121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #73996
    720p60fps,.......... van ettől jobb minőségben??? :)
  • darkSectorxxx #73995
    Én inkább sétálok még a Horizon-ban pár km-t. :)
  • Kandurex
    #73994
    Tudom. Emiatt az egy dolog miatt kommentelem. Enélkül még csak le se köpném.
  • Totti5
    #73993
    Lesz single.
  • Kandurex
    #73992
    A hangok a grafika, még ezen a fos videón is PAZAR, HIBÁTLAN!

    ....és micsoda egy rupótlan fasság ez így multiban! Egy ostoba vidámpark sok fénnyel.
  • orichalcos
    #73991
    Star Wars Battlefront II kiszivárgott gameplay
  • Seth
    #73990
    Ja meg a scifis Elder Scroll VI, talán Starfield címen ?
  • Seth
    #73989
    Egy 4chan vagy reddit user már megszellőztette ezt a címet vagy 4 hónappal ezelőtt. Kár hogy nem emlékszem még miket írt, de talán Evil Within 2-t emlegette még
  • TBTPumpa
    #73988
    Amazon pls
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wolfenstein II: The New Colossus listed by Amazon.de for October 27
  • Kandurex
    #73987
    Ha nem tetszik, nem kell nézni.
  • darkSectorxxx #73986
    Persze ezt mondom én is.De azért az átlagnak van egy rendszer amit tartani szokott.
    Darksiders 3-at hagyjuk, mert az más eset, az konkrétan olyan mint a Hellblade , a nagy AAA címeknél azt szokta meg a játékos, hogy az alfa egy sokkal merészebb szebb, manipuláltabb gameplay szokott lenni, ez a fejlesztői alfa nem E3-as alfa minőség, ez a valósabb, az E3-on az alfa meg beta meg fasztudja azok inkább szebbek, jobbak a véglegesnél, ezek a napi kiadott cuccok, meg a nyers valóságot mutatják, hogy télleg hol tartanak.

    Ezt a dS3 gameplay-t nem fogják neked berakni e3-on....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.10. 12:59:51
  • Totti5
    #73985
    Nincs "végleges" 1 évvel a kiadás előtt. Nincs kész játék. Gameplayt mutogathat és az egészet át is szabhatja ha úgy gondolja. Azt csinálnak amit akarnak.

    Remek példa a Darksiders 3. Az egy alfa állapotban lévő játékból mutatott gameplay. Nem az jött le hogy ez egy alfa, véglegeshez még nincs köze, hanem az hogy ez szar, ez miez. Felesleges mutogatni még ilyenkor.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.10. 12:56:11
  • darkSectorxxx #73984
    A kérdés csak 1, hol érdemes nézni, minőség miatt:

    Youtube, Twitch?
    Mert nekem úgy rémlik a Twitch sokkal jobbanés jobb minőségben stream-el minden évben.

    Sony meg Microsoft egyértelműen a konzolokon keresztül éri meg, legalábbis én úgy készülök.
    Vagy IGN?
  • TDC Geronimo
    #73983
    Ma kezdődik E3 bullshitáradat. Este EA play
  • darkSectorxxx #73982
    Van ilyen?
    Mármint aki legalább 1 évvel előtte mutat végleges gameplay-t?
    Mire ezek a végleges gameplay-ek megjönnek, már átmennek előtte 1-2 évvel a tűzkeresztségen, hacsaknem hirtelen kiadott titkolt játék, indie....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.10. 12:53:22
  • arty
    #73981
    Csak ez kurvára nem fair azzal a devvel/kiadóval szemben, aki a VÉGLEGEST mutatja!
    És aki mellett elmész, mert nem elég szép... (az egyébként nemlétező felhozatalban)
  • Totti5
    #73980
    Gondolom az egymásra licitálás, ezt kívánja meg a nemzet. Ha nem lennének irreális igények, akkor lehetne a valóságot mutogatni, de az nem reklám érték, amíg az egyik csinálja, nem fog a másik kimaradni belőle.
  • arty
    #73979
    Ezzel a résszel nincs is gond.
    Viszont azt PONTOSAN tudják, amikor ezeket a "rendereket" kiadják, hogy ez realtime/ingame nem tud menni - de akkor minek csinálják?

    Ha e3.on még optimalizálatlan a cucc, futtassa 4 titánon. De a belinkelt wd2ről ordít, hogy az ebben a genben nem lesz ingame! (kabát!)
  • arty
    #73978
    "W3 butítás - kiszedtek pár effektet (főként füst és tűz) az e3-hoz képest illetve változott a színvilág. Mindezt a konzolok miatt pc-n máig szinte 1/1 kihozható az E3 szint sőt még több is. Ergo butítottak ahol kellett hogy konzolon is mehessen."

    a színvilágon is a konzolok miatt kellett változtatni?
    látvány: azt hitték h a next konzolban titán sli lesz? (de egyébként is sok elem volt a korai videon cgi szerű... távolban füst, stb)
    pontosan azt sz*pták be, hogy a sehogyan sem álló játékhoz akartak a graffal hájpot ... toltak valami rendert és azt hitték megússzák, csak közben a "közönség" észrevette, hogy ezt immár kampányszerűen SOKAN csinálják... (bakker, még az ND is "lebukott", nem is egyszer)

    "Ubisoft termékek: minden platformon rojtosra butítják és megközelítőleg sem hasonlít arra amit mutogattak még pc-n se."

    viszont sok címük jó frémmel megy....

    "Lehet ajvékolni hogy ez ubisoft fika meg kettős mérce nem nem az ezek száraz tömény tények.
    Az ubisoft nyomokban sem rakott le hosszú ideje olyan tartalmú és mellé minőségű alkotást mint a cdpr. "

    Mármint a te izlésednek megfelelőt. Nekem a cdpr még SEMMIT nem adott, soha egyetlen játékukkal egy percet nem tudtam játszani.
    Ellenben te legalább kaptál már ubitól játékot :P

    "Apropó downgrade : a cdpr kiállt és lenyilatkozta hogy igen volt downgrade aminek a legfőbb oka volt a konzol, sajnálják de kellett. Mindezt úgy hogy tényleg minimal különbségek voltak.
    Az ubisoft máig nem hajlandó beismerni a szarrábutításokat a játékokban álá WD. És a két downgrade továbbra sem említhető egy lapon."

    Szegény cdpr, szemét ubi!
    Szarni rá, h az eredmény, miszerint ÁTB*SZTAK, ugyanaz :))

    (hja és ubi sose titkolta, h kitömik a gémjeiket déelcével, eleve a gold kiadások is előrendelhetőek mindig... vs. cdpr gyakorlat és magyarázkodás, miszerint az expansion az nem dlc :D nagyon szimpik! )
  • darkSectorxxx #73977
    Akár igen, simán előfordulhat, hogy akár még a neve is megváltozik, vagy fejlesztőcsapat, bármi ja.

    Sőtt akkor láthatod, hogy akár még 1-1 peccsel is tudnak grafikai balhét okozni csak hogy netán fps-ed legyen, ez még kiadott játéknál is van így hogyne.

    Persze a fordítottja is lehet, hogy feljebb húznak valamit.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.10. 12:27:13
  • TDC Geronimo
    #73976
    ja ez jó nagy bullshit volt, annak ellenére R6 kurva jó játék. Egyik legjobb multi az egyik legjobb támogatással
  • Totti5
    #73975
    Wolfenstein II: The New Colossus
  • Totti5
    #73974
    E3on több napig vannak kiállítva a játékok , egy rahedli gameplay fog jönni, mindenki kipróbálhatja illetve zárt ajtóm mögött is demóznak a fejlesztők folyamatosan, részletesebben, szakmaibban.

    Illetve vannak azok a címek melyek nincsenek kész. Mindenki ezért van oda a Sony, MS, Nintendo shown, hogy jelentésk be a címeket. Megteszik. Amiket bejelentenek az CGI, teaser, vagy egy tréler amit lehet hogy a motorral rendereltek le, de mivel még 1-2 év a megjelenés mozinak jó volt, másra nem. Mindent a helyén kell kezelni, amit feltételezhetően egy gémer nagyon jól tud..... az igazság akkor jön el amikor megjelenik, s nem azzal kell foglalkozni ami előtte volt, hanem ami végül lett. Azzal fog mindenki játszani.
  • Maxyka
    #73973
    Tehát e3 arról szól hogy mutogatjuk a fifa játékot amiből a végleges verzióban már need for speed lesz. Értem. Kösz darky.
  • darkSectorxxx #73972
    Rengeteg helyen módon piszok sokszor átbeszéltük már:

    E3-ra a nagy műsor kell, semmi se a valóságról szól, sokszor félkész összecsapott, hirtelen vett trailerek, gameplay-ek vannak, mindenki tisztában van vele, hogy a sok kezdeti fázisban lévő majd 2-3 év múlva kiadott címek korai gameplay-e az fizikai lehetetlenség hogy a végleges változatból legyen.
    Ezek csak egy megcélzott dolgok és hogy legyen hype, inkább a kicsit szebbet kell mutatni.

    Ilyen E3 vitrin demok meg gameplay-ek, ami játékok nem fél éven bellül érkeznek, alap már hogy 2 lépés távolság.

    Ez nem újszerű manapság, és teljesen logikus a téma, mi és miért van így ahogy.
    Lehet a God of War sem fog úgy kinézni, a Last of Us sem, de a népnek lenyomtak egy show-tamit nem törölnek ki egy hamar a fejükből.

    A cél ez volt.

    Szerintem ezen kár vitatkozni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.10. 12:15:20
  • Maxyka
    #73971
    És ezt így hogy sikerült ennyire lereszelni??! Itt már nem arról van szó hogy belenyúltak ebbe abba hanem az alfa és béta teljesen különálló játék. Wtf really?

  • darkSectorxxx #73970
    Én 1 dolgot nem értek máig, és sok embernek el kéne döntenie már, hogy akkor most hogy lehet az a 2-ősség, hogy ha érdek, akkor pc-n a konzolok miatt butítják a grafikát, utána meg mikor az összeméregetés van, hát a pc-n ég-és-föld az eltérés, mert pc-n mérföldekkel szebb minden játék....

    Nem látom a 2 állítás metszetét.

    Én abban javítanék, hogy nem a konzolok miatt nem lesz jobb pc-n hanem a fejlesztési idő inkább meg pénz...ami nem ugyanaz.
    Mivel tudjuk jól, már ott tartunk, hogy konzolokat sem hazsnálják ki rendesen optimalizálás terén a fejlesztők, vagyis nem értem ezt a konzolok miatt, mindenre lehet mutogatni a konzolokra szerintem, irányítás, játékmenet stb, azt oké, de a grafika....hát érdekes.
  • darkSectorxxx #73969
    Benne volt jóság is. A kemény réteg alatt.
    Másból ezt nem lehetett kihozni.
  • Seth
    #73968
    A fosfilteren, bevilágításon kívül az sem sokban változott
  • Totti5
    #73967
    Én értem, de azt még mindig nem hogy az ami az Ubinál ( nyilván látható hogy minden játékuk szar aki nem bírja őket, akármi is és akármilyen is ) gond , akkor a többinél miért nem? miért nem lehet ezt elfogadni hogy ez van, mindenki beleszaladt, és bele is fog. Ilyen a fejlesztés. Nem az Ubi találta ki, de mindenáron ki van hegyezve rájuk az összes sérelem. Egyszerűen nem értem miért. Oké utálod a céget, a játékokat... ezt értem, a többit nem.
  • Bandicoot
    #73966
    Kicsit más? Nyisd már ki a szemed....atyaég. De TE nem magyarázod az egyértelmű downgrade-et.

    Najó részemről is megint -fav egy darabig mert ez már fáj. Tényleg fullba tolod.
  • Totti5
    #73965
    Minden játék egy kicsit más a bemutató videókon, mert a fejlesztés utána még hónapokig, vagy év(ekig) megy 50-100-200 emberrel akik teljes munkaidőben ezen dolgoznak. A kérdés az hogy a mérték mekkora és ki érti meg, avagy ki nem akarja megérten, elfogadni ennek a tényét. UC4nél is volt eltérés, Quantum Brake-nél is. Szinte mindennél. Bevilágításon, színeken de akár a settingen is megy még a változtatás, reszelés, optimalizálás addig amíg nem kerül aranyra.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.10. 11:46:49
  • Totti5
    #73964
    FC Primal?
  • Kongy
    #73963
    Najólvan, részemről -fav a topik, sőt lehet az sg-t is offolom, mert totti elmebetegségére nem vagyok már kíváncsi, sajnos mindegyik kedvenc topikomban fullba nyomja a kretént.
  • Bandicoot
    #73962
    Nem...az sem....
  • Bandicoot
    #73961
    Wd1. Siege.
    De akár a wd2 is ha itt tartunk. Szívesen.
    És itt fejeztem be röhej. Ilyen ember ne papoljon kettős mércéről miközben totál be van vakulva.

  • Seth
    #73960
    Az pont azért volt úgy bemutatva ahogy meg is jelent, mert az Ubi tanult az esetből
  • Totti5
    #73959
    Szívesen:

    "Ubisoft termékek: minden platformon rojtosra butítják és megközelítőleg sem hasonlít arra amit mutogattak még pc-n se"
  • Bandicoot
    #73958
    Ki beszélt itt a wd2-ről? Szedjél erre valami gyógyszert mert tényleg beteges ez az ubisoft szemellenződ.

    Tényleg hagyom a témát veszett fejsze nyele.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.10. 11:32:54
  • Totti5
    #73957
    Watch Dogs 2 hol volt mutogatva olyan verzióban ami nem valósult meg sehol? megint az általános Ubi fika...