs release, novemberben már jött a gta5 remaster. De nem is kell ide rockstar, a watch dogs még a sleeping dogshoz képest is csúnyácska játék volt, igaz az októberben volt. Legalábbis nekem. A frame rate nekem ugyanaz a gatya volt, mint minden 60 alatti fps, fogalmam sincs, hogy stabil 30 vagy sem.
  • partizan182
    #73948
    Kettős mérce csókolom, Harlekinnél otrombább, vulgárisabb parasztot életemben nem értem, évekig szpemmelte az XO topicot mindenféle következmény nélkül. Namindegy, nagyon offok vagyunk.
  • arty
    #73947
    rendben, várom! :)

    (egyébként xbónon láttam a Dirt4et egy félóra erejéig és bár nem kimondottan szép, a hármasnál azért jobb a bevilágítás, a karakterek, összességében ez szebb. a belső nézetről meg nem is beszélek, ott óriási az ugrás. dirt rallyhoz nem tudom mérni, azt nem láttam konzolon... egyébként most a d3 pcmax vs. d4 xbone a mérés alapja, esetleg a ps3as dirt3 a pcmax ultrás d3hoz képest? ;) mert ez se mindegy... nomeg mi számít? IQ? felbontás? texturák? bevilágítás?

    ráadásul szvsz a dirt2 szebb volt a dirt3nál, csak hogy tovább bonyolítsuk :D a d3 már elkezdte ezt az alulszaturált, csúnyaszínűséget... barnák mindenhol :( )
  • Maxyka
    #73946
    Az attól függ ha a megjelenő errorok számát vesszük figyelembe vagy a bugokat vagy a szerverek katasztrófális állapotát ? Amikor fos szerverrel futott anno és kevesebb játékos bázissal akkor nem volt annyira feltünő a szeverek fos minősége mert nem volt annyira leterhelve. Most többen játszanak és szarabb. Engem nem a miértje érdekel csak az hogy szarabb és annál nagyobbat csak a fejlesztők szarnak a fejünkre. El is határolódom a játéktól egy darabig.
  • Totti5
    #73945
    Azt hogy Te avagy Én hogy látok, gondolok és élek meg dolgokat az sosem rossz, se nem üldözendő. Mindenki más, mindenkinek más az ízlése, mindenki másban találja meg a szórakozást és máshoz vonzódik. Aki emiatt bárkinek nekimegy az a mocsár legalja, hisz nem képes elfogadni a másikat, és annyira bele van buzulva magába h csak a saját faszát szopkodja ( már bocsánat h vulgáris voltam ) és teljes egészében leszarja hogy vannak mások akik nem úgy látnak, éreznek és gondolkoznak mint Ő. Ami egy jó dolog, hisz ha mindenki ugyan úgy lenne összerakva, akkor nem lenne miért ennyi minden féle játékot kreálni... amit jó dolog megbeszélni, megvitatni, összevetni. S a kulcsszó hogy : kulturáltan.
  • partizan182
    #73944
    Egy szoval se mondtam h kotelezo, Darky is mehetne az obudsmanhoz, simán napi szinten kapja a keményebb beszólásokat. Nem szép dolog másokat az interneten szekálni, de lássuk be aki széllel szemben pisál annak büdös lesz a lába.

    (Leáldba mennék én szívesen de melóban blocked, mobilon élvezhetetlen, szal nekem pont kurvaszar h elkoltoztek 10 év után)

    Más: háromezeré behúztam a Bfrontot a VR misson céljából, nagyon nagyon fasza volt. Aki tolta a klasszik verziót: érdemes még valamelyik módot megnézni? Ilyen 100 fős puffpufforgia nem vonz, de hátha van más is benne.
  • Totti5
    #73943
    Watch Dogs magasan! a legszebb városi sandbox játék volt amikor megjelent, kurrgen részletekkel, bevilágítással egy csomó olyan dologgal ami előtte nem volt ilyen kidolgozásban, kihasználták az új gép adta lehetőségeket. Ráadásul hosszú évek után az első városi sandbox volt ahol autókázás közben is stabil 30 frémmel szalad. Egy GTA5 meg a többi után ez valódi előrelépés volt és sokkal jobb élmény, hogy folyt. Én nem tudom mi volt akkor az átlag, de ennél szebbet nem láttam és kb gond nélkül jött gen elején.

    De akkor ennyi erővel a Watch Dogs és minden más is a konzolok miatt visszavéve... csak ugye sosem erre ment ki a játék, hanem Ubi fikázásra, a többi kiadónál meg legyintés volt csak. W3nál meg magyarázás, de akkor ez mindenre igaz ugyan úgy. De teljesen mindegy mit mutatnak 1-2 évvel a megjelenés előtt, az semmiben sem a végleges produktum, pláne egy összevágott prezentációs anyag egy bemutatóra. Tudni kell hova tenni a dolgokat, az a biztos amikor megjelenik... ettől függetlenül akármelyik játék átesett ezen, a végső termék is kimagaslóan szép játékok lettek, csak éppen a realitások talaján.
  • lwb
    #73942
    Én végigtoltam a W3-at mindhárom platformon és érdemi különbséget nem láttam az X1 és a PS4 között. Mindkettő gatya volt egy izmos gépen tolt W3-hoz képest, mégis mindkét platformon messze a W3 a legjobb játék. A második helyezett a kanyarból sem látszik. A downgrade-ben igazad van, kapott is érte a CDPR annak idején, de pont egy konzoltopikban kéne nagyobb megértéssel lenni, mert a CDPR azért vitte lejjebb a grafikát, hogy egyáltalán elinduljon a gyengébb vasakon. A Watch Dogsos hasonlatod azért nem jó, mert a Watch Dogsból egyrészt nemcsak a grafikát szedték ki, hanem játékelemeket, amiket még az E3-on promóztak, aztán a véglegesben sehol sem volt, másrészt a Watch Dogs annyira le lett butítva, hogy az átlagszínvonalt sem érte el a platformon, holott a promoanyag az rávert a GTA5-re látványban. A W3 ezzel szemben lebutítva is az egyik legszebb, sőt, open ended sandbox játékból a legszebb a konzolokon.

    Mindezek mellett, akinek tényleg számít a jó graf és a frame rate, az ne konzolon, hanem az izmos pc-n próbálkozzon. 1080Ti, SLI-ben és szépen kijön a 60+ fps 4K-n. Vagy egy karival 100 körüli fps 1080p-n. A konzol előnye az egyszerűbb hozzáférhetőség, nem a grafika és a teljesítmény.
  • Totti5
    #73941
    Lehet menni őket nyalni ott ahol vannak, ilyen marhaságot meg ne terjessz légyszíves, nem hiszem hogy bárkinek kötelező lenne eltűrnie azt a hangnemet amit ott megengedtek.
  • Totti5
    #73940
    Lehet menni Őket nyalogatni oda ahol vannak, de ezt a fejtegetést, méregetést ne erőltesd mert tévúton vagy és össze vissza összemosol dolgokat.

    De leírom nektek még egyszer, mert csak az marad meg bennetek ami éppen jól esik és nem az ami volt.

    Witcher 3-at gyűjtőiben vettem meg Xbox One-ra előrendelve. 47 ezer vagy mennyi, sőt meló után még fel is tekertem Pestre hogy azonnal meglegyen így egy 100kmert még kocsikáztam.

    Iszonyatosan vártam, erre az első képkockáktól kezdve a játéknak egy ép pillanata nem volt, sosem volt folyamatos, ahogy megmozdult az ember előre "akadt". Mint kiderült nem azért mert 25 fps, hanem mert 34 fps. Ezek a madarak kihagyták hogy max 30 legyen. Erre az opcióra ami elég nyilvánvaló volt egy 2 hetet min. kellett várni. Addig NEM tudtam érdemben játszani, mert nem volt jó az élmény. Ez lenne a világ legigényesebb kiadója, fejlesztője aki előtt fel kellene nyalni a vörös szőnyeget és fikázni szarozni mindenki mást? uggyan már. Azt olyanoknál lehet, akik kiadbnak valamit makulátlanul, de legalább is törekednek rá hogy az legyen ( nyilván bugok miatt nem lehet egy openwolrd játékot ostorozni, mert az kivédhetetlen ilyen tartalom, szabadság mellett )

    A játék kiváló volt story, színészi munka, szinkron, mocap, mechanikai elemek, tartalom, látvány szempontjából. Ennyi képet még sosem lőttem játékból és bármelyiket ma is visszanézve az mesélni tud ma is és elképesztő élmények voltak.

    De mint fejlesztő és mint kiadó technológiai szempontból a játék gyenge volt. CDP egy fikarcnyival sem volt erkölcsileg előrébb mint a piac bármelyik szereplője. Olyan gameplay terélerrel reklámozták be ami sosem valósult meg. Emiatt a Watch Dogs 1-et karóra húzták, a Witcher 3-nál meg legyintettek. Nem, PCn sem ilyen, semmi köze ahhoz a verzióhoz egyik platformon kiadott Witcher 3nak sem. Az egy nem létező verzió, ami max a fejlesztők gépén volt. Ettől függetlenül, hogy mi nem lett, ISZONYATOSAN jól nézett ki Xbox One-on, nekem egy pillanatig, sehol és semmikor nem volt semmi gondom a grafikai részletességgel, effektekkel, kidolgozással. Sőt, ennyi képet játékból még nem mentettem ki... Kiváló munka.

    DLC politika sem tetszett, mert megvan egy 47 ezres játék ahol kurva jó fejek vagyunk és kommunikáljuk, hogy nem les fizetős DLC. Erre már nem si tudom hogy de vagy 8 kontentet kiadnak előre képekkel meg mindennel hogy ezeket kiszedtük, itt van léteznek, és hetente 1-2őt megkapsz belőle.

    De ezt mindenki tökéletesen tudja, nem értem miért kell a CDP esetében homokba dugni a fejeket... Én, mivel csak magam nevében tudok beszélni, a Witcher 3-at mint játékot sosem szóltam le, hisz imádtam, végigjátszottam, elképesztő jó kaland volt, minden más kiadói politika és programozási hibák. Aki ezt a kettőt összemossa az magára vessen, de ne mondjon már olyat amit én sosem tettem.


    Arra már felesleges is reagálni hogy még én vagyok a hülye mert élvezem a Wildlandsot... semmi köze hozzá senkinek. Senkinek nem tartozok vele magyarázattal. Ahhoz meg nekem semmi közöm, hogy valaki nonstop minden Ubisoft játékot utál, és azzal nem lehet mit kezdeni hogy "10 éve minden Ubi játék alig megy túl a középszaron" Ez egy megingathatatlan érv!

    Úgy veszem észre hogy aki most fikázza a Dirt 4-et az az első pár pályán tovább nem jutott el... olyan időjárási, napszak körülmények és pályák vannak benne ami a Dirt 3ban sosem volt. De nekem mindegy, legyen most ez az aktuális fikajáték, mindenki azt csinál amit akar. De teljesen függetlenül akármelyik előző résztől, ha nem is néz ki úgy, akkor is mivan? tegnap ott fejeztem be hogy naplemente mező dombok, majd sűrű erdőbe befele elég sötét, ami olyan kondíció volt amit én jó sok óra Dirt Rally és Dirt 3 alatt sehol nem láttam. Gyönyörű volt. De lehet valakinek ez ronda, nekem nem dolgom ezt kétségbe vonni, én max azt tudom közölni amit tapasztalok.
  • partizan182
    #73939
    Totti ilyen inverzember ennyi, más meg féllábú. Ha belegondolsz a forum egyik (ha nem A) legaktivabb es legszorakoztatobb topikja bánta hogy nem tudtak napirendre térni ezen tény felett.
  • TDC Geronimo
    #73938


  • TDC Geronimo
    #73937
    ja oké...
  • Seth
    #73936
    Az hogy elérhető mindenkinek még nem jelenti azt, hogy ingyenes, nem ?
  • TDC Geronimo
    #73935
    Tessék itt a további megerősítés, hogy BF2 DLCk ingyenes lesz mindenkinek.

  • TDC Geronimo
    #73934
    siege szarabb lett? Ne vicceljünk már...
  • Bandicoot
    #73933
    Nekem aztán oly mindegy csak röhej hogy néha megy az iszonyat defense force olyan játékoknál ami sem méretben sem tartalomban még csak meg sem közelíti a W3-at és teknóban szó szerint még okádék is ahhoz képest, sőt szarrá is butítják minden platformon még ott is ahol indokolatlan, de a W3 le van szólva mert Xboxon néha ledroppolt a framerate, illetve mert kivettek a konzolok miatt néhány effektet.
    És közben jön egy ilyen Dirt 4 beindul a defense force hogy hülyeség hogy a játék teknóban elavult, holott a vak is látja netszerte hogy biza akárcsak a Dirt Rally úgy a Dirt 4 is gyengébb graffal rendelkezik mint a 2011-es Dirt 3, de leszólni nem lehet mert nem.
    Pláne vicces az egész hogy míg a W3 készítői legalább egy etalont tettek az asztalra ami a méretéhez és tartalmához képest nem rendelkezik annyi problémával mint egy tizedakkora copypaste gyártású AC sorozat, vagy akár egy ezredakkora minimappokon és csőpályákon játszódó COD, addig ha az említett címeknek a teknóját vagy akár tartalmát megkérdőjelezed akkor rögtön indul a defense force holott sem minőségben sem semmiben egy robbanós bálnap*csafütty erejéig sem közelítik meg a CDPR munkáját.... De az olyan hulladékokra mint a Wildlands arra neszóljon senki egy rossz szót se...Az mellékes hogy mint tartalmilag (méretileg) mint teknóban sehol sincs egy W3-hoz képest. Az ubisoft meg,akik az E3/grafikai butítás koronázatlan királyai az meg persze be van védve holott az elmúlt 10 évben kiadott játékaik között nagyítóval kell keresgélni ami túlmutat a totális középszar kategórián.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.10. 00:21:55
  • Bandicoot
    #73932
    Hiába röhögcsélsz, nézzél már képeket és videókat meg felhasználói véleményeket mielött beszólogatsz.
    A játék nemhogy nem haladja meg a Dirt Rally-t ittott alul is múlja.
    És tessék egy kis Dirt Rally vs Dirt 3:


    Pár nap és úgyis lesz fent Dirt 3 vs Dirt 4 is akkor mosolyogj.:)

  • Maxyka
    #73931
    És ami a legdurvább ubisoftnál hogy amit kiadnak az úgy is marad még 1 év múlva is, vagy ne adj isten még-szarabb lesz pl: siege.
    És csak titkon imádkozom hogy ne legyen szarabb a patchekkel mert 1bugfixre jön még 2 másik bug és a szerverek minőségéről ne is beszéljünk. Persze az mikrotranzakciós szarok gyártására van idő és pénz mert abból élnek meg a bugjavításból nem lehet. Mindig felbasz mikor megjelenik a ps4 libraryban az ubisoft játék görgetek is tovább.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.09. 23:50:10
  • Maxyka
    #73930
    Ez ez....ez...jó! Baszki valaki vagy túl jó trailert rittyentett ehez a cucchoz vagy ezeknek sikerült érzelmet vinni a játékban. Ami nem mondható el a mostani címekről. Horizon-t talán még ide sorolhatnám ami mostanában megjelent de nem nagyon jött manapság ilyen. Kár hogy középkor...
  • TDC Geronimo
    #73929
    Ez alapján elég soft reboot szagú
  • Totti5
    #73928
    CsakaKrafting!
  • arty
    #73927
    csak nehogy a nehézségállítást betegyék !!
    nekem is pont az jó, ami a niohon átsuhanó vérpróknak jó!!44 (és fordítva)
  • arty
    #73926
    "a 2011-es Dirt 3 szintjét nem hozza"

    mondom én, hogy mindjárt jön a "ps2 szint" .... :)))
  • TDC Geronimo
    #73925
    AC origins infók köv GIba lesz benne.

    All new info: • Started working on game before unity • Brand new fighting system • New A.I. • No minimap but a elder scrolls type compass at top • No more sprinting button, speed depends on analog stick • Crouching is back • Story is being kept a secret • Eagle vision is a subtle pulse that highlights objects not enemies • Takes place during the ascent and reign of cleopatra • You can climb everything in the game • Large and small cities with many landmarks including Memphis and Alexandria • The controllable eagle leak was true • NPC's have a day/night cycle and includes time for them to eat, sleep, work, and "answer the call of nature" • Attack buttons are the right shoulder and trigger • A.I. does not take turns to attack • New combat system is more hit-box driven • As you fight, an adrenaline gauge fills up, and when both attack buttons are pressed powerful attacks are unleashed • Left shoulder button is lock on • There are treasures to find in the depths of the water (sunken ships, long-forgotten ruins) • Stat element of customization is removed • New gear system where players can improve specific parts of your gear by crafting materials • Leveling system that has a level cap of 40 • Bayek is not the only playable character in the game but that character is a secret • There are legendary items to loot in the game • You can add blocked arrows to your inventory • You can no longer one hit enemies that are more powerful than you with your hidden blade • Buttons for free-running up and down are removed • Puzzles are back but more challenging and less switches • Much more in depth ability graph with 3 paths (Seer, Warrior, Hunter) • There are gladiator battles in arenas"
  • Totti5
    #73924
    Ne próbáld megfejteni azt ami nincs. Day1 és utána hosszú hetekig, hónapig reszelték és nem értették hogy hogy működk, kapkodtak és fejetlenség volt.. Az unlockolt 30 frém az olyan rettentő zseniális frém előny volt, hogy... inkább nem mondok rá semmit.
  • partizan182
    #73923
    Tottit rosszul érintette az 1.08 peccs, onnantól ugyanis az XO frém előnye megszűnt konzolon. Innentől lettek a lengyel sámánok a legnagyobb kóklerek, előtte csak az áradozás meg a screenshot spam ment. Lehet h nem tudatos meg fanboyság, de ígyvót.
  • Totti5
    #73922
    Ne haragudj, de ezt már nem vagyok hajandó feldolgozni, s nem is értem mit akarsz kihozni.
  • Bandicoot
    #73921
    A kamu sosem létezett graf az Ubisoft ajnározásod mellett erősen nevetséges főként mert míg az ubisoft szó szerint szarrá butítja az alkotásait addig a Witcherből pár effektus hiányzott aminek egy részét vissza is hozták pc-n.
    Nem mosok össze semmit, te nyomod a baromságod hogy a Witcher így volt szar úgy volt szar teknóban miközben olyan játékoknál mint a COD ami ilyen téren (is) a legalja szintet képviseli (elavult,ronda,optimalizálatlan,törpepályákon és csőben) vagy az AC (állandóan durván bugos állandóan framerate problémás) ami rendre állandóan hulladék ilyen téren az maga az atyaúristen. És most is nyomod a Dirt 4 képeket miközben már röhög a fél net mert nemhogy a 2011-es Dirt 3 szintjét nem hozza, még a Dirt Rallyhoz képest is butult a látvány. És te beszélsz teknóról?
    Nem álltak bele a W3 fejlesztői semmibe. Le kellett butítani a W3-at hogy a jelenlegi mesés konzolgeneráció elbírja egyáltalán, és megcsinálták erre a számukra ismeretlen platformra is ahogyan tudták, mindeközben a superior verzió ott volt és van pc-n. Mindezt úgy hogy megközelítőleg sem butították úgy szarrá a játékot mint teszi ezt imádott Ubisoftod a sorozatgyártott szemeteivel vagy sok más fejlesztő, pláne nem azon a platformon ahol van lehetőség a jobb grafikára.

    Tehát megismétlem: majd ha lesz olyan fejlesztő aki ilyen tartalmas játék mellett legalább ilyen teknót kirak akár erre a nevetségesen fing konzolgenre, majd akkor lehet püfölni az asztalt hogy a CDPR micsoda gáz volt teknóban. De jelenleg nincs ilyen fejlesztő, esetleg a rockstar akik sandboxban ennyire elöl vannak és ennyi. Exkluzív szinten metálra kódolni meg ahogy az UC4/Horizon párost csinálták nyilván nem fogják. Befejeztem veszett fejsze nyele.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.09. 21:59:59
  • Totti5
    #73920
    Szerintem semmi köze annak ahogy tartalmas, szép, és profi játék a Witcher 3 vs teknóban beleálltak mindenbe amibe csak lehet, kezdve a kamu sosem létezett graffal és folytatva a gyatra optimalizálásokkal. A kettőnek SEMMI köze egymáshoz, szóval ne mosd össze. A Witcher egy kiváló játék ( felejthetelen kaland ), senki nem mondja ( legalább is én nem ) az ellenkezőjét.

    Másikra mutogatni és a CDPt mentegetni meg, meh...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.09. 21:48:13
  • Bandicoot
    #73919
    Semmivel sem volt problémásabb mint bármelyik másik sandbox jellegű cím,sőt ezredannyi bugot és problémát sem hordozott mint egy egy nagyrabecsült csodásmega Ubisoft alkotás. Csinálták ahogy tudták egy számukra eléggé ismeretlen platformra mellékesként hogy nagyobb bevételhez jussanak. Ettől még vastagon durva amit leraktak bármennyire vagdalkozik 1-1 sértett konzolos, nem volt és a mai napig nincs akkora és olyan tartalmas SP játék mint a W3. És ehhez mérten jócskán elhanyagolható az a pár baki amit konzolon elműveltek. A vicc az egészben hogy rendre olyan emberek hozzák fel a Witcher fejlesztőit akik az olyan copy paste szemeteket mint a COD vagy az AC rendre sztárolják és minőségi produktumnak kiáltják ki, avagy a konzoljuk exkluzívjait sztárolják miközben ugyan annyi vagy még jóval több gond is volt azzal a produktummal.
    Úgyhogy nem,nem érdekel hogy van 1-2 ember akik megkérdőjelezik a CDPR fejlesztéseinek minőségét,egészen addig amíg nem mutat egy fejlesztő legalább ilyen minőségben legalább ilyen tartalmú alkotást.
  • Totti5
    #73918
    Ez még mindig a prevgen EGO motor maxon pörgete és továbbfejlesztve, de MINDEN platformon 60 fps. WRCk meg 30 se s igénytelenek.





  • arty
    #73917
    átlagjátékos arra se emlékszik, hogy tavaly hogy néztek ki címek, nemhogy 3-4 évre visszamenőleg emlékezzen :)

    ... de várom az első "ps2-n is szebbek voltak" hszt ;)